Подать объявление

ЖК "Приозерный", Здолбуновская 11-в (13) - "Градострой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 131.
93/71%
12/9%
10/8%
13/10%
3/2%
1. . .101103. . .142
30 ноя 2016 11:19
И кто Вам такое сказал ?
Вот, получили, очередной ответ от КМДА - в связи с тем, что в этот оббект строительтсва вложены 60 млн.грн. денег государственных учреждений, решение завершение строительтсва должно осущевстляться на ГОСУДАРТСВЕННОМ уровне, как и было указано в поручении Яценюка от декабря 2014 года[/quote]

Для тех кто забыл выкладываю еще раз Поручение Яценюка от 11.12.2014 г
30 ноя 2016 13:04
А ничего, что законодательство поменялось за это время. И где яценюк и где мы.........
30 ноя 2016 13:22
Цитата "alex_zbk":
А ничего, что законодательство поменялось за это время. И где яценюк и где мы.........


Зрите в корень - законодательство поменялось лишь касательно объектов, с использованием средств физических лиц . Там , где государственные деньги, наоборот, контроль даже за использованием финансирования возложили дополнительно на ГАСК. Хотя до 2014 года этого пункта в положении о ГАСК не было.
А тем более - касательно строительства Доступного жилья - кроме молодежного фонда, в Положении о Минрегионе четко прописано - контроль возложен на Минрегион.

P.S. За что Вы платите деньги своим юристам, которые так вас консультируют ?
30 ноя 2016 13:27
Я им это передам.
30 ноя 2016 14:18
Цитата "alex_zbk":
Я им это передам.


Вот, викладываю сравнительную харектиристику Положения о Минрегионе основных положений от 2011 и 2014 года.

Обратие внимание, кроме прочего указано :
- Підпункт 10) пункту 4 перевіряє в межах повноважень, передбачених законом, дотримання
• нормативних документів
• і нормативів обчислення вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням
 бюджетних коштів,
 коштів державних і комунальних
 підприємств,

- Забезпечує вивонання дкржавних цільових програм :umnik:
30 ноя 2016 14:22
Цитата "alex_zbk":
Я им это передам.


Вот новвый пункт Положения о ДАБІ от 2014 года :
5. Держархбудінспекція з метою організації своєї діяльності:
....
4) здійснює в межах повноважень, передбачених законом, разом з відповідними центральними органами виконавчої влади контроль за цільовим та ефективним використанням державних коштів !!!! , передбачених для реалізації проектів, виконання програм ;
30 ноя 2016 14:43
И это тоже передам.
01 дек 2016 07:49
Цитата "investor2006":


Вот новвый пункт Положения о ДАБІ от 2014 года :
5. Держархбудінспекція з метою організації своєї діяльності:
....
4) здійснює в межах повноважень, передбачених законом, разом з відповідними центральними органами виконавчої влади контроль за цільовим та ефективним використанням державних коштів !!!! , передбачених для реалізації проектів, виконання програм ;

А хто-нібудь, хоч раз бачив ці контролюючі органи на будівництві? То тоді і нічого тут , на них звертати увагу?-вони зявляються коли потрібно получити -ВІДКАТ
01 дек 2016 08:01
Цитата "инвестор 2005":
Шановні інвестори Інтер Преміалу, до вашої уваги
ПРИМІРНИЙ СТАТУТ
житлово-будівельного кооперативу
I. Порядок організації житлово-будівельного кооперативу
17. Житлово-будівельний кооператив зобов'язаний:
1) ВНЕСТИ в банк до початку будівництва жилого будинку
(будинків) власні кошти в розмірі не менше тридцяти процентів
кошторисної вартості будівництва жилого будинку (будинків) і
надвірних будівель; ---

себто, якщо хтось сподівається, що інвестори Градострою приймуть участь у цієї гри в "Рога @ копита" ще й власними коштами, причому на ще й ДЕРЖАВНОМУ майданчику, бо ЧАСТИНА недобудови належить ДЕРЖАВНИМ структурам, які НІКОМУ власніх коштів/прав НЕ передавали, то---облиште надію на співучасть згаданих у цьому рейдерському захоплені/афері, апріорі юридично нікчемному, але кримінальному злочині, ОК? :ded:

Звертаюсь до ІНВЕСТОРІВ Гр-я---все чім ВАС пугає Гуріна(доплатами і т.д.)- це її фантазіі. Лічно Я теж не хочу доплачувати,тому і запрошую до обєднання!Давайте не ставити телегу в переді лошаді.Кооператив -це обєднання всіх ІНВЕСТОРІВ,-і генеральну лінію висловлює(приймає) .. -більшість."бешенство" Гуріної Я розумію як бажання не добудовувати наш БУДИНОК. Судіть людей не по словам - а по справам, і результатам ціх справ.Тому давайте -зустрічатись.
01 дек 2016 08:07
Цитата "Kerby F.":



ЖК"Приозерний", у будинку 441 квартира з яких 176(а це 40%) державних! Загальних зборів інвесторів під протокол з питання створення ЖБК не проводилося і не голосувалося.
То звідки з"явилося ЖБК"Лейк Хаус"і яке відношення воно має до ЖК"Приозерний"?
Закликаючи до проведення загальних зборів,Ви таким чином намагаєтеся легалізувати свій ЖБК? Спочатку створили ЖБК не питаючи у більшості інвесторів будинку а тепер дивуєтеся, чого це Вас не хочуть і не люблять.
Пропоную почекати рішення Господарського суду, який поставить всі крапки над "і" і покаже хто є хто.
А потім вже будемо розмовляти про пропозиції і подальшого вирішення питання добудови ЖК"Приозерний"

Якщоб ми пробували ВАс усіх зібрати - то це буде тянутись ще 100 років.
01 дек 2016 08:11
Цитата "investor2006":

С вашими Рогами и Копытами хоть в лице Интер-Премиала, хоть в лице очередной фейковой шаражки под названием "Лейк Хаус" мы не собираемся бороться. Ваши "шаражки" ответят за свои деяния и попытки РЕЙДЕРСКОГО захвата Приозерноного в других местах и должным образом.
Нашей пока что маленькой победой есть то, что мы с участниками Доступного жилья заставили Государственный Молодежный Фонд "вспомнить" о том, что они (кстати, после нашего обращения к Президенту в 2010 году) в сентябре 2010 года заключили с Градостроем "Договір про БУДІВНИЦТВО ДОСТУПНОГО житла", выступая в нем как ЗАКАЗЧИК ....
То есть, если бы даже Градострой вдркг реально захотел передать СВОИ функции Заказчика Интер-Премиалу (не говоря за кооперативу), то ГОСУДАРСТВЕННЫЙ молодежный Фонд НЕ позволит этого, ПЕРЕпоручив свои обязательства перед участниками Доступного жилья какой-то очередной шаражкиной конторке. В подтверждение этому вчера они зарегистрировали на участие в судебном процессе касательно разрыва поддельного договора Градостроя с Интер-Премиалолм о передачи функци Заказчика строительтсва
01 дек 2016 08:33
Цитата "investor2006":

С вашими Рогами и Копытами хоть в лице Интер-Премиала, хоть в лице очередной фейковой шаражки под названием "Лейк Хаус" мы не собираемся бороться. Ваши "шаражки" ответят за свои деяния и попытки РЕЙДЕРСКОГО захвата Приозерноного в других местах и должным образом.
Нашей пока что маленькой победой есть то, что мы с участниками Доступного жилья заставили Государственный Молодежный Фонд "вспомнить" о том, что они (кстати, после нашего обращения к Президенту в 2010 году) в сентябре 2010 года заключили с Градостроем "Договір про БУДІВНИЦТВО ДОСТУПНОГО житла", выступая в нем как ЗАКАЗЧИК ....
То есть, если бы даже Градострой вдркг реально захотел передать СВОИ функции Заказчика Интер-Премиалу (не говоря за кооперативу), то ГОСУДАРСТВЕННЫЙ молодежный Фонд НЕ позволит этого, ПЕРЕпоручив свои обязательства перед участниками Доступного жилья какой-то очередной шаражкиной конторке. В подтверждение этому вчера они зарегистрировали на участие в судебном процессе касательно разрыва поддельного договора Градостроя с Интер-Премиалолм о передачи функци Заказчика строительтсва

Звідки Ви взяли що Іпотечний центр являється ЗАКАЗЧИКОМ.- ви любитет видавати бвжане за -дійсне.
01 дек 2016 09:45
Цитата "Kapitan2309":

Звідки Ви взяли що Іпотечний центр являється ЗАКАЗЧИКОМ.- ви любитет видавати бвжане за -дійсне.



А Вы откуда взяли, что Ипотечный центр является заказчиком? Заказчиком является Молодежный Фонд!!!
А Ипотечный и Молодежка это одна и таже финансовая установа.
Вначале изучите документацию внимательно.
01 дек 2016 18:43
Цитата "Kerby F.":



А Вы откуда взяли, что Ипотечный центр является заказчиком? Заказчиком является Молодежный Фонд!!!
А Ипотечный и Молодежка это одна и таже финансовая установа.
Вначале изучите документацию внимательно.

Шановна кербі, з тієї сторінки яку Ви помістили нічого толком не доведено, що саме фонд являється ЗАМОВНИКОМ, може на інших сторінках є більше підтверження ваших слів , але цього Я не бачу.Також хочу Вам сказати ,що ні І-П ні КООПератив не "ПРЕТЕНДУЕТ" на ваші м2, за це за ЗАКОНОМ і за договорами несе відповідальність-Градострой!
01 дек 2016 18:52
Шановна кербі, з тієї сторінки яку Ви помістили нічого толком не доведено, що саме фонд являється ЗАМОВНИКОМ, може на інших сторінках є більше підтверження ваших слів , але цього Я не бачу.Також хочу Вам сказати ,що ні І-П ні КООПератив не "ПРЕТЕНДУЕТ" на ваші м2, за це за ЗАКОНОМ і за договорами несе відповідальність-Градострой![/quote]

Капитану: Сходите к окулисту, после чего вы сразу увидите в первом же абзаце, что именно Молодежный фонд - надалі Замовник.
P.S. Раз вы не считали нужным ходить к нормальным юристам.
01 дек 2016 18:56
Цитата "multiven ":
Когда будет конкретно что-то обговорить соберите собрание. Без инвесторов Градостроя Вам все равно ничего несветит

Шановний мультівен Я з Вами згодени і Ми дуже хочем організувати ЗАГАЛЬНІ збори всіх тих інвесторів які захочуть спіфлкуватись - а не плести інтріги і СТАЛКУВАТИ НАС лбами!(а це нажаль зараз і проісходить).Ми даже з власовим спілкуємось але він кожен раз міняє свою позицію і виставляє різні пропозиції . Тому з ним простіше спілкуватись після того як МИ між собою знайдем порозуміння . А для тих хто неможе ОРГУМЕНТУВАТИ свою ПОЗИЦІЮ -звісно краще спиратись на те що їх ХОЧУТЬ -ОШУКАТИ.
01 дек 2016 19:14
Цитата "investor2006":

С вашими Рогами и Копытами хоть в лице Интер-Премиала, хоть в лице очередной фейковой шаражки под названием "Лейк Хаус" мы не собираемся бороться. Ваши "шаражки" ответят за свои деяния и попытки РЕЙДЕРСКОГО захвата Приозерноного в других местах и должным образом.
Нашей пока что маленькой победой есть то, что мы с участниками Доступного жилья заставили Государственный Молодежный Фонд "вспомнить" о том, что они (кстати, после нашего обращения к Президенту в 2010 году) в сентябре 2010 года заключили с Градостроем "Договір про БУДІВНИЦТВО ДОСТУПНОГО житла", выступая в нем как ЗАКАЗЧИК ....
То есть, если бы даже Градострой вдркг реально захотел передать СВОИ функции Заказчика Интер-Премиалу (не говоря за кооперативу), то ГОСУДАРСТВЕННЫЙ молодежный Фонд НЕ позволит этого, ПЕРЕпоручив свои обязательства перед участниками Доступного жилья какой-то очередной шаражкиной конторке. В подтверждение этому вчера они зарегистрировали на участие в судебном процессе касательно разрыва поддельного договора Градостроя с Интер-Премиалолм о передачи функци Заказчика строительтсва

Шановний інвестор 2006 ( слава богущо ви не інвестор 1995) , а при такихЗАМОВНИКАХ як Градострой- все ще попереду.Тому якщо Ви виступаєте на боці Градостроя - то затягуйте свої паски на довге ОЧІКУВАННЯ від них якогось результату!!!А на рахунок Вашої "маленької" перемоги -можу сказати -ОДНЕ - що такими темпами Ви будете досягати БАЖАННОГО результату ще дуже довго.Також хочу додати -ЩО згідно ДОГОВОРУ між І-П та Гр-м (якщо Ви його читали уважно,)- з останнього(Гр-я) ніхто відповідальності перед СВОЇМИ інвесторами і "замовниками" - не ЗНІМАВ ! І те що Ви , там-чегото не позволите- то це звертайтесь до градостроя 1-причем тут інвестори І-П,(Вас обманув Грй в одном -ліце ,- а для того чтоби обмануть НАС йому пришлось видумувапи іншу схему і ЗАЛУЧАТИ до цього І-П . А СОЗДАВ КООПератив МИ і хочем(пробуємо) ЗАХИСТИТИ інтереси -ВСІХ інвесторів .
01 дек 2016 19:39
Цитата "Kapitan2309":

Шановний інвестор 2006 ( слава богущо ви не інвестор 1995) , а при такихЗАМОВНИКАХ як Градострой- все ще попереду.Тому якщо Ви виступаєте на боці Градостроя - то затягуйте свої паски на довге ОЧІКУВАННЯ від них якогось результату!!!А на рахунок Вашої "маленької" перемоги -можу сказати -ОДНЕ - що такими темпами Ви будете досягати БАЖАННОГО результату ще дуже довго.Також хочу додати -ЩО згідно ДОГОВОРУ між І-П та Гр-м (якщо Ви його читали уважно,)- з останнього(Гр-я) ніхто відповідальності перед СВОЇМИ інвесторами і "замовниками" - не ЗНІМАВ ! І те що Ви , там-чегото не позволите- то це звертайтесь до градостроя 1-причем тут інвестори І-П,(Вас обманув Грй в одном -ліце ,- а для того чтоби обмануть НАС йому пришлось видумувапи іншу схему і ЗАЛУЧАТИ до цього І-П . А СОЗДАВ КООПератив МИ і хочем(пробуємо) ЗАХИСТИТИ інтереси -ВСІХ інвесторів .

А ще Я хочу запропонувати -давайте перестанемо лити ДЕРЬМО друг на друга , і спілкуватись більш ЧЕМНО , з повагою друг до друга ? - а то якось даже іноді "ГИДКО ". Тому якщо Я, або мої коментарі ,здались образливими - ПРОШУ вибачення заранєє.
01 дек 2016 19:50
Цитата "Kapitan2309":

Шановна кербі, з тієї сторінки яку Ви помістили нічого толком не доведено, що саме фонд являється ЗАМОВНИКОМ, може на інших сторінках є більше підтверження ваших слів , але цього Я не бачу.Також хочу Вам сказати ,що ні І-П ні КООПератив не "ПРЕТЕНДУЕТ" на ваші м2, за це за ЗАКОНОМ і за договорами несе відповідальність-Градострой!


Шановна капітанша! Вам потрібні інші сторінки договору?
" А ключ от квартиры, где деньги лежат, Вам не нужен?"
03 дек 2016 11:56
Цитата "Kapitan2309":

Шановна кербі, з тієї сторінки яку Ви помістили нічого толком не доведено, що саме фонд являється ЗАМОВНИКОМ, може на інших сторінках є більше підтверження ваших слів , але цього Я не бачу.Також хочу Вам сказати ,що ні І-П ні КООПератив не "ПРЕТЕНДУЕТ" на ваші м2, за це за ЗАКОНОМ і за договорами несе відповідальність-Градострой!



До речі, якщо Ви не бачите на цій сторінці очевидних речей, де чорним по білому написано що Фонд " далі згідно тексту- Замовник",то стає зрозуміло як Ви вмієте уважно читати і вивчати документи.І я так розумію що всі "інтерпреміалівці" такі, якщо спромоглися аферистам віддати свої гроші за неіснуючі квартири.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .101103. . .142
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx