Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .4042. . .184
25 окт 2017 12:43
Я не розумію заранню паніку на форумі. Першу секцію окремо від другої і третьої не здадуть. Як бути з коменікаціями? Першу підключать , а дві інші ні....ну це моя думка
Якщо зайти на файл, то видно, що квартир Обрій продав не мало, а є ж ще і СЖФ, і Житлоінвестбуд
25 окт 2017 13:08
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AfF0ddCHnP5dSHqDOjaHFXkwojI3iyh2zizH9xjSy2A/edit?usp=sharing
124 квартири продано Обрієм, загальна кількість - 408.
Якщо нарахувати всю кількість новобудов у Києві і пригороді, то постає запитання: де набрати стількох людей, які б купували квартири.
25 окт 2017 13:12
Цитата "Villyn":
Я не розумію заранню паніку на форумі. Першу секцію окремо від другої і третьої не здадуть. Як бути з коменікаціями? Першу підключать , а дві інші ні....ну це моя думка
Якщо зайти на файл, то видно, що квартир Обрій продав не мало, а є ж ще і СЖФ, і Житлоінвестбуд

Никакой паники :no: . У нас все очень даже не плохо по темпам строительства по сравнению с другими ЖК, если рассматривать не последние месяцы, а с начала стройки. Я не имела ввиду сдачу, сдавать, конечно, будут все вместе. Но первая секция будет готова раньше, это очевидно.
25 окт 2017 13:30
Да какая паника,я больше чем уверена, что есть люди которые уже ждут 2-й дом. А квартиры распродадутся.Район то неплохой.
25 окт 2017 13:37
Цитата " viktoria":
Да какая паника,я больше чем уверена, что есть люди которые уже ждут 2-й дом. А квартиры распродадутся.Район то неплохой.

Другий будинок люди вже давно чекають. Колись приходили літом перший раз, так сімейна пара запитувала про другий будинок і паркінг)
Мене наприклад дуже радує темп "Міста квітів", а ще день відкритих дверей, які проводив там Обрій)
Сподівааємося тільки на краще
Ніхто не був поряд з будівництвом, може там щось змінилося ще?
25 окт 2017 15:21
при оплате 100%, скидка 12%; при оплате 50% + рассрочка на 12 мес, от застройщика, без переплат....
25 окт 2017 16:16
Цитата "Villyn":

Другий будинок люди вже давно чекають. Колись приходили літом перший раз, так сімейна пара запитувала про другий будинок і паркінг)
Мене наприклад дуже радує темп "Міста квітів", а ще день відкритих дверей, які проводив там Обрій)
Сподівааємося тільки на краще
Ніхто не був поряд з будівництвом, може там щось змінилося ще?

Сегодня после работы специально заехала посмотреть, все как на ваших фотографиях.
26 окт 2017 07:39
Десь 19.30 вчора горіло світло в 4-х вікнах, причому 2 з них не застеклені, може дійсно якісь роботи всередині проводять. Друге фото сьогодні вранці, на кришу кран підіймає якісь блоки
26 окт 2017 08:39
Цитата "Bygaga":
Десь 19.30 вчора горіло світло в 4-х вікнах, причому 2 з них не застеклені, може дійсно якісь роботи всередині проводять. Друге фото сьогодні вранці, на кришу кран підіймає якісь блоки

О, трохи бачу вікна поставили у другій секції
26 окт 2017 08:59
Цитата "Villyn":

О, трохи бачу вікна поставили у другій секції

Щось, як не вдивлявся, не зміг побачити в другій секції засклені вікна. :notsure:
26 окт 2017 09:09
Цитата "swed12":

Щось, як не вдивлявся, не зміг побачити в другій секції засклені вікна. :notsure:

у мене на фото у другій секції були вікна (точніше рами) до 8 поверху, тепер до 11
26 окт 2017 10:31
Цитата "Villyn":

у мене на фото у другій секції були вікна (точніше рами) до 8 поверху, тепер до 11

на цій фото до 11 поверху - 1ша скція. 2га починаеться там де знак по центру фото =))
Сам чекаю коли почнуть склити 2гу секцію.. .))) моя квартира там ))
26 окт 2017 11:23
Також сьогодні навідалася до нашого будинку, не втрималася)). О 12 годині крім тих, що на фото, були встановлені по 2 вікна на 2 та 3 поверхах в третьому блоці вікон першої секції (де по 2 вікна поряд зліва). Побачила 4 працівників, які встановлювали вікна, і одного - на даху. Кран підіймав на дах червону цеглу. На поверхах стоять палети з блоками, але зі сторони Гавела не видно, щоб хтось клав стіни. Скоріш за все, встановлюють вікна і кладуть кладку ті ж самі люди. Тому друга і третя секції поки що "пасуть задніх". Зато перша - красуня)))
26 окт 2017 11:49
Цитата " viktoria":
Да какая паника,я больше чем уверена, что есть люди которые уже ждут 2-й дом. А квартиры распродадутся.Район то неплохой.

Ждут как минимум те, кто уже инвестировал в первый дом и чьи окна выходят во двор :winky: Лично я жду с нетерпением и волнением 6-) А благодаря рассрочке на 12 месяцев у кого-то появилась возможность не ждать второй дом, а инвестировать в наш и получить свою квартиру намного раньше.
26 окт 2017 14:31
Цитата "Korinna":

Ждут как минимум те, кто уже инвестировал в первый дом и чьи окна выходят во двор :winky: Лично я жду с нетерпением и волнением 6-) А благодаря рассрочке на 12 месяцев у кого-то появилась возможность не ждать второй дом, а инвестировать в наш и получить свою квартиру намного раньше.

Для того чтобы были инвесторы т.е. появились новые или еще раз проинвестировали те же люди,которые уже оплатили квартиры в 1 м доме(кто то хочет жить в соседних домах с детьми ,родителями и пр) нужны хорошие темпы строительства. Все просто.
26 окт 2017 17:26

Кстати по наблюдениям за биржей коммодити, за октябрь Обрий провел только один аукцион по продаже квартиры - сегодня однушку оформили.

За последнее время в реестр добавлено всего 2 квартиры, обе через Обрий:
- 124 (jamasterski); "я взял на себя смелость перенести из первого реестра"
- 349 (без ника).
И почему-то я их не вижу на сайте Коммодити. Просьба инвесторов данных квартир проверить свою информацию на сайте биржи:
//e-commodity.fbp.com.ua/TradeForwards.a spx
просто я мониторю по коду ЕДРПОУ Обрия (39556547) и мог банально пропустить, Вы же можете найти свой контракт по дате, заполнив соответсвующие поля "з:" и "по:".

26 окт 2017 19:29
Цитата "swed12":

на цій фото до 11 поверху - 1ша скція. 2га починаеться там де знак по центру фото =))
Сам чекаю коли почнуть склити 2гу секцію.. .))) моя квартира там ))

Так, уже побачила, трошки натупила 6-)
Але коли я була тих вікон ще не було)
у нас теж друга секція, ще й виходить у двір :hi:
27 окт 2017 08:52
Всім доброго дня! Гарні новини з будівництва - робота кипить, такої активості давно не помічалось. Видно з десяок будівельників, а судячи зі звуків від роботи електроінструменів їх більше. Закладають блоки, ставлять вікна, ріжуть, сверлять... Що також дуже порадувало, так це велика кількість будматеріалів (особливо блоків та цегли) на даху, поверхах та у внутрішньому дворі.
27 окт 2017 08:59
Цитата "novimetry":
Всім доброго дня! Гарні новини з будівництва - робота кипить, такої активості давно не помічалось. Видно з десяок будівельників, а судячи зі звуків від роботи електроінструменів їх більше. Закладають блоки, ставлять вікна, ріжуть, сверлять... Що також дуже порадувало, так це велика кількість будматеріалів (особливо блоків та цегли) на даху, поверхах та у внутрішньому дворі.

Дякуємо за такий детальний фотозвіт) те що працюють радує, по на неділю обіцяють дуже сильні пориви вітру
28 окт 2017 07:20
Вчера пришло рекламное СМС-сообщение от Рідне Місто. Там написано: "квартиры от 14500. Заселення через 5 місяців. Розстрочка до 12 місяців".
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .4042. . .184
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее