Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .6062. . .184
24 янв 2018 16:43
Цитата "novimetry":
При бажанні, навіть у великі морози можна знайти роботу на будівництві, хоча б цеглу для закладання балконів підготувати, а при сприятливих погодніх умовах ті балкони змурувати. А такими темпами будівництва забудовник і партнери багато нових інвесторів не приваблять.


Наглядный пример уже хотела оплачивать квартиру завтра послезавтра , думала до подоражания до 29 января успеть чтоб по старым ценам , но сегодня натыкаюсь на новость и уже сомневаюсь в правильности своих действий . Уже б цены тогда не повышали какой то период после такой неприятной новости, логичнее по крайней мере было б
24 янв 2018 17:02
Не надо паниковать заранее
24 янв 2018 19:08
Цитата "SoloSolo":
Оскільки в договорі не прописано реальних термінів здачі, а тільки приблизні, відповідальності за не вчасну здачу об"єкту теж ніякої, то чому забудовнику напрягатись. Хоча як по мені це робить йому не добру славу для інвесторів другої і послідуючих черг. Адже таке відношення честі йому не робить. Це добре коли людині є де жити і терміни здачі стають просто прикрим повідомленням,а якщо людина в цей період знімає квартиру, пів року це не маленький срок(і це тільки термін здачі) адже місто квітів по документам здані в грудні, а по факту люди не зможуть потрапити в свої квартири на ремонт навіть в лютому. А з приводу запитання як багато там ще роботи, її по факту ще ой як багато, будинок і не починали утеплювати,штукатурити і фарбувати, думаю на це треба не один місяць, + в середині тільки прокладають труби і освітлення, а ще вкласти плитку і пофарбувати коридори, + прибудинкова територія хоч і по мінімуму має бути облаштована, а це дорога, тротуари і дитячій майданчик.


Согласно п.7.8 инвестиционного договора, застройщику не выгодно задерживать сдачу объекта более 6-и месяцев от запланированного срока, что в п. 6.2 того же договора прописан как 1-й квартал 2018 года. Соответственно в конце сентября многие инвесторы что уже имеют договор на руках, могут без каких-либо штрафных санкций требовать возвращения денежных средств, ссылаясь на нарушения п. 7.8 застройщиком в течении 90 дней.
Думаю это будет стимулом ребятам пошевелиться, и сдать дом максимум в сентябре.
24 янв 2018 19:56
Цитата "HardNHeavy":

Дуже вдячний за інформацію! Якщо все буде добре, то стану Вашим сусідом (секція 2, поверх 2) :)

Будемо раді знайомству)))
25 янв 2018 05:43
Немного уточнение по остеклению со стороны гаражей.
1я секция практически все остеклено (один верхний этаж пропущен)
2я 7-17
3я 7-17(с пробелами)
25 янв 2018 07:41
Согласно п.7.8 инвестиционного договора, застройщику не выгодно задерживать сдачу объекта более 6-и месяцев от запланированного срока, что в п. 6.2 того же договора прописан как 1-й квартал 2018 года. Соответственно в конце сентября многие инвесторы что уже имеют договор на руках, могут без каких-либо штрафных санкций требовать возвращения денежных средств, ссылаясь на нарушения п. 7.8 застройщиком в течении 90 дней.
Думаю это будет стимулом ребятам пошевелиться, и сдать дом максимум в сентябре.[/quote]

А ви не задумывались какой будет курс через полгода ? Что вам пересчитают в доларах ? Вам вернут то что вы заплатили в гривнокарбованцах , хорошо если он будет 26 как прошлую осень , но этого никто не знает. Если б все было так "безпоследственно" наверное при инвестировании в новостройку никто б не ходил кругами и не думал вкладывать не вкладывать , как я)))) "а че уж там вложу, а там если че сразу заберу" . Поэтому тисячу раз думаю
25 янв 2018 08:12
скорее всего, октябрь 2018 был запланирован изначально.
25 янв 2018 08:27
Цитата "Svetlana30":
Не надо паниковать заранее


Повністю підтримую. Взагалі не розумію здивування які виникли на форумі стосовно здачі. Хіба це новина ?
Ще осінню було ясно (і це обговорювалось на форумі), що ніхто будинок здавати в березні не буде. Невідомо коли ще зима закінчиться і прийде тепло. Якщо погода буде відповідати календарю, то березень-квітень будуть тільки починати фасадні роботи. Плюс прибудинкова територія. А ще невідомо, що відбувається в середині будинку і скільки там роботи. Тому це буде за щастя, щоб здали 2-3 квартал.

А стосовно того, щоб забирати кошти, це взагалі абсурд. Через 90 днів після заявленої здачі це буде червень місяць. Ціна буде тисяч 18 за метр. Вам повернуть сумму яку Ви заплатили і Ви її понесете в другу чергу де ціна буде тисяч 15 і ще будете чекати 3 роки ? ))
25 янв 2018 08:34
Цитата "vlad582":


Повністю підтримую. Взагалі не розумію здивування які виникли на форумі стосовно здачі. Хіба це новина ?
Ще осінню було ясно (і це обговорювалось на форумі), що ніхто будинок здавати в березні не буде. Невідомо коли ще зима закінчиться і прийде тепло. Якщо погода буде відповідати календарю, то березень-квітень будуть тільки починати фасадні роботи. Плюс прибудинкова територія. А ще невідомо, що відбувається в середині будинку і скільки там роботи. Тому це буде за щастя, щоб здали 2-3 квартал.

А стосовно того, щоб забирати кошти, це взагалі абсурд. Через 90 днів після заявленої здачі це буде червень місяць. Ціна буде тисяч 18 за метр. Вам повернуть сумму яку Ви заплатили і Ви її понесете в другу чергу де ціна буде тисяч 15 і ще будете чекати 3 роки ? ))

Просто якщо вони самі визначають що здадуть аж через два квартали, то треба задуматися який ще обсяг робіт їм треба зробити. Ніхто не очікував здачі у березні, але перенесення аж на два квартали це занадто. Якщо здадуть у вересні, то це вже буде за свято :pray:
І ніде в новинах на сайті нема про перенесення, я випадково побачила. 1 кв. 2018 залишається на сайті обрія і житлоінвестбуда
25 янв 2018 08:53
Цитата "Villyn":

Просто якщо вони самі визначають що здадуть аж через два квартали, то треба задуматися який ще обсяг робіт їм треба зробити. Ніхто не очікував здачі у березні, але перенесення аж на два квартали це занадто. Якщо здадуть у вересні, то це вже буде за свято :pray:
І ніде в новинах на сайті нема про перенесення, я випадково побачила. 1 кв. 2018 залишається на сайті обрія і житлоінвестбуда


Я з Вами згідний, що перенесення це не дуже приємний момент, але такі реалії ринку новобудов. Ще історія не знає випадків здачі об*єкту в заявлений термін. Зараз важко щось прорахувати, тому що зима на вулиці. Ніхто не знає, коли будуть приступати до зовнішніх робіт.
Але як показує попередній досвід, краще не поспішати. Я особисто за те, щоб все було зроблено якісно. Тому краще здати будинок в 3 кварталі, але щоб були дотримані всі норми, ніж починати зовнішні роботи на холоді і вологості, здати будинок раніше з повним букетом проблем.
25 янв 2018 14:02
Было бы неплохо, если б у представителя ОП или СЖФ был свой официальный аккаунт, с которого можно было уведомлять потенциальных и текущих инвесторов о разных новостях, отвечать на насущные вопросы...
Дабы мы здесь не гадали на кофейней гуще (прозорро, ДПТ и т.д.) и не мутили воду, возможно там где и не стоило бы.
Такая незамысловатая вещь не требует практически никаких усилий от застройщика, а могла бы с позитивной стороны повлиять на привлекательность комплекса, ведь 2-я очередь не за горами (как бы намек :winky: )

У некоторых затройщиков уже видел такие аккаунты.
25 янв 2018 15:16
Паникаааа :) Не переживайте! Все будет хорошо! Дому после зимы высохнуть месяц-два надо, а вы уже ремонты делаете в марте! Хорошо,что бы пустили на ремонт летом, сделать электрику, сантехнику. Однозначный минус, что не предупредили о переносе сроков, как написано это в договоре, что нас должны уведомлять и даже письменно, но рассылка думаю имела б место быть!
25 янв 2018 15:47
Я б не сказала що це паніка,те що забудовник офіційно передвинув сроки здачі об"єкту викликало абсолютно прогнозовану реакцію. Нікого дана новина не радує і це логічно.Як показує практика після офіційної здачі об"єкту до отримання можливості робити там ремонти проходить ще парочка місяців.Так, всі ми вже давно зрозуміли що будинок вчасно не здадуть, але те що ми спостерігаємо останнім часом, а саме по 3-4 робітника то будинок і до осені не здадуть, тобто забудовник і не поспішає. І щоб там не казали про зиму, погоду, вважаю що неділя морозів за всю зиму не впливає на те, що за пів року навіть балкони не закладені в будинку, адже роботи вистачає і без утеплення, та тільки виходить робити її нікому, бо працівників реально мало. І те що ми тут висловлюємо своє обурення вважаю нормальним, адже представники продивляються форуми і мають бачити що ми слідкуємо за будівництвом, що нас щось не влаштовує,що треба робити якісь висновки.
25 янв 2018 18:38
Здравствуйте, сегодня забронировали квартиру через Житло-инвест, но они не дают договор на ознакомление. Говорят, приезжайте и смотрите на месте.
Кто-то с этим сталкивался и как они это объясняют?
25 янв 2018 19:44
Всім майбутнім сусідам привіт!
Приймайте новоприбувших - кв.215 (секція 2, 10-й поверх).
В файл записався.

Звичайно, новина про перенесення строків - не дуже нас порадувала. Але вплинути на цей момент ми навряд чи зможемо
25 янв 2018 21:01
Цитата "olya_r":
Здравствуйте, сегодня забронировали квартиру через Житло-инвест, но они не дают договор на ознакомление. Говорят, приезжайте и смотрите на месте.
Кто-то с этим сталкивался и как они это объясняют?

Мы когда бронировали то с договором дали ознакомиться, а после оплаты отдали оригинал нам на руки. У них нет его в электронном виде, возможно вы просили ознакомиться на электронку?
25 янв 2018 21:38
Цитата "olya_r":
Здравствуйте, сегодня забронировали квартиру через Житло-инвест, но они не дают договор на ознакомление. Говорят, приезжайте и смотрите на месте.
Кто-то с этим сталкивался и как они это объясняют?

Никак не объясняют (хотя мы не просили).
Договор как договор (буквально вчера заключали). Вроде по формулировкам все корректно.
Подъедьте туда и читайте.
Даже идут на встречу и в некоторые моменты можно изменения предложить внести.
25 янв 2018 22:03
Цитата "Sergey215":

Никак не объясняют (хотя мы не просили).
Договор как договор (буквально вчера заключали). Вроде по формулировкам все корректно.
Подъедьте туда и читайте.
Даже идут на встречу и в некоторые моменты можно изменения предложить внести.

Здавствуйте,

А можете подсказать какие именно изменения вы вносили. Думаю многим будет полезно на будущее?

Никого не пугает, что договор заключается не с тем, кому выдали разрешение на строительство, а с 3-й стороной, которая не указана в разрешительной документации?
26 янв 2018 07:59
Цитата "IevgenS":
Было бы неплохо, если б у представителя ОП или СЖФ был свой официальный аккаунт, с которого можно было уведомлять потенциальных и текущих инвесторов о разных новостях, отвечать на насущные вопросы...
Дабы мы здесь не гадали на кофейней гуще (прозорро, ДПТ и т.д.) и не мутили воду, возможно там где и не стоило бы.
Такая незамысловатая вещь не требует практически никаких усилий от застройщика, а могла бы с позитивной стороны повлиять на привлекательность комплекса, ведь 2-я очередь не за горами (как бы намек :winky: )

У некоторых затройщиков уже видел такие аккаунты.


Я вообще всегда поражался: покупается ОЧЕНЬ дорогой продукт - квартира. Маркетинг отрабатывает на 4балла сносно, продажи на 2балла, как таковой продаже нет, есть отпуск товара. Клиент приходит в ОП уже сделав выбор и сам поборол свои возражения. Но постпродажное обслуживание (аккаунтинг) - это просто ЖЕСТЬ!
- Ведь мог бы ОП поздравить нас инвесторов с Новым годом, хоть открыткой
- ведь мог бы написать 2мя абзацами нам на электронки причины переноса срока
- ведь может просто оповестить нас о ходе работ внутри снаружи и т.д. ЭТО НАМ ИНВЕСТОРАМ ВАЖНО!!! ведь мы купили не готовый продукт, а строящийся.
26 янв 2018 08:29
Цитата "Virtigo":


Я вообще всегда поражался: покупается ОЧЕНЬ дорогой продукт - квартира. Маркетинг отрабатывает на 4балла сносно, продажи на 2балла, как таковой продаже нет, есть отпуск товара. Клиент приходит в ОП уже сделав выбор и сам поборол свои возражения. Но постпродажное обслуживание (аккаунтинг) - это просто ЖЕСТЬ!
- Ведь мог бы ОП поздравить нас инвесторов с Новым годом, хоть открыткой
- ведь мог бы написать 2мя абзацами нам на электронки причины переноса срока
- ведь может просто оповестить нас о ходе работ внутри снаружи и т.д. ЭТО НАМ ИНВЕСТОРАМ ВАЖНО!!! ведь мы купили не готовый продукт, а строящийся.


Повністю погоджуюсь. e-mail всі залишали, можна було б туди раз в місяць розсилку робити з новинами.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .6062. . .184
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее