ЖК "Приозерный", Здолбуновская 11-в (13) - "Градострой"

Днепровский р-н

Обсуждение новостроек на левом берегу Киева. Мониторинг строительства. Отзывы о Застройщиках. Форумы жильцов.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
90
70%
Плохо
12
9%
Нормально
10
8%
Хорошо
13
10%
Отлично
3
2%
 
Всего голосов : 128
користувач форуму
Повідомлень: 105
Репутація: 2
Верно, достроить дом. А не искать пути , как кинуть инвесторов Градостроя.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 42
Репутація: 0
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


18.08.2017

Справа № 910/13765/17


Суддя Підченко Ю.О., розглянувши позовну заяву Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Лейк Хаус"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Градострой"

про усунення перешкод у користуванні майном та зобов’язання вчинити дії


Визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.


Керуючись ст. 64 Господарського процесуального кодексу України,


УХВАЛИВ:


1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Розгляд справи призначити на 06.10.17 о 12:40 год. Викликати для участі у засіданні представників позивача та відповідача.

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-В, зал судових засідань № 10.

3. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача:

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтер-Преміал" (02140, м. Київ, вул. Лариси Руденко, 6-А; код ЄДРПОУ 39218883).

4. Зобов'язати позивача:

- надати суду власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет із тих же підстав, а також немає рішення цих органів з такого спору;

- надати письмові пояснення з посиланням на належні докази щодо здійснення перешкод у користуванні, із зазначенням в чому саме полягають такі перешкоди станом на час розгляду справи.

5. Зобов'язати відповідача:

- надати письмовий відзив на позов із зазначенням доказів, що підтверджують викладені у відзиві обставини, та нормативно-правового обґрунтування своїх заперечень; забезпечити надіслання позивачу копії відзиву у порядку, передбаченому ст. 59 Господарського процесуального кодексу України.

6. Зобов'язати третю особу:

- надати письмові пояснення в тому числі довести наявність юридичного інтересу до справи, яким чином рішення по справі вплине на правовідносини з позивачем та відповідачем, чи буде у зв'язку з прийняттям судового рішення з даної справи таку особу наділено новими правами чи покладено на неї нові обов'язки, або змінено її наявні права та обов'язки, або позбавлено певних прав чи обов'язків у майбутньому.

7. Зобов'язати сторони:

- надати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про включення підприємства до реєстру станом на день внесення цієї ухвали.

8. Копії письмових доказів, які подаються до суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 ГПК України та п. 5.27 Національного стандарту України ДСТУ 4163-2003 "Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації", затвердженого Наказом Держспоживстандарту України № 55 від 07.04.2003 року.

9. Зобов'язати учасників процесу направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити у відповідності з вимогами ст. 28 ГПК України, а також надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.

10. Зобов'язати сторони з урахуванням приписів п. 2.4 постанови пленуму Вищого господарського суду України № 18 від 26.12.2011 року, всі документи подавати завчасно через відділ діловодства суду, з обов’язковим описом додатків у прошитому вигляді.

11. За відсутності витребуваних доказів надати суду обґрунтовані письмові пояснення з приводу неможливості їх надання.

10. Попередити сторони про передбачену п. 5 ст. 83 ГПК України відповідальність за невиконання вимог ухвали суду, а позивача – про передбачені п. 5. ч. 1 ст. 81 ГПК України правові наслідки.Суддя Ю.О. Підченко

Учасники процесу мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Будинок на балансі "Градостроя". Поки він під арештом НІХТО І НІЩО їм розпоряджатися не має права
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 105
Репутація: 2
ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ЛЕЙК ХАУС"
(ОК "ЖБК "ЛЕЙК ХАУС")
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 105
Репутація: 2
Члены Кооператива Лейк -хаус ( Список выше) решили, что НАШ ДОМ .это их майно. Как считают все 450 семей нашего дома, это справедливо? Я лично считаю, что нет. Пусть не за счет всех инвесторов берут кредит на стройку 9-этажки. А все идут к Войцеху и возвращают деньги, которые ушли не наш дом ,а на его счета. И сами доплатят по 600 $ за метр, вот это будет справедливо. А так на сегодняшний день у нас реально идет отжим дома кооп лейк-хаус у гардостроя. Рекет -90-х возвращается. У лейк-хауса оружие борьбы огнетушитель, у нас будет что-то посерьезнее.
Народ !!!! Пиши свои мысли , не будьте безразличны к судьбе нашего дома.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Думаю народ понял, что градострой ничего не достроит и не хотят опять возвращаться на старые грабли. У кооператива может чего-то получится, если опять на форуме писать- точно ничего. Думаю если отстегнут кооператив потом опять попробуют обанкротить градострой и все. А мы на форуме писать будем. 10 лет прошло- одно и тоже.
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 17
Репутація: 1
Dostroim писал(а):Думаю народ понял, что градострой ничего не достроит и не хотят опять возвращаться на старые грабли. У кооператива может чего-то получится, если опять на форуме писать- точно ничего. Думаю если отстегнут кооператив потом опять попробуют обанкротить градострой и все. А мы на форуме писать будем. 10 лет прошло- одно и тоже.

Градострой себя никогда не банкротил. Наоборот, отстоял свои права в суде, когда некто пытался это сделать. Кооператив создан преступно. Этот факт всем известен, включая власть. Инвесторов Градостроя кооператив кинет (если не умрёт мучительной смертью под правдой, ведь не братья они нам). Кооператив паралельно пытается получить земельку возле нашего дома без аукциона на том основании, что у них в активе есть зарегистрированное в госреестре право собственности на 1300 кв. м,на участке "Здолбуновская, 11-г", хотя по факту и по решению Киевсовета - там дома нет, а есть сквер (парковая зона). Они не только наш дом спёрли, они как ЧИЧИКОВ скупают "мёрвтые души", простите, "несуществующие в натуре дома", ранее ззарегистрированные на "ужгородского разбойника" в прошлом директора Тимошенка.
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Кто найдет на участке Здолбуновская, 11г помещение 1300 кв.м.? Участко віделен "... 00:28к". Лейк Хаус считает, что они собственники несуществующего недвижимого имущества на этом участке, как-то так.
Здолбуновская 11г.jpg
Кто найдет на участке Здолбуновская, 11г помещение 1300 кв.м.? Участко віделен "... 00:28к". Лейк Хаус считает, что они собственники несуществующего недвижимого имущества на этом участке, как-то так.
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Очерчено участок, на котором "стоит" нежилой дом более 1300 кв.м. Вы его видите? Фото не старое.
Здолбуновская 11г.jpg
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 105
Репутація: 2
Так суть аферы в этом и состоит. Взять под наш дом кредит и построить для себя 9 - ку.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 105
Репутація: 2
А наш дом кинуть !!!!
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 313
Репутація: 3
Очередное подтверждение, что ЖБК «Лейк Хаус» это дочернее предприятие Войцеховского.

ЖБК «Лейк Хаус» производит платежи на фиктивные предприятия Войцеховского, по которым открыты криминальные дела и следователь изымает документы кооператива:

Справа № 755/17201/16-к
1-кс/755/2483/17
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м.Київ "17" травня 2017 р.
Слідчий суддя Дніпровського районного суду м. Києва Федосєєв С.В. при секретарі Чернюшок М.І. за участю прокурора Київської місцевої прокуратури №4 Мельника Д.І., розглянувши клопотання про тимчасовий доступ до документів у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32016100040000063 від 18.11.2016 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.205-1 КК України,
в с т а н о в и в:
Прокурор звернувся до суду в межах кримінального провадження № 32016100040000063 від 18.11.2016 року із клопотання про надання тимчасового доступу до речей та документів, що містить банківську таємницю, яка знаходиться в СТОЛИЧНА ФІЛІЯ ПАТ КБ«ПРИВАТБАНК» Київ (МФО 380269) та здійснення її виїмки.

Так, в ході аналізу наявних баз даних встановлено, що підприємство ТОВ "БАСТІОН ПОСТАЧ" (код ЄДРПОУ 40880987), ТОВ "ФОРТИС КОМПАНИ" (код ЄДРПОУ 40315730) та ТОВ «Глав-Інж-Строй» (код ЄДРПОУ 38356888) перебуває на податковому обліку в ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві

В ході досудового розслідування допитано гр. ОСОБА_2 яка в своїх показах повідомила, що зареєструвала підприємства ТОВ "БАСТІОН ПОСТАЧ" (код ЄДРПОУ 40880987) та ТОВ «Глав-Інж-Строй» (код ЄДРПОУ 38356888) без мети ведення фінансово-господарської діяльності за грошову винагороду.

В ході досудового розслідування встановлено, що ТОВ «ГЛАВ-ІНЖ-СТРОЙ» (код ЄДРПОУ 38356888) мало фінансово-господарські взаємовідносини з ОК «ЖБК «Лейк Хаус» (40583385).

Проведеним оглядом АІС «Податквий Блок» встановлено, що ОК «ЖБК «Лейк Хаус» (40583385) має відкритий розрахунковий рахунок №26009056226070 (українська гривня з 11.10.2016 по теперішній час) в приміщенні СТОЛИЧНА ФІЛІЯ ПАТ КБ«ПРИВАТБАНК» Київ (МФО 380269).

Під час досудового розслідування постала необхідність у отриманні тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю (відомості які становлять банківську таємницю) та вилучення їх, а саме: завірених належним чином їх копій документів, які свідчать про відкриття, функціонування та про рух коштів по рахунку №26009056226070, за весь період діяльності, що надасть можливість отримати фактичні дані, що стосуються обставин кримінального провадженн,..
….
у х в а л и в:
Надати прокурору Київської місцевої прокуратури №4 м. Києва Мельнику Д.І. та слідчим СУ ФР ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДВС України в м. Києві, тимчасовий доступ до речей та документів які містять банківську таємницю клієнта ОК «ЖБК «Лейк Хаус» (40583385) та здійснити виїмку в СТОЛИЧНА ФІЛІЯ ПАТ КБ«ПРИВАТБАНК» Київ (МФО 380269), з метою вилучення завірених належним чином копій документів, які свідчать про відкриття, функціонування та про рух коштів по рахунку №26009056226070, за весь період діяльності….
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/66882211
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 105
Репутація: 2
Так Лейк-Хаус аферисты еще те !!!!
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 145
Репутація: 1
Все здесь аферисты. Особенно те, кто за Градострой топит. Он не достроил дом за 10 лет. Но некоторые все надеяться. Смешно, ей богу.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 105
Репутація: 2
Вы чужое оставьте в покое,не отжимайте чужое (ДОМ)..... Ваших денег в доме 1.5% от стоимости .Бегите бегом к Войцеху за своими деньгами. Там уж очень смешно.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 105
Репутація: 2
Если вы знали , что градострой не достроиит и за 10 лет. Чего вы все тогда побежали и понесли в клювике Тимошенко и Войцезу свои кровные По цене метра 9500 или 10000 грн за метр ( 380-430 $) за метр. Ценв слишком сладкая была !!!!. А вас ращвели как крооликов.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 145
Репутація: 1
Это вас развели как кроликов. Или вы ещё не поняли? Как лози 10 лет без квартир, а все хрень пишут. Ну уберут теоретически премиалцев из дома, и что? Он достроится? Лапшу от Гуриной о Укрбуде с ушей снимите.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 42
Репутація: 0
юстася писал(а):Это вас развели как кроликов. Или вы ещё не поняли? Как лози 10 лет без квартир, а все хрень пишут. Ну уберут теоретически премиалцев из дома, и что? Он достроится? Лапшу от Гуриной о Укрбуде с ушей снимите.

Проблема в том что Лейк Хауз рейдерски захватил дом. Если бы Лейк Хауз место того чтобы захватывать дом, у Войцеха забрал болие 50 милионов собственных денег и показал строительство а не пиз....ж языком про то что они много зделали, то все инвесторы Градостроя поверили в законности даного кооператива, а так такие же как Власов и Войцех одним словом ВОРЮГИ,
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Повідомлень: 1
Репутація: 0
да уж... они дождутся, когда люди будут сжигать себя перед мэрией, чтобы власть понимала свою заботу о своих жителях... сколько людей пропадают... я собрал все что было, залез в долги, чтобы за 120 тыс уе на тот момент купить двушку и так остаться ни с чем и уже не имея ни малейшей веры и шансов... дом то уже аварийный... а все митинги, письма и обращения как не давали результатов, так и не дадут уже... разве что резонанс...
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 105
Репутація: 2
юстася писал(а):
Это вас развели как кроликов. Или вы ещё не поняли? Как лози 10 лет без квартир, а все хрень пишут. Ну уберут теоретически премиалцев из дома, и что? Он достроится? Лапшу от Гуриной о Укрбуде с ушей снимите.


Проблема в том что Лейк Хауз рейдерски захватил дом. Если бы Лейк Хауз место того чтобы захватывать дом, у Войцеха забрал болие 50 милионов собственных денег и показал строительство а не пиз....ж языком про то что они много зделали, то все инвесторы Градостроя поверили в законности даного кооператива, а так такие же как Власов и Войцех одним словом ВОРЮГИ,
Полностью поддерживаю !!! ВОРЮГИ !
Вернуться к началу
Пред.След.

Вернуться в Новостройки Киева. Левый берегdsf

 
цена: от застройщика
тел: (044) 495 44 44
 
цена: от 29 106 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 25 300 грн./м2
тел: (044) 391 77 77
 
цена: от 18 500 грн/м2
тел: (067) 814 97 30
 
цена: от 25 350 грн./м2
тел: (044) 290 31 15
 
цена: от 16 000 грн./м2
тел: (044) 338 70 70
 
цена: от 15 384 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 19 950 грн./м2
тел: (044) 355 55 53