Подать объявление

ЖК San Francisco Creative House | Сан Францизско | SAGA | пр. Победы, 67

ЗастройщикSAGA Development
Сдача ЖК2020 - 2021 г.
Планировки
от 44 582 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
2/6%
11/35%
6/19%
4/13%
8/26%
1. . .1416. . .29
20 ноя 2018 14:36
Цитата "irenka08.92":


Выше прикрепила ссылку на решение суда!


Вижу ваше сообщение , не могу просмотреть - висит сайт , но я так поняла , что все ок. Спасибо !
21 ноя 2018 09:12
Цитата "irenka08.92":


Выше прикрепила ссылку на решение суда!


хорошая новость!
22 ноя 2018 09:08
Продовжуємо ділитися з вами новинами будівництва житлового комплексу SAN FRANCISCO Creative House

Перша черга: виконуються роботи з влаштування цегляної кладки з 1-го по 15-й поверхи. Триває влаштування з/б конструкцій 17-го поверху. Монтаж вікон з 3-ий по 10-ий поверхи. Триває монтаж парапетів у секції 1.3.

Друга черга: у секції 2.2 завершено роботи по влаштуванню з/б горизонтальних конструкцій 12-го поверху, завершено влаштування горизонтальної плити на 11-му поверсі. Завершено кладку стін та перегородок на 6-му поверсі, тривають роботи на 7-му поверсі.

Третя черга: завершено монолітні роботи у секціях 3.2, 3.3. Виконуються роботи по СПОК (світлопрозорі огороджуючі конструкції).
Виконуються роботи з влаштування алюмінієвих світлоогороджувальних конструкцій з боку просп. Перемоги.
З боку просп. Перемоги тривають роботи з благоустрою.

Каркас - 76%
Цегляна кладка - 36%
Фасад - 5%
Вікна - 23%
Фасад - 10%

Прикріплюємо нові фото!
26 ноя 2018 22:34
Суд подтвердил законность строительства SAN FRANCISCO Creative House

Суд признал противоправным приказ ГАСИ от 6 июля 2018 года об аннулировании разрешения на проведение строительных работ. В ближайшее время разрешение на выполнение строительных работ будет восстановлено на официальном сайте ГАСИ.
29 ноя 2018 17:06
Почему в отделе продаж были все такие приветливые и внимательные до покупки квартиры, а после, как купили, как будто бы игнорируют? Это очень настораживает...;(
30 ноя 2018 08:48
Цитата "Jenny_87":
Почему в отделе продаж были все такие приветливые и внимательные до покупки квартиры, а после, как купили, как будто бы игнорируют? Это очень настораживает...;(


Вітаємо! Що саме ви маєте на увазі? У нас є відділ сервісу, ви зверталися туди?
04 дек 2018 09:04
Щотижневі новини SAN FRANCISCO Creative House!

Перша черга: Виконуються роботи з влаштування цегляної кладки на 14-15 поверхах. Триває влаштування з/б конструкцій 17-го поверху. Монтаж вікон з 3-го по 10-ий поверхи. Триває монтаж парапетів у секції 1.3. Завершуються монолітні роботи.
Друга черга: У секції 2.2 завершено роботи по влаштуванню з/б горизонтальних конструкцій 13-го поверху, завершено влаштування горизонтальної плити на 11-му поверсі. Завершено кладку стін та перегородок на 7-му поверсі, тривають роботи на 8-му поверсі.
Третя черга: Завершено монолітні роботи у секціях 3.2, 3.3. Триває монтаж СПОК (світлопрозорі огороджуючі конструкції).
Виконуються роботи з влаштування алюмінієвих світлоогороджувальних конструкцій з боку просп. Перемоги.
З боку просп. Перемоги тривають роботи з благоустрою.

Додаємо нові фото з будівельного майданчика.
06 дек 2018 10:43
Не квартиры, а аппартаменты
Балкон открытый стеклить нельзя - там будет Ваш кондиционер :up:
корзин как я понимаю не будет :winky:
Гостевой парковки нет
Квартиры без отделки
Вентилируемый фасад только коммерция
остальное штукатурка :@-:
Придомовая територия открыта для всех :(
Умный дом :blah: ну-ну
Ещё наверняка и двери в апартаментах железные поставят и на УНИКАЛЬНОЙ системе подсветки зданий сэкономят :drink:
Кто-то тут уже купил?
06 дек 2018 13:58
Купили .
06 дек 2018 14:26
Цитата "Емельян":
Не квартиры, а аппартаменты
Балкон открытый стеклить нельзя - там будет Ваш кондиционер :up:
корзин как я понимаю не будет :winky:
Гостевой парковки нет
Квартиры без отделки
Вентилируемый фасад только коммерция
остальное штукатурка :@-:
Придомовая територия открыта для всех :(
Умный дом :blah: ну-ну
Ещё наверняка и двери в апартаментах железные поставят и на УНИКАЛЬНОЙ системе подсветки зданий сэкономят :drink:
Кто-то тут уже купил?


Серьезно?
07 дек 2018 08:46
Да! :yes: :yes: :yes:
Аппартаменты возможно переведут в квартиры,
А вот корзин для кондиционеров я не вижу даже на макете в ОП.
Если квартира три комнаты, на две стороны, то сколько кондеев будет на балконе? :wow:
Почему сразу не продумать кондиционирование всего комплекса, как в гостиницах :wow:
Часть придомовой територии это вход в магазины вдоль проспекта, внутренний двор это пандуз к лавочкам на крыше магазинов :faceoff:
Паркоместа для гостей где?
Фасад 99% даю, что будет ШТУКАТУРКА - хорошо сэкономят на такой площади :thanks:
07 дек 2018 10:52
Цитата "Емельян":
Не квартиры, а аппартаменты
Балкон открытый стеклить нельзя - там будет Ваш кондиционер :up:
корзин как я понимаю не будет :winky:
Гостевой парковки нет
Квартиры без отделки
Вентилируемый фасад только коммерция
остальное штукатурка :@-:
Придомовая територия открыта для всех :(
Умный дом :blah: ну-ну
Ещё наверняка и двери в апартаментах железные поставят и на УНИКАЛЬНОЙ системе подсветки зданий сэкономят :drink:
Кто-то тут уже купил?

-В договорі пишуть що на момент здачі перкеведуть апартаменти в Квартиру
- Я коли купував питався, чи будуть корзини під кондиціонери, сказали будуть ( в договорі і на рендерах про це ні слова). По балконом я запитав: " Я надіюсь балкони буде заборонено склити?" (Бо чесне слово цей комунізм в головах людей, що балкони треба обов'язково засклити задовбав, при цьому будівля зразу стає уродська). То на мене подивились, як з Марсу. і сказали, що всі будуть склити.
- Казали що будуть штукатурити. Побачим чи правда
- На рахунок фасаду, менеджери клялись, що житлові секції будуть мати комбінований фасад. Я чесно кажучи думав, дивлячись на попередні проекти Саги , що вони погано зробити не можуть , але після страхоття ЖК «BRISTOL Сomfort House», я вже думаю що житлові секції будуть з мокрої штукатурки і жахливі на вигляд...
Короче кажучи побачим, що вони зроблять, враховуючи ціну за 1 кв.м. яка доходить до 40 тисяч на даний момент, і чи варто далі інвестувати в Сагу.
07 дек 2018 11:15
Вони хоч би це страхіття(Брістоль) взагалі збудували...Щось з кожною неділею будівництво повільніше іде...
07 дек 2018 12:38
Цитата "Емельян":
Не квартиры, а аппартаменты
Балкон открытый стеклить нельзя - там будет Ваш кондиционер :up:
корзин как я понимаю не будет :winky:
Гостевой парковки нет
Квартиры без отделки
Вентилируемый фасад только коммерция
остальное штукатурка :@-:
Придомовая територия открыта для всех :(
Умный дом :blah: ну-ну
Ещё наверняка и двери в апартаментах железные поставят и на УНИКАЛЬНОЙ системе подсветки зданий сэкономят :drink:
Кто-то тут уже купил?


Вітаємо! Дійсно, балкони будуть відкритими, адже відповідно до пожежних норм скління забороняється. А от внутрішнє подвір'я буде закритим для сторонніх осіб, а також автомобілів.
07 дек 2018 13:37
Цитата "SAGA Development":



Вітаємо! Дійсно, балкони будуть відкритими, адже відповідно до пожежних норм скління забороняється. А от внутрішнє подвір'я буде закритим для сторонніх осіб, а також автомобілів.



Ответ в стиле Саги - затронуть 2 вопроса из 10, про остальные умолчать.
07 дек 2018 15:52
Цитата "Емельян":
Не квартиры, а аппартаменты
Балкон открытый стеклить нельзя - там будет Ваш кондиционер :up:
корзин как я понимаю не будет :winky:
Гостевой парковки нет
Квартиры без отделки
Вентилируемый фасад только коммерция
остальное штукатурка :@-:
Придомовая територия открыта для всех :(
Умный дом :blah: ну-ну
Ещё наверняка и двери в апартаментах железные поставят и на УНИКАЛЬНОЙ системе подсветки зданий сэкономят :drink:
Кто-то тут уже купил?


Балкон стеклить Вы правильно все равно не умеете.
Корзин на рендере нету
Гостевой нету, и что?
Квартиры как и у всех других по отделке
Вентилируемый фасад делается в бизнес-классе а не в комфорте как здесь. Много хотите как для комфорта.
Придомовая в комфорт классе 50 на 50 что будет закрыта
Умный дом неизвестно как будет и будет ли вообще
Двери реально могут плохие поставить) но это не бизнес-класс.

За те характеристики которые Вы хотите это бизнес-класс и это подороже будет от этого комплекса. Как-то так.
07 дек 2018 21:23
Цитата "kazmazovsky":


За те характеристики которые Вы хотите это бизнес-класс и это подороже будет от этого комплекса. Как-то так.

Що за маячня? Вентфасад і в економіці красі може бути . Для прикладу візьмемо ЖК Рибальський, від тієї самої Саги, жк себе позиціонує точно так само комфорт як і наш, коли при цьому там фасад набагато кращий, при тому ціна що тут що там під 40 тис за метр квадратний, а враховуючи що співвідношення двору до площі будинку в ЖК СФ набагато менше чим в рибальському, то фасад по логіці мав бути набагато дорожчим. Після того як я побачив фасад з мокрої штукатурки на ЖК Брістоль Хаус то я вам скажу, що не дай Боже побачити фасад з мокрої штукатурки на нашому будинку
08 дек 2018 09:35
Цитата "Влaдислав":

Після того як я побачив фасад з мокрої штукатурки на ЖК Брістоль Хаус то я вам скажу, що не дай Боже побачити фасад з мокрої штукатурки на нашому будинку


Вам кто-то разве говорил что будет вент фасад?
Я не рассчитываю за такие деньги вент фасад, а на рендере видно что сделают штукатурочку и вперед делать новый Хэппи Хаус с той же штукатуркой.
А те кто рассчитывает на вент фасад.. ну что же.. удачи! :faceoff:
08 дек 2018 10:28
Цитата "kazmazovsky":


Вам кто-то разве говорил что будет вент фасад?
Я не рассчитываю за такие деньги вент фасад, а на рендере видно что сделают штукатурочку и вперед делать новый Хэппи Хаус с той же штукатуркой.
А те кто рассчитывает на вент фасад.. ну что же.. удачи! :faceoff:


Вроде же отдел продаж рассказывал про вент фасад
08 дек 2018 15:11
Цитата "kazmazovsky":

.....
За те характеристики которые Вы хотите это бизнес-класс и это подороже будет от этого комплекса. Как-то так.


С таким успехом вы слона не продадите :faceoff:

Вот я бы с застройщиком пободался за корзины и централизованное однотипное остекление балконов. Кто участвует? :protest:
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1416. . .29
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx