Подать объявление

Жилой квартал Rybalsky | Рыбальский | SAGA, Perfect Group | ул. Набережно-Рыбальская 3,9

ЗастройщикSAGA Development, Perfect Group, Riverside Development
Сдача ЖК2019 - 2024 г.
Планировки
от 51 771 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
108из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 87.
7/8%
17/20%
26/30%
20/23%
17/20%
1. . .3638. . .66
09 авг 2018 21:14
Цитата "Faradey27":


кстате, по поводу 2019го года, я с вами почти согласен,
думаю инвесторы первой очереди(половина 3го и 9го дома), все таки получат свои ключи в 2018, я не представляю что там делать дольше, при недавном посещении в 3м доме, 2я секция, уже стояли окна, двери, трубы и (не проверял) но по словам менеджера ложили проводку на первых этажах.
На счет же 2й очереди(во второй половине 3го и 9го дома) март 2019(при заявленом вводе конец 2018) - вполне может быть.


Блін, да що ви за люди такі, поділилась людина своїми дюмками, з аргументами і історією, але якщо її бачення відмінне від вашого - БОТ. Чому відразу навішувати ярлики і звідки стільки зради?
@tenge, вашу історію з фк2 хто читає цей форум навіть якщо і хотів би не може забути через постійні нагадування, але реальність така, що вже в березні цього року в фк2 торгувався від 36(окремі варіанти), а так 38-42, зауважу, що останні черги були дорожче, цитую ВП: "потому что жители получат более комфортную среду и не будут жить в стройке", базова ціна в рибі в цей період 32-33 для 3,9 та 25-27,33(з терасами) для 5 будинку. Вибір у кожного свій. Як би там не було, в києві з майже 400 буд об'єктів одиниці відносно достойних, ІМХО. Я особисто вважаю даний обєкт одним з таких (так в ньому купа проблем і невизначеностей, але ж який концепт і яка архітектура). Чому активно топлять саме його для мене загадка.
10 авг 2018 05:16
Цитата "_Slava_":


Блін, да що ви за люди такі, поділилась людина своїми дюмками, з аргументами і історією, але якщо її бачення відмінне від вашого - БОТ. Чому відразу навішувати ярлики і звідки стільки зради?
@tenge, вашу історію з фк2 хто читає цей форум навіть якщо і хотів би не може забути через постійні нагадування, але реальність така, що вже в березні цього року в фк2 торгувався від 36(окремі варіанти), а так 38-42, зауважу, що останні черги були дорожче, цитую ВП: "потому что жители получат более комфортную среду и не будут жить в стройке", базова ціна в рибі в цей період 32-33 для 3,9 та 25-27,33(з терасами) для 5 будинку. Вибір у кожного свій. Як би там не було, в києві з майже 400 буд об'єктів одиниці відносно достойних, ІМХО. Я особисто вважаю даний обєкт одним з таких (так в ньому купа проблем і невизначеностей, але ж який концепт і яка архітектура). Чому активно топлять саме його для мене загадка.

Да потому что если рыбальский все таки введут в эксплуатацию, то через время предложение на вторичке будет дороже той же вторички ФК2 и т.д. Так как, если уж тут обсуждается ФК2 - кроме центра, плюсов то и нет, архитектура, блаоустройство, этажность - привет из 90-стых. Рыбальский же, или давайте про другие подобные проекты, к примеру ФТ - тут уже более современный подход, начиная от планировок квартир - заканчивая переменной этажностью, благоустройством и т.д.
Я очень надеюсь что благодаря новому ДБН, перестанут строить высотных уродов без ничего, причем во всех ценовых диапазонах.
10 авг 2018 05:25
Цитата "Den_NK":

если рыбальский все таки введут в эксплуатацию


К сожалению эти слова ключевые! И именно из-за отсутствия полного разрешительного пакета документов на строительство и постоянные переносы сроков у людей такое скептическое отношение к проекту. Хотя многие-бы уже вложились, и я в том числе. А пока что наблюдаем чем это все обернется.
10 авг 2018 07:46
Цитата "Faradey27":

думаю инвесторы первой очереди(половина 3го и 9го дома), все таки получат свои ключи в 2018, я не представляю что там делать дольше
Та не, точно уже не получат. Они еще стройку не закончили, а после надо еще в эксплуатацию вести, а это еще пол года. И вот главная проблема для меня, что при отставании в год, они не пытаются ускорится, и нагнать сроки. Тем более что первая очередь тоже заслуживает на заявленную инфраструктуру, а кроме лужайки и пары скамеек нечего нет, и когда это все будут делать не известно. Я как-то был около жк, вечером, и проходил поезд, ну, как очень шумно было, разговаривать без повышения голоса было не возможно. И вот по идее, скоро вот-вот дома сдаются, то где звуковые экраны, или те кто вселится первыми, будут ущербными? С каналом вообще не понятно, им не занимаются. И я не представляю что будет если набережно рыбальскую перекроют, и это при том что телиги на реконструкции, жители оболони и троещины сами этот канал закапают. Очень бы хотел там купить себе квартиру, но пока совсем не впечатляет застройщик.
10 авг 2018 08:10
Цитата "Zaychik":
Та не, точно уже не получат. Они еще стройку не закончили, а после надо еще в эксплуатацию вести, а это еще пол года. И вот главная проблема для меня, что при отставании в год, они не пытаются ускорится, и нагнать сроки. Тем более что первая очередь тоже заслуживает на заявленную инфраструктуру, а кроме лужайки и пары скамеек нечего нет, и когда это все будут делать не известно. Я как-то был около жк, вечером, и проходил поезд, ну, как очень шумно было, разговаривать без повышения голоса было не возможно. И вот по идее, скоро вот-вот дома сдаются, то где звуковые экраны, или те кто вселится первыми, будут ущербными? С каналом вообще не понятно, им не занимаются. И я не представляю что будет если набережно рыбальскую перекроют, и это при том что телиги на реконструкции, жители оболони и троещины сами этот канал закапают. Очень бы хотел там купить себе квартиру, но пока совсем не впечатляет застройщик.

Не будет канала, и не будет звукового барьера. Их нормальные застройщики делают до сдачи в эксплуатацию.
10 авг 2018 08:32
Цитата "_Slava_":


Блін, да що ви за люди такі, поділилась людина своїми дюмками, з аргументами і історією, але якщо її бачення відмінне від вашого - БОТ. Чому відразу навішувати ярлики і звідки стільки зради?
@tenge, вашу історію з фк2 хто читає цей форум навіть якщо і хотів би не може забути через постійні нагадування, але реальність така, що вже в березні цього року в фк2 торгувався від 36(окремі варіанти), а так 38-42, зауважу, що останні черги були дорожче, цитую ВП: "потому что жители получат более комфортную среду и не будут жить в стройке", базова ціна в рибі в цей період 32-33 для 3,9 та 25-27,33(з терасами) для 5 будинку. Вибір у кожного свій. Як би там не було, в києві з майже 400 буд об'єктів одиниці відносно достойних, ІМХО. Я особисто вважаю даний обєкт одним з таких (так в ньому купа проблем і невизначеностей, але ж який концепт і яка архітектура). Чому активно топлять саме його для мене загадка.


Ви напевно не зрозуміли про що йде мова, станом на квітень 2017 року, Рибальский був дорожчий за метр квадратний, ніж ФК2. Так на сьогодні САГА зрозуміла, що не витягує і опустили ціни, але це тільки після того, як вже на рік перенесли терміни здачі. А те що готовий ФК2 зараз дорожчий, ніж недобудова Рибальский, особисто для мене як для інвестора це тільки на руку. "Чому активно топлять саме його" його би ніхто не топив, якби САГА дотримувалася взятих на себе зобовязань, і здала 1 чергу в 3-4 кварталі 2017 року. Форум для того і існує, щоб перспективний інвестор зміг перечитавши пости, зробити для себе висновки і не влізти в халепу, а якщо читати новини від САГА то все чудово і красиво. А реаліїї зовсім інші. Хоча на самому початку мені також все подобалося, навіть думав придбати у них крім квартири ще і комерцію.
10 авг 2018 09:32
Цитата "Dimara":


К сожалению эти слова ключевые! И именно из-за отсутствия полного разрешительного пакета документов на строительство и постоянные переносы сроков у людей такое скептическое отношение к проекту. Хотя многие-бы уже вложились, и я в том числе. А пока что наблюдаем чем это все обернется.


Каких разрешительных документов не хватало? Перечислите, пжл. Интересно ваше мнение.
Прогоняла застройщика через юристов, никаких замечаний по докам не было.
10 авг 2018 10:20
Цитата "Irynes":


Каких разрешительных документов не хватало? Перечислите, пжл. Интересно ваше мнение.
Прогоняла застройщика через юристов, никаких замечаний по докам не было.


Перечитайте 35 страницу форума.
10 авг 2018 10:23
Цитата "Dimara":
И именно из-за отсутствия полного разрешительного пакета документов на строительство и постоянные переносы сроков у людей такое скептическое отношение к проекту. .

абсолютно поддерживаю :yes:
Цитата "tenge":

Не будет канала, и не будет звукового барьера..

будем посмотреть конечно. но думаю вы скорее всего правы
10 авг 2018 14:57
Цитата "tenge":


Ви напевно не зрозуміли про що йде мова, станом на квітень 2017 року, Рибальский був дорожчий за метр квадратний, ніж ФК2. Так на сьогодні САГА зрозуміла, що не витягує і опустили ціни, але це тільки після того, як вже на рік перенесли терміни здачі...

Я Вас прекрасно зрозумів, а ви мене очевидно ні. Весною 2018 остання черга фк2(та що планується до здачі в середині 2019) коштувала під 40 за квадрат. Я особисто за Вас радий через вдалу інвестицію. Але в 2018 картина вже інша. Також чому обіцяли побудувати риб за рік! (нагадую, що почали вони будувати в листопаді чи навіть грудні 2016), для мене особисто загадка. Судячи з динаміки цін та будівництва щось явно пішло не так. Але 1) це не значить, що проект гівно 2) це зовсім не значить, що кожен хто пише позитивний відгук - БОТ від ВП.
Рівень зради тут (як і на інших ресурсах) зашкалює. Так вони облажались з обіцянками по строкам, але об'єкт не є довгобудовою як багато хто кричить акцентуючи саме в затримці на рік без згадки що будують менше 2 років. Так там район зараз взагалі не фонтан, але він має шанс змінитись. Концепція дуже ок, архітектура тим більше. Якість будівництва теж.
По докам з ким консультувались ми - було ок.
По строкам заявленим навіть зараз - сумніваюсь, канал - ще більше, екрани - не вірю взагалі, подальша забудова півострова, реорганізація транспортних потоків і т.д. - покрита туманом загадка. АЛЕ за аналогічні гроші кращого і приблизно не знайшов. Все ІМХО без ярликів і таврування іншої думки.
10 авг 2018 16:23
З досвіду купівлі першої квартири, як тільки в мене на руках з'явились ключі - мене цікавили вже більше дизайнерські і будівельні форуми. tenge . Чому маючі ключі від ФК2 ви пишите на форумі іншого жк в мене викликає великі запитання.
.
По самому комплексу - майже кожний нині будуючий об'єкт залежить від інвесторів. І уявляєте як серпом різонуло по потенційним покупцям перше рішення суду. Комплекс мав повний перелік законних документів до моменту відміни в суді договору оренди.

І зрозуміло при відсутності кінцевої ясності і припливу покупців - будувати в такому ж темпі забудовник вже не міг. Це не 10к грн за квадрат як в Ірпіні, куди люди несуть свої 15-20 тис дол довіряючи рекламі на заборі. Тут люди консулютуються з юристами. Місце також відлякувало. Ніхто не хотів жити в 2-х "навіть збудованих" будинках в промзоні замість запланованого величезного кварталу.
Отримавши позитивне апеляційне рішення, а потім остаточне рішення Верховного суду про законність ДПТ - активність інвесторів і будівництва значно пришвидшились. Звідси і значне збільшення робітників на будівництві - і це не 3-є людей роблять видимість(дивлячись в вікно автомобіля на швидкості 60км), як дехто писав. Питання розглядалось в суді, ніхто цього не міг приховати, саме тому і ціна не росла, і все ж при таких умовах намагались залучити нових інвесторів. Якщо вас це влаштовувало, ви інвестували, якщо ні - адекватно оцінювали ситуацію і вибрали інший комплекс.


Представник забудовника цього не може сказати на форумі. Але адекватний інвестор розуміє ситуацію. Від того, щоб забудовник зізнався, що на момент першого рішення суду будівництво зменшило темпи - не виграли б ні старі інвестори ні сам забудовник.
Тепер маючи рішення найвищої інстанції перепон на реалізаціі проекту особисто я не бачу.

І tenge можливо ви виграли бій, отримавши ключі від квартири раніше. Але загалом потім будете жаліти, коли Рибальський добудується. Саме тому мабуть ваша активність на цій вітці. Ви самі себе заспокоюєте що зробили правильний вибір.
Хоча і ФК2 з поміж інших комплексів один з найкращих варіантів. Але ця місцевіть ще і на половину не забудована і хаотична. Не враховуючи грандіозних планів по забудові Палацу Україна.

А доречі комфорт клас з такими характеристиками дасть фору багатьом "бізнесам" чи еліткам де крім "неадекватно дорогим матеріалам" нічим похвалитись.
Якщо порівнювати переважний комфорт клас в 25-ти поверхівках з 2-ма ліфтами Евроформат і комфорт з Шиндлером в 9-типоверховому будинку - то всі оці розділення в наших реаліях умовні.
10 авг 2018 16:35
Немає ідеальних будівельних майданчиків і відмінити договір аренди можна в будь який момент на будь якому об'єкті. Одні будуються наділянках під церкву, інші взагалі без затверджених ДПТ, треті з заниженою категорією.
Як би це не звучало - але рішення Верховного суду має мабуть тільки один об'єкт в Києві)))). Залізобетонне рішення.
І вчергове розхитувати ситуацію взагалі не бачу сенсу, займайтесь ремонтом. І скоро саме в цьому нам потрібна буде ваша експертна оцінка))).
10 авг 2018 17:10
Доречі будучи також "Ботом забудовника" я б не написав такої дурниці))).
Насправді суд відмінив ДПТ, а прокуратура свого часу програла в суді позов про відміну оренди землі. Уточнив в гугла, бо пам'ять підвела.)).

Той же Нивки Парк будується взагалі без затвердженного ДПТ)).
10 авг 2018 17:19
Цитата "tarrrras":

По самому комплексу - майже кожний нині будуючий об'єкт залежить від інвесторів. І уявляєте як серпом різонуло по потенційним покупцям перше рішення суду.
І зрозуміло при відсутності кінцевої ясності і припливу покупців - будувати в такому ж темпі забудовник вже не міг.

вы сейчас заявляете, что в данный момент объект строится за деньги новоприбывших инвесторов? 8-) ну тогда это строительная пирамида и итог ее предсказуем
10 авг 2018 18:19
Звідки такий висновок?
Будівництво це живий процес, якісь матеріали закупили більше, якісь менше. Якісь лежать чекають своєї черги, інших не вистачило. Потім квартири через рішення суду продавались гірше. Процес частково призупинився.
Зараз все в темпі.
Перші будинки знаходяться на завершальній стадії. І квартири далі продаються в цих 3 і 9 будинках(забудовник жеж не приховує що не всі квартири ще продані). Будівництво їх продовжується.
5-й будинок також активно будується, квартири продаються, і їх вільних ще значно більше. В відділі продажів показують реально продані квартири, а не наганяють страх, що залишилось тільки 2 останні квартири.

Канал і вихід до Дніпра тільки наївний інвестор міг очікувати після здачі 2-х з 9 будинків.
Навіть така мегаінфраструктура як "дитячий садочок" в інших забудовників будуються в останню чергу(якщо будується взагалі). Тут вже в 3-му по рахунку будинку, разом з мінішколою.

Мені цікава позиція tenge, який відмовився інвестувати в новобудову через недовіру до заявлених дат(думаю таких як він немало, і це адекватно на той момент) але дивується що темпи будівництва впали. А за які кошти будувати?
Було б більше інвесторів, темпи були б кращі. Зараз ситуація змінилась.

Це ж не Аркада яка сама себе кредитує, і продає на етапі котловану 99% квартир по мінімальним цінам. А потім надіється що всі інвестори виплатять кредити на чому і отримають прибуток.

Забудовник виграв непростий суд, відновив привабливість проекту і темпи будівництва - а tenge ще досі не довіряє йому. Треба ж все ж по різному оцінювати ту ситуацію і нинішню.
Міст на Поділ будується, Блокбастер будує другу чергу, Наталку прекрасно відремонтували, продовжують реконструкцію під Московський міст і до парку Почайна. Залишається тільки пробити дорогу під жд віткою(що передбачено ДПТ і зміною автомобільних потоків через добудову Подільсько-Воскресенського мосту) в навіть в пішохідному доступі буде непогана інфраструктура. Не розумію що ще потрібно?))))
А з часом і район заселиться і комерційні площі активізуються. І ціна вже буде відповідна.

А відреагував на вітці я тому, що спостерігаю за темпами будівництва по вебкамерам на сайті, темп активний. А на форумі один песимізм.

Не хочу, щоб взагалі незацікавлений в проекті tenge тут вирішував що добре, а що ні. Особисто мені цікаво, щоб кількість інвесторів тільки росла, тим самим мою квартиру і весь квартал будуватимуть швидшими темпами, в тому числі і канал.
11 авг 2018 08:02
Цитата "tarrrras":

Не хочу, щоб взагалі незацікавлений в проекті tenge тут вирішував що добре, а що ні. Особисто мені цікаво, щоб кількість інвесторів тільки росла, тим самим мою квартиру і весь квартал будуватимуть швидшими темпами, в тому числі і канал.

уважаемый, позвольте заметить, что мы здесь не у вас дома и не в закрытой ветке инвесторов, а потому выражать свое мнение по данному объекту может совершенно посторонний человек хотите вы того или нет. а если вам это претит, так не читайте. :hi:
11 авг 2018 08:19
Що означає не читайте? Якби мені не приходили постійні сповіщення після кожного нового посту - то можливо і не читав. А так очікуєш прочитати щось цікаве по темі, а там постійно "все лайно і нічого не добудується" і "я інвестор ФК2"

І якщо людина так довго висловлює свою стабільно негативну позицію відносно ЖК, то чому я не можу висловити свою позицію відносно його коментарів? І скажу вам в набагато лайтовій формі це зробив.

Якщо вам не подобаються мої повідомлення - не читайте їх. Ми також не в вас вдома. Якщо ви вибрали такий формат спілкування, шановний.
11 авг 2018 08:47
Цитата "tarrrras":
там постійно "все лайно і нічого не добудується" .

а если так и случится, то что? :smoke:
11 авг 2018 09:16
А якщо таке станеться на 200 інших об'єктах в Києві, що зараз будуються?
Щоб такого не сталось - не інвестуйте, купуйте готові квартири!!!

Інвестувавши гроші в квартиру я прорахував всі реальні ризики і перспективи. Є ризики які спрогнозувати не можна: курс, війна, депутат Левченко))). Та нажаль це стосується всіх об'єктів. Якщо не добудується - то залишусь без квартири, і буду чекати коли добудується. Місце все ж довго простоювати не буде.
Та більше ризиків зараз від того, що тут штучно відлякують потенційних покупців і рекламують ФК2.

А по факту Сага Девелопмент і Буд Девелопмент дуже схожі забудовники. Нові, але перспективні і креативні.
Просто в Саги зустрівся на дорозі палко коханий нами депутат Левченко. А в Буд поки що ні.
Якось дивно, чому береги під Сонячною Рів'єрою від УкрБуда забудовувати не можна, а клаптик на березі Дніпра біля м.Славутич нікого з активістів досі не зацікавив. Де Буд також зводить свої будинки.

Отже "а якщо не добудується" актуальний для майже всіх будівництв.
Тільки в Рибальського вже є рішення найвищої інстанції, а в інших може трапитись все що завгодно попереду.
11 авг 2018 11:14
Цитата "tarrrras":

Тільки в Рибальського вже є рішення найвищої інстанції, а в інших може трапитись все що завгодно попереду.


Решение первой инстанции не спасет от нового процесса и возможного лишения разрешения на строительство если Министерство культуры Украины решит его опротестовать т.к оно было выдано незаконно (разрешение на строительство).

Застраивая территорию находящуюся в границах исторического ареала согласно ДЕЙСТВУЮЩЕМУ ГЕНПЛАНУ (что легко проверить //mkk.kga.gov.ua/), а не ПРОЭКТУ ГЕНПЛАНА 2020, который еще не вступил в силу (хотя согласно заявлениям Саги все наоборот.. Интересно на кого расчитано?) и относящуюся к зоне застройки ІІІ категории БЕЗ СОГЛАСОВАНИЯ с Минкультом, вероятно, Сага расчитывает также легко получить судебные решения высшей инстанции.

Чтож... Я искренне желаю им удачи. Но будь эти документы сделаны - я, возможно, уже был-бы в числе инвесторов. А так пока понаблюдаю когда же все-таки сдадут в эксплуатацию хоть что-то.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3638. . .66
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее