Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .2628. . .184
14 авг 2017 13:23
А я вообще не вижу в чём проблема утром по пути на работу вынести пакетик с мусором )))
15 авг 2017 10:09
У мене питаннячко, ніхто не знає коли буде будуватися другий будинок? Цікаво б побачити яка відстань між будинками буде реально
15 авг 2017 12:12
Цитата "Villyn":
У мене питаннячко, ніхто не знає коли буде будуватися другий будинок? Цікаво б побачити яка відстань між будинками буде реально

Сейчас ведут подготовительные работы. В ОП сказали, что осенью планируют начать, но это не точно.
15 авг 2017 12:55
Тоже интересует вопрос относительно расстояния между домами, так как окна нашей квартиры во двор выходят. В отделе продаж сказали, что второй дом будет расположен параллельно первому и иметь Г-образную форму, а не так как изображено на генплане. Про расстояние сказали, что до 50 метров, при этом второй дом будет равноудален от всех секций, а не так как планировалось, что ближе всего к первой и дальше от третьей. Хотя, думаю, все еще может поменяться. Надеюсь, что будет не слишком близко, им же еще эти квартиры продавать нужно...
15 авг 2017 19:21
Ми на 15, але ми за те, щоб не було цього розплідника тарганів :yes:
16 авг 2017 07:06
На сколько мне известно-самый близкий будет один из углов-это будет 40(!) метров.хотя по Нормам-не ближе 50 должно быть.думаю-пока все только догадки.в реальности-тайна,покрытая мраком(
16 авг 2017 20:16
Почитал этот форум, и понял что вопросы всегда одинаковые у людей - мусоропровод, фасад дома, консьерж, ремонт, кто будет а кто не будет остеклять балконы, перепланировки... Короче присоединяюсь к обсуждению. :blah:
19 авг 2017 09:45
Цитата "shar-k":
Почитал этот форум, и понял что вопросы всегда одинаковые у людей - мусоропровод, фасад дома, консьерж, ремонт, кто будет а кто не будет остеклять балконы, перепланировки... Короче присоединяюсь к обсуждению. :blah:

Так а какие еще могут быть вопросы? )) Вы хотели что-то новое увидеть?
19 авг 2017 11:36
Ага, новое, неизведанное и/или запретное))
А так, решили тоже инвестировать в этот дом, тем более с СЖФ опыт есть - единственная (одна из) более менее надежная контора, за которой стоит лицо мэра и гос.службы Киева.
19 авг 2017 15:21
Цитата "Splash-splash":
На сколько мне известно-самый близкий будет один из углов-это будет 40(!) метров.хотя по Нормам-не ближе 50 должно быть.думаю-пока все только догадки.в реальности-тайна,покрытая мраком(

У нас теж вікна у двір, спеціально вибирали кутову квартиру бо при тому як був намальований ген план, не було б сусідних вікон. Те, що змінили не прикольно, будемо чекати новин, як саме...
А поки нові фоточки, ми були у відпустці, повернулися і були приємно здивовані, вже закладають 13 поверх 1-ї секції, правда 12-й пропустили)
2-3 секція заклали 7 поверхів
19 авг 2017 18:14
Не розуимію чому ніяк не можуть закінчити заливку всіх поверхів третьої секції. Скільки дивлюсь фото там абсолютно ніяких змін.
20 авг 2017 07:33
Цитата "SoloSolo":
Не розуимію чому ніяк не можуть закінчити заливку всіх поверхів третьої секції. Скільки дивлюсь фото там абсолютно ніяких змін.

У нас склалося таке відчуття, що вони там щось наплужили, а тепер весь час з запізненням йде заливка середини 3-ї секції. Так само були і попередні поверхи
20 авг 2017 08:22
Цитата "SoloSolo":
Не розуимію чому ніяк не можуть закінчити заливку всіх поверхів третьої секції. Скільки дивлюсь фото там абсолютно ніяких змін.

Ну краны уже неделю "молчат". Возможно слишком жарко, и тяжеловато наверху находится. Со вторника прохладней станет, посмотрим.
Газоблоки закладывают, и сейчас человек 5 насчитал (с обеих сторон) + внутри еще наверное кто-то работает.
Все силы брошены на 1ю секцию.
20 авг 2017 09:50
Цитата "Bygaga":

У нас склалося таке відчуття, що вони там щось наплужили, а тепер весь час з запізненням йде заливка середини 3-ї секції. Так само були і попередні поверхи
Згодна, подібна затримка починає викликати різні роздуми,типу чи все там нормально, чи щось таки не так. Будемо сподіватись що наш сусід правий і затримка в заливці від спеки.Будинок у нас цілісний, тому переживаємо за те щоб всі секції будувалися вчасно і без косяків)))
20 авг 2017 15:16
Добрый день, всем! Кто знает какие документы (ТУ, декларации, право собст.на землю ну и т.п.) на строительство есть в наличии и есть ли копии?
Спасибо!
20 авг 2017 18:25
Декілька днів читаю форум міста квітів))) Так от що мене дуже зацікавило, інвестори підняли тему кондиціонерів на будинку, у нас наприклад в договорі прописано, що ми не маємо права без погоджння з ЖЕК їх ліпити, так от там на форумі теж довго обговорювалась дана тема і в кінці кінців Обрій запропонував зробити для кожної квартири спеціально закріплені корзини для кондеціонерів, доплат при цьому не було. Можливо і нам би було не погано підняти таке питання? Таким чином і візуально будинок був би гарнішим, і нам менше мороки.
21 авг 2017 10:24
Как там темпы стройки? Что-то меня пугает эта тишина. Внизу ничего не делают, кирпич особо не кладут... Что кто знает из местных какая там на сегодня интенсивность?
22 авг 2017 06:45
Цитата "SoloSolo":
Декілька днів читаю форум міста квітів))) Так от що мене дуже зацікавило, інвестори підняли тему кондиціонерів на будинку, у нас наприклад в договорі прописано, що ми не маємо права без погоджння з ЖЕК їх ліпити, так от там на форумі теж довго обговорювалась дана тема і в кінці кінців Обрій запропонував зробити для кожної квартири спеціально закріплені корзини для кондеціонерів, доплат при цьому не було. Можливо і нам би було не погано підняти таке питання? Таким чином і візуально будинок був би гарнішим, і нам менше мороки.

Пропозиція дуже хороша. У Місті квітів вони обговорювали пропозицію з Обрієм?
22 авг 2017 07:31
У них в принципі дуже активний форум, там інвестори молодці)))Наскільки я зрозуміла вони спочатку обговорювали дану тему між собою,потім активно почали піднімати це питання до менеджерів.По ходу забудовник моніторить форум, настрої і побажання інвесторів.І в кінці кінців запропонував для вирішення питання кондиціонерів встановити корзини. Виглядають вони на фото дуже навіть пристойно. В тому ЖК я так зрозуміла є монолітки (дорожчі) та панельки( дешевше), так ці корзини спочатку було вирішено ставити тільки на монолітки, але те що інвестори панельок на форумі знову таки підняли це питання, то корзини встановили на всі квартири.Вважаю що нам теж було б корисно підняти це питання,адже так будинки виглядають набагато гарніше і акуратніше. Ми наприклад плануємо на днях заїхати поміряти квартиру, то я обов"язково задам питання про корзини у відділі продажу, адже там ці корзини встановлювали на процесі утеплення будинку.
22 авг 2017 09:00
Цитата "SoloSolo":
У них в принципі дуже активний форум, там інвестори молодці)))Наскільки я зрозуміла вони спочатку обговорювали дану тему між собою,потім активно почали піднімати це питання до менеджерів.По ходу забудовник моніторить форум, настрої і побажання інвесторів.І в кінці кінців запропонував для вирішення питання кондиціонерів встановити корзини. Виглядають вони на фото дуже навіть пристойно. В тому ЖК я так зрозуміла є монолітки (дорожчі) та панельки( дешевше), так ці корзини спочатку було вирішено ставити тільки на монолітки, але те що інвестори панельок на форумі знову таки підняли це питання, то корзини встановили на всі квартири.Вважаю що нам теж було б корисно підняти це питання,адже так будинки виглядають набагато гарніше і акуратніше. Ми наприклад плануємо на днях заїхати поміряти квартиру, то я обов"язково задам питання про корзини у відділі продажу, адже там ці корзини встановлювали на процесі утеплення будинку.

Це було б чудово якби Ви задали питання менеджеру. Зараз нема можливості подивитися свою квартиру, але ще дуже цікавить питання квадратних метрів. Якщо не складно, то повідомте,будь ласка, чи змінився метраж квартири.
На форумі місті квітів дуже активні обговорювання, можливо через те що інвесторів більше. Хотілося б щоб і в нас активно обговорювали гострі питання
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .2628. . .184
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее