Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .7375. . .184
07 март 2018 13:01
[/quote]

В сентябре, даст бог, достроят, к новому году пустят делать ремонт, после нового года будут выдавать документы.) мне так сказали :)[/quote]
Це у відділі продажу сказали?
07 март 2018 15:31
Кто-нибудь может сказать, насколько наличие газового оборудования (котельни) на крыше повышает опасность для жителей (и повышает ли) - статистики отказов/взрывов такого оборудования нет. Безопасно ли жить на 17-м этаже сразу под котельней? Какие риски?
07 март 2018 19:31
Я что-то не правильно поняла, мне говорили что котельня электро так как в нашем доме вовсе не будет газа и плиты на кухне только электро. Сейчас читаю что газовая котельня, разве на такую высоту закачивается газ? :notsure:
08 март 2018 06:23
Дорогие наши, любимые, очаровательные, неподражаемые, восхитительные, милые, нежные девушки! Поздравляем с праздником 8-го марта! Желаем счастья в каждом дне и успехов во всем!
08 март 2018 13:13
Дякуємо за вітання.
І що до посту AnjaR, Я особисто ніколи не чула щоб були якісь сильні аварії саме на котельнях.Мені здається за ними слідкують певні служби і працівники. Як по мені то більшу небезпеку несуть саме квартирні котли на газовому опаленні, бот там не факт що кожна людина відповідально відноситься до профілактики і доглядом за котлом.
08 март 2018 13:33
Цитата "serg477":
Дорогие наши, любимые, очаровательные, неподражаемые, восхитительные, милые, нежные девушки! Поздравляем с праздником 8-го марта! Желаем счастья в каждом дне и успехов во всем!

Спасибо большое, очень приятно:)
10 март 2018 06:30
Цитата "serg477":
Дорогие наши, любимые, очаровательные, неподражаемые, восхитительные, милые, нежные девушки! Поздравляем с праздником 8-го марта! Желаем счастья в каждом дне и успехов во всем!

Спасибо огромное))))
10 март 2018 09:39
Добрый день. Сегодня на стройке работал подьемник.
10 март 2018 12:07
Цитата "marmor":

Ой жила, еще как жила))) Только они все разные, как и мы :yes:

Сдается мне, что не пустят в мае, осталось всего два месяца, а работы непочатый край. Фасада нет, придомовой нет, да много чего нет. Нужно набраться терпения, у нас в Никитской Слободе тоже задержали и намного, только фасад 9 месяцев делали. Может, вам повезет больше. :hi:

Я вам удивляюсь))),заявленая сдача дома 3 квартал! Какой май,какой апрель?)))))
13 март 2018 09:07
Доброго дня!
Які в цьому ЖК реальні умови розстрочки? (на який строк, чи фіксується ціна, на скільки зростає вартість 1м2?)
13 март 2018 10:50
Ми брали розстрочку,це була весна 2017 і по березень 2018, тобто ми вже на днях її закриваємо) Ми брали у Обрія, у них ціна на той момент була нижча, вибір квартир більший, але ціна може підвищуватись. У Житлоінвестбуд умови інші, у них ціна вища одразу, але вона зафіксована. У нас за 11 міс в цілому вартість 1м виросла близько 300грн.Підвищення відбувалося кожні 3-4 місяці.Але оскільки темпи будівництва навесні мають бути прискорені (надіємося))) то думаю що можуть підніматися і частіше, будуть бити на те, що готовність будинку висока.Читала про Місто квітів, так там Обрій міг піднімати і по два рази на місяць, то у них готовність будинку висока, то дуже популярним став Жк. Тому думайте, перепитуйте умови, можливо на тепер щось змінилося.
13 март 2018 10:53
Питання до тих, хто оплачував 100%, вам давали довідку про повну сплату? Які документи мають бути при повній оплаті вартості?
13 март 2018 11:04
Цитата "astel7":
Доброго дня!
Які в цьому ЖК реальні умови розстрочки? (на який строк, чи фіксується ціна, на скільки зростає вартість 1м2?)


Доброго дня! Брав розстрочку від Обрія в кінці січня на рік. На той момент у розстрочку пропонували лише 3 квартири планування 1Г на другому поверсі (по одній в кожній секції). Ціна не фіксується, вартість 1м2 залежить від розміру першого взносу (від 50% трохи дешевше ніж від 30%). З січня вартість поки не зростала, хоча обіцяли підвищення з лютого. Наскільки знаю, Житлоінвест теж пропонує розстрочку, але лише до завершення будівництва.
13 март 2018 11:47
Цитата "SoloSolo":
Питання до тих, хто оплачував 100%, вам давали довідку про повну сплату? Які документи мають бути при повній оплаті вартості?

Доброго дня!Наскільки я розумію, повна оплата по договору можлива лише після заміру квартири БТІ, та доплати за “додаткові метри”.
13 март 2018 13:22
Да, нам говорили, что справку о полной оплате датут после замеров, +- метры если будут, то нужно будет доплатить или вернут деньги (даже если будет пол кв.м.)в договоре есть эта информация.
13 март 2018 15:41
Хотела спросить какие новости? Может кто был в ОП? Есть ли новая информация? Спасибо! :)
14 март 2018 13:27
Многообещаных бригад пока не видно на горизонте. Внешне ничего не меняется, рабочих не видно).
Ждем потепления :), середина марта.
14 март 2018 14:33
Прохожу мимо каждый вечер - в окнах третьего этажа первой секции горит свет. Думаю, все-таки, кто-то там есть.
14 март 2018 14:45
Цитата "SoloSolo":
Питання до тих, хто оплачував 100%, вам давали довідку про повну сплату? Які документи мають бути при повній оплаті вартості?


Після 100% оплати при розстрочці Житло-Інвест видає Договір інвестування і довідки про повну сплату. А після введення будинку і обмірів БТІ - ви підписуєте догорів купівлі-продажу. Так пояснили в підприємстві.
14 март 2018 15:19
Цитата "HardNHeavy":
Прохожу мимо каждый вечер - в окнах третьего этажа первой секции горит свет. Думаю, все-таки, кто-то там есть.

там свет горит круглосуточно).
ps в 7 утра на трамвайчике вижу)) скорее всего туда новых покупателей ведут для показухи).
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .7375. . .184
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx