Подать объявление

ЖК Подол Град | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Дегтярная, 7

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
от 41 877 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
126из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 94.
18/19%
13/14%
23/24%
27/29%
13/14%
1. . .9799100
16 дек 2019 07:16
кроме пресс-конференций движений пока что ноль.
19 дек 2019 14:04
Учитывая тот факт, что объекта нет в первых пяти, которые собираются сдавать - то эпопея может затянуться на несколько месяцев. Нужно мониторить и ждать.
Вопрос пока непонятен - что с переоформление документов инвесторам делать с УкрБуд на КМБ? Вообще ничего по этой теме нет.
26 янв 2020 20:10
Був сьогодні на будівництві, спілкувався з працівниками з охорони. Говорять, що КМБ не поспішає забирати комплекс до себе. Вони ще досі працівники УкрБуду...

В когось є якась інформація щодо передачі комплексу???
10 март 2020 07:17
Похоже никто не взял этот обьект. Без шума ничего не будет...
10 март 2020 07:49
Да, відомо, що нас ще навіть не подали до кмб на розгляд!!!
10 март 2020 09:55
Будем ждать?
10 март 2020 11:05
Цитата "Leon02":
Похоже никто не взял этот обьект. Без шума ничего не будет...

Звідки така інформація?
На сайті КМБ наш об'єкт є у переліку, що має бути їм переданий. Щоправда є кілька проблем - два судових рішення та закінчення терміну дії договору оренди на землю.
10 март 2020 12:16
Інформація від нашої ініціативної групи така, що ми не попадаємо в першу 15.

Думаю, тут питання, за який кошт все буде добудовувати ся, якщо майже всі квартири продані. Якщо добавити системний кризис, який, здається, вже розпочався, то якщо нас не візьмуть зараз, то вже можуть ніколи не добудувати, оскільки буде не до нашого комплексу. Тим паче, що люди не буйні в нас....
11 март 2020 09:22
КМБ приймає об'єкти по черзі за наступними критеріями:
1. Є що продавати (в нашому комплексі усі квартири продані і практично усі виплачені на 100%)
2. Високий ступінь готовності (тут добудовувати ніби не так вже й багато)
3. Відсутність юридичних проблем (у нас є два судових рішення та завершений термін оренди землі)
Виходячи з того, що по двох параметрах з трьох наш комплекс не є привабливим, то очікування потрапити у першу 10ку чи 15ку були б дуже оптимістичними. У найближчі дні КМБ обіцяє оприлюднити результати аудиту всіх об'єктів, і тоді може щось проясниться. Але, наскількти я розумію, для продовждення будівнитцва потрібно як мінімум рішення влади міста про продожвення терміну оренди.
11 март 2020 21:03
Арешт накладений в межах кримінального провадження. Це не є перешкодою для будівництва. Як приклад, ЖК новомостицький з такою ж проблемою прийняли.

Тут все просто, квартири всі продані, дєнєг нєт, но ви там дєржитєсь. І так вже три роки тримаємося...

Завтра буде прес-конференція Кушніра по аудиту всіх об'єктів укрбуд, подивимося, що він скаже.
Особисто я думаю, що все може затягнутися років на 5, якщо не більше...
13 март 2020 15:48

З новини на головній:

Последними будут приняты на баланс ЖК «Чарівне місто» и «Подол Градъ» из-за большого объема работ. Ориентировочно процесс передачи всех оставшихся объектов должен занять 3-4 месяца.

//domik.ua/novosti/appleNewsPage-259597. html

Отже 4 місяці на передачу, потім у кращому випадку рік на добудову. Тож заверешння будівництва буде не раніше липня 2021го.

14 март 2020 06:12
Нас по обєму робіт прирівняли до Чарівного міста, так от ЧМ утричі більше за ПГ, Кирилівський Гай удвічі, Урбан Парк теж не маленький. Не зовсім зрозуміло, які роботи мав на увазі Кушнір.

У нас недобудовано десь 200 квартир із ступенем готовності приблизно 60 відсотків. Це середнього розміру об‘єкт.

Табличку, яку дав Кушнір, добавляю тут.
А тепер порівняйте які обєкти він взяв, див. МАРЖА.

На сегодняшний день на баланс «Киевгорстроя» принято 5 объектов строительства — «Пектораль», «Солнечная ривьера», «Новомостицкий», «Харьковский» и «Гармония».

Следующие на очереди — ЖК Crystal House, Lake House, Solar City, Freedom, «Кирилловский гай», Urban Park, «Оберіг-2», «Парковая долина», Art House.

То ж мені здається, з Подол Градом є не все так просто. Оскільки будівництво зупинилося ще задовго до падіння укрбуд, в мене чомусь немає гарантії що тут вся історія не затягнеться на довгі роки, і не буде нових конфліктів. А там новий мер і нове коло, президент - знову те ж саме... Якщо ми, інвестори, не будемо про себе нагадувати, то з нами так і надалі будуть, по залишковому принципу. Або ж з будівництвом надалі буде все те ж саме, воно зупиниться, або йтиме вяло, як восени 2019.

Може прокинемося врешті врешт, і почнемо активніше діяти? Запитаємо в Смілого де зникли гроші? Він довіритель наших грошей, і згідно контракту мав би відстоювати наші інтереси, навіть в судах, якщо потрібно...

Обєкт оригінельно мав бути зданним аж в 2017, останній лист про відтермінування був про 4кв.2019...
Результати аудиту, що були передані від КМБ ініціативній групі інвесторів
02 апр 2020 05:34
Нещодавно прийшла відповідь з фонду.

Відповідь тут. Як казав класик, решту додумайте самі.
19 май 2020 13:48
Здравствуйте, кто-то знает сколько квартир полностью оплачен, и сколько денег из наших финансов выделено Укрбуду? Я говорю про дома №13 - №21.
22 май 2020 09:07
Дивіться табличку від Кушнира вище.
Згідно цієї таблиці ще є непродані квартири загальною площею 231 метр, на загальну вартість 9 837 665 грн.
З проданих квартир інвесторами ще не виплачені 41 904 782 грн, тобто на даний момент інвесторами не виплачено десь 980 метрів.
У тій же табличі є очікувані надходження та витрати.
30 май 2020 12:56
Здравствуйте, моя семья является инвесторами Укрбуда. Мы вложили свои деньги в строительство ЖК "Подол Градъ" в 2016 году, и с тех пор находимся в режиме ожидания. Спустя четыре года становится все страшнее за наше имущество, и лично мне кажется, что нужно брать ситуацию в свои руки. Моё предложение - не доверять КМБ, скооперироваться группой настоящих инвесторов, и достроить недострой, простите за каламбур, своими силами.
31 май 2020 19:57
13-16 дома практически готовы, и там это будет реально сделать
01 июнь 2020 07:47
Здравствуйте, моя семья является инвесторами Укрбуда. Мы вложили свои деньги в строительство ЖК "Подол Градъ" в 2016 году, и с тех пор находимся в режиме ожидания. Спустя четыре года становится все страшнее за наше имущество, и лично мне кажется, что нужно брать ситуацию в свои руки. Моё предложение - не доверять КМБ, скооперироваться группой настоящих инвесторов, и достроить недострой, простите за каламбур, своими силами.

Ви готові взяти на себе також усі розбірки з судами та введення будинків в експлуатацію?
І як ви бачите схему, враховуючи абсолютно різну готовність будинків?
02 июнь 2020 12:30
Цитата:
Ви готові взяти на себе також усі розбірки з судами та введення будинків в експлуатацію?
І як ви бачите схему, враховуючи абсолютно різну готовність будинків?

Я готов заняться судами, но один человек в этом вопросе сделать ничего не может. Я предлагаю план действий, в котором собирается группа настоящих инвесторов, и с такой инициативной группой можно податься в суд, переоформить права собственности с нынешних владельцев на объединенную группу инвесторов - это командная работа, как минимум нам понадобится профессиональный юрист, который сможет помогать инвесторам написанием качественных запросов в суд (желательно, чтобы такой человек нашелся в нашем комплексе).
По поводу введения домов в эксплуатацию, мне кажется, что к вопросу стоит подходить детерминировано, то есть: провести официальный аудит, это в том случае если инвесторы уже получат права собственности, понять сколько в комплексе не проданных квадратных метров и на эти деньги достраивать дома; так же в комплекс должны поступать дополнительные средства от людей которые до сих пор платят рассрочки; и если понадобиться, то можно будет собирать дополнительные средства, рассматривая каждый недостроенный дом в отдельности, но в крайность думаю не придется впадать.
Самое главное, что я хочу сказать - наша собственность может оказаться в наших руках, и в таком случае решать будут не какие-то там костюмы по телевизору, что с ней делать, это можем быть мы, реальные люди, в которых нахожусь и я лично.
02 июнь 2020 18:56
Инвестор с д.17. Согласен, надо инициативу брать в свои руки...
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .9799100
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее