Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .6769. . .184
14 фев 2018 07:39
Цитата "Svetlana30":
Сегодня разговаривала с менеджером в отдее продаж, он сказал, что сроки сдачи дома - сентябрь, а на ремонт запустят примерно в мае. Перенос сроков с первого квартала на третий связан с тем, что собирались подключать тепло и гор. воду от городских сетей, а в связи с изменением плана застройки решили, что лучше будет крышная котельная, поэтому произошли сдвиги сроков

Эммм запустят на ремонты в мае этого года? или следующего ?
14 фев 2018 07:40
Це що виходить затримка буде півтора роки, вони що зовсім охринели, ніде такої затримки в житті не було :chillout:
14 фев 2018 07:50
Цитата "Yanets":
Це що виходить затримка буде півтора роки, вони що зовсім охринели, ніде такої затримки в житті не було :chillout:


Насмішили. "Ніде такої затримки в житті не було". Буває і недобудовують 6-)
Травень наступного року - виглядає нереалістично з огляду що в вересні буде здача будинку.
Правда травень цього року також якось не в'яжеться з вереснем - дуже зарано.

Поживемо - побачимо.
14 фев 2018 07:50
"Отрадний" починався будуватися разом з нами і вже здався, зрозуміло що там менший будинок але люди вже починають ремонти. :protest:
14 фев 2018 08:06
Цитата "Svetlana30":
Сегодня разговаривала с менеджером в отдее продаж, он сказал, что сроки сдачи дома - сентябрь, а на ремонт запустят примерно в мае. Перенос сроков с первого квартала на третий связан с тем, что собирались подключать тепло и гор. воду от городских сетей, а в связи с изменением плана застройки решили, что лучше будет крышная котельная, поэтому произошли сдвиги сроков


Такі випадки відомі коли забудовник іде на зустріч клієнтам і дозволяє починати ремонт раніше здачі. З власного досвіду знаю, що коли будинок не зданий, в ньому відключені комунікації. Знаю декілька прикладів. Ремонт дозволили робити, але ліфт не праюцював, води не було, світло потрібно було кидати від щитової з загального коридору. Тому хто придбав квартиру на вищих поверхах то ремонт починати буде важкувато. В руках носити будматеріали і воду не дуже зручно.
14 фев 2018 08:07
Цитата "Yanets":
Це що виходить затримка буде півтора роки, вони що зовсім охринели, ніде такої затримки в житті не було :chillout:


Звідки у Вас така математика получилась ?
14 фев 2018 08:09
Фу, подзвонила і вияснила, я щось подумала що здача вересень а ремонт травень наступного. Господи аж сердце боліти стало. :faceoff:
14 фев 2018 08:11
Цитата "Yanets":
Це що виходить затримка буде півтора роки, вони що зовсім охринели, ніде такої затримки в житті не було :chillout:

:wow: Задержка в пол года - это почти у каждого ЖК. У меня у сотрудника, покупал тоже на этапе строительства, задержка 1.2 года... Как Вам?
14 фев 2018 08:13
Цитата "Yanets":
"Отрадний" починався будуватися разом з нами і вже здався, зрозуміло що там менший будинок але люди вже починають ремонти. :protest:

Ну я там узнавал за квартиры. Там частный затройщик. И у него перед строительством уже закладываются живые деньги, то есть выделенный бюджет. Может поэтому они успели.
Во вторых, там проблема с документами .... У них разрешение на постройку нежилых помещений...
14 фев 2018 08:16
Вже відлягло, дякую за розяснення, мабудь поки вони здадуть то в мене буде інфакркт.
14 фев 2018 08:27
Цитата "Yanets":
Вже відлягло, дякую за розяснення, мабудь поки вони здадуть то в мене буде інфакркт.


Теперь можете и порадоваться. Новость-то все-таки хорошая ))
14 фев 2018 08:30
Цитата "Yanets":
Вже відлягло, дякую за розяснення, мабудь поки вони здадуть то в мене буде інфакркт.

Бережіть нерви, по переду ще багато цікавого)))
14 фев 2018 10:13
Цитата "Yanets":
Фу, подзвонила і вияснила, я щось подумала що здача вересень а ремонт травень наступного. Господи аж сердце боліти стало. :faceoff:

Ви подзвонили і вони підтвердили, що з травня запустять на ремонт до здачі?
14 фев 2018 10:21
Цитата "fitulka":

Ви подзвонили і вони підтвердили, що з травня запустять на ремонт до здачі?



Сомневаюсь на счет мая! Месяц назад когда в ОП оформляли договор, сказали что запустят на ремонт в сентябре. Ну а если раньше, то только лично договариваться со строителями!
14 фев 2018 11:15
Да говорила з менеджером, то він сказав що я не так зрозуміла, в травні цього року вони планують запускати на ремонт, тобто раніше ніж здаа. Мені так пояснили.
14 фев 2018 11:58
Рішення від 20 грудня 2017 року N 1007/4014. Про затвердження детального плану території в межах бульвару І. Лепсе, вул. Суздальської, вул. Академіка Білецького і залізниці у Солом'янському районі м. Києва

Документацию можно скачать по ссылке.
Там собственно весь проект - очень много "лишнего" материала, но может быть кому-то покажется интересным.
14 фев 2018 13:14
Кошмар!!! На ремонты пустят в мае 18, сдадут в эксплуатацию в сентябре 18!!!!
14 фев 2018 14:20
Если прогуглить "Рідне місто", то сайт комплекса позиционирует себя как новострой на Борщаговке. НИКОГДА Отрадный Борщаговкой не был. Прошу исправить даную ошибку! :chillout:
14 фев 2018 15:52
А де це було написано що Отрадний Борщагывка?
14 фев 2018 15:54
Цитата "Pahom7":
Если прогуглить "Рідне місто", то сайт комплекса позиционирует себя как новострой на Борщаговке. НИКОГДА Отрадный Борщаговкой не был. Прошу исправить даную ошибку! :chillout:


Я також перечитала інформацію на сайті, не знайшла нічого, де Ви це побачили?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .6769. . .184
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx