Подать объявление

Жилой квартал Rybalsky | Рыбальский | SAGA, Perfect Group | ул. Набережно-Рыбальская 3,9

ЗастройщикSAGA Development, Perfect Group, Riverside Development
Сдача ЖК2019 - 2024 г.
Планировки
от 51 771 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
108из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 87.
7/8%
17/20%
26/30%
20/23%
17/20%
1. . .5658. . .66
29 июль 2019 12:49
В каком месте Сага хороший застройщик?
И когда Сага исполнила хоть одни свои обещания?
Возмите любой рекламый плакат бристола или рыбальского и скажите мне по списку что вообще сага смогла сделать из всего что они обещали?
Разве что смогли достроить и не развалиться - и то плюс

Все что Сага может это угрожать не отдать квартиру при отказе платить по 22 грн за квадрат когда обещали что обслуживание будет стоит не больше 10
30 июль 2019 11:10
Цитата "ROP":
Всё хорошо и красиво, может даже канал будет. Но шум от поездов очень сильный, ночью его слышно в районе коттеджей на набережной. Но кому то будет просто фоном. На Голосеевском проспекте, в районе автовокзала, от внезапно появившегося самолёта неподготовленный человек может испачкать штаны ненароком, но живут, радуются, и всем советуют. Лично меня больше смущают постоянные заторы в районе Гаванского моста, и постоянно сдвигающиеся сроки строительства.


Цитата "alarmikus":
Был в отделе продаж, смотрел. Архитектура класс, окна до пола :up: . все понравилось, но вот расположение не самое удобное да и за такую цену можно в центре найти получше... рядом поезд, не представляю как шуметь будет ночью. Еще открытая територия в промзоне явно перебор. :sad:


Доброго дня! Тренд, який набирає обертів у всьому світі — реновація промислових зон. Ми прагнемо реалізувати цю практику в Україні: повернути людям доступ до води та можливість жити в наймальовничіших місцях Києва, одним з яких є Рибальський. Ми також впроваджуємо в українській столиці нову практику девелопменту територій: RYBALSKY будується за принципом суперкварталів, який вже довів свою ефективність в усьому світі.
Простір RYBALSKY розділений на три рівні доступу: публічний (бульвар, набережна каналу, зовнішні периметри будинків), напівприватний (внутрішні двори та місця загального користування в будинках, куди матимуть доступ тільки мешканці) та приватний (квартири).
Відкритий публічний простір дозволяє створити кращу інфраструктуру та залучити кращих операторів комерційних приміщень, ніж у закритому ЖК.
Ізоляцію від шуму ми також продумали. Найперше — архітектурне рішення фасадів, яке забезпечує розсіювання звукових хвиль (знижує відображення звуку). Також вертикальним бар'єром слугуватиме набережна — вона розташована на 6 метрів нижче рівня дорожнього полотна, а бетонний парапет виступає екраном, який приймає на себе та відбиває шум коліс. Окрім цього, шумоізоляції сприяють матові фасади (HPL-панелі, клінкер), які поглинають шум набагато краще, ніж глянцеві, а також якісні склопакети.
30 июль 2019 13:05
Цитата "ПрорабТолян":
Все что Сага может это угрожать не отдать квартиру при отказе платить по 22 грн за квадрат когда обещали что обслуживание будет стоит не больше 10

Можете субсидию оформить.
31 июль 2019 09:09
Дайджест будівництва житлового району RYBALSKY!

Будинок 3
1 секція:
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Внутрішні мережі (електропостачання): роботи завершено.
Монтаж вікон: роботи виконано на 98%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Покрівля: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, триває нанесення фінішного шару оздоблень (86%), ведеться укладання плитки на підлогу (90%) в місцях загального користування.
Встановлення квартирних дверей: роботи завершено.
Зовнішні мережі: триває прокладання зовнішніх мереж, виконано 91%.

2 секція:
Монтаж вікон: роботи виконано на 98%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверх): роботи виконано на 99%.
Фасадні роботи: роботи виконано на 97%.
Покрівля: роботи завершено.
Встановлення квартирних дверей: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано, завершено нанесення фінішного шару оздоблень та укладання плитки на підлогу в місцях загального користування.
Внутрішні мережі: роботи виконано 97%.

3 секція:
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Фасад: роботи завершено.
Фасад дворовий: роботи виконано на 99%.
Внутрішнє опорядження: роботи завершено.
Покрівля: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж дверей: квартирні двері змонтовано.
Ліфти: завершено монтаж 2 ліфтів.
Внутрішні мережі: роботи виконано 99%.

4 секція:
Фасад: роботи виконано на 97%.
Стяжки: роботи завершено.
Ліфти: виконано монтаж 2 ліфтів.
Монтаж вікон: на всіх поверхах роботи завершено.
Монтаж квартирних дверей: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи, триває нанесення фінішного шару оздоблень (99%), виконано укладання плитки на підлогу в місцях загального користування.
Зовнішні мережі: роботи виконано на 98%.

5 секція:
Внутрішні мережі (електропостачання, водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Покрівля: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж вікон: роботи виконано на 98%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Монтаж квартирних дверей: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи, нанесення фінішного шару оздоблень виконано на 78%, укладання плитки на підлогу в місцях загального користування - на 94%.
Фасад: роботи виконано на 62%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 82%.
Зовнішні мережі: роботи виконано на 96%.

6 секція:
Фасад: роботи виконано на 63%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 71%.
Внутрішні мережі (електропостачання, водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Покрівля: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Монтаж вікон: роботи виконано на 98%.
Монтаж квартирних дверей: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, триває нанесення фінішного шару оздоблень (80%), ведеться укладання плитки на підлогу (92%) в місцях загального користування.

Паркінг:

Завершено влаштування покрівельного шару паркінгу (гідроізоляційного шару). Основний комплекс робіт з благоустроєм виконано на 43%.

Будинок 5
1 секція

Закінчуються цегляна кладка на 9-му поверсі. Тривають роботи з монтажу вентиляційних блоків.

2 секція
Закінчуються роботи з влаштування парапетів. Виконується цегляна кладка з 7-го по 9-ий поверхи. Триває монтаж сходових маршів і вентиляційних блоків.

3 секція
Виконується цегляна кладка з 7-го по 9-ий поверхи. Триває монтаж сходових маршів.

4 секція (Центр дитячого розвитку)
Фундамент: завершено влаштування фундаменту та підвалу. Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 1-го поверху.

Паркінг
Фундамент: завершено влаштування фундаменту, виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 1-го поверху.


Будинок 9
1 секція:

Фасад: роботи виконано на 96%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 100%.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 98%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблення (98%), завершено укладання плитки на підлогу в місцях загального користування.
Зовнішні мережі: розпочато роботи по прокладанню зовнішніх мереж - готовність 44%.
Покрівля: роботи завершено.

2 секція:
Фасад: роботи виконано на 40%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 99%.
Внутрішні мережі (електропостачання, водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Стяжки: виконано на 100%.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи виконані на 94%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Покрівля: триває укладання мембрани, загальний комплекс робіт виконано на 48%.
Встановлення дверей квартирних: роботи виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, розпочато нанесення фінішного шару оздоблень (82%), розпочато укладання плитки на підлогу (92%) в місцях загального користування.

3 секція:
Фасад: роботи виконано на 54%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 99%.
Внутрішні мережі (електропостачання, водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи виконані на 93%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконані на 99%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблень (69%), триває укладання плитки на підлогу (82%) в місцях загального користування.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 100%.

4 секція:
Фасад: роботи виконано на 28%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 96%.
Цегляна кладка: роботи завершено.
Зовнішні мережі: розпочато прокладання зовнішніх мереж,
роботи виконано на 83%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 87%.
Стяжки: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблень (64%), ведеться укладання плитки на підлогу (80%) в місцях загального користування.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 100%.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.

5 секція:
Фасад: роботи виконано на 99%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 100%.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Зовнішні мережі: триває прокладання зовнішніх мереж,
роботи виконано на 95%.
Стяжки: завершено.
Покрівля: роботи завершено.
Монтаж квартирних дверей: виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи, нанесення фінішного шару оздоблень та укладання плитки на підлогу в місцях загального користування.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.

6 секція:
Фасад: роботи виконано на 99%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 100%.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи завершено.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%
Стяжки: виконано на 100%.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Фасадні роботи: завершено роботи з облицюванню фасаду з 2 по 9 поверхи з алюмінієвих композитних панелей.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи, нанесення фінішного шару оздоблень та укладання плитки на підлогу в місцях загального користування.
Покрівля: роботи завершено.

Паркінг:
Завершено влаштування покрівельного шару паркінгу (гідроізоляційного шару). Основний комплекс робіт з благоустроєм виконано на 89%.


Будинок 11
Виконуються роботи з влаштування пальового поля.
Кількість вдавлювальних паль складає 1225 шт: у 3-й секції забурено 149 паль, 4-й секції - 140 паль, 4-й секції - 170 паль, 6-й секції - 281 паля, 7-й секції - 153 палі, у паркінгу - 332 палі.
01 авг 2019 09:39
Цитата "jokes":

Можете субсидию оформить.

22 грн за метр, это без воды и отопления?
А за паркоместо сколько?
01 авг 2019 10:09
Цитата "jokes":

Можете субсидию оформить.


причем тут субсидия если застройщик врет и даже не стесняется говорить о том что они соврали?
01 авг 2019 13:04
В высотках 26+ этажей с минимальной придомовой территорией обслуживание стоит 12 грн. Откуда они взяли 10 гривен?)
02 авг 2019 04:16
Цитата "ПрорабТолян":


причем тут субсидия если застройщик врет и даже не стесняется говорить о том что они соврали?


Намекну, что это был сарказм. Сомневаюсь что человек который покупает квартиру в комплексе класса Рыбальский станет торговаться по поводу более чем приятной цены в 22 грн/метр за качественное обслуживание своего дома.
Если покупателя смущает такая цена обслуживания, это явный сигнал что покупателю по менталитету и финансам намного ближе дома уровня Патриотики с обслуживанием в 6 гривен.
02 авг 2019 09:09
Ну вы загнули)А если у покупателя 10-15 квартир?Человек считает свои финансы.Сейчас средний ценник в новых ЖК Шев-го района 10-15гр за м.
За 22 должны очень хорошо обслуживать.Убирать дорогим пылесосом и окна мыть во входных группах, за травой следить(которую стопчут посетители кафе).
Рыбальский класс комфорт.Это не бизнес.То, что они под бизнес обещают очень рады и проверим.
02 авг 2019 10:26
Во первых, богатые люди они потому и богатые что лишнего не платят, а иногда и обязательные платежы игнорят.
В ЖК бизнес-класса полно "инвесторов" в которых по 5-6 квартир, они там не живут, и через суды успешно оспаривают эти платежки.
И очень часто эти "инвесторы" - это аффилированны с застройщиком фирмы, которые просто не смогли вовремя продать или перепродать.
А за обслуживание платить нужно. Вот на старте и взвинчивают цены - чтобы покрыть все это. Вот увидете, больше всего задолжености будет на коммерции и юридических владельцах квартир.

По поводу 22 и 10.
Когда был в отделе продаж, то как раз на этом форуме всплыла сумма в 22грн в Французском квартале 2.
Но там это 15+7 за охрану(с видеонаблюдением кажется).
Так вот спрашивал отдел продаж какая сумма будет в Рыбальском. Ответ был - "У нас в Нью Йорке наша обслуживающая компания выставила цену в 11грн. Здесь будет такая же". Не поверил. Действительно здесь территория больше, и в отличии от Нью йорка есть паркинг.
Ответ был "По логике внешнюю территорию должны покрывать в большинстве владельцы коммерчиских помещений. Они больше заинтересованы в чистоте там". Это как раз вкладывается в адекватную логику. Это им нужен огромный поток людей не только с ЖК, и чистые улицы перед их панорамными фасадами. И они как раз в цену это у себя закладут.
Да я понимаю, орендаторы коммерции(тогда квадраты все еще на застройщике) или владельцы помещений не срузу их запустят. Именно по этому и цена 22грн/квадрат. И красивые лужайки сейчас нужны больше нам. Надеюсь со временем, когда все запустится, либо цену снизят, либо качество улучшится.
Особенно когда будут ресторанчики, я точно не собираюсь это все убирать после их поситителей своей платежкой.

Но если мы это все будем оплачивать сейчас - то зачем нам все эти Мамаслеты? которые вытопчут траву, и плитка будет перекошенной после этой аравы. Либо и вовсе ее нужно будет менять. Будет ли у нас видеонаблюдение, охрана, рецепшин? Будет ли отличатся обслуживание в подъеде с 3-мя квартирами на этаже и 6-ю, или больше - лесничный пролет то убирать один. Паркинг будут отдельно считать? Если у первого пока нет паркинга, в у второго 3.
И если Сфера займется умной суб-арендой паркинга, по просчитать все эти мелочи тоже надо бы. А не просто тариф 22 для всех.
За непроданные места оплачивает застройщик(с той же оренды)?

А китчится тем что я могу оплатить 22, ибо я не Партиотика - тоже странно. Если вы можете - то персональном порядке высадите во дворе с 10-к туй, на зимный период. Можете же себе позволить. Или этого правильный минталитет не позволяет? Но думаю у вас возникнет вопрос почему я должен это делать? Вот именно поэтому и у других возникает вопрос почему 22кв. И с чего они состоят. Или если это выставили всем, то я могу(видимо так надо), а если только мне - то уже вопросы?

И если люди покупали в Патриотике по 14к грн, здесь по 25к грн, а в бизнес-классе по 40к грн - то и возможности у большинства между 8грн экономе и 25грн в бизнесе - есть более адекватрые 16грн. Но это когда зайдет коммерция.
02 авг 2019 19:03
Есть ли на форуме кто-то из уже сданных домов? Все ли коммуникации подключены? Что можете сказать о застройщике/комплексе хорошего/плохого?
Какая оплата за содержание территории за м кв? Как обстоят дела с каналом?)
02 авг 2019 22:32
Столько текста, чтобы сэкономить сотню гривен в месяц на уходе за собственным жильем...
Я не собираюсь садить 10ку туек, на улице не девяностые давно )))
Я готов платить столько, чтобы мне не приходилось об этом думать, и хочу иметь соответсвующих соседей, и искренне надеюсь что обслуживающая компания будет по максимуму использовать законные рычаги принуждения к оплате а также подавать в суд на тех, кто думает жить за чужой счет.
В конце концов в Киеве полным полно домов с соответствующим контингентом и в соответствующем состоянии для тех, кто ни за что платить не хочет, зато на пивко деньги всегда найдет.
03 авг 2019 08:19
Надейтесь, что все будут именно так. Но реальность немного другая.
И по Киеву в большинстве именно так. А я надеюсь, что будет больше соседей, которые будут контролировать то, за что они платят, а не просто кинул на несколько сотен больше с надеждой.
Знаю дом бизнес-класса, где на ровном месте хотели поднять тариф в 2 раза, ибо за этот сервис они считали, что им мало платили. Инициативные люди были против. И это не бедные люди. И уже год та же обслуживающая организация продолжает обслуживать по старым ценам, и желания на ровном месте срубить лишних много сотен не возникает больше.
И именно квартиры которые числятся на юридической фирме имеют задолженность. И никто с этим ничего не делает, или не хочет делать.
Застройщик с репутацией.
Так что можете разбрасываться своей лишней сотней и дальше. За других говорить не стоит. И стыдить их за то, что у них есть мозги и память, а не только надежда, тоже не стоит. И принесите 10-к туй обслуживаещей организации и они сами все высадят. Не 90-е же. Просто как вариант для человека с лишними деньгами. Там кому-то выше с соседей не хватало зимних растений, порадуйте соседа)). Туи еще никому не помешали, двор большой.
03 авг 2019 09:28
А кстати вот этого я от SAGA не ожидал. Молодцы.
Думал просто укладут брусчатку и на этом все. Нет: кусты, травка, металический каркас и террасная доска. Еще и с подсветкой снаружы.
Вот таким должен сдаваться полисадник от застройщика.

Думаю в следующих очередях после такого первые этажы улетят первыми.
03 авг 2019 13:49
Цитата "jokes":
Столько текста, чтобы сэкономить сотню гривен в месяц на уходе за собственным жильем...
Я не собираюсь садить 10ку туек, на улице не девяностые давно )))
Я готов платить столько, чтобы мне не приходилось об этом думать, и хочу иметь соответсвующих соседей, и искренне надеюсь что обслуживающая компания будет по максимуму использовать законные рычаги принуждения к оплате а также подавать в суд на тех, кто думает жить за чужой счет.
В конце концов в Киеве полным полно домов с соответствующим контингентом и в соответствующем состоянии для тех, кто ни за что платить не хочет, зато на пивко деньги всегда найдет.

Земля ведь не в собственности у собственников квартиры. Вообще не согласен с комментарием, что идет обсуждение об экономии на уходе за собственным жильем. Небольшой трюк от представителя отдела продаж, который сейчас начнет открещиваться.
Формально выходит, что жильцы комплекса должны отстраивать и содержать городскую территорию полуразрушенную. Получается, из тройки заинтересованных сторон - город, застройщик, жители, проигрывают только жители. Всем остальным в радость.
03 авг 2019 21:35
Тоже самое мы подумали)
Просто ОП.
Их сразу видно)
03 авг 2019 22:54
the_kaba
DJ Alex

К сожелению jokes не с отдела продаж). Не все так просто. Есть люди которые реально так думают. И это еще хуже. :sad:

У него полно постов по другим ЖК. Перед тем как отписать ему посмотрел историю сообщений. Слишком хороша легенда). Это не новый пользователь с 1-2 постами.

Жаль конечно, что 22грн на старте. И понимаю, что весь персонал, который будет это все содержать - поначалу будет простаивать на 2-х дворах((.
Это не пенсионерка-вахтерша-интузиастка с цветочками.
На четверть ставки сидеть никто здесь не будет. А сантехника ждать с Нью-Йорка не хотелось бы. Себе дороже.

И с каждым новым запущеным двором и коммерцией - их робочий день будет наполнятся, а наша платежка уменьшаться.
Надеюсь.
И надеюсь, что уже при запуске моего 5-го дома будет 20))) .
А когда-то, в далеком будущем все будет как мне сказали в отделе продаж тогда - 11 грн).

Надеюсь все пойдет по этому пути. А не по пути - подписали и платите сколько компания выставит, без объяснений и дорожней карты.
Но как минимум позицию обслуживающей компании услышать хотелось бы.

И кстати, точно 22? Кому-то еще называли эту цифру?
03 авг 2019 23:28
Думаю, путь ОСББ как вариант.
Судя по опыту ЖК Липинка.Тот же формат и этажность.
Там на первой очереди ценник был как у нас в пересчёте.Обслуживания хорошего не было.Убирали метёлкой и ведёрком)В тарифе было : уборка снега, мойка окон, даже полив травы и замена лампочек.Никто этого разумеется не делал.А когда у них полетели датчики на котлах для подогрева т.воды.Они предложили жильцам за свой счёт их закупить.
Был у них дежурный ответ»многие не платят , потому плохо обслуживаем».
Поэтому, если нет желания обслуживать тут никакие тарифы не помогут.
При ОСББ уж точно лучше.
05 авг 2019 10:49
Новини будівництва житлового району RYBALSKY!

Будинок 3
1 секція:

Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Внутрішні мережі (електропостачання): роботи завершено.
Монтаж вікон: роботи виконано на 98%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Покрівля: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, триває нанесення фінішного шару оздоблень (86%), ведеться укладання плитки на підлогу (90%) в місцях загального користування.
Встановлення квартирних дверей: роботи завершено.
Зовнішні мережі: триває прокладання зовнішніх мереж, виконано 91%.

2 секція:
Монтаж вікон: роботи виконано на 99%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Фасадні роботи: роботи виконано на 97%.
Покрівля: роботи завершено.
Встановлення квартирних дверей: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано, завершено нанесення фінішного шару оздоблень та укладання плитки на підлогу в місцях загального користування.
Внутрішні мережі: роботи виконано 99%.

3 секція:
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Фасад: роботи завершено.
Фасад дворовий: роботи виконано на 99%.
Внутрішнє опорядження: роботи завершено.
Покрівля: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж дверей: квартирні двері змонтовано.
Ліфти: завершено монтаж 2 ліфтів.
Внутрішні мережі: роботи виконано 99%.

4 секція:
Фасад: роботи виконано на 97%.
Стяжки: роботи завершено.
Ліфти: виконано монтаж 2 ліфтів.
Монтаж вікон: на всіх поверхах роботи завершено.
Монтаж квартирних дверей: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи, триває нанесення фінішного шару оздоблень (99%), виконано укладання плитки на підлогу в місцях загального користування.
Зовнішні мережі: роботи виконано на 99%.

5 секція:
Внутрішні мережі (електропостачання, водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Покрівля: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж вікон: роботи виконано на 98%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Монтаж квартирних дверей: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи, нанесення фінішного шару оздоблень виконано на 80%, укладання плитки на підлогу в місцях загального користування - на 96%.
Фасад: роботи виконано на 67%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 85%.
Зовнішні мережі: роботи виконано на 96%.

6 секція:
Фасад: роботи виконано на 65%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 88%.
Внутрішні мережі (електропостачання, водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Покрівля: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Монтаж вікон: роботи виконано на 98%.
Монтаж квартирних дверей: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, триває нанесення фінішного шару оздоблень (82%), ведеться укладання плитки на підлогу (94%) в місцях загального користування.

Паркінг:
Проводиться влаштування покрівельного шару паркінгу, роботи з влаштування гідроізоляційного шару завершено. Основний комплекс робіт з благоустроєм виконано на 43%.

Будинок 5
1 секція

Закінчується цегляна кладка на 9-му поверсі. Тривають роботи з монтажу вентиляційних блоків.

2 секція

Закінчується цегляна кладка на 9-му поверсі. Тривають роботи з монтажу вентиляційних блоків.

3 секція
Виконується цегляна кладка з 8-го по 9-ий поверхи. Триває монтаж сходових маршів.

4 секція (Центр дитячого розвитку)
Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 1-го поверху.

Паркінг
Виконуються роботи з влаштування парапетів 1-го поверху.

Будинок 9
1 секція:

Фасад: роботи виконано на 96%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 100%.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 98%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблення (98%), завершено укладання плитки на підлогу в місцях загального користування.
Покрівля: роботи завершено.

2 секція:
Фасад: роботи виконано на 44%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 99%.
Внутрішні мережі (електропостачання, водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Стяжки: виконано на 100%.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи виконані на 94%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Встановлення дверей квартирних: роботи виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, розпочато нанесення фінішного шару оздоблень (84%), розпочато укладання плитки на підлогу (92%) в місцях загального користування.

3 секція:
Фасад: роботи виконано на 58%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 99%.
Внутрішні мережі (електропостачання, водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи виконані на 93%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконані на 99%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблень (69%), триває укладання плитки на підлогу (90%) в місцях загального користування.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 100%.

4 секція:
Фасад: роботи виконано на 28%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 96%.
Цегляна кладка: роботи завершено.
Зовнішні мережі: розпочато прокладання зовнішніх мереж,
роботи виконано на 83%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 96%.
Стяжки: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблень (68%), ведеться укладання плитки на підлогу (85%) в місцях загального користування.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 100%.

5 секція:
Фасад: роботи виконано на 99%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 100%.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%.
Зовнішні мережі: триває прокладання зовнішніх мереж,
роботи виконано на 95%.
Стяжки: завершено.
Покрівля: роботи завершено.
Монтаж квартирних дверей: виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи, нанесення фінішного шару оздоблень та укладання плитки на підлогу в місцях загального користування.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
6 секція:
Фасад: роботи виконано на 99%.
Фасад дворовий: роботи виконано на 100%.
Монтаж вікон (2-9 поверхи): роботи завершено.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 99%
Стяжки: виконано на 100%.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи, нанесення фінішного шару оздоблень та укладання плитки на підлогу в місцях загального користування.
Покрівля: роботи завершено.

Паркінг:
Проводиться влаштування покрівельного шару паркінгу, роботи з влаштування гідроізоляційного шару завершено. Основний комплекс робіт з благоустроєм виконано на 95%.
06 авг 2019 19:59
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .5658. . .66
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее