Подать объявление

Жилой квартал Rybalsky | Рыбальский | SAGA, Perfect Group | ул. Набережно-Рыбальская 3,9

ЗастройщикSAGA Development, Perfect Group, Riverside Development
Сдача ЖК2019 - 2024 г.
Планировки
от 51 771 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
108из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 87.
7/8%
17/20%
26/30%
20/23%
17/20%
1. . .3032. . .66
08 июнь 2018 07:38
Цитата "Zaychik":
То что со сроками они протупили, это конечно не найс, но если в проэкте КГС, то к сожалению сдвинуть сдачу на год, это уже норма. Или там вообще стройка стоит на месте?

я была во второй половине дня часиков так в 5, что еще далеко не конец рабочего дня. но как правильно вы сказали учитывая такое отставание по срокам не наблюдалось темпов работ с желанием побыстрей закончить. скорее видимость работ. помня как быстро все начиналось и видя какие темпы сейчас мне кажется перенос сроков еще не окончательный.
я была там предыдущий раз наверное полгода назад и тогда атмосфера была более динамичной, сейчас же скорее удручающей. понимаешь, что времени прошло достаточно чтобы уже видеть какую-то финишную прямую, но ее пока к сожалению не видно. по крайне мере визуально со стороны
08 июнь 2018 07:49
Цитата "Maflik":
А уже есть медицинские и торговые компании, салоны с которыми заключены договора аренды? Например в ОП можно получить такую информацию? Хочу для себя понимать по инфраструктуре.


Вітаємо! В житловому районі передбачено зональне розташування всіх об'єктів комерційної нерухомості: передбачено медичний кластер, зона торгівлі, ресторани, офісні приміщення. Радимо вам зателефонувати у відділ продажу та наші менеджери детально проконсультують вас з усіх питань.
08 июнь 2018 08:21
Цитата "julson":
я была во второй половине дня часиков так в 5, что еще далеко не конец рабочего дня. но как правильно вы сказали учитывая такое отставание по срокам не наблюдалось темпов работ с желанием побыстрей закончить. скорее видимость работ. помня как быстро все начиналось и видя какие темпы сейчас мне кажется перенос сроков еще не окончательный.
я была там предыдущий раз наверное полгода назад и тогда атмосфера была более динамичной, сейчас же скорее удручающей. понимаешь, что времени прошло достаточно чтобы уже видеть какую-то финишную прямую, но ее пока к сожалению не видно. по крайне мере визуально со стороны


Вітаємо! Наразі основні роботи ведуться всередині та ззовні будинків: цегляна кладка, фасадні роботи та встановлення вікон. Тому візуально складається таке помилкове враження.
08 июнь 2018 10:51
Цитата "SAGA Development":
ззовні будинків: цегляна кладка, фасадні роботи та встановлення вікон. .

вот как раз это не очень заметно в динамике :notsure:
12 июнь 2018 11:23
Цитата "SAGA Development":

Доброго дня! У 2-му кварталі 2018 року передбачено введення в експлуатацію секцій 1, 5, 6 в будинку №9, а також секцій 2, 3, 4 в будинку №3. Для секцій 2, 3, 4 в будинку №9 та 1, 5, 6 в будинку №3 термін введення в експлуатацію ― 4 квартал 2018 року.

В отделе продаж говорят про 3й квартал 2018года, сдача в сентябре. Кто лжет?
12 июнь 2018 14:55
Цитата "Robertx":
В отделе продаж говорят про 3й квартал 2018года, сдача в сентябре. Кто лжет?


Добрий вечір! Здача в експлуатацію будинку №3 та №9 запланована на кінець 2-го кварталу 2018 року. Секції будуть вводити поступово, тому можлива така інформація.
13 июнь 2018 09:24
Цитата "SAGA Development":

Добрий вечір! Здача в експлуатацію будинку №3 та №9 запланована на кінець 2-го кварталу 2018 року. Секції будуть вводити поступово, тому можлива така інформація.
Так конец второго квартала через 17 дней) Как успехи? Успеваете?
13 июнь 2018 13:03
Цитата "Zaychik":
Как успехи? Успеваете?

я не знаю как они планируют и куда успеть, но сегодня довелось в 15.00 снова побывать там.
я думала возможно в прошлый раз уже был конец рабочего дня и потому было так тихо. но нет.... сегодня тоже ни один кран не крутился!!! ни один!!
конечно же сейчас придет ОП и расскажет что они опять что-то там делают внутри.... но если посмотреть на тот дом, в котором сейчас только каркас и нет еще кирпичной кладки. почему его забросили? на нем одиноко по крыше ходил всего один строитель. и все... :kngt:
13 июнь 2018 13:14
Цитата "julson":
я не знаю как они планируют и куда успеть, но сегодня довелось в 15.00 снова побывать там.
я думала возможно в прошлый раз уже был конец рабочего дня и потому было так тихо. но нет.... сегодня тоже ни один кран не крутился!!! ни один!!
конечно же сейчас придет ОП и расскажет что они опять что-то там делают внутри.... но если посмотреть на тот дом, в котором сейчас только каркас и нет еще кирпичной кладки. почему его забросили? на нем одиноко по крыше ходил всего один строитель. и все... :kngt:
Днем жарко, может ночью работают))))
14 июнь 2018 08:09
Часто бываю рядом - ездим в 5 элемент, я конечно не разбирался, когда там что должны были вводить, но на стройке постоянно ведутся работы. Мне кажетсЯ, инвесторы уже должны представлять, как гуляют по обустроенным алеям. Жене, кстати, алея понравилась, но деревьев маловато на территории.
15 июнь 2018 10:31
Цитата "ViSonik":
Часто бываю рядом - ездим в 5 элемент, я конечно не разбирался, когда там что должны были вводить, но на стройке постоянно ведутся работы. Мне кажетсЯ, инвесторы уже должны представлять, как гуляют по обустроенным алеям. Жене, кстати, алея понравилась, но деревьев маловато на территории.

Вітаємо! Дякуємо за відгук. Озелення та благоустрій у процесі будівництва з часом буде лише розвиватися.
15 июнь 2018 10:46
Цитата "SAGA Development":

Вітаємо! Дякуємо за відгук. Озелення та благоустрій у процесі будівництва з часом буде лише розвиватися.

С удовольствием проинспектируем ваше озеленение в будущем, все равно часто бываем рядом.
Тем более, что в этом районе оно нужно - так как под строительство моста уже какую территорию забрали и еще не понятно, где пределы будут этому
15 июнь 2018 11:22
Активно тривають будівельні роботи житлового району RYBALSKY!

Будинок № 3
Секція № 1 – будівельні роботи виконані на 10%.
Секція № 2 – змонтовано 34 з 90 віконних рам. Також триває монтаж дворових вікон, ведуться підготовчі роботи для монтажу вікон в сходових ядрах. Будівельники активно працюють над монтажем кронштейнів, утеплювачів – виконано на 85 %.
Секція № 3 – тривають роботи із засклення дворових вікон (147 зі 156 шт.), а також монтажу віконних рам (147 зі 156 шт.). Завершено штукатурні роботи на 5-му та 7-му поверхах. Працюють також і над дворовим фасадом: монтують утеплювач (50%) та шпаклювання (15 %).
Секція № 4 – тривають роботи з доопрацювання кладочних робіт з 2-го до 10-го поверху. Будівельники активно працюють над фасадними роботами: завершено монтаж кронштейнів, каркасу та утеплювачів (92%). Облицювання з «АНР – панелей» виконано на 27%.
Секція № 5 – будівельники працюють на підсиленням металокаркасу цегляних колон з 2-го до 10-го поверху.
Секція № 6 – завершено на 80% кладочні роботи з підвального поверху.

Будинок № 9
Секція № 1 – тривають фасадні роботи, а саме ведуться роботи з монтажу кронштейнів, каркасу і утеплювача з 2-го до 6-го поверху (30%).
Секція № 2 – розпочато кладочні роботи на 2-му поверсі (50%).
Секція № 3 – завершено монолітні роботи на 7-му поверсі, а також розпочалося монтування 8-го поверху. Розпочалася робота з кладочних робіт на 4-му поверсі.
Секція № 4 – виконуються роботи над горизонтальними елементами 9-го поверху.
Секція № 5 – завершено розкатку труб з 7-го до 10-го поверху. Тривають роботи з монтажу кронштейнів, каркасу і утеплювача з 2-го до 6-го поверху (92%). Вже засклено 54 з 79 віконних рам. Стяжки завершено на 80%.
Секція № 6 – триває монтаж віконних рам (70 з 82 шт.), а також ведуться кладочні роботи з 2-го до 10-го поверху. Триває монтування стяжки 4-го до 6-го поверху (80%).
Будівельники активно облицьовують фасад з 2-го до 6-го поверху. Встановлення «АНР – панелей» виконано на 85%, а також з 7-го до 9-го поверху. Виконано монтаж кронштейнів, каркасу і утеплювача на 90%.

Фотозвіт прикріплюємо трохи нижче.
15 июнь 2018 14:51
А як на фасаді будуть розміщенні кондиціонери? Чи передбачені для них корзини?
18 июнь 2018 06:57
Цитата "justromanov":
А як на фасаді будуть розміщенні кондиціонери? Чи передбачені для них корзини?

Доброго ранку! Незабаром буде опублікована схема розміщення кондиціонерів.
18 июнь 2018 23:40
Цитата "SAGA Development":
Збірка перших червневих новин вже готова! Будівництво житлового району RYBALSKY триває.

Переглядайте фото з будівництва нижче.


Я так понял на четвертой фото с низу уже показан частично готовый фасад, смотрится очень красиво - про то что проект нестандартный во всех отношениях было понятно ранее
19 июнь 2018 06:55
Цитата "Garagh":
Я так понял на четвертой фото с низу уже показан частично готовый фасад, смотрится очень красиво - про то что проект нестандартный во всех отношениях было понятно ранее

Вітаємо! Дякуємо за схвальний відгук.
19 июнь 2018 10:53
какая стартовая цена на начальном уровне строительства дома?
19 июнь 2018 11:43
Цитата "Invector":
какая стартовая цена на начальном уровне строительства дома?

Добрий день! Мінімальна ціна від 24 990 грн за м2. За всіма деталями телефонуйте у відділ продажу і менеджери вас проконсультують.
20 июнь 2018 05:41
спасибо за новые фотки, держите и дальше в курсе: судя по дайджестам прогресс все-таки есть. просто идет распыление ресурса по секциям и визуально бывает сложно понять если не знаешь куда смотреть :) в формате текста показательней.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3032. . .66
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее