Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .7072. . .184
23 фев 2018 12:35
Коли ми купували квартиру то у Обрія ціна була дешевша)
23 фев 2018 15:31
Сейчас у Житлоинвеста рассрочка без % и без изменения стоимости за квадрат.
24 фев 2018 10:16
Всим привіт!

Перша секція 11 поверх кв.83, вже в реєстрі )))
24 фев 2018 17:38
Цитата "hells_bells":
Доброго всем вечера! Присматриваюсь к данному комплексу, сам живу на Героев Севастополя. Были сегодня в ОП, водили на "экскурсию", 1 секция, 1-2-3 этажи, рабочих не видел в принципе, какая-то деятельность велась только в лифтовых шахтах, менеджер сказал, что монтируют лифтовое оборудование. Менеджер кстати так себе, по мат части я ему рассказывал, а не он мне)). Если до середины марта останутся однушки и цены сильно не скакнут, то буду инвестировать. :yes:

Спасибо за хорошую новость,то что монтируют лифты это отлично.
24 фев 2018 17:44
взагалі жесть якась....реально, з такими розрахунками можна було б ще позбирати грошей і купити ще більшу квартиру і вже по-суті у готовому домі.
я теж не розумію їх логіки, взагалі на початку будівництва купують квартири за смішними цінами, а потім їх перепродають. у нас же мало того що треба ще відсотки дати за переуступку, так ціна ще й зменшується[/quote]
Скоріше всього скидки роблять на не дуже зручних поверхах.А в готовому будинку за таку ціну не знайдете,хіба що на Петровському ЖК.
24 фев 2018 21:00
Новини від 23.02 - по словах ВП зараз роблять ліфтові шахти і пожежну сигналізацію, потепліє і будуть утеплювати фасади, кріплення під кондиціонери будуть, балкони можна буде склити по затвердженій жеком схемі, відстань до 2 будинку має бути 60 метрів. По новому плану 2 будинок має бути літерою Г, направленою до 3 будинку, тобто для нас це норм. В 1 секції вже зробили стяжку.
24 фев 2018 21:03
З вул. Качалова
25 фев 2018 07:16
Цитата "Mirena ":
Новини від 23.02 - по словах ВП зараз роблять ліфтові шахти і пожежну сигналізацію, потепліє і будуть утеплювати фасади, кріплення під кондиціонери будуть, балкони можна буде склити по затвердженій жеком схемі, відстань до 2 будинку має бути 60 метрів. По новому плану 2 будинок має бути літерою Г, направленою до 3 будинку, тобто для нас це норм. В 1 секції вже зробили стяжку.

А коли почнуть будувати другий будинок в ВП не сказали?
25 фев 2018 09:43
Казали, що весною, але коли саме ще нема інфо.
25 фев 2018 13:15
Цікаво, що мають на увазі під господарським майданчиком? Їх чомусь аж 4. Чи не буде на цих ділянках господарських споруд, які займуть значну частину придомової територіі? Її і так не багато, враховуючи кількість мешканців.
25 фев 2018 15:19
Залишається проблема з мережами каналізації, сподіваюся щось вирішать з Київводоканалом, бо через це буде затримка у здачі будинку
25 фев 2018 16:52
Цитата "Korinna":
Цікаво, що мають на увазі під господарським майданчиком? Їх чомусь аж 4. Чи не буде на цих ділянках господарських споруд, які займуть значну частину придомової територіі? Її і так не багато, враховуючи кількість мешканців.
Цитата "Korinna":
Цікаво, що мають на увазі під господарським майданчиком? Їх чомусь аж 4. Чи не буде на цих ділянках господарських споруд, які займуть значну частину придомової територіі? Її і так не багато, враховуючи кількість мешканців.


Как раз и нам стало интересно, что же имеется ввиду, зашли в ОП спросить. Ответ был таков, что им об этом не сказали, не в курсе. Заодно спросили почему нигде не видно строителей и когда будут делать закладку балконов, т.к. она везде частично, на что менеджер ОП ответил, мол вот потеплеет все будет намного активней, приедут бригады, а сейчас делают лифтовые шахты и пожарную систему. Сдачу перенесли на 3-й квартал :'(
25 фев 2018 21:18
Никто не знает, какая плотность газоблоков?
25 фев 2018 21:58
Сдачу перенесли на 3-й квартал :'([/quote]

Орієнтуйтеся на 1 кв 19 року - це реальні терміни здачі
26 фев 2018 05:00
Зачем вы имеете панику? За лето достроят и сдадут
26 фев 2018 05:07
Цитата "Svetlana30":
Зачем вы имеете панику? За лето достроят и сдадут


Шановна, яка паніка? Чи ви в цьому форумі для того, щоб панікувати?
Забудовник надійний і будинок буде введено, але із затримкою, як і в усіх забудовників!
Просто я до того, щоб ви реально дивилися на речі. І нащо вам на зиму заходити на ремонт?
26 фев 2018 08:12
Цитата "Vadymka":
Залишається проблема з мережами каналізації, сподіваюся щось вирішать з Київводоканалом, бо через це буде затримка у здачі будинку


Яка проблема з мережами каналізації? Звідки така інфо?
26 фев 2018 08:55
Цитата "Mirena ":



Насколько я понял, проблема была с гарячей водой, и ее решили. На крыше построено помещение под котельню.
26 фев 2018 10:08
Цитата "Vadymka":


Шановна, яка паніка? Чи ви в цьому форумі для того, щоб панікувати?
Забудовник надійний і будинок буде введено, але із затримкою, як і в усіх забудовників!
Просто я до того, щоб ви реально дивилися на речі. І нащо вам на зиму заходити на ремонт?

Я реально дивлюся на все але слегка задолбали всепропальщики, даже здесь без вас ничего не освятится.
26 фев 2018 10:32
Цитата "Vadymka":


Шановна, яка паніка? Чи ви в цьому форумі для того, щоб панікувати?
Забудовник надійний і будинок буде введено, але із затримкою, як і в усіх забудовників!
Просто я до того, щоб ви реально дивилися на речі. І нащо вам на зиму заходити на ремонт?


Я також з Вами не згідний. Те, що здача буде не в березні було відомо осінню. Але літом будинок буде готовий. А коли вже кому заходити на ремонт то це справа особиста. Ви можете заходите в 1 кв. 2019.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .7072. . .184
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее