Подать объявление

Жилой квартал Rybalsky | Рыбальский | SAGA, Perfect Group | ул. Набережно-Рыбальская 3,9

ЗастройщикSAGA Development, Perfect Group, Riverside Development
Сдача ЖК2019 - 2024 г.
Планировки
от 51 771 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
108из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 87.
7/8%
17/20%
26/30%
20/23%
17/20%
1. . .3739. . .66
11 авг 2018 23:36
Цитата "tarrrras":
там постійно "все лайно і нічого не добудується" .


Мне кажется вы не так поняли tenge ну и я с ним частично согласен.
Во первых цена складывается исходя из того где будет находиться дом и какая рядом инфруктура. Сага взяла на себя много обещайний по инфраструктура но пока что ни канала, ни экранов, ни "барселонского квартала эйшампле" я не вижу. Более того есть большая перспектива жить в красивой квартире в не очень красивом районе. И то что сейчас вырисовывается совсершенно не стыкуется с тем что обещал/обещает отдел продаж.

Возможно через 10-15 лет это будет элитный район киева и цена там взлетит до пололка - но 10-15 лет эти сильно большой срок что бы что-то гарантировать. Если отбросить все что есть в обещаниях и посмотреть на сухой остаток то у рыбальского плюсов совсем не много.

И, лично у меня, негативная реакция складываться больше из-за, прямо скажем, вранья отдела продаж по поводу сроков/инфраструктуры, рассказов о барселонской эйшампле (тк проект ничем не похож на эйшаплу а скорее напоминает районы копенгагена) - это все оставляет неприятный осадок.

Очень надеюсь что САГА потихоньку научится и станет более открытой и прозрачной по отношению к инвесторам
12 авг 2018 05:43
В кожного свое баченя реальності українського ринку первинної нерухомості.
Я не переконую, що відділ продажів Саги це кристально чесні менеджери(часто покупці хочуть почути більше ніж знають менеджери, а залишити покупця взагалі без відповіді вони не хочуть))) ). Перед тим як зробити свій вибір, я реально оцінив по факту строки всього, що мені там говорили.

В момент коли приплив нових інвесторів не найкращий, через перше рішення суду - будувати в першу чергу канал не буде ні один забудовник. Якби все йшло по плану думаю будували б вже не 3-й будинок, а ще декілька. Канал свого часу розпочато. Після рішення Верховного суду темпи відновились. І канал би напевно продовжили будувати. Тільки на данний момент іде ремонт Теліги(про що мені в відділі продажів повідомили, і гугл підтвердив) - без завершення Теліги ніхто перекрити навіть почергово смуги Набережно-Хрещатську не дозволить.

Повторюю екрани і канал, школа - це ж інфраструктура всіх 9 будинків. І навіть якщо там щось відділ продажів вам наобіцяв, по факту після здачі 2 з 9 будинків очікувати відразу все - наївно. Але казати що "канал не добудується" взаглі - це також неправильно.

По екранах - мені наприклад це не критично, я не питав - мені і не обіцяли. Над Новопечерськими липками прямо над будинками літають літаки, і жд вітка не надто далі, і живуть жеж люди і купують за куди більші гроші. Повірте я не один комплекс розглядав перед Рибальським)).

Потрібно розрізняти періоди - один, коли в вас на руках рішення суду про незаконність ДПТ і зараз коли рішення Верховного суду законність остаточно підтверджено, і прокуратурою програно суд про оренду ділянки. Все, тут залізобетонні документи. По мінкульту - це ж не Київ Сіті, а адекватна поверховість, і не під Контрактовою прощею ж. Особливо мене це не лякає. Мінкульту б зі своїми забудовами розібратись))) де вони виділяли землі направо і наліво.

Як це не смішно, але в ФК2 також питання по мінкульту по історичній будівлі яку планують знести)). І підземна річка під комплексом, і утримання будинку 21 грн за квадрат.
І нічого, будують і проектують далі, і купляють квартири.

Ладно я вже втомився наводити аргументи)). Є гугл, є аналітичні здібності в кожного - шукайте, оцінюйте. Об'єктивно , а не критеріями все пропало, бо я їхав повз на автомобілі і щось там побачив через забор.
12 авг 2018 07:15
Всем привет!
А кто-то уже зарегистрирровался в "Client technical control", были на собрании ?
13 авг 2018 04:35
Цитата "tarrrras":
Так тут зрада ни кто не кричит, а есть конкретные претензии. Конкуренция высокая, и клиенты в праве выдвигать определенные требования, или вы считаете что за 26 -32 за квадрат, надо радоваться только тому что строят.

По ОП, а точнее представителю на форуме, ответы в стиле, я тут красивых фоток кирпичей, или собаки набросаю, с чем то поздравлю, и не замечу не удобные вопросы. И если срок перенесем то сделаем вид что старого срока не было. Ну, мне смешно.

По суду, наличие судебного спора не является запретом на стройку и ее можно продолжать, если с отсутствием притока новых инвесторов не за что строить, то это, как уже заметили строительная пирамида, и денег у СК нету. Если компания притормозила на случай проигрыша, что бы в случае чего вернуть деньги инвесторам, то что мешает сейчас компании увеличить темпы стройки. Строят очень медленно и дело не в том что я мимо стройки езжу, достаточно сравнить фото от представителя, хоть они очень мало информативны, все равно видно что там еще работы очень много. Кстати подобное и на других объектах саги, или там тоже суды идут?

По экранам, ну, если бы я в воскресенье вечером не услышал как хорошо слышно поезд, я бы не спрашивал. То что инфраструктура рассчитана на 9 домов, делает жителей первых очередей терпилами??

Ну по каналу то уже такое, далеко не самое важное. Тем не менее он же должен быть. Ремонт развязки на шулявке должен длится 17 месяцев, я его еще не начали, и не факт что не затянется на более длительный срок. Пока ее не закончат, Телиги будет парализована.

И если разрешение от мин культа необходимо, то какая разница какая там этажность. Все равно разрешение надо получать.

ЖК очень ярко презентовали, говорили много громких слов что это будет лучший район Киева. Что застроят весь Рыбальский. Ну в общем было много шума. Отсюда и много кто следит за судьбой этой стройки, и высокие ожидания. Я считаю что рекламного буклета уже достаточно того что на застройщике лежит определенная ответственность, и не только перед действующими инвесторами, но и перед потенциальными. А не так, нарисуем красивые картинки, начнем продавать, а там посмотрим как пойдет. И я искренне желаю что бы Рыбальский был как на рендерах.
13 авг 2018 07:37
По всьому наведенному вами частково згідний.
Теоретично. На практиці завжди складніше.
І все що я тут писав - це моя особиста думка, все може бути по іншому.

Крім темпів. За той місяць, що є рішення Верховного суду - темпи реально зросли, і зроблено немало. Я думаю нереально різко збільшити темпи, не перекидаючи людей з інших об'єктів, і дозамовлення матеріалів також поступове думаю - це вам не оштукатурити 25-ти поверхівку і покрасити її, все ж палітра фасадних матеріалів вражає разноманіттям.
Навіть з такими темпами вкластись в заявлені мені сроки думаю можна, а якщо збільшать масштаб і темп - буду тільки радий.

Так звісно прикро за перших інвесторів, але в даній ситуації я не думаю, що вони хочуть щось іншого - ніж просто добудову своїх квартир, і потім вже з будівництвом нових будинків вимагати все інше. І істеричні пости "tenge" який не інвестував в квартиру резонують з мовчанням інвесторів, які розуміють ситуацію. А ті що інвестували в будівництво після рішення Верховного суду - темпом думаю задоволені.
13 авг 2018 11:07
Цитата "tarrrras":
З досвіду купівлі першої квартири, як тільки в мене на руках з'явились ключі - мене цікавили вже більше дизайнерські і будівельні форуми. tenge . Чому маючі ключі від ФК2 ви пишите на форумі іншого жк в мене викликає великі запитання. .


За цей час я інвестував в Малахіт, ФК2 і Тайм. Малахіт здали майже вчасно, ФК2 з запізненням на квартал, Тайм ще будується, оцінюю запізнення приблизно на 3-4 місяця. Мав бажання інвестувати і в Рибальський, але щось мене зупинило. На той момент на форумах все було дуже гарно і перспективно. Тому і пишу тут правду, щоб перспективні інвестори Рибальського все зважили і розуміли, що мають справу з безвідповідальним забудовником, і терміни і обіцянки по виконанню обїекта не факт що будуть виконані.
13 авг 2018 11:49
Враховуючи масштаб проекту, рішення про незаконний ДПТ важко було не помітити в інтернеті (його запостили всі інтернет ресурси України, як і останнє рішення Верховного суду).

І думаю ви саме на це звернули увагу, а не на те що вам обіцяли в відділі продажів і постів на форумі. Судовий розгляд справа не швидка, і прогнозувати нічого не можна. А будівництво підтримувати треба, залучати інвесторів. Та більшість, як і ви проходили повз. Звідси і переноси строків.

До моменту рішення Верховного суду - я навіть не звертав увагу на Рибальський саме через активне перше рішення.

З усіх вище перечислених об'єктів не з'явилась проблема в суді(автивісти звернули увагу саме на Рибальський, бо була особиста і політична зацікавленность, бо ж це Рибальський Порошенка, а не тролейбусне депо, баня, щось не зрозуміле за вокзалом). ДПТ на всіх цих територіях взагалі хз чи затверджені. А не один забудовник порядочний, а інший ні.


Враховуючи те, що Тайм тільки почав реально будуватись, прогнозувати вже зараз 3-4 місця так спокійно - також дивно.


А відреагував я після "повний штиль на будівництві" - коли активність на будівництві тільки з авто можна було не помітити.
А говорити, що канал взагалі не до будують - це вже емоції, а не допомога інвесторам.
Розумію ваші емоціїї, та навіщо відверто маніпулювати зараз коли все активізувалось.
14 авг 2018 06:50
Цитата "tarrrras":
Враховуючи те, що Тайм тільки почав реально будуватись, прогнозувати вже зараз 3-4 місця так спокійно - також дивно.


Чому дивно? Я орієнтуюся на обіцяні терміни, вони в квітні обіцяли 3-4 поверхи, 4 поверх закінчили в липні. Звідси і взяв 3 місяці.
15 авг 2018 20:18
Цитата "tarrrras":
Судовий розгляд справа не швидка, і прогнозувати нічого не можна. А будівництво підтримувати треба, залучати інвесторів. Та більшість, як і ви проходили повз. Звідси і переноси строків.

До моменту рішення Верховного суду - я навіть не звертав увагу на Рибальський саме через активне перше рішення.

З усіх вище перечислених об'єктів не з'явилась проблема в суді(автивісти звернули увагу саме на Рибальський, бо була особиста і політична зацікавленность, бо ж це Рибальський Порошенка, а не тролейбусне депо, баня, щось не зрозуміле за вокзалом). ДПТ на всіх цих територіях взагалі хз чи затверджені. А не один забудовник порядочний, а інший ні..


Очевидно, что Вы не имели дело с судами в Украине или где-то лукавите говоря в посте , что дело небыстрое и прогнозировать ничего нельзя. Таких скоропостижных решений Верховного суда притянутых за уши мир юриспруденции наверное еще не видел, коты смеются читая это решение :)))... Хотя мыже знаем, в какой замечательной стране живем и всяко бывает, у кого-то уходят годы на ожидание решения первой инстанции а кто-то и за 2 месяца вопросы решает! Видимо этажи решенных вопросов находятся в 3 и 9 домах, их точно сдадут когда-то :)))
16 авг 2018 06:59
Все я прекрасно розумію. Та беручи до уваги все вами наведене(країна, суди) - суд першої інстанції все ж прийняв перше рішення, що застопорило будівництво. Що не могли вирішити це питання раніше? Тому 100% впевненості ніхто не мав. Розгляд справи від гріха подалі могли переносити безкінечно.

Ми живемо в данній реальності. Інвестуємо в данній реальності. Хтось може почекати, коли все змінеться.
Для мене є показовою історія з Французьким кварталом 2.
Спочатку там мав забудовувати Ліко Холдінг. Голова Голосієвського району свого часу переніс депо на "свою територію". А землю біля Либідської примітив собі. Та поки збирався з думками коли розпочати будівництво(був навіть проект вже) - міськрада виділила землю іншим)). Які зараз і будують.
Як новий забудовник отримав цю землю історія замовчує.

І можна лукавити кажучи, що людей це не влаштовує.
До моменту коли хтось сам вибираєте для себе житло всі такі ідеалісти. А потім в один момент всім хочеться і якості, і набережної, і в центрі, і повище, і з видом на парк і найголовніше дешевше.
А якими методами все це досягається нікого не цікавить. Схрестивши пальці чекають ключі. От тільки коли щось піде не так, винні всі крім покупця. Його ж то наївного обдурили.

Я дочекався рішення найвищої інстанції і встиг інвестувати по мінімальній ціні в квартиру з ідеальним для мене плануванням і поверхом, бо вважаю що цього в нашій реальності вже достатньо для ралізації проекту.
16 авг 2018 09:59
Новини будівництва в житловому районі RYBALSKY.

Будинок №3
1 секція. Роботи по монтажу системи горизонтальної розводки опалення та водопостачання завершено на внутрішніх мережах ВК, ОВ. Із 6-го по 9-ий поверх монтаж горизонтальної розводки електропостачання виконано на 95%. А от формування стяжки здійснено на 45%.
2 секція. Щодо фасадних робіт, будівельники виконали облицювання з АКП панелей і фіброцементної плити на 95%. Із 7-го по 9-ий — вони завершені. Також виконано формування стяжки. Продовжується огородження балконів зі сторони паркінгу.
3 секція. Продовжується укладання плитки на підлогу в місцях загального користування. Роботи виконали на 95%. Також на 80% здійснили фарбування МЗК, на 82% — опорядження вхідного холу.
Зі сторони паркінгу на 36% виконали монтаж огородження балконів.
4 секція. Виконано облицювання з АКП панелей і фіброцементної плити на 95%. Із 7-го по 9-ий поверх облицювання виконано на 98%. Також на 95% виконали монтаж 2-х ліфтів. Завершуються штукатурні роботи, нанесення фінішного шару оздоблень виконано на 15%.
5 секція. Завершено роботи по монтажу горизонтальної розводки системи опалення і водопостачання.

Будинок №5
1 секція. Завершено 150,5 м3 вертикалу підвалу.
2 секція. Вже на 50% виконано зварювання каркасів та армування.
3 секція. Працюють над влаштуванням горизонтальної гідроізоляції. Завершено 1050 м2. Також влаштовують плити ростверку
4 секція. Виконується влаштування пальового поля. Роботи виконані на 37%.

Будинок №9
1 секція. Виконано роботи по монтажу кронштейнів, каркасу та утеплювача з 2-го по 6-ий поверх на 100%. Також ведуться роботи по влаштуванню клінкеру. На 75% вони вже виконані. Із 7-го по 9-ий поверх монтують кронштейни. Виконані роботи по укладанню цегляної кладки та формуванню стажки.
2 секція. Наразі виконується кладка контурних стін зі сторони паркінгу. Роботи там виконані на 52%, а от із 2-го по 7-ий поверх — завершені. На 2-10 поверхах завершується кладка внутрішніх стін та перегородок.
3 секція. Завершено монолітні роботи, а також укладання цегляної кладки із 2-го по 7-ий поверх. На 1-му поверсі укладання цегляної кладки виконано на 85%, на 8-му — роботи тільки розпочали.
4 секція. Виконується укладання цегляної кладки на 1-му поверсі, де роботи виконані на 45%.Також розпочали працювати над кладкою у підвальному приміщенні та приміщенні інженерних систем. Із 9-го по 10-ий поверх виконується кладка внутрішніх стін і перегородок.
5 секція. Завершено горизонтальну розкатку труб, виконано монтаж кронштейнів, каркасу і утеплювача з 2-го по 6-ий поверх. Ведуться оздоблювальні роботи по монтажу клінкерної плитки. Виконано вже 90%. Із 7-го по 9-ий поверх ведуться роботи по монтажу кронштейнів. Ці роботи виконано вже на 80%, штукатурні — на 50%.
6 секція. Роботи по формуванні стяжки та монтажу дворових вікон завершено. Із 2-го по 9-ий поверх виконано на 99% роботи по облицюванню фасаду з АКП панелей.

Ви можете переглянути фотозвіт для детального ознайомлення:

Інформація на сайті ЖК
17 авг 2018 13:12
А что там с расселением общежитий, коммуналок?
Или уже подзабыли, что внутри самого Рыбальского - ЧТО и КТО находится?!
Это ж какой диссонанс будет - люди с квартирами от 1к $/м2 и аборигены острова в 3 колене на "кровных" 10 м2 всей семьей....
Когда начнется какое-то движение ??
В 6-ю очередь, все как по плану ...?!
17 авг 2018 15:37
Цитата "meandy":
А что там с расселением общежитий, коммуналок?
Или уже подзабыли, что внутри самого Рыбальского - ЧТО и КТО находится?!
Это ж какой диссонанс будет - люди с квартирами от 1к $/м2 и аборигены острова в 3 колене на "кровных" 10 м2 всей семьей....
Когда начнется какое-то движение ??
В 6-ю очередь, все как по плану ...?!


Вітаємо! Ми не можемо надати вам відповідь з приводу розселення мешканців гуртожитків та комунальних квартир, оскільки це питання в компетенції міста.
19 авг 2018 01:35
Цитата "tarrrras":
В кожного свое баченя реальності українського ринку первинної нерухомості.
а залишити покупця взагалі без відповіді вони не хочуть))) ).



Цитата "tarrrras":

Повторюю екрани і канал, школа - це ж інфраструктура всіх 9 будинків. І навіть якщо там щось відділ продажів вам наобіцяв, по факту після здачі 2 з 9 будинків очікувати відразу все - наївно. Але казати що "канал не добудується" взаглі - це також неправильно.


Цитата "tarrrras":

По екранах - мені наприклад це не критично, я не питав - мені і не обіцяли.



Цитата "tarrrras":

Як це не смішно, але в ФК2 також питання по мінкульту по історичній будівлі яку планують знести)). І підземна річка під комплексом, і утримання будинку 21 грн за квадрат.


Цитата "tarrrras":

Ладно я вже втомився наводити аргументи)). Є гугл,


Вы прям отвечаете все по методичке Саги:
1. Обещать все что попросит клиент
2. Потом сказать что все в силе но кто это вам такое обещал?
3. Сказать что посмотрите сами процесс идет, может конечно не так быстро но никто же не обещал что все будет сразу?
4. Закончить рассказ тем что в стройке <А> сейчас тоже все не так гладко и вообщем-то в каждой стройке есть аналогичные проблемы и все идет по плану.

Как я писал выше - именно в этом проблема. Говорил бы riverside/saga более реальную информацию - было бы совершенно другое отношение и к бренду и к самой стройке, по крайне мере у меня
19 авг 2018 10:02
Якщо ви уважно читали мої пости, то я сказав, що розумію перших інвесторів, якби це вони писали про затримку тут постійно - це б не викликало в мене бажання відповісти, але писала людина яка не захотіла інвестувати в момент затримки, і нагнітає негатив в момент коли всі питання вирішені, і будівництво активно відновилось.

Тобто людина свідомо розуміла, що затримка буде(тому і відмовилась), розуміла причини затримки, розуміла що причину затримки вирішено - і продовжувала говорити, що "тут не буде каналів і нічого не буде".

І питання ж тут не в тому, що забудовник зібрав всі гроші і покинув країну. Був суд, про який знали якщо не вся країна, то весь Київ точно. Більшість інвесторів на менш публічних проектах навіть не вкурсі що ідуть суди, і продовжують інвестувати. Тут привабливість проекту впала якби до нуля - в промзоні, ще й з ризиком не введення будинків експлуатацію, ще й всі про це говорять. Потім ризик став реальністю, після першого рішення суду. Забудовник подав апеляцію і продовжили залучати клієнтів. Безрезультатно як виявилось. Чи краще зупинитись і нічого не робити? Що б в цьому випадку зробили б ви?
Це питання до репутації забудовника? чи до рішення суду і відтоку інвесторів?
І коли я наводжу інші об'єкти як приклад - то не тому, що хочу вигородити Рибальський, а тому що вони всі будуються в таких же умовах. І у них всіх є також законні договори аренди видані КМДА і дозвіл на будівництво, до моменту коли розпочнеться галас.
Тут і на Сонячній Рів'єрі розпочався галас(який комусь був вигідний), на інших будівництвах ні. Хоча питання до них ті ж самі.
Так що рахувати інших забудовників від цього більш надійними?
Ось біля Патріотики на Озераз поліція на днях затримала 80 озброєних "молодиків-активістів". Ви думаєте вони прийшли ластівок захищати?

!!!Коли були судові процеси - я сам навіть на перегляді в Рибальському не був!!!!

Як тільки було прийнято рішення Верховного суду(останньої інстанції, не апеляційного, яке було раніше) - я активізувався і перевірив всю інформацію, яку тільки зміг знайти і склавши все до купи - вирішив проінвестувати(перечисливши на форумі потім всі переваги, які для мене виявились вирішальними). Цю всю інформацію я сам шукав, а не з вуст менеджера відділу продажів. Сам перевіряв темпи будівництва до остаточного інвестування, сам поцікавився строками каденції КМДА, і чи вистачає її для реалізації перших будинків (після яких питання законності автоматично знімається), мого 5-го будинку і нового мосту (з'їзди з мосту - які унеможливлюють існування даної транспортної логістики і неминучим після цього пробиттям тунелю під жд віткою - Блокбастер в пішохідних 900м для мене перекрив перевагу ФК2 з Оушен Плаза). Сам переглянув темпи будівництва мосту, з'їзди на вали, глянув що там планується і реальність цієї реалізації і т.д. На всі ці питання в відділі продажів була відповідь "це все в компетенції КМДА, ми на це не впливаємо".
Тобто вони не обіцяють нічого з того, на що повпливати не можуть. І на падіння кількості інвесторів вони також повпливати не могли. Зараз активність інвесторів знов підскочила - будують в нормальному темпі.

По іншим комплексам - я досить довгий період не поспішаючи підбирав собі другу вже оптимальну квартиру. Тому проаналізував майже все що бачив на Луні.
Від економ класу - з великогабаритними квартирами, до компактних квартир в бізнес класі. Саме тому знаю, що над 30-ти поверховими "липками" літають літаки на Жуляни(і "закрита територія" вже давно не така і закрита), що на Демиївській така ж проблема тільки літаки ще нижче, що від Олімпійської до Либідської досить багато підземних вод і просто шалені темпи забудови 25-ти поверхівками. Що є пішохідний центр без метро по адекватним цінам (але поруч шум на нижніх поверхах і надто дорого на верхніх) і старі убиті будинки під офіси, на місці яких через 5 років виросте ще не одна 25-ти поверхівка. Що на оболоньській набережній якою б вона крутою не була - вже немає де будувати(впритик до московського мосту люди квартири брали) І що майже по кожному другому об'єкту є старі земельні питання, а там де немає - ті тихі щасливчики. І що ніхто не застрахований він нових земельних питань.
19 авг 2018 10:30
Доречі як би це не смішно звучало - але на вітці ЖК "West House" на якій ви зі статистики доміка найактивніші(пости не читав ваші) - мені обіцяли, що введуть в експлуатацію 2 будинки в 4-му кварталі 2018 року)). Я перепитав "Ви впевнені що обидва?" - мені підтвердили.
Це було на початку літа))). Бо без котельні 2-го будинку перший не запуститься.
А там декілька квартир було ну дуже крутих з крутим видом на центр і "кітчеву територію Вієма))" яка чомусь мені дуже сподобалась)))).
І літаки. І базу Беркута.

Вид там ну просто нереальный. Але брати цю квартиру без гарантії що над тобою добудують ще декілька поверхів - не ризикнув.
В методичках Саги думаю цього не пишуть))).
20 авг 2018 04:26
Цитата "tarrrras":
Доречі як би це не смішно звучало - але на вітці ЖК "West House" на якій ви зі статистики доміка найактивніші(пости не читав ваші) - мені обіцяли, що введуть в експлуатацію 2 будинки в 4-му кварталі 2018 року)). Я перепитав "Ви впевнені що обидва?" - мені підтвердили.
Це було на початку літа))). Бо без котельні 2-го будинку перший не запуститься.
А там декілька квартир було ну дуже крутих з крутим видом на центр і "кітчеву територію Вієма))" яка чомусь мені дуже сподобалась)))).
І літаки. І базу Беркута.

Вид там ну просто нереальный. Але брати цю квартиру без гарантії що над тобою добудують ще декілька поверхів - не ризикнув.
В методичках Саги думаю цього не пишуть))).


Раз уж зашла речь про west house:
- В West Housе не постеснялись взять на себя штрафные обязательства (и это не 0.01% как договорах саги)
- Сделать договор зеральным в отношении инвестора/застройщика, без соотношения если инвестор не прав то он платит 10% если застройщик то 0.1%
- Прописать неустойку/пеню при задержании строительства (опять же не такую смешную как идет в договорах саги)


Это не жилье премиум класса но почему-то клиента там уважают больше (или по крайне мере готовы нести большую ответственность за то что предлагают)
20 авг 2018 04:58
tarrrras и поймите меня правильно

я тут пишу не потому что все плохо
а потому что мне понравилась концепция рыбальского да и вообще у саги много интересных проектов

Готоворить о том что мне бы хотелось что бы процесс инвестирования происходил как в европе, когда инвестор платит 70-80% после того как дом был сдан в эксплотацию - наверное наивно

Но то что сейчас перенос сроков на 6-12 месяцев считается нормой и рекламные материалы никак не связанны с реальностью - это то над чем нужно работать и что нужно исправлять.
20 авг 2018 08:31
Ок
Просто я хочу пояснити, що активісти які нічим не ризикують, своїми діями блокують будівництва(де вже вкладено величезні гроші інвесторами, законно виділена земля КМДА, де є чіткі плани будівництва, маркетингова стратегія на підняття ціни з наближенням завершення об'єкту).
Все це руйнують.
Але у всіх в очах вони залишаються білі і пухнасті.

А забудовник, який створив крутий як для Києва проект і будував його якісно, з якісних матеріалів, стикнувшись з активістами - отримує затримку в фінансуванні проекту, антирекламу і репутацію поганого забудовника.
Мало того що забудовник має все це покрити (а не активісти), коли все нарешті завершилось, всі чомусь його крайнім роблять. А про Левченка всі давно вже і забули. В Європі самі знаєте хто б покривав би всі збитки. Там все по іншому.


Напишите коли хочаб щось буде виплачено WestHouseОМ. Прописати можна багато чого, якщо ти нічим це покрити не зможеш. Не може будинок здатись в 4-му квартилі, якщо навіть скелет не добудований влітку(без закладки цеглою навіть). Це що всім виплачувати? Чи на словах одне, а в договорі інше?
Тут комфорт клас)) Там Бізнес)) Що вийде вкінці побачимо.
20 авг 2018 08:44
Цитата "tarrrras":
активісти які нічим не ризикують, своїми діями блокують будівництва


Вот это поворот!!! Вон оно че, Михалыч! Оказывается в переносах виноваты некие "активисты"!

Цитата "tarrrras":
законно виділена земля КМДА, де є чіткі плани будівництва, маркетингова стратегія на підняття ціни з наближенням завершення об'єкту).


По поводу законности выделения земли говорить не стоит, все знают как это происходит. А по поводу наличия полной документации Вы уже дали понять, что Вас она мало интересует, т.к уже вложились. А вот тем, кто проверял более тщательно, риски известны.

Цитата "tarrrras":
А забудовник, який створив крутий як для Києва проект і будував його якісно, з якісних матеріалів, стикнувшись з активістами - отримує затримку в фінансуванні проекту, антирекламу і репутацію поганого забудовника.


Мало просто распечатать буклетов на хорошей полиграфии и говорить как все будет круто когда-то.. Нужно делать. А как это все происходит - все видят своими глазами. Хотя что это я... Этожеж все "активисты" виноваты!
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3739. . .66
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее