Подать объявление

ЖК "Прованс", Петропавловская Борщаговка, ул. Октябрьская, 83

ЗастройщикОЖСК Прованс Набережный
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
10из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 7.
4/57%
0/0%
1/14%
1/14%
1/14%
1. . .457
10 дек 2018 12:55
Добрий день, розглядаю купівлю 1к для сина. Планую візит до ОП, сподобавлись планування та місце розташування, та й ціна вмєняєма. Хто був в ОП - підкажіть, чи дають вони на руки (в ел. Вигляді) договір купівлі? Бо юристу своєму показати хочу.
10 дек 2018 16:15
Я была, мне показывали договор, но на почту не отправляли, я в распечатанном виде брала.
11 дек 2018 08:47
ок, дякую, тоді буду телефонувати в ОП
13 дек 2018 22:19
Цитата "semenskoropadsky":
Добрий день, розглядаю купівлю 1к для сина. Планую візит до ОП, сподобавлись планування та місце розташування, та й ціна вмєняєма. Хто був в ОП - підкажіть, чи дають вони на руки (в ел. Вигляді) договір купівлі? Бо юристу своєму показати хочу.

Раніше надавали. Зараз, можливо, ні. Зверніть обов'язково увагу на те, що будинок вже майже рік стоїть без фундаменту. Раніше у відділі продажу казали вже про 30-40% куплених квартир. Але ні ціни не виросли за весь час, ні жодної активності. Плюс у забудовника вже рік стоїть недобудований Прованс-2 в Ірпені
15 дек 2018 12:04
Наскільки я зрозумів, той Прованс-2 не пов'язаний з Провансом на Борщагівці, тільки назва схожа. Прованс перший, що вже побудований та зданий, то вони його будували, а Прованс-2 в Ірпіні будує зовсім інша компанія. Також знайшов декілька ЖК зі схожою назвою в інших містах, навіть в РФ, мабудь заміські ЖК полюбляють накі назви ). На Софіївській Борщагівці багато ЖК із схожими між собой назвами, вже заплутався між ними). А що стосується ціни, то раніше вона в них нібито була від 9500 грн/кв.м.
17 дек 2018 17:49
Цитата "semenskoropadsky":
Наскільки я зрозумів, той Прованс-2 не пов'язаний з Провансом на Борщагівці, тільки назва схожа. Прованс перший, що вже побудований та зданий, то вони його будували, а Прованс-2 в Ірпіні будує зовсім інша компанія. Також знайшов декілька ЖК зі схожою назвою в інших містах, навіть в РФ, мабудь заміські ЖК полюбляють накі назви ). На Софіївській Борщагівці багато ЖК із схожими між собой назвами, вже заплутався між ними). А що стосується ціни, то раніше вона в них нібито була від 9500 грн/кв.м.

Не лукавьте - вы же прекрасно понимаете, кто "строит" этот дом! А рассказы про РФ и т.д. и т.п. оставьте для своих родных и близких, может они и купят по вашему совету!
18 дек 2018 09:45
Цитата "strunzo":

Не лукавьте - вы же прекрасно понимаете, кто "строит" этот дом! А рассказы про РФ и т.д. и т.п. оставьте для своих родных и близких, может они и купят по вашему совету!

Маєте якусь іншу інформацію, то надайте?
18 дек 2018 10:36
Маєте якусь іншу інформацію, то надайте?[/quote]
Информацию может найти любой человек в открытых источниках о регистрации юрлиц.
18 дек 2018 11:31
Цитата "strunzo":
Маєте якусь іншу інформацію, то надайте?

Информацию может найти любой человек в открытых источниках о регистрации юрлиц.[/quote]
Схоже на те, що у вас такої інформації немає )
18 дек 2018 14:58
Схоже на те, що у вас такої інформації немає )[/quote]
Я прошу прощения, но с какой стати я вам должен аргументировать свои слова?) Может быть потому, что вы аргументировали свои? Так нет же - вы их не аргументировали ничем! Мой посыл в том, чтоб люди, вкладывающие свои деньги, проверяли хоть немного застройщиков и меньше слушали болтовню заинтересованных или некомпетентных людей...
18 дек 2018 15:08
Все вірно кажете, тільки нащо? Вам цей забудовник чимось особисто не сподобався? Бо дуже схоже не те, що ви провокуєте людей проти інвестування в цей ЖК безпідставно...
18 дек 2018 16:40
Всем привет! Смотрю себе однушечку)) Скажите, брал кто-то в рассрочку? Они привязівают остаток к доллару?
18 дек 2018 16:57
И еще вопросик: я что-то не могу разобраться с местом расположения самой стройки… Там же рядом Эпицентр получается или я не туда смотрю куда-то по карте? Потому что отдел продаж мне в другом месте показывает. А они не рядом стоят?
18 дек 2018 17:03
Цитата "semenskoropadsky":
Все вірно кажете, тільки нащо? Вам цей забудовник чимось особисто не сподобався? Бо дуже схоже не те, що ви провокуєте людей проти інвестування в цей ЖК безпідставно...

Я инвестор того самого Прованс-2, который уже как полтора года назад должен был быть введен в эксплуатацию.
20 дек 2018 11:44
Цитата "Umka94":
И еще вопросик: я что-то не могу разобраться с местом расположения самой стройки… Там же рядом Эпицентр получается или я не туда смотрю куда-то по карте? Потому что отдел продаж мне в другом месте показывает. А они не рядом стоят?



А не проще ли в сам отдел продаж позвонить, а не тут писать с такими вопросами?
20 дек 2018 16:00
Цитата "Dobrinskaja":



А не проще ли в сам отдел продаж позвонить, а не тут писать с такими вопросами?



И зачем так недружелюбно, а вдруг мы соседями станем?))) и вы ко мне за солью прийдете?)))
20 дек 2018 16:59
Був у відділі продажу. Показали мені документи на будівництво, показали договір. Радівся потім з юристом. що юрист сказав: якщо додати пункт щодо гарантій законності будівництва, згідно якого забудовник зобов'язується повернути кошти, якщо що не так, то в принципі ризик не великий. От і думаю зараз, чи брати, чи ні, бо ця аренда квартир в Києві _ застрелитися.
20 дек 2018 17:40
Цитата "semenskoropadsky":
Був у відділі продажу. Показали мені документи на будівництво, показали договір. Радівся потім з юристом. що юрист сказав: якщо додати пункт щодо гарантій законності будівництва, згідно якого забудовник зобов'язується повернути кошти, якщо що не так, то в принципі ризик не великий. От і думаю зараз, чи брати, чи ні, бо ця аренда квартир в Києві _ застрелитися.

Берите, конечно!!!
20 дек 2018 21:08
Цитата "semenskoropadsky":
Був у відділі продажу. Показали мені документи на будівництво, показали договір. Радівся потім з юристом. що юрист сказав: якщо додати пункт щодо гарантій законності будівництва, згідно якого забудовник зобов'язується повернути кошти, якщо що не так, то в принципі ризик не великий. От і думаю зараз, чи брати, чи ні, бо ця аренда квартир в Києві _ застрелитися.


а вы тоже в рассрочку планируете, если не секрет?))))))))))))))
21 дек 2018 11:22
Цитата "Umka94":


а вы тоже в рассрочку планируете, если не секрет?))))))))))))))

ні, я планую повну.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .457
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее