Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .7476. . .184
14 март 2018 15:21
Цитата "SoloSolo":
Питання до тих, хто оплачував 100%, вам давали довідку про повну сплату? Які документи мають бути при повній оплаті вартості?

дали "довідку про часткову сплату". там прописана вся сума (как и по договору).
после обмеров БТИ и проплате допметров будет выдана справка о полной оплате.
14 март 2018 15:37
Дякую за пояснення. Бо і собі думаю що якийсь документ про сплату по договору має бути)))
15 март 2018 19:11
Сьогодні їздила по Києву та звернула увагу на те, що Укрбуд та Інтегралбуд активно утеплюють фасади щикатурять при нинішній погоді. Нашому будинку як поганому танцюристу все щось мішає. :protest:
15 март 2018 21:02
Цитата "Yanets":
Сьогодні їздила по Києву та звернула увагу на те, що Укрбуд та Інтегралбуд активно утеплюють фасади щикатурять при нинішній погоді. Нашому будинку як поганому танцюристу все щось мішає. :protest:


Чим утеплюють : мінеральною ватою чи пінопластом? Якщо пінопластом то ним можна в будь яку утеплювати. ЖК Козацький(Укрбуд) ще зимою пінопластом обшивали.
16 март 2018 06:54
Біля нового Ашана ЖК Пектораль помоєму, мінватою вже утеплюють.А ми щось пробуксовуємо(((
16 март 2018 08:52
Да, Кампус полным ходом утепляют, на углу Отрадного и Гарматной дом тоже утепляют, оба минватой(сегодня с утра видела), а у нас :faceoff:
Ребята не спешат достраивать дом.
16 март 2018 17:29
Пойду завтра в отдел продаж может что то узнаю, чего стоим, я уже начинаю нервничать, я заплатила все деньги сразу да еще и чужие.
16 март 2018 19:28
Підтримую) Може треба всім нам почати час від часу заходити у відділ продажу з питанням чому не шевелимось, може вони почнуть на верхи передавати наше невдоволення темпами будівництва)))
17 март 2018 05:14
Сегодня проснулась посмотрела в окно и поняла что мы погарячились с паникой, пока никакое утепление невозможно
19 март 2018 08:20
Шановні інвестори!
Особливо ті, які питають, чому не утеплюється фасад будинку, підкажіть будь ласка, чи ви дізнавались, якою має бути погода для робіт з утеплення?

PS Звісно питання риторичне :)
PPS Чомусь згадав приклади укладання асфальту на сніг, та наступні скарги автомобілістів :faceoff:
19 март 2018 08:39
Цитата "djbaltazar":
Шановні інвестори!
Особливо ті, які питають, чому не утеплюється фасад будинку, підкажіть будь ласка, чи ви дізнавались, якою має бути погода для робіт з утеплення?

PS Звісно питання риторичне :)
PPS Чомусь згадав приклади укладання асфальту на сніг, та наступні скарги автомобілістів :faceoff:


Я з Вами погоджуюсь. Я через це і запитав чим утеплюють: мінвата чи пінопласт. В нас мінвата, тому температура повинна бути вище 5 градусів, дехто навіть рекомендує вище 10 градусів. Наводять приклади Кампуса та ін. Я думаю вони роблять утеплення без дотримання норм. Я за якість, а не за швидкість. Нам ще жити в цьому будинку багато років.
19 март 2018 08:51

Доброе утро соседи. В субботу заезжал в ОП. Мне сказали, что в первой секции, БТИ уже сделали замеры квартир, во второй и третьей еще делают стяжку полов, после стяжки будут замерять вторую и третью секции. На ремонт будут запускать после того как БТИ предоставит результаты замеров. Но когда это будет мне сказать не смогли, из-за того, что не известно, когда будут результаты замеров, и не знают результаты будут после замера каждой секции по отдельности, или после замера всех секций. Сказали, что должны были строителей нагнать еще в пятницу, но из-за погоды пока ждут. Сейчас идет монтаж лифтов, и внутренние работы. Вот пока все что мне удалось выяснить. Планируем в начале Апреля снова ехать, и узнавать более детально что да как. А и по поводу постоянного света на 3 этаже - Туда водят людей для просмотра квартир.

И пару фотографий за 17.03.2018

https://picua.org/img/2018-03/19/vi8o5bz3epr9npd07a8zkzskg.jpg
https://picua.org/img/2018-03/19/tumo0xy1c5lu1wdc1fimwuxp8.jpg

19 март 2018 10:18
Спасибо за новости!!! :)
19 март 2018 10:50
Отличные новости, нужно готовить деньги на доплату после обмеров БТИ.
19 март 2018 11:02
Що радує що балкони забудовником таки склитись не будуть, тобто доплати будуть не такими вже й великими))) Переживала щоб нам не зробили такого сюрпризу з балконамияк у Місті квітів, коли людям довелося доплачувати декому і по 6 м. кв.
19 март 2018 20:32
Цитата "SoloSolo":
Що радує що балкони забудовником таки склитись не будуть, тобто доплати будуть не такими вже й великими))) Переживала щоб нам не зробили такого сюрпризу з балконамияк у Місті квітів, коли людям довелося доплачувати декому і по 6 м. кв.


Але потрібно визнати, що панорамні балкони в ЖК "Місто квітів" дуже гарно виглядають)
В деяких плануваннях вони дійсно мають до 6 метрів, прям як тераса.
20 март 2018 06:55
Згодна, гарно. Але однокамерний склопакет для такої панорами слабуватий))) Люди зараз вимушені замінювати самі склопакети, а це додаткові витрати. Тому як по мені, я готова засклити балкон по макету забудовника, але поставити одразу хороший склопакет,фурнітуру, щоб не мати потім клопоту, так як власники Міста квітів.Заплати за збільшення квадратури не маленьку суму, а потім ще й замінюй склопакети)))
20 март 2018 08:55
Цитата "SoloSolo":
Що радує що балкони забудовником таки склитись не будуть, тобто доплати будуть не такими вже й великими))) Переживала щоб нам не зробили такого сюрпризу з балконамияк у Місті квітів, коли людям довелося доплачувати декому і по 6 м. кв.

Да постеклить балкон это намного дешевле чем доплачивать за 6 м2 площади.
20 март 2018 09:25
Цитата " viktoria":

Да постеклить балкон это намного дешевле чем доплачивать за 6 м2 площади.


Ну в нас балкони 3.2, тому якби застіклили то потрібно було б доплатити максимум 1.6 метра. В Місто квітів доплачували таку суму тому що там балкони дуже великі, як тераси.
20 март 2018 11:31
Цитата "vlad582":


Ну в нас балкони 3.2, тому якби застіклили то потрібно було б доплатити максимум 1.6 метра. В Місто квітів доплачували таку суму тому що там балкони дуже великі, як тераси.

все равно остекление дешевле
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .7476. . .184
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее