Подать объявление

Жилой квартал Rybalsky | Рыбальский | SAGA, Perfect Group | ул. Набережно-Рыбальская 3,9

ЗастройщикSAGA Development, Perfect Group, Riverside Development
Сдача ЖК2019 - 2024 г.
Планировки
от 51 771 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
108из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 87.
7/8%
17/20%
26/30%
20/23%
17/20%
1. . .3234. . .66
03 июль 2018 18:21
Цитата "tenge":
"SAGA Development писал(а):
Доброго дня! У 2-му кварталі 2018 року передбачено введення в експлуатацію секцій 1, 5, 6 в будинку №9, а також секцій 2, 3, 4 в будинку №3. Для секцій 2, 3, 4 в будинку №9 та 1, 5, 6 в будинку №3 термін введення в експлуатацію ― 4 квартал 2018 року.


Запомню дату, ровно через месяц я вам это сообщение сброшу, в качестве напоминания о несостоятельности проекта."

ОП писал это 29.05.2018 года Как видим сегодня 30.06.2018 исходя из вида снаружи до сдачи еще минимум 4-6 месяцев, до ключей минимум 1 год.


Я так смотрю представитель застройщика даже не удосился написать очередную отписку. Т.е. врать уже стесняются, уже плюс!
04 июль 2018 11:45

Я вот не пойму при чем там Набережно-Крещатицкая?
В каком месте нужно ее перекрыть, чтобы вырыть ров на Рыбальском? //joxi.ru/gmv43RKiLqVjQA

04 июль 2018 12:19
Цитата "ViSonik":
Я вот не пойму при чем там Набережно-Крещатицкая?
В каком месте нужно ее перекрыть, чтобы вырыть ров на Рыбальском? //joxi.ru/gmv43RKiLqVjQA
Я так понимаю копать надо через Набережно-Рыбальскую
04 июль 2018 12:34
Шановні інвестори! Повідомляємо, що зараз тривають обміри БТІ для подання документів у ДАБК на введення в експлуатацію. Також ми подаємо документи у Департамент економіки та інвестицій КМДА на пайову участь. Наразі тривають останні підготовчі процеси.
04 июль 2018 15:57
Цитата "ViSonik":
Я вот не пойму при чем там Набережно-Крещатицкая?
В каком месте нужно ее перекрыть, чтобы вырыть ров на Рыбальском? //joxi.ru/gmv43RKiLqVjQA

ну должна же быть какая-то отмазка
вчера в 13.00 опять...опять и опять не крутятся краны и одинокий дяденька возится один на весь дом.
05 июль 2018 13:45
Цитата "SAGA Development":
Шановні інвестори! Повідомляємо, що зараз тривають обміри БТІ для подання документів у ДАБК на введення в експлуатацію. Також ми подаємо документи у Департамент економіки та інвестицій КМДА на пайову участь. Наразі тривають останні підготовчі процеси.


Так там ще ж не готово нічого. Що вводити в експлуатацію? :faceoff: 6-)
06 июль 2018 06:41
Вчера была на Рыбальском по работе. Все вроде движется, уже столько выстроили. Как по мне, то красиво и аккуратно получается. С каналом, конечно, вопрос.
06 июль 2018 06:49
Цитата "julson":

ну должна же быть какая-то отмазка :yes:
вчера в 13.00 опять...опять и опять не крутятся краны и одинокий дяденька возится один на весь дом.
:notsure:


Що Ви як первобиитно общинний лад? Зараз є Лунь з його фото раз в місяць з темпами будівництва. І там видно, що роботи ЙДУТЬ, але йдуть ДУЖЕ і дуже ПОВІЛЬНО.
Реально такий крутий ЖК, а щось забили на нього...
06 июль 2018 10:02
Цитата "Havand":


Що Ви як первобиитно общинний лад? Зараз є Лунь з його фото раз в місяць з темпами будівництва. І там видно, що роботи ЙДУТЬ, але йдуть ДУЖЕ і дуже ПОВІЛЬНО.
Реально такий крутий ЖК, а щось забили на нього...

На завершальному етапі не потрібні крани. Наразі тривають внутрішні роботи. Перші пускові секції готуємо до здачі в експлуатацію. У місцях громадського користування (сходові майданчики та коридори) викладають плиткою підлогу, шпаклюють стіни. Встановлено вхідні двері в перших пускових секціях. Домонтовуються вікна та виконуються останні роботи з влаштування перших секцій. Хочете переконатися? Зверніться у ВП та запишіться на клієнтський огляд, де самі все побачите на власні очі.
06 июль 2018 10:36
Цитата "Havand":

Що Ви як первобиитно общинний лад? .

уважаемый, я конечно понимаю, что вам нравится то, что я вижу на стройке и сообщаю об этом здесь, но моя то какая вина?
скажите своему ОП, пусть они сообщат время когда наконец задвижутся краны, я подъеду, зафиксирую и с радостью поделюсь.
а пока, что есть то есть :drink:
06 июль 2018 14:32
Актуальний статус будівництва житлового району RYBALSKY!

Будинок №3
Секція 1
Завершальні етапи вкладання цегляної кладки. Тривають роботи у підвалі і на 1-му поверсі (85%).
Секція 2
Триває прокладання мереж водопостачання і каналізації. Також змонтовано вже усі вікна: як дворові, так і квартирні. Щодо фасадних робіт: змонтовано кронштейни, каркас і утеплювач з 2-го по 10-ий поверх (100%). Розпочато фасадні роботи з улаштування фіброцементної плити.
Фасад дворовий: виконано частково монтаж утеплювача (72%), шпаклювання (27%), а також виконується монтаж огородження балконів. Тривають підготовчі роботи зі встановлення ліфтів.
Секція 3
Завершено монтаж дворових вікон. Також повністю виконано монтаж кронштейнів, каркасу і утеплювача з 2-го по 10-ий поверхи. Розпочато оздоблювальні роботи з влаштування АКП та НPL панелей (85%), влаштування фіброцементних плит (18%), кронштейнів та вати (81%).
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні, ведеться укладання плитки на підлогу в місцях загального користування (85%).
Виконано фасадні роботи з монтажу утеплювача (100%), та шпаклювання (18%).
Усі квартирні двері змонтовано на 100%.
Завершується монтаж першого ліфта, 2-й ліфт у процесі збирання.
Секція 4
Щодо фасадних робіт: виконано монтаж кронштейнів, каркасу і утеплювача з 2-го по 6-ий поверх (95%), облицювання з АКП панелей виконано частково (69%). З 7-го по 9-ий поверх виконано монтаж кронштейнів, каркасу і утеплювача (88%). Стяжки уже виконано на 100%. Триває підготовка ліфтових шахт. Вікна змонтовані на 98%
Секція 5
Триває закінчення цегляної кладки з 4-го до 10-го поверху, а також роботи з підсилення металевим каркасом цегляних колон.
Секція 6
Закінчення цегляної кладки з 2-го по 10-ий поверх, майже завершено підвальний поверх (96%) та 1 поверх.

Будинок №9
Секція 1
Виконано роботи по монтажу кронштейнів, каркасу і утеплювача з 2-го по 6-ий поверхи (100%), тривають роботи зі влаштування клінкеру (10%). З 7-го до 9-го поверху ведуться роботи по монтажу кронштейнів (30%).
Також активно тривають підготовчі роботи по підвальному поверху. Тривають роботи з монтажу горизонтальної системи опалення 6-8 поверх (50%).
Монтаж вікон виконаний на 75%. Стяжку виконано на 2600 м2 (68%).
Секція 2
Розпочато роботи на 1 (15%), 2-му поверсі (79%) та на 8-му поверсі, на 3-7 поверхах роботи завершені.
Секція 3
Монолітні роботи завершено з 2-го по 9-ий поверх. Також заврешено цегляну кладку з 2-го по 5-ий поверх. Тривають роботи на 6 та 7 поверсі (85%).
Секція 4
Наразі виконуються горизонтальні елементи 10-го поверху (50%). Цегляна кладка виконується на 2 і 8 поверсі (80%).
Секція 5
Внутрішні мережі ВК, ОВ: завершено розкатку труб з 7-го по 10-ий поверх.
Фасадні роботи: виконано монтаж кронштейнів, каркасу і утеплювача з 2-го по 6-ий (95%), ведуться оздоблювальні роботи з монтажу клінкерної плитки (12%).
Монтаж дворових вікон: змонтовано віконних рам 78 з 79 шт. Засклили 78 з 79 шт.
Стяжки: виконано на 100%.
Секція 6
Монтаж дворових вікон завершено. Стяжки виконано на 100%. Тривають фасадні роботи по облицюванню фасаду з 2-го по 6-ий поверх з АКП панелей виконано (91%). З 7-го по 9-ий поверх виконано монтаж кронштейнів, каркасу і утеплювача (96%).

Переглядайте нові фото нижче.
10 июль 2018 12:17
Так что-то вспомнилось. Цены! Сроки!:

12.02.2017 09:19
Срок сдачи домов 3, 9 - III квартал 2017 года.
На сегодня в продаже 1-3-х комнатные квартиры.
Стоимость - от 32 175 грн за м2.
Застройщик ПАО ХК "Киевгорстрой"
Интересное месторасположение - добро пожаловать к обсуждению !
10 июль 2018 15:07
Як RYBALSKY готується до вводу в експлуатацію.
Кожну деталь від бульвару до вхідних дверей ми готуємо для того, щоб ви якомога швидше заїхали у свої квартири. А нижче — детально в цифрах про першу пускову секцію.
Встановлено вже всі квартирні двері! В усіх місцях загального користування (сходові майданчики та коридори) завершено штукатурні роботи.
Зараз укладаємо плитку на підлогу. Перший ліфт уже працює, зараз завершуємо монтаж другого.
Встановлення дворових вікон із 2-го до 6-го поверху третьої секції завершено — всі 156 вікон встановлені. З боку дворика стіни утеплені, виконується шпаклювання.
Зовнішні фасади теж на завершальній стадії: виконано монтаж кронштейнів, каркасу й утеплювача з 2-го до 10-го поверху. Також встановлені АКП та НPL панелі вже на 85%.
Почали встановлення фіброцементних плит.
Робимо все, аби якомога швидше завершити всі необхідні роботи!
10 июль 2018 17:58
Как RYBALSKY готовится ко вводу в эксплуатацию

Cтроительство первого пускового комплекса в RYBALSKY находится на завершающем этапе. Полностью дома №3 и №9 будут введены в эксплуатацию в IV квартале 2018 года. По словам застройщика, ведутся последние подготовительные работы.
11 июль 2018 09:13
Цитата "tenge":
Так что-то вспомнилось. Цены! Сроки!:

12.02.2017 09:19
Срок сдачи домов 3, 9 - III квартал 2017 года.
На сегодня в продаже 1-3-х комнатные квартиры.
Стоимость - от 32 175 грн за м2.
Застройщик ПАО ХК "Киевгорстрой"
Интересное месторасположение - добро пожаловать к обсуждению !


Ну как мы видим по рынку - у нас в городе могут и застройщики, и сроки, и цены меняться. Хотя да, бывает интересно сравнить варианты было-стало так сказать. Я раньше на это как-то особо внимание не обращал, а теперь все больше интересностей для себя открываю.
12 июль 2018 07:59
Цитата "Domik - Inform":
Как RYBALSKY готовится ко вводу в эксплуатацию

Cтроительство первого пускового комплекса в RYBALSKY находится на завершающем этапе. Полностью дома №3 и №9 будут введены в эксплуатацию в IV квартале 2018 года. По словам застройщика, ведутся последние подготовительные работы.


Ой,а как же второй квартал 2018 года? А как же чудо-канал? Я когда спрашивал в ОП в 2017 году, почему цены такие высокие, отвечали, что дорого обходится канал. Канала нет и никто его не даст сделать, а цены на том же уровне и остались. И сроки ежемесячно отдаляются. Даже если ввод будет в 4 квартале 2018, то ключи не ранее мая-июня 2019.
12 июль 2018 08:09
Цитата "tenge":


Ой,а как же второй квартал 2018 года? А как же чудо-канал? Я когда спрашивал в ОП в 2017 году, почему цены такие высокие, отвечали, что дорого обходится канал. Канала нет и никто его не даст сделать, а цены на том же уровне и остались. И сроки ежемесячно отдаляются. Даже если ввод будет в 4 квартале 2018, то ключи не ранее мая-июня 2019.
А еще звукозащитный экран, возле ЖД, я как то был там, поезд заглушает и шум дороги и собственный голос. И кажется благоустройство набережной должно быть.
12 июль 2018 08:29
Цитата "Zaychik":
А еще звукозащитный экран, возле ЖД, я как то был там, поезд заглушает и шум дороги и собственный голос. И кажется благоустройство набережной должно быть.


Дуже схоже, що нічого з цього всього не буде.
12 июль 2018 11:54
Проект очень интересный, я был на презентации.
Да, канал презентовали как основную фишку, но там же не долго его рыть.
Получат разрешение и дело пойдет.
Главное чтоб во время строительства дорогу не повредили, а то ее и так только построили, и очень она нужна жителям Троещины.
12 июль 2018 13:05
Цитата "Boris_1":
Проект очень интересный, я был на презентации.
Да, канал презентовали как основную фишку, но там же не долго его рыть.
Получат разрешение и дело пойдет.
Главное чтоб во время строительства дорогу не повредили, а то ее и так только построили, и очень она нужна жителям Троещины.


Рыть не долго в высокоразвитой стране, у нас же минимум на год перекроют дорогу на Оболонь и Троещину (это примерно 680 тысяч населения).
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3234. . .66
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx