Подать объявление

ЖК "Приозерный", Здолбуновская 11-в (13) - "Градострой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 131.
93/71%
12/9%
10/8%
13/10%
3/2%
1. . .139140142
24 июль 2018 15:01
А стройка стоит ... Уважаемые инвесторы может соберёмся вместе ??? Надо что-то делать !!!
27 июль 2018 15:49
Цитата "Parking2007":
А стройка стоит ... Уважаемые инвесторы может соберёмся вместе ??? Надо что-то делать !!!
Цитата "Инвестор Градостроя":
Это когда нибудь закончиться? Мы получим свои квартиры? Или это уже все...

На рахунок - зібратись , Я з Вами погоджуюсь ? Все коли -нібуть заканчується .Ми получим свої квартири , тільки в тому випадку коли - ОБЄДНАЄМОСЬ !!!
01 авг 2018 17:54
Где и когда собираемся ???
29 авг 2018 17:16
Добрый день инвесторы градостроя не подскажите куда можно разместить облигации градостроя так как укрсоцбанк прислал письмо что нужно до конца сентября забрать их.
29 авг 2018 22:47
А у вамкредит в Укрсоцбанк?
12 сен 2018 05:22
Цитата "investor2006":


Краснику ! Еще раз пишу вам :"спільну мову чи платформу" будешь искать ты НЕ с НАМИ, законными, инвесторами, а с Тимошенко - будете ВМЕСТЕ сидеть на скамье подсудимых, но в РАЗНЫХ КАМЕРАХ и с разными сроками. Тимошенко - за сворованных у ваших инвестороа порядка 50 млн.грн. !!!, а ты - как СОУЧАСТНИК этого преступления . Ибо ты вместо того, чтобы требовать от Тимошенко УГОЛОВНОЙ ответственности, ТЫ СОГЛАСИЛСЯ на предложенную ИМ и Войцеховским НОВОЕ УГОЛОВНОЕ преступление - ЛЕЙК ХАУС стал ЗАСНОВНИКОМ фирмы, ОБВОРАВШЕГО не только тебя, но и всех вас. Плюс к этому ты получишь статью за фактический ЗАХВАТ "Приозерного", подсунув ЧЕРНОМУ нотариусу ЛИПОВЫЕ документы.
Смотри и делай выводы = директору-мошеннику строительного кооператива грозит до 12 лет . Хоть ситуация и не совсем идентична нашей, но ... за МОШЕННИЧЕСТВО придется ОТВЕЧАТЬ - https://stroyobzor.ua/news/za-nezakonnuyu-prodazhu-kvartir-zastroyshchiku-grozit-do-12-let-tyurmy.html

пані гуріна!-звертаю вашу увагу , що приде час , коли ви залишитесь в "одіночестве" зі своїми думками ( Я просто сопоставляю факти , а не тупо "трандю" одне і теж на протязі 10-ти років ) , і те що ви себе вважаєте -законними інвесторами -власов в свою чергу вважає інше???- ви почитайте свій договір уважно (у кого облігації?)- на теперішній час -це фантіки , ні чого не варті !пані гуріна у Мене до вас одне запитання(враховуючи вашу "преданість" справі власова , тому що ви його захищаєте своїми діями )---скільки він вам пообіцяв??? Я всетаки звертаюсь до ЗДРАВО мислячих інвесторів градостроя - Ваш порятунок тільки кооператив !Як що Ви вже собі не довіряєте то це все -"ПЕЧАЛЬНО"
12 сен 2018 11:29
Может Гурина и не права. Тогда прямой вопрос к вам как председателю и хочется услышать прямой ответ, а не бла-бла-бла давайте объединяйтесь.
Сколько денег на достройку дома на расчетном счету у вашего кооператива ?
16 сен 2018 06:01
Цитата "alex_zbk":
Может Гурина и не права. Тогда прямой вопрос к вам как председателю и хочется услышать прямой ответ, а не бла-бла-бла давайте объединяйтесь.
Сколько денег на достройку дома на расчетном счету у вашего кооператива ?

Я Вам не відкрию секрет - кооператив це не прибуткове обєднаня інвесторів .На рахунку у Нас коштів не має .Я відчуваю Ваше наступне питання - а за який кошт Ми збираємось добудовувати ЖК Приозерний ? Особисто Я бачу декілька шляхів для вирішення Нашого питання .При зустрічі можу розповісти , як що у Вас буде бажання вислухати .В своєму останньому коменті ( і при розмовах з деякими Вашими інвесторами ) Я пропонував - що для контролю Ми згодні , щоб спів-головою кооператива був Ваш представник , - то як що Ви собі не довіряєте ( а власову вірите)- то це дуже печальнон . !Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу - а не верещать що все пропало , і що хтось в цьому винен.Винні Ми всі - тому що довірившись державі (КМДА) як ГАРАНТУ , попали на їх ставлеників - ШАХРАЇВ (власов-тимошенко-войцеховський). То чекаю від Вас пропозицій...
21 сен 2018 22:30
Облигации можно разместить в фондовой компании ФАВОРИТ ул. Гарматная, 6 (на территории мех завода). Открытие+зачисление - 150 грн, хранение - бесплатно.
ИЛИ
Ощадбанк: Открытие - 20 грн, хранение 4 грн+0.01 от ном. стоимости облигации в месяц.
24 окт 2018 17:35
Цитата "alex_zbk":
Может Гурина и не права. Тогда прямой вопрос к вам как председателю и хочется услышать прямой ответ, а не бла-бла-бла давайте объединяйтесь.
Сколько денег на достройку дома на расчетном счету у вашего кооператива ?

Я надав Вам відповідь на Ваше запитання ?- і готовий практично довести - розтлумачити як Ми бачимо вихід із ситуації , а не -"сподіватись" на "Державу" в образі проворовавшихся посадовців КМДА сподіваюсь Ви догадуєтесь кого Я мав на увазі .Хотів би отримати від Вас коментар.
26 окт 2018 09:41
Я готовий практично довести - розтлумачити як Ми бачимо вихід із ситуації , а не -"сподіватись" на "Державу" в образі проворовавшихся посадовців КМДА сподіваюсь Ви догадуєтесь кого Я мав на увазі .Хотів би отримати від Вас коментар.

День добрый. Инвестор гадостроя.
Хочу встретиться чтобы объяснили какой видите выход из ситуации.
Где и когда?
29 окт 2018 10:30
Я б тоже с удовольствием послушала.
30 окт 2018 19:48
Цитата "коперник":
Я готовий практично довести - розтлумачити як Ми бачимо вихід із ситуації , а не -"сподіватись" на "Державу" в образі проворовавшихся посадовців КМДА сподіваюсь Ви догадуєтесь кого Я мав на увазі .Хотів би отримати від Вас коментар.

День добрый. Инвестор гадостроя.
Хочу встретиться чтобы объяснили какой видите выход из ситуации.
Где и когда?

Готов зустрітись в удобний для Вас час ? Мій телефон знають Анжела , Гуріна ,Дубінский іт.д. - звоніть , або залиште свої координати .Я радий що Ви готові до спілкування .Тільки в діалозі Ми знайдем спільний ВИХІД.Чекаю на дзвінок ? Зберіть як можно більше людей які за спілкування , і не сподіваються на Державу .Від держави потрібно вимагати !!!А Ваш інвестор гришко о.в., згідно його дій -мабуть повівся на "обіцянки" власова .Пробує затягнути судові справи . Моя думка - їз судів потрібно виходити ,як що Ви вважаєте Нас равноправними інвесторами , а не як гуріна , що тільки вона -права?
01 ноя 2018 11:38

"Киев готов содействовать решению проблем домов Войцеховского"

https://economics.unian.net/realestate/10320795-kiev-gotov-sodeystvovat-resheniyu-problem-domov-voycehovskogo-kgga.html

01 ноя 2018 14:41
А як це стосується добудови нашого будинку?
02 ноя 2018 11:55
Можно вести диалог с человеком который тебя слушает и слышит. А в случае с КООП это шайка хитросделанных умников которая повелась на обещания Левады, Спасибко и Кличка и вот вам результат. И при этом с пеной у рта кричат это "наш" дом мы его "ЗАКОННО " прихватили. Вы сначала покайтесь и извинитесь за ваше гнусное поведение, за огнетушители за зеленку в судах и т.д. А вот после покаяния ,с адекватными людьми их вашего КООП можно будет только встретиться...... И о чем-то говорить....
04 ноя 2018 21:28
Цитата "alex_zbk":
Можно вести диалог с человеком который тебя слушает и слышит. А в случае с КООП это шайка хитросделанных умников которая повелась на обещания Левады, Спасибко и Кличка и вот вам результат. И при этом с пеной у рта кричат это "наш" дом мы его "ЗАКОННО " прихватили. Вы сначала покайтесь и извинитесь за ваше гнусное поведение, за огнетушители за зеленку в судах и т.д. А вот после покаяния ,с адекватными людьми их вашего КООП можно будет только встретиться...... И о чем-то говорить....

Я з вами категорично не погоджуюсь .У кого заложені вуха та мозги , то це у таких інвесторів як ви особисто.Ми не хітродєлані по відношенню до вас !Ми про кооператив говорили ще на "заре" нашого з вами спілкування (2015 р.), але вашими представниками було запропоновано створити ГО (громадську організацію)- ви памятаєте чим це закінчилось. ви не бачите в своєму "оці "бревна ,тому з вами важко спілкуватись -Ми просто проаналізували чого ви своїми діями добились по цей час ?- результат на лице.Це у ваших рядах є частина яка не розуміє куди їх ведуть , а інша "куплена" власовим за 5-ть серебреніков , тому ви нічого і не досягли .Мені єдине шкода що до вас потім дойде що ви шли не тим шляхом , але пройде багато часу який Ми не хочемо втрачати . Але саме ви своїми діями граєте на руку спасібко і Ко , а не Ми . Вони не чекали що Ми зможем винести питання на земельну комісію і що сам спасібко прибіг і переніс наше питання з кінця на початок розгляду комісієй - як що це вам ніпрощо не каже ?-то тоді все виглядає сумно ?(судіть не по словам а по ділам - це Я відносно на якому боці спасібко ?- явно не на Нашому .То чому тоді він вам не допомагає - вивод один - вони хочуть "КИНУТЬ" нас усіх , крім молодежки тому що там державні кошти .У Мене до вас питання - чого ви добились своїми діями ? - зверніть на це увагу .А дом Ми у вас не " прихватували" - ну як що ви за 10 років це не зробили то хто в цьому винен , явно що не МИ .Ми ніколи не говорили що будинок наш особистий ? це ви перекручуєте факти , Ми постійно говорим що будинок НАШ спільний !- і Я особисто вважаю що краще нехай будинок буде оформлено на інвесторів чим на ШАХРАЯ власова , а комусь (власову) це не подобається ! А згідно каяття - то скоріше мабуть придеться каяться вам ( це Моя особиста думка) , а зеленку ви заслужили тому ,шо ви своїми діями хочете відібрати у Нас наше житло (хочаб перед собою бутьте чесними ), яке Ми придбали в законний спосіб ! Не було б Інтер Преміала -булаб якась інша структура ? ви повинні радіти що саме такі інвестори як МИ придбали м2 в цьому будинку ,і змусили спасібко- власова -і Ко "дьоргаться" - а з вами вони себе не заморачували 10-ть років , а саме МИ їм стали проблемою, з якою вони рахуються .Ми ж не проти як що КМДА добудує , але вони цього не будуть робити .В котре пропоную Вам "опомница" поки ще не пізно , пристати на Наші пропозиції , запропонувати свої реалістичні ідеї, щоб Ви контролювали процес теж ,і тоді у Нас все вийде .і Ми разом змусимо КМДА добудувати наш будинок!!! Чекаю реалістичних пропозицій .
05 ноя 2018 13:16
а зеленку ви заслужили тому ,шо ви своїми діями хочете відібрати у Нас наше житло (хочаб перед собою бутьте чесними

В такой случае и вы будьте перед самими собой честными ВОЗЬМИТЕ И ДОПЛАТИТЕ ПО 500 $ ЗА 1 КВАДРАТ. А то я смотрю память у вас сильно короткая , все инвестора и Молодежка и Градостроевцы заплатили за метр по 1000 $, а ваша публика повелась на яркую рекламу Войеха и купили квартиры по цене 500 $ за 1 метр,ВОТ возьмите и внесите за 80 квартир деньги вот вам и ресурс на достройку дома.
И еще ни-кто не говорит , что Власов святой. Но почему ВЫ все не едите в обуховский район к маетку Войцеха (НЕ УСТРАИВАЕТЕ ТАМ МИТИНГИ)не кричите верни наши ,деньги ,дострой "НАШ" дом ПОЧЕМУ ??? Проще взять и облить человека зеленкой ,для этого же ума не надо. Вы не там врагов ищите. ГЛАЗА ОТкройте , Вы кому платили ?
09 ноя 2018 20:41
А стройка стоит ... Зима скоро. Предлагайте конкретные решения проблемы.
24 ноя 2018 19:41
Цитата "alex_zbk":
а зеленку ви заслужили тому ,шо ви своїми діями хочете відібрати у Нас наше житло (хочаб перед собою бутьте чесними

В такой случае и вы будьте перед самими собой честными ВОЗЬМИТЕ И ДОПЛАТИТЕ ПО 500 $ ЗА 1 КВАДРАТ. А то я смотрю память у вас сильно короткая , все инвестора и Молодежка и Градостроевцы заплатили за метр по 1000 $, а ваша публика повелась на яркую рекламу Войеха и купили квартиры по цене 500 $ за 1 метр,ВОТ возьмите и внесите за 80 квартир деньги вот вам и ресурс на достройку дома.
И еще ни-кто не говорит , что Власов святой. Но почему ВЫ все не едите в обуховский район к маетку Войцеха (НЕ УСТРАИВАЕТЕ ТАМ МИТИНГИ)не кричите верни наши ,деньги ,дострой "НАШ" дом ПОЧЕМУ ??? Проще взять и облить человека зеленкой ,для этого же ума не надо. Вы не там врагов ищите. ГЛАЗА ОТкройте , Вы кому платили ?

Мені подобається коли ставлять конкретні питання - тіпа ДОПЛАТИ ??? - на решті Ви пропонуєте щось "конкретне" - а саме , показуєте що вас ДАВИТЬ ---ЖАБА !!! У Мене єдине питання - У вас є інстинкт самозбереження ??-Мені хочеться спілкуватись з вашими представниками на яких не давить "ЖАБА" - хто більше заплатив за м2 ? У нас ринкові відносини і на той період були інші ціни ...ви не ходіть вокруг- да около -- пропонуйте конкретні пропозиції ?? Ми готові ДОПЛАЧУВАТИ - алеж не по тій ціні що ви купували 10 ть років назад .Як що вас бентежить питання - доплати , то Я вважаю що це технічне питання і його потрібно вирішувати не на цьому форумі , а на загальних зборах усіх інвесторів . Ну ви Молодьожку сюди не плутайте - за них частину заплатила -держава !Я вам ПРОСТО поражаюсь - В ПЛАНЕ довіри до власова ? -як що ви і досі не розумієте того що на той період даже як щоб влапсов продав ці "вільні" площі які сьогодні належать Нашим інвесторам --- всеодноб ціх коштів не вистачило б на добудову Нашого будинку ...Моя пропозиція - перестаньте звертати увагу на те - хто скільки заплатив за м2 ... Потрібно добиватись ДОБУДОВИ Нашого будинку !!! це ПЕРШО ЧЕРГОВЕ .А на рахунок того що Ми не їдемо до войцеїха - питання да вас - чому ви десять років не їздите до власова , може тоді б і не було обманутих інвесторів з Нашого боку ?А зельонку ви ЗАСЛУЖИЛІ - тому що хочете в "РАЙ" заїхати за НАШ рахунок , а не за рахунок "ВИНУВАТЦЯ" власова - в цьому і проблема !!! І як раз ваші дії , по відношенню до Нас -враждебниє .Я просто поражаюсь вашій "логіке" ??? - зрозумійте - одне --- АБО МИ ОТРИМУЄМО Наші квартири -разом , або НАС кинут теж разом ! Не сподівайтесь що буде інакше ???
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .139140142
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее