Подать объявление

ЖК "Почаевский" (3 очередь), Буча, ул. Екатерины Белокур, 3

ЗастройщикСК Таунхаусов Почаевский-3
Планировки
Индекс надёжности
н/а
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 1.
1/100%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
07 апр 2017 18:24

Отзывы о жилом комплексе



Жилой комплекс "Почаевский" (Ранее "Почаевский-3")
3 очередь
Буча, ул. Екатерины Белокур, 3


06 ноя 2018 21:24
Здравствуйте. А кто-то уже купил квартиру в этом ЖК? Спасибо.
07 ноя 2018 11:07
Доброго дня всім майбутнім покупцям. :hi:
Проект Ж.К. "Почаївський-3" це будівництво клубного будинку комфорт-класу. Ведення в експлуатацію - 4 квартал 2019 року.
Кількість квартир обмежена всього 28 об'єктами. Унікальна пропозиція для ринку нерухомості : кожному покупцю квартири - офіс в подарунок. :super:

:thanks:
13 ноя 2018 06:41
На olx есть объявление о продаже смарт квартир в этом же, площадью 18кв/м. Стоимость 10000грн/кв/м. На вопрос что это за квартиры, веть их нет на сайте ЖК, мне ответили, что план квартир будут пересматривать, мол приезжайте в ОП вам все расскажут)

Объявление прилагаю
15 ноя 2018 12:19
Доброго дня і дякуємо за питання. В проекті будівництва будинку передбачені планування одно , двох, і трьохкімнатних квартир. Площі квартир від 37 м.кв. до 88 м.кв. смарт квартири була можливість придбати під індивідуальне замовлення покупця. Окремі планування квартир на 1 поверсі можливо було трансформувати архітектором під замовлення. Зараз всі актуальні планування викладені на офіційному сайті проекту. Всім покупцям окремий офіс-кабінет у подарунок!
26 июль 2019 08:21
Когда начнётся строительство? Инвесторы, что слышно о ходе работ? Что то там нарыли и опять тишина.

Или это афера ?

Фото:
28 июль 2019 13:36
Доброго дня. По проекту ведеться підготовча робота в т.ч. і по будівельним задачам. За ініціативи інвесторів відбулося повне оновленням концепції житлового комплексу з сучасним стилем та новими можливостями.
28 июль 2019 19:28
Разрешительная документация есть ? А то по городу ходят слухи, что «элита центр» в зародыше
28 июль 2019 23:20
Дякуємо за турботу про інвесторів. Зараз завершуємо працювати над їх новою концепцією та вирішенням під неї всіх юридичних питань.
31 июль 2019 20:04
Понял держите в курсе!! Есть вопросы
12 авг 2019 18:10
Вопрос состоит в чем, знакомые рассказали такую вещь, за эту группу горе строителей, они в Ворзеле удерживали так же участок на протяжении 10 лет, обещали владельцам, расселение и счастливое будущее, в итоге когда этого небыло, с ними разорвали все отношения, участок выставили на продажу, так эта группа на пару с риелтором купила участок, по цене ниже чем они обещали! Да ещё и этот риелтор остался должен деньги, остаток за эту сделку, таким образом они прибирают к рукам, обесценивают чужое сказками и потом, под тихую выкупают за копейки и ещё остаются должны.
Я не знаю какая у вас тут ситуация, но будьте окуратны, а то останетесь не с чем !!
Вижу Валя ворзель может вам эта история знакома...
23 авг 2019 23:13
stanlock, ну Ви і насмішили. Я сама раніше була брокером і ще ні разу не бачила забудовника, який не намагається купити ділянку по мінімальній ціні.
А по Почаївському я в курсі всього, документи на землю сама перевіряла, бо представляю частину інвесторів, з ними ініціювали апгрейд проекту.
А Ви теж інвестор чи може конкурент?
25 авг 2019 08:25
Читайте внимательно они должны Деньги за участок !!
02 сен 2019 11:07
Таки Ви від конкурентів Почаївського. Бо вигадуєте і шукаєте все, до чого можна причепитися навіть у мене - інвестора цього проекту. Я ж бачила повідомлення, яке вже видалено, де намагалися мене принизити за описку в ніку на форумі (її не можу сама виправити суто технічно) і ліпили це до іміджу забудовника. Та вони тут то до чого!

Я живу біля Почаївського і бачу як будівництво вже запущено.

Інвестори, цікаво як хто замовляв опції “розумного будинку”. Вони реально круті. Я поки на базовій комплектації зупинилася, але хочу розширитися.
02 сен 2019 12:04
Тому, stanlock, така ціна Вашим словам мабуть і по ділянці ворзельській. Було би до чого там причепитися, то не на форумах писали би, а по дорослому питання б вирішували.

Мене цікавить доля того об'єкту, куди я вже вклала свої кошти і наразі мене радує та динаміка ходу проекту, яку бачу. Дуже сподіваюся, що і далі так буде. Нехай спокійно вирішують всі проектні задачі, а Вас закликаю до конструктиву.

Це будиночок менше як на 30 квартир, клубний, частину інвесторів я уже знаю. І всі на позитиві і є солідними людьми. А хто є Ви і з якою метою мутите воду тут на форумі - це ще велике питання.
03 сен 2019 12:46
Рад за вас, так и решают уже вопрос «по другому» вам желаю удачи в этом проекте, и выкладывайте по больше фото динамики стройки, а также все разрешительную документацию, клубный дом это супер)
Я не конкурент, а человек знакомых которого ввели в обман эти горе строители! Думаю попрошу, чтоб здесь отписались мои друзья, им есть что сказать...
А вам желаю получить то что ждёте
05 ноя 2019 10:59
Как обстоят дела с проектом ? Знакомые готовят, или уже написали в прокуратуру на этих горе строителей, также готовясь заявление в СБУ, позже выложат копии, так как людей канули! Фактаж весь подготовлен!! И их истории имеют глубокие корни по все Украине!!
06 май 2020 16:36
Дуже дивно, це будівницство вже закінчено чи не почалось? Бо ж заявлені терміни вже спливли, а останні повідомлення зовсім не радісні.
До того ж, виходить, що це 3-я черга ЖК "Почаєвського"?
30 янв 2021 21:19
Марія продаж дідянки, что с проектом после смерти Каплия? уже больше полгода все заморожено. Мария, вы одна из обманутых инвесторов?
11 дек 2021 11:39

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее