Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .8688. . .184
20 апр 2018 06:03
Готовы быть, но время встречи так и не понятно, 16 или 17.00 ?
20 апр 2018 06:34
Всім доброго ранку!На зустріч прийду на 16.00. Який там № офісу?
20 апр 2018 06:48
Цитата "Mirena ":
Я позвонила в Обрий и в Спецжитлофонд, Обрий и СЖФ сказал, что встреча будет на ул. Оболонской, 34 НА 16.00, будут представители от Варды, СЖФ, Обрия и Житлоинвеста.


Я в шокке !!! :faceoff:
Дважды уточняла время - сказали в 17-00, наверное, для того, чтобы встреча не состоялась, на телефоне осталась запись.
Кто сможет приехать, конечно, приезжайте к 16-00. :protest:
20 апр 2018 07:01
Постараемся тоже приехать.
20 апр 2018 07:09
Очень признателен всем будущим соседям которые активно интересуются делами на стройке. Отдельный респект людям добившемся встречи с застройщиком на сегодня!!!
Есть огромное желание присоедениться, но из за работы не смогу приехать.
Напишите, пожалуйста, после встречи как все прошло.
20 апр 2018 08:51
Только что позвонил в СЖФ менеджер уверенным голосом сказал на 16:00 ну посмотрим.
20 апр 2018 09:50
Здравствуйте. Я буду на часов. Какой офис?
20 апр 2018 10:04
Я буду в 16-00 на Оболонской,34
20 апр 2018 11:11
Цитата "Mariya V":
Здравствуйте. Я буду на часов. Какой офис?


Руководство СЖФ с партнёрами готовы принять инвесторов в 16-00 по адресу : Оболонская, 34.
Встреча инвесторов возле проходной - охранник подскажет, где определили место встречи.
20 апр 2018 11:19
Понятно. Спасибо.
20 апр 2018 14:39

Керівнику КП «СПЕЦЖИТЛОФОНД»
Шарію Володимиру Васильовичу
04071, м. Київ, вул. Оболонська, буд. 34

Від Інвестора ЖК «РІДНЕ МІСТО»
ПІБ
Адреса фізичної особи


ЗАЯВА
на отримання роз'яснення

Шановний, Володимире Васильовичу, керуючись нормами Конституції України прийнятої Верховною Радою України 28 червня 1996 року №254к/96-ВР, із змінами та доповненнями, Закону України "Про інформацію", від 02.10.1992 № 2657-XII, із змінами та доповненнями, Закону України "Про звернення громадян" від 02.10.1996 № 393/96-ВР, із змінами та доповненнями, інших нормативно - правових актів чинного Законодавства України, просимо вас надати роз'яснення у строк встановлений нормами статті 20 Закону України "Про звернення громадян", від 02.10.1996 № 393/96-ВР, із змінами та доповненнями щодо:
Мене як інвестора ЖК «РІДНЕ МІСТО», кв. № 001 цікавить питання відносно будівництва житлового будинку ЖК «РІДНЕ МІСТО» за адресою: м. Київ, вул. Качалова, 40 (бул. Вацлава Гавела, 28), Солом'янський а саме:
1. З яких причин був перенесений термін здавання будинку, та чому про це не було повідомлено інвесторів відповідним листом на його адресу?
2. Інвенсивність робіт, що проводяться на будівельному майданчику, відповідно до спостереження інвесторів, що викладають свої фотофіксації на форумі: //forum.domik.ua/zhk-rdne-msto-vul-bleck ogo-b-lepse-t28539-1700.html ставить під сумнів виконання робіт досвідченою бригадою, працівниками, або керівництвом, оскільки роботи що виконуються дуже повільні і змін, що відбуваються не наблюдаються. Це підтверджується також запізненням виконання робіт і перенесенням термінів.
3. Прошу повідомити мене коли по плану будівельних робіт будуть виконанні всі будівельні, монтажні, прибудинкові роботи та коли можливо буде отримати доступ до свого житла відповідно до Договору інвестування?
4. Прошу повідомити призвища із зазначенням посади відповідальних осіб за будівництво даного ЖК та ступінь їх відповідальності на будівництві?
Буду вдячний за оперативну, вичерпну і зрозумілу відповідь надіслану на адресу: ПІБ Фізичної особи, та адреса.


З повагою,
ПІБ ФО Дата 23.04.2018 р.


Народ, пишете письма и интересующие вас вопросы. Есть инфа от приближенных, что выполнят скорее всего работы на весну след.года. Это на уровне КП "СЖФ". Причину рассказать не могу. Свои вопросы я деликатно попытался изложить. Это не темп работ при строительстве ЖК, три рабочих на стройке это курам на смех, разве, что забор на даче для 3-их это как бы норма, а это блин реально бред. Если дойдет до след года стройка, то как раз попадем на выборы, а это смена президента, может и мера Киева, а там и руководства СЖФ, и короче мало ли что будет, это короче большая лотерея. Так что лучше бы дожать их на этот год и все закончить. Под силу это только организованным, поэтому давайте их мотивировать к действиям.

20 апр 2018 15:29
Добрый вечер. Кто сегодня присутствовал на собрании отпишитесь, какие новости.
20 апр 2018 15:33
Добрый вечер. Какие новости?
20 апр 2018 16:43
По подробнее по письмам. Их электронкой отправляют или надо лично подъехать и где-то зарегистрировать обращение?
20 апр 2018 16:59
Народ, встреча состоялась или нет? Не молчите.
20 апр 2018 17:11
Результат зустрічі, якщо щось пропущу прошу доповнювати:
- перенесення здачі будинку на 4 кв. 2018;
- до кінця тижня Варда надасть оновлений графік робіт, від якого залежить офіційне перенесення і відповідно внесення змін до наших договорів;
- з понеділка обіцяють активацію робіт на будівництві (зі слів зам.директора СЖФ сьогодні пацювало 42 робітники :faceoff: );
- 18 травня нова зустріч, вже біля будинку з демонстрацією результатів (окремим делегатам)
20 апр 2018 17:49
Зустріч відбулася. Представники забудовника ТОВ"Варда Спецбуд Монтаж"та КП"Спецжитлофонд" повідомили, що проблем з фінансуванням не має. А порушення графіків будівництва, серед іншого, сталися через дефіцит трудових ресурсів (необхідній кількості працівників), а також невиконання графіків робіт окремими субпідрядними організаціями. Поставили перед фактом, що раніше, ніж у 4 кварталі не здадуть. Правда, не розумію, чому ці проблеми мають бути компенсовані інвесторами, які свої зобов"язання повністю виконали.
20 апр 2018 18:21
ТОВ"Варда Спецбуд Монтаж"(Забудовник даногого обєкту). До того ж, КП"Спецжитлофонд" передало частину функцій замовника
Забудовнику, тобто ТОВ "Варда Срецбуд Монтаж". Далі між Комунальним комерційним унітарним підприємством "Фінансова компанія "Житло-інвест" (Інвестор) укладено інвестиційний договір з АК"Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Прованс" (Фонд) від імені якого діє ТОВ"Компанія з управління активами "Дельта Плюс". За цим договором Фонд зобовязується забезпечити будівництво будинку, його введення в експлуатацію і після оформлення та реєстрації права власності Фонду на обєкт, передати його у власність Інвестора. Наразі відбулася заміна Інвестора на Нового інвестора, тобто на фізичних осіб, якими проплачено вартість будівництва. З огляду на те, що терміни будівництва перенесені на тривалий період часу, виникають сумніви та припущення у частині можливих розміщень ТОВ"Дельта Плюс" коштів у інші проекти на відповідний термін, а тому з мовчазної згоди Замовника і переносяться терміни здачі з посиланням на різні причини. Можливо я помиляюсь, але сумніви є.
20 апр 2018 18:30
А як на зустрічі аргуметували повільну роботу, останнім часом в ЖК?
20 апр 2018 18:44
Дополню чуток.
- Перенос сроков из-за того, что подвели субподрядчики, сейчас уже частично есть новые, которые должны с понедельника приступить к активным работам
- До конца апреля месяца СЖФ получит от Варды план по след. работам, отправит Обрию, он проинформирует своих инвесторов звонком и/или смс
- Представителя Житлоинвеста на встрече не было, остальные были, включая Варду
- Через месяц примерно 18 мая ко встрече СЖФ с инициативной группой пообещали визуальные изменения по фасаду и внутренним работам
- Газовую котельную поставили, потому что по времени это быстрее, чем подключаться от теплотрассы, хоть по деньгам одинаково
- Проект по крышной газовой котельной есть, обородование есть, название оборудования не сказали (не сименс:)
- Коммуникации через железную дорогу - это канализация. Водоканал выдал такие тех. условия, их реализовать возможно, но согласовывать дольше. Потому в конце 2017 дали запрос дать врезку до железной дороги. Под путями прокладка канализации возможна, но график движения поездов и т.д. создадут определенные кхм.. трудности в согласовании. Ответа от водоканала пока нет, но его отправили повторно.
- Внешний вид фасада и холллов меняться не будет
- Когда старт продаж 2 очереди, НИКТО НЕ ЗНАЕТ, возможно и вилами по воде - что летом 2018.
Из положительного лично для меня - пришло много инвесторов, около 40.
Встреча длилась 1,5 часа. Руководство СЖФ не уходит от ответов, вода конечно была, но в целом договорились о вполне конкретных вещах (обновленный график на след.неделе и послед. информирование инвесторов; контроль ст-ва инициативной группой, 1 этап ориентировочно 18.05.18).
Дополните кто-то, может что забыла
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .8688. . .184
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее