Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .7173. . .184
26 фев 2018 11:54
Цитата "Vadymka":
Сдачу перенесли на 3-й квартал :'(


Орієнтуйтеся на 1 кв 19 року - це реальні терміни здачі[/quote]

А чего им тянуть до 19 года.Потеплеет и уже реально закончить отделку, а инженерия я так понимаю уже что то сделано, а что-то закончат параллельно с отделкой.
26 фев 2018 12:00
Цитата "Vadymka":
Сдачу перенесли на 3-й квартал :'(


Орієнтуйтеся на 1 кв 19 року - це реальні терміни здачі[/quote]
Для чого їм робити таку антирекламу? у них попереду ще 3 будинки і їх теж треба якось розпродати. наш будинок не настільки активно розпродається. Тому їм буде не вигідно.Це моя особиста думка. Здача на 3 квартал для мене була шок. Так, я не очікувала що будинок здадуть у 1 кварталі, але переносити на півроку це вже забагато.
А ще хтось писав що можливо запустять на ремонти в травні. :pray:
26 фев 2018 13:39
А тепер все по порядку, коментуючи вище зазначені коментарі ))
Всепропальщики - це ті, хто піднімає паніку через затримку на півроку. Півроку - нормальна практика. Укрбуд, Київміськбуд, Інтегралбуд - всі затримують, і по-вашому, вони не переживають за свою репутацію? Просто часто є об'єктивно-суб'єктивні чинники.
Далі.
Ремонт у травні - друзі, який ремонт у травні, якщо офіційна здача 3 кв.19 року, аууу!)))) Не смішіть! Ніхто, крім Войцеховського, не пускає на ремонти до здачі об'єкту)))) Пробачте за порівняння )

Щодо мереж.
Гаряча вода, це добре, а от каналізація, все ж важливіше. Більше з цього питання не коментую, бо знов буде паніка і всьопропальщики ))
Svetlana30, вам привіт )
26 фев 2018 16:13
На счет Интергалбуда. У меня друзья купити квартиру в Демеевском. Так вот, документы они ждали 1,5 года, хотя уже жили в квартире, так что если ваши данные не так уж и достоверны. И я надеюсь, что и в остальных своих утверждениях вы такой же "специалист", как и в этом. И, все-таки я предлагаю здесь не сорить паникой. Если есть достоверные сведения - это одно, а если ОБС - держи при себе.
26 фев 2018 16:23
Цитата "Svetlana30":
На счет Интергалбуда. У меня друзья купити квартиру в Демеевском. Так вот, документы они ждали 1,5 года, хотя уже жили в квартире, так что если ваши данные не так уж и достоверны. И я надеюсь, что и в остальных своих утверждениях вы такой же "специалист", как и в этом. И, все-таки я предлагаю здесь не сорить паникой. Если есть достоверные сведения - это одно, а если ОБС - держи при себе.


По-перше, шановна Светлана30, я так розумію 30 - це ваш вік, ми на ти не переходили. А так, як я вас трохи старший, то тим більше.
По-друге, комунального забудовника, СЖФ та ЖІ, не порівнюйте із приватними компашками. І чи це норм, тримати документи 1,5 роки?
За таким принципом - можете вже в селятися у свою кв. #30 хоч завтра.

А для всіх адекватний форумчан скажу: недостовірні дані я б вам тут не озвучував. Про інсайдерську інформацію чули?))
26 фев 2018 18:00
Цитата "Vadymka":

Ремонт у травні - друзі, який ремонт у травні, якщо офіційна здача 3 кв.19 року, аууу!)))) Не смішіть! Ніхто, крім Войцеховського, не пускає на ремонти до здачі об'єкту)))) Пробачте за порівняння )

По-перше, здача 3 кв.2018 року, по-друге, порівнювати з Інтергалбудом є досить недоречно, бо у них дуже часто проблеми з документами, підключенням до мереж (телефонувала досить часто у їх один відділ продажу і щоразу мене "годували" обіцянками про документи, які будуть ось-ось, або скоро сесія міськради і там все вирішиться). У нас же документи є.За порівняння з будівництвами Войцеховським Вас окреме дякую.
По-третє і це найголовніше! хоч Ви кажете що не сієте паніку але так робите. Багато тих, хто купив у цьому жк кватриру зараз живе на зйомній, або платить кредит, або розсрочку і їм не хочеться читати на форумі чиїсь невтішні прогнози. Я розумію, що форум є для того щоб там щось обговорювати. Але по-суті це тільки Ваші думки і здогадки.
26 фев 2018 18:10
на сайті жк оновили інформацію про стан будівництва (скопіювали з сайту Спецжитлофонду)
26 фев 2018 18:19
Цитата "Villyn":

По-перше, здача 3 кв.2018 року, по-друге, порівнювати з Інтергалбудом є досить недоречно, бо у них дуже часто проблеми з документами, підключенням до мереж (телефонувала досить часто у їх один відділ продажу і щоразу мене "годували" обіцянками про документи, які будуть ось-ось, або скоро сесія міськради і там все вирішиться). У нас же документи є.За порівняння з будівництвами Войцеховським Вас окреме дякую.
По-третє і це найголовніше! хоч Ви кажете що не сієте паніку але так робите. Багато тих, хто купив у цьому жк кватриру зараз живе на зйомній, або платить кредит, або розсрочку і їм не хочеться читати на форумі чиїсь невтішні прогнози. Я розумію, що форум є для того щоб там щось обговорювати. Але по-суті це тільки Ваші думки і здогадки.



З Інтегралом більш недоречне порівняння зробила пані Світлана30.
Так, форум для того, щоб кожен висловлював думки та інформацію, якою володіє.
Тому, це виключно моя справа і в рекомендаціях від вищезазначених осіб я потреби не відчуваю.

А як термін здачі будинку впливає на розстрочку чи кредит, які розбиті на платежі? А от для тих, хто знімає житло - моя інформація корисна, люди розуміють, на що їм розраховувати.
Звичайно всі ми хочемо, щоб будинок здали якнайшвидше.
26 фев 2018 18:52
Цитата "Vadymka":


З Інтегралом більш недоречне порівняння зробила пані Світлана30.
Так, форум для того, щоб кожен висловлював думки та інформацію, якою володіє.
Тому, це виключно моя справа і в рекомендаціях від вищезазначених осіб я потреби не відчуваю.

А як термін здачі будинку впливає на розстрочку чи кредит, які розбиті на платежі? А от для тих, хто знімає житло - моя інформація корисна, люди розуміють, на що їм розраховувати.
Звичайно всі ми хочемо, щоб будинок здали якнайшвидше.[/quote]
:faceoff: вищезазначені особи
не хочу розводити незрозуміло що, тут все ясно і так
Кредит можна погасити досрочно, а можна ці гроші використати на ремонт. Інформації від якоїсь людини на форумі я б не довіряла. І якщо сказано вами коли здача, то я сумніваюся що хтось зараз побіг продовжувати оренду, чи досрочно розривати.
26 фев 2018 18:55
Шановні друзі, сусіди давайте наберемось терпіння .Від нас мало що залежить ми тільки обговорюємо наше з вами будівництво і дійсно сіяти паніку ні до чого.Як бог дасть так і буде.
26 фев 2018 19:43
Цитата "Vadymka":
А тепер все по порядку, коментуючи вище зазначені коментарі ))
Всепропальщики - це ті, хто піднімає паніку через затримку на півроку. Півроку - нормальна практика. Укрбуд, Київміськбуд, Інтегралбуд - всі затримують, і по-вашому, вони не переживають за свою репутацію? Просто часто є об'єктивно-суб'єктивні чинники.
Далі.
Ремонт у травні - друзі, який ремонт у травні, якщо офіційна здача 3 кв.19 року, аууу!)))) Не смішіть! Ніхто, крім Войцеховського, не пускає на ремонти до здачі об'єкту)))) Пробачте за порівняння )

Щодо мереж.
Гаряча вода, це добре, а от каналізація, все ж важливіше. Більше з цього питання не коментую, бо знов буде паніка і всьопропальщики ))
Svetlana30, вам привіт )


Шановний Ви наш безцінний інсайдер)
"Просто часто є об'єктивно-суб'єктивні чинникики." Так, я з Вами згідний. Наприклад ЖК "Victory V" заявлена дана вводу в експлуатацію 3 кв 2018 р. З 34 поверхів моноліт залили на рівні 24 поверху. А ще це все закласти цеглою, застіклити, внутрішні роботи, прибудинкова територія. Там дай Бог до 2020 справитись. Є інші приклади по ЖК, не хочу і немаю бажання розписувати. В нас ситуація інакша. Коробка готова і застіклена. По внутрішнім роботам зможете ознайомитись на будівництві я також немаю бажання розписувати. Якого х*ра його здавати в 3 кв 2019 року?

"Ремонт у травні - друзі, який ремонт у травні, якщо офіційна здача 3 кв.19 року, аууу!)))) Не смішіть! Ніхто, крім Войцеховського, не пускає на ремонти до здачі об'єкту))))"

Шановний інсайдер, це Ви не смішіть своєю самовпевненістю. ЖК Гарматна 39Г. В будинок пустили робити ремонт коли він ще був не зданий. Будматеріали в руках піднімали на поверхи бо навіть ліфти не працювали. Воду також носили в руках, в будинку її не було, бо будинок був не зданий і комунікації були відключені.
26 фев 2018 19:46
Как говорится, возраст - не признак ума :)
26 фев 2018 21:14
Уважаемые будущие соседи и пользователи форума, давайте не будем заочно раздувать конфликт на ровном месте и вешать ярлыки. Многим из нас предстоит еще в будущем жить в одном доме, и возможно взаимопомощь и понимание будут лучшими соратниками, чем вражда и недоверие.

Vadymka , правильно ли я понял, что у Вас есть источник информации в структурах застройщика?
Если выкладываете в открытый доступ такую информацию, убедительная просьба подкреплять ее весомыми доводами или, как минимум, детальными пояснениями. Потому что сейчас получается, что Вы выступаете в роли посланника с плохими вестями, у которого то и послания не оказалось, из разряда: хотите - верьте на слово, хотите - нет. Но почему-то в утвердительной и бескомпромиссной форме. Понятно, что такое заявление многие восприняли в штыки.
И зараннее озвучу мысль, что не стоит ссылаться на инкогнито источника - раз уж Вы осмелились такое заявлять, и специально или неосознанно наводить негативные настроения в рядах текущих/будущих инвесторов (а дополнительный неофициальный перенос срока ввода в эксплуатацию на еще полгода - это довольно громкое заявление, в котором нет ничего веселого), в таком случае Ваш источник и так будет известен, я имею в виду среди заинтересованных лиц застройщика. Ну а инвесторам только на пользу получить такую информацию, в случае, если она окажется достоверной.

P.S. Отдельная просьба, касаемо файла инвесторов. Я лично категорически против, когда кто-то без предупреждения удаляет информацию из реестра. Все данные добавлялись туда добровольно (лишь в некоторых случаях я копировал из первой версии реестра).
Если хотите что-нибудь удалить - пишите сообщение на форуме.
Удаленную без предупреждения информацию буду восстанавливать по умолчанию, т.к. подобные действия могут потенциально привести к конфликтным ситуациям.
26 фев 2018 21:42
З настанням нинішніх морозів, вирішив знову підняти питання додаткового опалення від електро котла на даху в (газовій) котельні по нічному тарифу. Можливо в когось буде можливість підняти дане питання у відділі продажів чи "вищих кругах".
Оскільки на даний час ще є можливість прокласти додаткові силові лінії на дах до котельні.

P.S. Всі мабуть вміють рахувати вартість опалення з нинішніми тарифами на газ :)
27 фев 2018 09:55
Шановний Vadumka ЖК називається Інтергалбуд (від слова Галичина ) , а не інтеграл,інтеграл це мамематична функція. :hi:
27 фев 2018 10:50
на ЛУНі додали новий розділ "Документи".
"На что обратить внимание
На условия договора (материальная ответственность сторон, четкие сроки завершения строительства и заключения основного договора, порядок и основания расторжения договора и возврата средств, права и обязанности сторон и др.). В основном, максимально защищены права застройщика, но не инвестора. Поэтому, необходимо внимательно изучить договор и внести соответствующие изменения."
Мені цікаво, вдавалося комусь внести якісь зміни у договір?
28 фев 2018 20:07
Хочу внести позитив на ваш форум,розпочатий монтаж ліфтового обладнання,роботи ведуться навіть у цей лютий мороз)))
01 март 2018 09:40
Цитата "Добрий день":
Хочу внести позитив на ваш форум,розпочатий монтаж ліфтового обладнання,роботи ведуться навіть у цей лютий мороз)))

У нас и так позитив, если столько работы уже сделано значит уже не кинут, а когда сдадут это уже такое, главное чтобы сдали у меня такой подход к новостройкам.
01 март 2018 11:05
Цитата "мэмми":

У нас и так позитив, если столько работы уже сделано значит уже не кинут, а когда сдадут это уже такое, главное чтобы сдали у меня такой подход к новостройкам.

Мудрый подход )), правильный. Сколько не пиши все-равно ничего не изменится :pray: Сдадут тогда - когда сдадут :yes:
Вижу стройку из окон квартиры, хороший домик, застройщики ваши строят и раскачиваются долго, но сдают.
02 март 2018 14:02
всем доброго дня!
смотрю на планы квартир и не могу понять как балкон имеет размеры 3 метра на 50 см??? (3,00х0,5=1,5м2), а лоджия 3,40х0,3=1,02м2
Как так?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .7173. . .184
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее