ЖК "Прованс", Петропавловская Борщаговка, ул. Октябрьская, 83

Расположены вплотную к западной части Киева. Могут считаться условно Киевом, но административно - это уже пригород.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
3
50%
Плохо
0
Голосов нет
Нормально
1
17%
Хорошо
1
17%
Отлично
1
17%

Всего голосов : 6
новий користувач
Репутація: 0
Добрий день, розглядаю купівлю 1к для сина. Планую візит до ОП, сподобавлись планування та місце розташування, та й ціна вмєняєма. Хто був в ОП - підкажіть, чи дають вони на руки (в ел. Вигляді) договір купівлі? Бо юристу своєму показати хочу.
новий користувач
Я была, мне показывали договор, но на почту не отправляли, я в распечатанном виде брала.
новий користувач
ок, дякую, тоді буду телефонувати в ОП
новий користувач
semenskoropadsky писал(а):Добрий день, розглядаю купівлю 1к для сина. Планую візит до ОП, сподобавлись планування та місце розташування, та й ціна вмєняєма. Хто був в ОП - підкажіть, чи дають вони на руки (в ел. Вигляді) договір купівлі? Бо юристу своєму показати хочу.

Раніше надавали. Зараз, можливо, ні. Зверніть обов'язково увагу на те, що будинок вже майже рік стоїть без фундаменту. Раніше у відділі продажу казали вже про 30-40% куплених квартир. Але ні ціни не виросли за весь час, ні жодної активності. Плюс у забудовника вже рік стоїть недобудований Прованс-2 в Ірпені
новий користувач
Наскільки я зрозумів, той Прованс-2 не пов'язаний з Провансом на Борщагівці, тільки назва схожа. Прованс перший, що вже побудований та зданий, то вони його будували, а Прованс-2 в Ірпіні будує зовсім інша компанія. Також знайшов декілька ЖК зі схожою назвою в інших містах, навіть в РФ, мабудь заміські ЖК полюбляють накі назви ). На Софіївській Борщагівці багато ЖК із схожими між собой назвами, вже заплутався між ними). А що стосується ціни, то раніше вона в них нібито була від 9500 грн/кв.м.
користувач форуму
semenskoropadsky писал(а):Наскільки я зрозумів, той Прованс-2 не пов'язаний з Провансом на Борщагівці, тільки назва схожа. Прованс перший, що вже побудований та зданий, то вони його будували, а Прованс-2 в Ірпіні будує зовсім інша компанія. Також знайшов декілька ЖК зі схожою назвою в інших містах, навіть в РФ, мабудь заміські ЖК полюбляють накі назви ). На Софіївській Борщагівці багато ЖК із схожими між собой назвами, вже заплутався між ними). А що стосується ціни, то раніше вона в них нібито була від 9500 грн/кв.м.

Не лукавьте - вы же прекрасно понимаете, кто "строит" этот дом! А рассказы про РФ и т.д. и т.п. оставьте для своих родных и близких, может они и купят по вашему совету!
новий користувач
strunzo писал(а):Не лукавьте - вы же прекрасно понимаете, кто "строит" этот дом! А рассказы про РФ и т.д. и т.п. оставьте для своих родных и близких, может они и купят по вашему совету!

Маєте якусь іншу інформацію, то надайте?
користувач форуму
Маєте якусь іншу інформацію, то надайте?[/quote]
Информацию может найти любой человек в открытых источниках о регистрации юрлиц.
новий користувач
strunzo писал(а):Маєте якусь іншу інформацію, то надайте?

Информацию может найти любой человек в открытых источниках о регистрации юрлиц.[/quote]
Схоже на те, що у вас такої інформації немає )
користувач форуму
Схоже на те, що у вас такої інформації немає )[/quote]
Я прошу прощения, но с какой стати я вам должен аргументировать свои слова?) Может быть потому, что вы аргументировали свои? Так нет же - вы их не аргументировали ничем! Мой посыл в том, чтоб люди, вкладывающие свои деньги, проверяли хоть немного застройщиков и меньше слушали болтовню заинтересованных или некомпетентных людей...
новий користувач
Все вірно кажете, тільки нащо? Вам цей забудовник чимось особисто не сподобався? Бо дуже схоже не те, що ви провокуєте людей проти інвестування в цей ЖК безпідставно...
новий користувач
Всем привет! Смотрю себе однушечку)) Скажите, брал кто-то в рассрочку? Они привязівают остаток к доллару?
новий користувач
И еще вопросик: я что-то не могу разобраться с местом расположения самой стройки… Там же рядом Эпицентр получается или я не туда смотрю куда-то по карте? Потому что отдел продаж мне в другом месте показывает. А они не рядом стоят?
Без імені1.png
користувач форуму
semenskoropadsky писал(а):Все вірно кажете, тільки нащо? Вам цей забудовник чимось особисто не сподобався? Бо дуже схоже не те, що ви провокуєте людей проти інвестування в цей ЖК безпідставно...

Я инвестор того самого Прованс-2, который уже как полтора года назад должен был быть введен в эксплуатацию.
новий користувач
Umka94 писал(а):И еще вопросик: я что-то не могу разобраться с местом расположения самой стройки… Там же рядом Эпицентр получается или я не туда смотрю куда-то по карте? Потому что отдел продаж мне в другом месте показывает. А они не рядом стоят?

А не проще ли в сам отдел продаж позвонить, а не тут писать с такими вопросами?
новий користувач
Dobrinskaja писал(а):

А не проще ли в сам отдел продаж позвонить, а не тут писать с такими вопросами?

И зачем так недружелюбно, а вдруг мы соседями станем?))) и вы ко мне за солью прийдете?)))
новий користувач
Був у відділі продажу. Показали мені документи на будівництво, показали договір. Радівся потім з юристом. що юрист сказав: якщо додати пункт щодо гарантій законності будівництва, згідно якого забудовник зобов'язується повернути кошти, якщо що не так, то в принципі ризик не великий. От і думаю зараз, чи брати, чи ні, бо ця аренда квартир в Києві _ застрелитися.
користувач форуму
semenskoropadsky писал(а):Був у відділі продажу. Показали мені документи на будівництво, показали договір. Радівся потім з юристом. що юрист сказав: якщо додати пункт щодо гарантій законності будівництва, згідно якого забудовник зобов'язується повернути кошти, якщо що не так, то в принципі ризик не великий. От і думаю зараз, чи брати, чи ні, бо ця аренда квартир в Києві _ застрелитися.

Берите, конечно!!!
новий користувач
semenskoropadsky писал(а):Був у відділі продажу. Показали мені документи на будівництво, показали договір. Радівся потім з юристом. що юрист сказав: якщо додати пункт щодо гарантій законності будівництва, згідно якого забудовник зобов'язується повернути кошти, якщо що не так, то в принципі ризик не великий. От і думаю зараз, чи брати, чи ні, бо ця аренда квартир в Києві _ застрелитися.

а вы тоже в рассрочку планируете, если не секрет?))))))))))))))
новий користувач
Umka94 писал(а):
а вы тоже в рассрочку планируете, если не секрет?))))))))))))))

ні, я планую повну.
Пред.След.

Вернуться в Чайки, Петропавловская Борщаговка, Софиевская Борщаговка

dsf

цена: от 19 504 грн./м2
тел: (044) 364 48 49

цена: от 22 000 грн./м2
тел: (044) 333 42 33

цена: от 21 676 грн./м2
тел: (044) 391 04 27

цена: от 22 700 грн./м2
тел: (044) 3794258