ЖК "Преміум Парк", Житомир, вул. Синельниківська, 14

Мониторінг будівництва у Житомирі, обговорення забудовників.
Новостройки Житомира. Мониторинг строительства, обсуждения.

Ответить
Спостерігач новобудов Модератор Domik.ua
Ответов: 35182
building.jpg

Житловий комплекс "Преміум Парк"
Житомир, вул. Синельниківська, 14
Спостерігач новобудов Модератор Domik.ua
Ответов: 35182
viber-image.jpg
viber-image1.jpg
viber-image4.jpg
viber-image5.jpg
viber-image7.jpg
viber-image6.jpg
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Товарищи уже на три месяца просрочили здачу самой первой секции . кормят обещаниями . при этом уже продают 4-ю секцию . И улыбка с их лиц пропадает когда им говорят что вы просрочили сдачу дома уже на три месяца. И такое ощущение что покупател им что-то должны а не они покупателям после оплаты :blah: :protest:
новий користувач
Ответов: 5
не знаю, не знаю... документы на право собственности у нас на руках, может в процессе какие-то вопросы и возникали, но тут уже вопрос к нашим городским службам, где и что у нас быстро решается?!)) а с администарцией ЖК - я могу им только спасибо сказать, ребята молодцы и профи в своем деле.
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Будинок (6 секція) "зданий" в експлуатацію в червні 2017. Фактично станом на 25 жовтня відсутні газ,електрика. Будинок з силікатної цегли, утеплена мінеральною ватою лише зовнішня стіна на кухні. Лоджії, перегородки між лоджіями та кімнатою, стіна сходової клітки НЕ утеплені. За опломбування лічильників додатково платить покупець. Відсутнє рішення по опаленню сходової клітки,в проекті не передбачені радіатори в квартирах.Відсутні вимощені доріжки до під'їзду, до квартири маєте діставатись через будмайданчик.
Забудовнику важливо подорожче продати квадратні метри максимально зекономивши на матеріалах і якості виконання. Обіцяють, що все буде чудово після здачі всіх секцій...через 2-3 роки.
Ответить

Вернуться в Новобудови у Житомирі

dsf

Обсуждение новостей