Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .3537. . .184
28 сен 2017 09:01
Цитата "Villyn":
Заходила раніше на їх сайт так писалося, що підвищення цін з 15 вересня, потім зайшла і було вже з 25, можливо знову перенесуть.

Главное чтоб сроки сдачи не переносили также.

ПС
Я тоже буду жить в этом ЖК так что кому-то очень повезет с новым соседом!!!! =8Ъ
28 сен 2017 10:04
Цитата "Homer Jay":

Главное чтоб сроки сдачи не переносили также.

ПС
Я тоже буду жить в этом ЖК так что кому-то очень повезет с новым соседом!!!! =8Ъ


Терміни здачі перенусть точно )
Потрібно бути реалістом, в березні 2018 р. (як на сайті зазначено) будинок не здадуть. Ще історія не знає випадків здачі будинку в заявлений термін.

А в якій секції придбали квартиру і на якому поверсі ? (якщо не секрет). Починаю сусідів шукати)
28 сен 2017 10:38
Цитата "vlad582":


Терміни здачі перенусть точно )
Потрібно бути реалістом, в березні 2018 р. (як на сайті зазначено) будинок не здадуть. Ще історія не знає випадків здачі будинку в заявлений термін.

А в якій секції придбали квартиру і на якому поверсі ? (якщо не секрет). Починаю сусідів шукати)



перенесут d'oh!!!

секция и этаж пусть будет сюрприз кому то )
28 сен 2017 12:09
Viktoria и Homer Jay добро пожаловать. Растет наша "компашка".
28 сен 2017 12:39
Цитата "AndreySv":
Viktoria и Homer Jay добро пожаловать. Растет наша "компашка".

Спасибо за добрые слова. :hi:
28 сен 2017 13:09
Цитата "AndreySv":
Viktoria и Homer Jay добро пожаловать. Растет наша "компашка".


Спасибо, как зададут будем ходить в гости
28 сен 2017 17:06
Адрес знаете. После ремонта - заходите :beer:
29 сен 2017 14:23
Цветочек на крыше:) работают,только что мимо проезжала
02 окт 2017 06:55
новые фото за 01.10.2017
02 окт 2017 09:04
Процес просувається :)
02 окт 2017 09:31
Цитата "Homer Jay":
новые фото за 01.10.2017


Дякую за фото :super:
03 окт 2017 10:44
Доброго дня. Скажіть, а хтось цікавився якої марки вікна встановлюють у нас в будинку?
04 окт 2017 05:48
Нам казали в вп, що КВЕ
05 окт 2017 09:15
Всем доброго дня :hi: . Сегодня была на стройке, работа идет :yes: Установили еще около 10 больших окон и все окна в санузлах в первой секции. Стены закладывают как-то кусками на 10-11 этажах. Также взялись за кладку балконов. Кран работал, поднимал упаковки блоков на верхние этажи. Фото не делала, так как шел дождь. Если у кого-то будет возможность пофотографировать, будем благодарны.
05 окт 2017 19:18
Цитата "Korinna":
Всем доброго дня :hi: . Сегодня была на стройке, работа идет :yes: Установили еще около 10 больших окон и все окна в санузлах в первой секции. Стены закладывают как-то кусками на 10-11 этажах. Также взялись за кладку балконов. Кран работал, поднимал упаковки блоков на верхние этажи. Фото не делала, так как шел дождь. Если у кого-то будет возможность пофотографировать, будем благодарны.

Доброго вечора! Фото станом на початок дня 05.10. після роботи нажаль вже нічого не видно.
06 окт 2017 06:43
Дякую!!!
06 окт 2017 15:02
привет всем, очень долго рассматриваем этот обьект, что бы инвестировать, но все никак с раеном не можем определится, скажите, удобно ли добираться, как ходит транспорт и в целом, не страшно ли ходить ночью?
06 окт 2017 18:32
Доброго вечора. Щодо району -живемо неподалік будівництва уже 6 років. Так район старий і даний ЖК буде як перлинка серед хрущовок, але зелений, поруч великий парк, школи, садочки,центр дитячої творчості, поліклініки. До швидкісного трамвая йти -7хвилин,а зупинка 14 та 15 взагалі біля будинку. На 14 через метро Берестейська та Лукянівка доїдете до Контрактової площі, на 15- до вокзалу. Ходять трамваї в будні через хвилин 10.А от інтервал між швидкісними трамваями ще коротший.до проспекту Відрадний пішки 15хв.,там тролейбус 27 іде через Шулявку до Петрівки, маршрутки в центр. Велика транспортна розв'язка і на Індустріальному мості, а на швидкісному трамвайчику ви будете там уже через 5-7хв)
Щодо спокійно прогулятися пізно увечері, думаю спокійніше буде тримаючи за поводок невеличке "телятко".))) як на мене,в наш час неспокійно в будь-якому районі вночі. Але ж нам обіцяють занороджену територію))
Думайте. Запрошуємо в сусіди)
06 окт 2017 19:40
Ще близько від ЖК ходить міська електричка, зупинка Борщагівка, якщо через гаражі, то пішки 10 хвилин) Швидкісний трамвай 1 і 3 ходить в годину пік раз на 1-3 хвилини, від зупинки Лепсе до Вокзальної за 20 хв.
07 окт 2017 05:32
Цитата "Galinka_16":
привет всем, очень долго рассматриваем этот обьект, что бы инвестировать, но все никак с раеном не можем определится, скажите, удобно ли добираться, как ходит транспорт и в целом, не страшно ли ходить ночью?

Ч 46 лет живу на Отрадном. Мне как то сотрудница которая жила на Оболони сказала такую фразу,"Так вы же в центре живете",мне стало так приятно. А в общем транспорта достаточно,ну и лучшее что есть это парк "Отрадный",это реально классно. А что касается ходить вечером или ночью,я считаю что пока ни в каком районе Киева не нужно ходить ночью.Ну бывают случае во всех районах.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3537. . .184
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее