Подать объявление

ЖК Подол Град | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Дегтярная, 7

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
от 41 877 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
126из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 94.
18/19%
13/14%
23/24%
27/29%
13/14%
1. . .8082. . .100
20 ноя 2017 00:13
Цитата "Vitalina ":

Мда. Только в нашей стране стройка может быть не законна. Но при этом дома строятся.

"Только в нашей стране" судом могут крутить как угодно в ползу рейдеров.

Цитата:

Да и инвесторам бы тоже неплохо бы сначала думать а потом деньги вкладывать.

Думать конечно надо, но это не спасает в условиях, когда любую стройку в любой момент могут объявит незаконной.
20 ноя 2017 11:27
Цитата "lebedeva1":
https://korrespondent.net/kyiv/3907989-v-kyeve-obvalylos-perekrytye-na-stroiploschadke

Пояснение от застройщика:
Цитата:

"При заливке плиты перекрытия в строящемся доме не выдержала опалубка, что привело к обрушению этой плиты", - пояснил застройщик.

В компании добавили, что скорую помощь на место обвала вызвали жители соседних домов. Впоследствии на место событий приехала полиция.

//m.nv.ua/ukraine/events/ukrbud-objasnil -prichiny-obvala-stroitelstva-na-stolich noj-vozdvizhenke-2224750.html
Жертв и пострадавших нет. Досадная накладка, не более того.
20 ноя 2017 19:25
Хтось заходив в відділ продажу? Є якісь новини?
20 ноя 2017 19:49
Це затримка ще мінімум на пару тижнів. Поки почистять, поки знову налаштують опалубку і т.д.
Але судячи з того, що робота не зупиняється, в тому числі на 20-му будинку, особливих наслідків ця аварія мати не буде.
Можє, з переляку будуть краще пильнувати правила безпеки.
Постраждалих немає,а все інше дрібниці. Нещасливі випадки бувають на всяких виробництвах.
20 ноя 2017 19:56
Згоден. Цікавий момент щодо судової тяганини. Хтось знає, чим все закінчилося?
20 ноя 2017 21:05
Цитата "engineer1":
Уважаемые будущие жильцы, нежданно негаданно появилась огромная проблема для жильцов Подол Град, увеселительное заведение Гулять Так Гулять, принцип очень простой, пустой кабак в аренду и хоть на всю ночь, бывают конечно тихие и спокойные детские дни рождения, но бывают и грандиозные тусовки пьяных малолеток. Хозяйка заведения ответственности не несет т к сдает его в аренду, постоянно приезжающая полиция разводит руками, и только фиксирует и успокаивает очередную компанию. Самое интересное что заведение находиться прямо напротив отдела продаж), так что покупая квартиру спросите кого Вам ожидать в соседи на первых этажах(

А что вы хотите от полиции и (тем более!) отдела продаж? Какие у них есть рычаги воздействия? Решать подобные проблемы - компетенция городских властей.
А от подобных проблем, увы, не застрахован никто: сегодня в соседях тихий зоомагазин, а завтра поменялся арендатор - и встречайте очередной Разгуляй или как там его. Это может в любой момент произойти в любом доме. Абсолютно!
Выход - жаловаться властям. Не в полицию и не в ОП.
20 ноя 2017 23:55
Вам не сильно странно выглядит когда управляющий Житлосервиса помогает организовывать свадьбу во дворе для Гулять так Гулять, делает разрешение на вьезд во двор хозяйке заведения, когда нам с Вами туда почему то нельзя? Вот простой ответ чего я хочу от УкрБуда и Управляющей компании!
22 ноя 2017 19:30
Цитата "sho0ter":


Где документы что не законное строительство? Ту "Постанову" что Вы скинули сюда, она устарелая уже и не работает, о чем Вы нам тут хотите еще сказать? :faceoff:
Еще можете зайти на официальный кадастр Киева


Ну, якщо Ви вважаєте що постанова суду:
"Застосувати до ТОВ «Північно-Український Будівельний Альянс» заходи реагування у вигляді повного зупинення будівельно-монтажних робіт та експлуатації приміщень на будівництві житлових будинків з об'єктами соціально-громадського призначення в урочищі Гончари-Кожум'яки по вул. Воздвиженська. вул. Гончарна, вул. Кожум'яцька, вул. Дегтярна у місті Києві шляхомвідключення джерела електроживлення, накладення печаток на розподільчі електрощитки та вхідні двері приміщень на будівництві."- це ніщо, а також приймаючи до уваги той факт, що не дивлячись на цю постанову Укрбуд продовжує будівельні роботи, то як ще можна назвати це будівництво? Це по перше.
А по друге: з якого дива Ви важаєте, що ця постанова застаріла і вже "не працює"? Друже, зайдіть в Єдиний реєстр судових рішень і пересвідчіться особисто, що помиляєтесь.
А щодо того, що Ви посилаєтесь на офіційний кадастр Києва, то що я маю там побачити? Невже підтвердження Вашої некомпетентності?
22 ноя 2017 19:36
Цитата "sho0ter":


Чувак только зарегистрировался Козаком засланным, и сразу становится активистом незаконных строек)


"Чувак" дійсно зареєструвався не так давно на форумі, але він є власником квартири в другому будинку і листується тут виключно для того, щоб поділитися з майбутніми інвесторами своїми думками з приводу "доброчесності та порядності" нашого забудовника, якщо звичайно ці епітети можливо застосувати до Укрбуду...
А щодо "козачків", то тут їх дійсно вистачає
22 ноя 2017 19:59
Цитата "Nickolka":


Ну, якщо Ви вважаєте що постанова суду:
"Застосувати до ТОВ «Північно-Український Будівельний Альянс» заходи реагування у вигляді повного зупинення будівельно-монтажних робіт та експлуатації приміщень на будівництві житлових будинків з об'єктами соціально-громадського призначення в урочищі Гончари-Кожум'яки по вул. Воздвиженська. вул. Гончарна, вул. Кожум'яцька, вул. Дегтярна у місті Києві шляхомвідключення джерела електроживлення, накладення печаток на розподільчі електрощитки та вхідні двері приміщень на будівництві."- це ніщо, а також приймаючи до уваги той факт, що не дивлячись на цю постанову Укрбуд продовжує будівельні роботи, то як ще можна назвати це будівництво? Це по перше.
А по друге: з якого дива Ви важаєте, що ця постанова застаріла і вже "не працює"? Друже, зайдіть в Єдиний реєстр судових рішень і пересвідчіться особисто, що помиляєтесь.
А щодо того, що Ви посилаєтесь на офіційний кадастр Києва, то що я маю там побачити? Невже підтвердження Вашої некомпетентності?


Козачек, вот ухвала которая опровергла вашу постанову от 16 лютого 2017 року. Исходя их этого ваша "постанова" больше не имеет юридической силы.

//www.reyestr.court.gov.ua/Review/653851 57

Но вы очень похожи на какого-то проходимца и козачка) и я вам не верю все что вы пишите.
22 ноя 2017 20:41
Знаєте sho0ter, бачу що марно витрачаю свій час, відповідаючи на ваші звернення, але відповім в останній раз, і напевно не стільки Вам, скільки іншим, членам форуму.
Згідно викладеної Вами ухвали суду (ВАСУ), позивач: ТОВ «Північно-український Будівельний Альянс» звернувся до Вищого адміністративного суду України із касаційною скаргою на судове рішення (постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 16.02.2017р.), яку я викладав вище.
Резолютивна частина викладеної Вами, sho0ter, ухвали каже: "Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Північно-український Будівельний Альянс» на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 16.02.2017р...."
Ну які ще можуть бути питання? Не потрібно мати юридичної освіти, щоб зрозуміти суть написаного.
Добраніч!
23 ноя 2017 07:53
Шановний Nickolka, а чи вдалось вам почитати постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 16.02.2017р.?
23 ноя 2017 10:13
Цитата "viruspetya":
Шановний Nickolka, а чи вдалось вам почитати постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 16.02.2017р.?


Я вже викладав цю постанову, але Ви напевно маєте на увазі повний текст.
Ось і він: //reyestr.court.gov.ua/Review/64859340.
23 ноя 2017 11:44
Дуже дякую, чомусь мені невдалось знайти її в реєстрі. А ви не припускаєте, що усі проблемні моменти описані у постанові вже давно могли були бути усунені відповідачем? Адже застосовані заходи були наслідком порушень, а якщо порушення усунуті - то який змість продовжувати ці заходи? Очевидно наслідком усунення порушень є відновлення робіт, але вже з дотриманням встановлених вимог, що забезпечують безпеку, належні умови праці і т.д. Таким чином не має жодного значенні що там далі було в наступних інстанціях по цій справі ...
23 ноя 2017 12:22
Цитата "update":
Це затримка ще мінімум на пару тижнів. Поки почистять, поки знову налаштують опалубку і т.д.
Але судячи з того, що робота не зупиняється, в тому числі на 20-му будинку, особливих наслідків ця аварія мати не буде.
Можє, з переляку будуть краще пильнувати правила безпеки.
Постраждалих немає,а все інше дрібниці. Нещасливі випадки бувають на всяких виробництвах.

Вибачте, але це не просто нещасний випадок, це такій ступінь халатності (враховуючи увесь бекграунд та об"єктивну обстановку навколо цього комплексу), що важко навіть підібрати слово
23 ноя 2017 13:28
Цитата "viruspetya":
Дуже дякую, чомусь мені невдалось знайти її в реєстрі. А ви не припускаєте, що усі проблемні моменти описані у постанові вже давно могли були бути усунені відповідачем? Адже застосовані заходи були наслідком порушень, а якщо порушення усунуті - то який змість продовжувати ці заходи? Очевидно наслідком усунення порушень є відновлення робіт, але вже з дотриманням встановлених вимог, що забезпечують безпеку, належні умови праці і т.д. Таким чином не має жодного значенні що там далі було в наступних інстанціях по цій справі ...


На жаль не припускаю, хоча щиро хотів би щоб так і було.
Почитайте уважніше, які недоробки ставились в провину забудовнику. Ви важаєте, що забудовник розширив сходи в 5 (здається) будинку, чи може розібрав перекриття в будинку та зробив їх належним чином та з протипожежних матеріалів між паркінгом та поверхом вище...?
23 ноя 2017 13:50
Цитата "Nickolka":


На жаль не припускаю, хоча щиро хотів би щоб так і було.
Почитайте уважніше, які недоробки ставились в провину забудовнику. Ви важаєте, що забудовник розширив сходи в 5 (здається) будинку, чи може розібрав перекриття в будинку та зробив їх належним чином та з протипожежних матеріалів між паркінгом та поверхом вище...?


Я не пожежник але клас вогнестійкості очевидно можна підняти шляхом обробки конструкцій я-н розчином, чи встановивши систему пожежогасіння, щодо розширення сходів 1,2 м проти 1,15 м очевидно недотримано, але 5 см різниці це трішки смішно навіть... дивно, що такі питання, як мені здається, скоріше мали б виникати на стадії прийняття об"єкту в експлуатацію, тут же чомусь вони "вилізли" під час перевірки. зрозуміло як питання вирішуються з пожежниками, бо дійсно вони можуть крутити тими вимогами, як циган сонцем. Ви думаєте укрбуд закрив очі на такі очевидні порушення і пішов далі, ніяк їх не врегулювавши?
24 ноя 2017 11:25
Ув. Николка! Если всё так незаконно, как вы утверждаете - как вы объясните постоянную выдачу свидетельств на право собственности? Укрбуд сам что-ли липу печатает?
24 ноя 2017 11:28
//podolgrad.com.ua/novosti/zareyestrovan i-novi-svidotstva-pro-pravo-vlasnosti-v- zhk-podol-grad-3/
В 9м доме тоже. Хотя он официально не введен в эксплуатацию очевидно, чтобы не злить таких как вы!
24 ноя 2017 11:56
Цитата "Vitalii24":
Ув. Николка! Если всё так незаконно, как вы утверждаете - как вы объясните постоянную выдачу свидетельств на право собственности? Укрбуд сам что-ли липу печатает?


Народ, ви напевно щось не так зрозуміли. Я нічого не стверджую, а лише констатую той факт, що забудовник, як би так сказати коректно, не зовсім дотримується тих норм, що становлені законодавством для забудовників, а також не дотримується тих обіцянок та зобовязань, які брав на себе перед такими "довірителями" як я. Я повторюсь, але я власник однієї з квартир цього комплексу і мені, як напевно і багатьом, забудовник надзвичайно гарно та красиво виспівував про те, які чудові квартири та умови проживання будуть в комплексі (автономні котли опалення, проїзд на Кияновський провулок та інш.) На жаль, як показує практика та час, все це пуста брехня-вибачте на слові...
Я розумію, що локація комплексу просто фантастична (і сам на це купився) але мені здається, що коли місцева влада дозволяє будівництво в такому місці, яке є історичною охоронною зоною, то вона має суворо контролювати цього забудовника на дотримання ВСІХ необхідних умов, на яких видавався дозвіл на забудову (протипожежних, інфраструктурних, місцебудівних та інш.)
Саме тому я викладаю тут, на форумі,свою думку з цього приводу та намагаюсь акцентувати увагу наступних інвесторів-довірителів з тим, щоб вони активніше відстоювали свої (куплені за власні гроші) права - можливо тоді і такі як я дочекаються покращення умов (в т.ч. і інфраструктурних) на омріяному житловому комплексі.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .8082. . .100
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее