Подать объявление

Жилой квартал Rybalsky | Рыбальский | SAGA, Perfect Group | ул. Набережно-Рыбальская 3,9

ЗастройщикSAGA Development, Perfect Group, Riverside Development
Сдача ЖК2019 - 2024 г.
Планировки
от 51 771 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
108из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 87.
7/8%
17/20%
26/30%
20/23%
17/20%
1. . .2022. . .66
15 дек 2017 14:38
Хід будівництва RYBALSKY

Приємно бачити результат нашої спільної праці, тому вважаємо, що з ним варто поділитися з вами.
Команда будівельників активно виконує кладку цегли та встановлення склопакетів у секціях 3-го будинку.
У 9-му будинку наразі завершують роботи зі зведення монолітного-каркасу. Кладка цегли в деяких із секцій досягла восьмого поверху.

Тож пропонуємо ознайомитися з ходом будівництва RYBALSKY на фото нижче:
17 дек 2017 10:58
А как жители будут ехать на работу и с работы? Вы в курсе текущих пробок по утрам и вечерам на Электриков, в начале Героев Сталинграда, на проспекте Банднеры и на мосту через Днепр? По полтора часа я еду с/на Оболонь.
Через годик вы ходите добавить еще 10 000 машин, Ииииииии?????

Мое мнение - абсолютно не продуманный комплекс с точки зрения инфраструктуры. Ужасен для жизни и не интересен для инвестирования.

П.С. сейчас отдел продаж начнет врать и изворачиваться типа проблемы дорог это не к ним, а к городу. Я принимал участие в такой дисскусии не так давно )
17 дек 2017 18:52
Цитата "escander_oleg":
Прошел почти год с момента обьявления о начале строительства - так на форуме ни один "инвестор" и не засветился - и не обьяснил чем он руководствовался покупая данный обьект.
понравилось снижение цены с 1200 уе на старте до 940 сейчас - таки разговоры в начале года о том, что обьект переоценен отражали действительность. И где сейчас те боты которые распинались о мнимых красотах Рыбальского?
Интересно - вместе со снижением цены сколько манагеров и маркетологов данной стройки поплатились своими местами?


я купил тут квартиру. Что вас интересует?
18 дек 2017 19:45
Хід будівництва RYBALSKY

Роботи на будівельному майданчику не стоять на місці навіть під час сніжної завірюхи. Сьогодні команда будівельників здійснює кладку цегли та монтаж арматурних каркасів. Через сильний вітер роботу баштових кранів тимчасово зупинено, але, як тільки вітер стане меншим, ми обов’язково наздоженемо виконання запланованих робіт.

Також пропонуємо ознайомитися з фото-звітом із будівельного майданчика RYBALSKY:
21 дек 2017 15:19
мне кажется, что нельзя быть категоричными такими. каждый застройщик видит свой дом по-своему. но надо учитывать все моменты - расположение дома, в каком именно районе, как развита инфраструктура. в конце концов- площади квартир и этажность домов. ЖК "Rybalsky" имеет ряд преимуществ и я думаю, что купить здесь квартиру - вполне выгодное дело. и до метро не так уж и далеко
21 дек 2017 20:29
Хід будівництва RYBALSKY

Сніг іде, але робота на будівельному майданчику RYBALSKY продовжує набирати обертів.
Завершено монтаж віконних блоків ПВХ на частині секцій 3-го та 9-го будинків, готуються алюмінієві конструкції вікон для останніх поверхів.
Продовжується підготовка та відвантаження нових партій цегли, що забезпечить стабільне виконання робіт після Нового року.
Для бетонування арматури каркаса, спеціалісти попередньо топлять лід.

З фото-звітом із будівельного майданчика ви можете ознайомитися у вкладеннях:
24 дек 2017 09:08
Цитата "Supersonic":

По-перше, ціни стартували не з $1200, а з $1150. По-друге, зараз ціни на першу чергу (3-й будинок) наступні:

- Однокімнатні від $1290 (34390 грн)
- Двокімнатні від $1355 (36100 грн)
- Трикімнатні від $1330 (35530 грн)
- Дворівневі від $1413 (37660 грн)
Було $1150, стало $1290. Ціни для інвесторів за 11 місяців зросли на 12.2% :hi:


Цитата "Garagh":

И я о том же, где они те 940 нашли не ясно) Никто в здравом уме не будет снижать текущие цены. Разве что акцией как то заманчиво)



Доброго дня! 24 990 гривень за м2 — це акційна ціна, яка діє лише на 5-й будинок (четверта черга). Хочемо зазначити, що ціна може змінюватися залежно від обраного вами будинку, секції, поверху та квартири. Якщо вас зацікавить ціна на конкретну квартиру, звертайтеся, будемо раді вам допомогти.
24 дек 2017 09:11
Цитата "Havand":
Динаміка стала практично нульовою.
З кінця вересня. Але рекламою всі соц.мережі завалені.
Проект реально перспективний і крутий, але замість будівництва вони займаються рекламою... Сумно. Хотілось щоб все ж таки реалізували.


Цитата "Havand":

Можна подивитись на луні фото з темпами будівництва і порівнянні з попередніми періодами. До вересня будували, далі темпи стали трішки вище за 0. І це насторожує. Оскільки ще більше в рекламу ніхто не вкидав як Рибальский.


Доброго дня! На будівельному майданчику робота йде активними темпами, налагоджена команда висококваліфікованих спеціалістів, докладають максимум зусиль задля завершення будівництва у встановлений термін та з найкращою якістю виконання робіт. Хочемо запевнити вас, що будівельні роботи на майданчику стабільно активні. Основний обсяг робіт зосереджений на кладці цегли міжквартирних та міжкімнатних стін, також продовжуються активні роботи над оформленням фасадів та вставленням вікон.
За останній період ми зробили багато важливих справ, на нашому сайті у розділі “Новини” є звіти виконаних робіт. Крім того, щоб максимально пришвидшити процес будівництва до робіт залучено партнера проекту Perfect Group.
24 дек 2017 15:06
Маю надію, що проект реалізується на 100%. Оскільки по концепіції це буде щось дійсно унікальне, прогресивне і комфортне. Аналогів в Україні поки не має.
А Перфект груп ще нічого толкового не збудувала, надіюсь, що тут вони не будуть лізти до архітектури і якості робіт і вона залишиться на тому ж рівні.

Тому якщо у вас все добре з темпами, і якщо я помиляюсь, буду тільки радий.
24 дек 2017 16:25
Цитата "Vov4ik85":
мне кажется, что нельзя быть категоричными такими. каждый застройщик видит свой дом по-своему. но надо учитывать все моменты - расположение дома, в каком именно районе, как развита инфраструктура. в конце концов- площади квартир и этажность домов. ЖК "Rybalsky" имеет ряд преимуществ и я думаю, что купить здесь квартиру - вполне выгодное дело. и до метро не так уж и далеко


до метро - очень далеко. возможно станция с подольской ветки будет рядом, кто знает...

хороший проект, но построем практически в поле.
24 дек 2017 18:10
З транспортом трішки трабл. Якби там був трамвай, то і метро не потрібно. Зараз сучасні трамваї закуповують з кондиціонером, інтернетом, просторими вагонами.
Але до Подолу там і пішки можна прогулятись :-)

Читав приклад коли так ж райони робили в Норвегії і Англії . Спочатку всі скептично ставились, а пізніше Житло там добряче здорожчало. Думаю і тут так буде коли збудують Пару черг.
24 дек 2017 21:34
Цитата "AnisimovAndrey":


я купил тут квартиру. Что вас интересует?


Интересует какое местоположение выбрали- с видом на канал или на днепр, когда обещают сдачу, с какими объектами при инвестировании сравнивали и почему победил именно рыбальский
29 дек 2017 14:53
Новини будівництва RYBALSKY

В той час, коли всі готуються до Нового року, ми активними темпами продовжуємо будівництво RYBALSKY. Встановлюються вікна, завершуються монолітні роботи, відбувається кладка цегли.
З останніх новин варто відзначити, що у шостій секції дев'ятого будинку розпочалися роботи по утепленню.

Як завжди, прикріплюємо фото з будівельного майданчика:
04 янв 2018 15:36
Новини з будівельного майданчика RYBALSKY

Святковий період ніяк не вплинув на активність будівництва RYBALSKY. Процес встановлення вікон досяг останніх верхніх поверхів. Помітно збільшилася кількість зовнішніх цегляних стін. Вже майже завершені монолітні роботи.

Хочемо поділитися з вами результатом виконаних робіт на фото:
09 янв 2018 18:22
Новини будівництва RYBALSKY

З кожним днем будівельні роботи у перших двох кварталах наближаються до завершення. Ви лише погляньте, як помітно зросла кількість зовнішніх цегляних стін. Крім цього, спеціалісти активно працюють над внутрішньою кладкою цегли міжкімнатних стін.

Тож пропонуємо ознайомитися з ходом будівництва RYBALSKY на фото нижче:
11 янв 2018 18:22
Я как-то поначалу с большиим энтузиазмом воспринял проект застройки. Правильная концепция, хочется вид, невысокую застройку, широкие зеленые бульвары или каналы. Еще судить рано, но мне кажется имеет смысл брать что-то тут только лет через 5, когда остров более-менее застроят и устранят многие недостатки. Прогулялся туда в конце лета, как по мне:

- На сейчас район просто мрак, один из самых худших в Киеве. Ужасная загазованность, шум, вонь, везде промзоны. Бродячие собаки, самосвалы дымят, бомжи и алкашня. Уйдут многие годы чтобы это все облагородить
- Добраться туда трудно даже на машине, метро чуть ли не в часе пешком, ходит один автобус, и то загружен. Дорог никаких. Мост похоже начали достраивать, но развязка похоже будет очень загружена.
- У меня огромные сомнение по поводу того, что многичисленные промзоны, СТО и какие-то строительные конторки, общежития и т.д куда-то так просто уйдут. Будут долгие баталии. Ну и верфи / доки никто трогать не будет
- Из того, что построили - высадили чуть деревьев напоказ, возвели два огромных дома с большим числом маленьких квартир. Похоже район в реальности будет очень сильно отличаться от того, что рисуют.
- Каналы когда пророют? Мост когд достроят? Мне кажется лет через 5-6
11 янв 2018 19:09
Хід будівництва RYBALSKY

Будівництво житлового району RYBALSKY здійснюється активними темпами.
Команда спеціалістів продовжує роботи по утепленню. Встановлюються вікна, відбувається кладка цегли зовнішніх та внутрішніх міжкімнатних стін.

Як завжди, звітуємо про виконання будівельних робіт у вкладеннях:
17 янв 2018 10:12
Отчитываться "что все хорошо" конечно можно хоть каждый день.
Но то, что застройщик существенно не соблюдает сроки сдачи домов и уже 4 раза их переносил, свидетельствует об обратном.
Думаю не скоро, то что нарисовано на картинке, будет реализовано. А комплексно, как кажется, никогда(
17 янв 2018 14:33

Це був дуже насичений та продуктивний рік для нашої команди: амбітні проекти, нові перемоги, цінний досвід.

Оцінюючи підсумки минулого року, ми збагнули, що наша історія не лише про берег річки та мальовничі панорами — Riverside Development. Наша робота — це створення особливих місць, де виникають щасливі історії людей, традиції, дружба, родини. Тепер ми створюємо сагу!

Тепер ми SAGA Development.

Пропонуємо ознайомитися з нашою історією 2017 року за посиланням:

17 янв 2018 14:48
Самое печальное, что вы в своих письмах не признаете неоднократное нарушение сроков сдачи и их постоянный перенос.
Комментировать стиль ответов не буду)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .2022. . .66
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее