Подать объявление

ЖК "Позитив", Ирпень, ул. Мечникова, 108-В, 110-В

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 36.
2/6%
3/8%
8/22%
19/53%
4/11%
1. . .109111. . .116
13 апр 2018 08:37
Цитата "Людовик ":
Здравствуйте:) 22-го апреля о 14:00 будет проходить собрание жильцов. Будем рады очень если у вас выйдет прийти , да место встречи около дома я думаю вы увидите группу людей. Спасибо за внимание, хорошего дня ;)


Всем доброго дня!
Собрание 22.04.18 на 14-00 остается в силе и какая повестка дня? :winky:
13 апр 2018 18:14
В 3 доме ставят магнитные замки на вход в подъезд.
13 апр 2018 18:55
Цитата "Pozitiv_sosedka":
В 3 доме ставят магнитные замки на вход в подъезд.

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, какие именно?
13 апр 2018 19:21
Ой, сорри, пропустил слово "магнитные")
14 апр 2018 19:36
Вчора дізналася,що в 2му будинку в цоколі буде міні садочок.Буде весело,особливо жильцям 1го поверху,коли дітей виведуть на майданчик.
14 апр 2018 20:47
Цитата "Ищу и размышляю":

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, какие именно?

Для домофона, какие именно не знаю
14 апр 2018 20:49
Цитата "Sidlud ":
Вчора дізналася,що в 2му будинку в цоколі буде міні садочок.Буде весело,особливо жильцям 1го поверху,коли дітей виведуть на майданчик.

Если будет сильно "весело" жильцы, собравшись, могут решить этот вопрос не в пользу Мини садика
15 апр 2018 18:09
Цитата "Pozitiv_sosedka":

Если будет сильно "весело" жильцы, собравшись, могут решить этот вопрос не в пользу Мини садика
Думаю, слово "весело" можна писати без лапок, 10 маленьких дітлахів, це весело, і галасуватимуть вони не серед ночі, а вдень, певно, це не найгірше що може бути в дворі :winky:
15 апр 2018 18:53
ну вообще как то логично. что на детской площадке будут играть дети. а это и кричать и визжать и драться. 😉
16 апр 2018 07:03
Цитата "Investor54":
Думаю, слово "весело" можна писати без лапок, 10 маленьких дітлахів, це весело, і галасуватимуть вони не серед ночі, а вдень, певно, це не найгірше що може бути в дворі :winky:

Окрім ціх 10-ти дітлахів, ще є дітлахи ЖК Позитив, а це 4 будівлі, ще слід памятаии, що приходять дітлахи з інших будинків..... Саме тому для побудови дітсадків є певні будівельні та санітарні норми , які не допускають виникнення подібних ситуацій.
16 апр 2018 07:44
Да а еще застройщик обещал закрытую территорию. что бы сторонних не было
16 апр 2018 09:16
Позвонили из офиса, готовы документы.
16 апр 2018 10:22
Ну детки из мини-садика, если он ещё будет!! Тоже не целый день будут на улице, на часик днем выведут, ничего страшного в этом нет. У нас же не дом престарелых, чтоб тишина вокруг и ни пикнул никто.
16 апр 2018 10:50
Цитата "EvilCW":
Позвонили из офиса, готовы документы.



Поздравляю! С момента оплаты, сколько времени Вы ожидали и какая очередь?
16 апр 2018 11:45
Шановний Investor!Мені б цікаво було,якби вам прям під вікна втулили майданчик
16 апр 2018 12:59
Цитата "Viore":



Поздравляю! С момента оплаты, сколько времени Вы ожидали и какая очередь?


Спасибо ) квартиру оплачивали перед новым годом, оформление документов 6.04. 4 очередь.
16 апр 2018 19:12
Цитата "Sidlud ":
Шановний Investor!Мені б цікаво було,якби вам прям під вікна втулили майданчик

Майданчик втулили казна як, було б добре якби там не було проїзду а майданчик був посередині між будинками, цікаво, чи є якісь норми на цю тему? Я взагалі не розумію як там дітям гратись коли поряд машини шугають. А як гарно розповідали нам коли квартиру купували: "Дітей будете спокійно на вулицю відпускати, закрита територія...бла, бла, бла". А ми і вуха розвісили. Ну що тепер зробиш?
17 апр 2018 05:17
Закриту територію як мінімум потрібно добиватися.
17 апр 2018 06:47
Цитата "honest person":
Закриту територію як мінімум потрібно добиватися.


Скільки реально прикладів знаю - завжди гроші здавали окремо на паркан. Ось чому дуже цікаво зустрітися на загальній зустрічі з Новими Метрами, хоч знатимемо, на що ще розраховувати, а що починати самим.

Мені як водію страшенно не подобається забита парковка ввечері. В нас ще стільки не живе людей і якщо не зробити якийсь шлагбаум матимемо проблеми, в нас паркуватимуться всі сусіди.
17 апр 2018 12:11
Цитата "Your neighbour":


Скільки реально прикладів знаю - завжди гроші здавали окремо на паркан. Ось чому дуже цікаво зустрітися на загальній зустрічі з Новими Метрами, хоч знатимемо, на що ще розраховувати, а що починати самим.

Мені як водію страшенно не подобається забита парковка ввечері. В нас ще стільки не живе людей і якщо не зробити якийсь шлагбаум матимемо проблеми, в нас паркуватимуться всі сусіди.


А я так понял, что собрание проходит исключительно по инициативе жильцов, новых метров там может и не быть.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .109111. . .116
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее