Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .2325. . .184
03 авг 2017 11:39
Я тоже об этом.как-то неясно(((
03 авг 2017 11:42
Цитата "swed12":

Качалова 40 нет такого дома =) на этом сайте

Ну там есть сданные объекты спецжитлофонда + конкурентов).
p.s. у сжф цена примерно 3.5-5 грн (в зависимости от объекта)
03 авг 2017 13:35
Сегодня много вопросов от меня) друзья,а кто-то обращался в какую-то юридическую компанию до проверки всех документов? Есть рекомендации?
03 авг 2017 19:31
Консультировались с юристом и с аудиторской компанией, выводы такие, что доки в порядке,користувач земельної ділянки Спецжитлофонд, призначення під будівництво обслуговування та експлуатацію житлового комплексу на вул. Качалова, 40
04 авг 2017 05:51
Цитата "Splash-splash":
Сегодня много вопросов от меня) друзья,а кто-то обращался в какую-то юридическую компанию до проверки всех документов? Есть рекомендации?

Да, мы обращались. Реккомендации есть по договору майнових прав, но юр. отдел их не принял и прислал стандартное письмо отписку. Также проверяли законность стройки.
04 авг 2017 08:59
//ridnemisto.kiev.ua
На сайте обновились размеры квартир.
Ps квадрат добавился.
04 авг 2017 09:06
Цитата "AndreySv":
//ridnemisto.kiev.ua
На сайте обновились размеры квартир.
Ps квадрат добавился.


Як показує практика, після здачі будинку ще добавляється 1-2 метри.
04 авг 2017 09:16
Цитата "AndreySv":
//ridnemisto.kiev.ua
На сайте обновились размеры квартир.
Ps квадрат добавился.
Якби квадрат добавився в кімнаті це нічого, але нашо мені ще більша ванна? Чудовенькі такі нововведення, кухня менша,вужча,зате ванна велика, жила кімната менша зате коридор більший.Мене не дуже радують ці зміни наприклад.
04 авг 2017 09:25
Цитата "SoloSolo":
Якби квадрат добавився в кімнаті це нічого, але нашо мені ще більша ванна? Чудовенькі такі нововведення, кухня менша,вужча,зате ванна велика, жила кімната менша зате коридор більший.Мене не дуже радують ці зміни наприклад.


Скажу Вам чесно , я навіть не здивований. Таке в новостройках дуже часто трапляється. В мене аналогічно, кімната зменшилась,а в санвузол тепер хоч баню роби. Але шо поробиш... Зазвичай таке інвестори дізнаються після здачі будинку.
04 авг 2017 09:34
Тобто у нас є багато часу щоб звикнути і не шокуватися при прийнятті квартири :) :) :)
04 авг 2017 09:45
Може хтось знає, чи можна робити перепланування? Чи треба дозвіл від забудовника?
04 авг 2017 09:50
Цитата "Villyn":
Може хтось знає, чи можна робити перепланування? Чи треба дозвіл від забудовника?



Можна робити все, що завгодно. Тільки з несучими стінами Ви нічого не зробите )
Якщо у Вас ще не заставлені стіни, Ви можете у відділі продаж оформити зміну планування і будівельники положать блоки як замовите.
04 авг 2017 09:54
Времени у нас точно будет много,чтоб привыкнуть.их же дом на Подвысоцкого 4-в выдали людям ключи с задержкой 8 месяцев:( но,хорошо,что выдали и все ок!

На счёт перепланировки нам тоже сказали-что хотите-то и делайте
04 авг 2017 09:56
Наскільки я читала закони то по теперішнім умовам не можна переносити тільки мокру зону. Ну і якщо в квартирі газ то не можна з"єднувати кухню з кімнатою. А так то можна робити планування яке хочеш і не обов"язково їх погоджувати з БТІ.
04 авг 2017 09:57
На счёт балконов-будет весело) они все открытые. Стеклить ,пока не примут дом-нельзя.а потом может начаться печальный клоунский раскрас дома((( начнут стеклить -кто во что горазд (
04 авг 2017 10:08
Цитата "Splash-splash":
Времени у нас точно будет много,чтоб привыкнуть.их же дом на Подвысоцкого 4-в выдали людям ключи с задержкой 8 месяцев:( но,хорошо,что выдали и все ок!

На счёт перепланировки нам тоже сказали-что хотите-то и делайте


Але там проект зовсім другого масштабу, це ще нормальна затримка )
Але те, що будинок не здадуть в 1 кв 2018р. це точно. Навіть якщо до зими закладуть всі блоки і поставлять вікна, то фасад точно не зроблять. На скільки мені відомо, при температурі нижче +5 фасад не рекомендовано робити. А до цієї температури зовсім недалеко (
Думаю вже перенесуть на весну. А весна буває в нас різна, може ще навіть в березні бути - 10 і снігу півметра.
Плюс прибудинкова територія, а ще плюс вся бюрократія, треба тону макулатури і 1680 підписів з усіх інстанцій.
Скоріш за все на осінь справляться. Але будемо надіятись на краще
04 авг 2017 10:08
Цитата "AndreySv":
//ridnemisto.kiev.ua
На сайте обновились размеры квартир.
Ps квадрат добавился.

Позвонил в отдел продаж. Ответ не особо понятен но сказали следующее (своими словами) Мол какая то компагния, не они, сделала для себя макеты квартир и обновила на сайте. Мол замеры не проводились. (Это чертилось в спец программе, которая и расчитала размеры автоматически, посему они и не совпадают.)
Правильные размеры будут при пересчете квадратуры в БТИ.
04 авг 2017 10:13
Цитата "Splash-splash":
На счёт балконов-будет весело) они все открытые. Стеклить ,пока не примут дом-нельзя.а потом может начаться печальный клоунский раскрас дома((( начнут стеклить -кто во что горазд (

Ну мы при покупке интересовались этим вопросом, и на сказали что стеклить балкон можно будет только после согласования с жеком, мол они скажут какого вида и цвета должны быть стеклопакеты. а самостоятельно стеклить, без согласования - запрещено
04 авг 2017 10:15
Цитата "Splash-splash":
На счёт балконов-будет весело) они все открытые. Стеклить ,пока не примут дом-нельзя.а потом может начаться печальный клоунский раскрас дома((( начнут стеклить -кто во что горазд (



Буде маски-шоу ))
Зараз стільки варіантів з профілями: можна білі (стандарт), можна під дерево (відтінків дуже багато), а можна і так залишити ))
Але чесно кажучи, не знаю як можна цю проблему вирішити...
04 авг 2017 10:17
Головувати зборами і склити в одному кольорі)))
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2325. . .184
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее