Подать объявление

ЖК Петровский квартал | Novbud | Петровское

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2013 - 2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
-22из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 89.
18/20%
14/16%
31/35%
17/19%
9/10%
1. . .3537. . .40
02 авг 2019 07:39
Цитата "Юл_ия":
по поводу газа мне прислали копии разрешительных документов

по поводу разрешения на строительство и декларации от начале строительства- заявляют, что это документы одинаковой силы. В Декларации указано количество этажей, квартир, людей.
В моем случае, я не гонюсь за сроками. Мне важно, что бы сдали в итоге(((
Кстати, последние пару месяцев , судя по лун.юа - сдвинулось строительставо..
это я себя уговариваю... все понравилось и цена подходит((( в квартире были..


Дозвільні документи на газифікацію будинків, чи дозвільні документи на газифікацію та влаштування індивідуального газового опалення? Можливий момент, що трубу підведуть, але не дозволять пустити газ через невідповідність ДБН. Якщо вже є раніше погоджений з газопостачальником проект газифікації із індивідуальним газовим опаленням, тоді справді не має бути проблем з його реалізацією.

Щодо декларації та дозволу на будівництво - це все-таки різні документи. Другий передбачає, що при його видачі уповноважені органи провели експертизу проекту на відповідність усім нормам. Перший - це просто зареєстрований ДАБІ папірець складений забудовником, за достовірність даних у якому жоден державний орган не несе відповідальності. Зараз він практично не несе жодної юридичної сили. Щоб отримати сертифікат готовності, забудовнику все-одно тепер доведеться отримати дозвіл. Як виявилось, для першої лінії ПК-5 у грудні 2018 Петрівський квартал перед уведенням в експлуатацію отримував дозвіл на початок будівництва усієї лінії за класом наслідків СС3 (колишня 4 категорія складності). Хоча у вересні 2016-го точно так само, як і на 12-у лінію забудовник зареєстрував у ДАБІ декларацію про початок будівництва кожного будинку окремо за 3-ю категорією складності (нинішній СС2). Отже, і для 12-ї лінії неминуча уся процедура отримання дозволу на початок будівництва з підвищенням категорії за новою процедурою. Чому забудовник досі за стільки часу не зробив цього, натомість є спроба декларацію вдавати за дозвіл - можна лише здогадуватись. Поки я не побачу на сайті ДАБІ дозволу, будь-які обіцянки забудовника для мене матимуть таку ж силу, як і обіцянка добудувати 12-у лінію до кінця 2017-го.
02 авг 2019 13:14
планировали инвестировать в ПК в последнюю очередь (ввод в 2021), чтобы перевезти родителей поближе Киеву, т.к. на данный момент не располагаем суммами для покупки второго жилья в Киеве, а с учетом рассрочки и первого взноса цены в ПК довольно подъемные. Понравился сам комплекс, домики, дорожки.
Но почитав комментарии немного охладели. Что все так мрачно? Есть вероятность что последние дома вообще не сдадут?
02 авг 2019 20:21
Дозволів на будівельні роботи по нових лініях, судячи із доступної інформації, досі нема. Через портал ЛУН можна знайти лише декларації про початок будівельних робіт на окремі будинки лінії. З однієї сторони є перспектива, що ці дозволи забудовник зможе отримати так само, як і на першу лінію ПК-5. Тимбільше що щільність заселення цих будинків забудовник теоретично найімовірніше зможе "розмазати" по території під ЛЕП та за нею, якщо раптом не вписуватиметься в норми. З цим в нових лініях справи начебто повеселіше, ніж у 12-ї, котра втулена на території Софіївської Борщагівки на останньому доступному для забудовника клаптику землі, принаймні так виглядає по доступному генплану ЖК.
Про перспективу індивідуального опалення газом або заміну його опаленням електрикою в нових лініях нічого не можу сказати. Якщо добудують і введуть в експлуатацію, то напевно ж щось і з опаленням вирішать. Я взагалі майже не володію інформацією по нових лініях
От в чому точно сумніваюсь, так це в дотриманні заявлених термінів будівництва. Наразі тенденція така, що кожна наступна лінія затримується на довше, ніж попередня.
08 авг 2019 20:23

Планы строительно-монтажных работ в ЖК «Петровский квартал» на август, 2019 г.

Інформація на сайті ЖК

12 авг 2019 14:57
Когда рассматривал коттедж, друзья уже стали инвесторами дома 12-й линии, выбрали квартиру. Теперь задержка у них со сдачей, пошел второй год.. Видимо меня уберегло от этого закрытие проекта.
14 авг 2019 14:34
Мы недавно общались с начальником отдела продаж по своим некоторым вопросам и он в процессе разговора упомянул, что они возобновили стройку коттеджей и даже вроде как собираются давать на них нулевую рассрочку или с нулевым взносом- что то в таком духе
14 авг 2019 15:09
Рассрочка с нулевым взносом - это очень хороший и определенный показатель успешности проекта) Также они "продают" сейчас и в ЖК Квартал Крюковщина 2 (он же "Новые Жуляны").
Жаль конечно, что так хорошо начинали, а сейчас скатились до застройщика с довольно сомнительной репутацией(
16 авг 2019 09:06
Есть у них задержки по определенным объектам- это факт, тут не поспоришь, но в целом- они же выгнали вон какой комплекс, а это уже стоит не малого. Взялись за другие и насколько известно нам- там какие то загвоздки с подрядчиками по стройке, вроде как постоянно меняются- не хватает квалифицированной рабочей силы, а кого попало брать не хотят, вот и затягивают все сроки сдачи. Сейчас вроде опять уже начали активно строить по другим комплексам.
16 авг 2019 11:51
Цитата "LarisaKazakova":
Мы недавно общались с начальником отдела продаж по своим некоторым вопросам и он в процессе разговора упомянул, что они возобновили стройку коттеджей и даже вроде как собираются давать на них нулевую рассрочку или с нулевым взносом- что то в таком духе


Спасибо за информацию, но я бы уже все равно не вкладывался в это строительство. Тем более, что еще тогда нашел достойную замену, другой коттеджный городок, где выезд на Житомирскую трассу. Лучше, чем Бышевская, однозначно.

Сами себе роют яму этими нулевыми рассрочками, потом строить нормально не могут из-за отсутствия нормального финансирования.
17 авг 2019 06:57
Цитата "SvetlanaMikhailovna":
Есть у них задержки по определенным объектам- это факт, тут не поспоришь, но в целом- они же выгнали вон какой комплекс, а это уже стоит не малого. Взялись за другие и насколько известно нам- там какие то загвоздки с подрядчиками по стройке, вроде как постоянно меняются- не хватает квалифицированной рабочей силы, а кого попало брать не хотят, вот и затягивают все сроки сдачи. Сейчас вроде опять уже начали активно строить по другим комплексам.


Очевидно, Ви просто не вкурсі та навіть не уявляєте, як виглядало будівництво раніше збудованого комплексу. Те, що відбувається на будмайданчиках НОВБУДу зараз - геть не схоже на те, як виглядав цей процес колись. Те, що Ви називаєте пожвавленням будівництва, візуально не дотягує навіть на темпи будівництва небезпроблемної 11-ї лінії ПК. Ваше уявлення про зміну підрядників через брак кваліфікованої робочої сили, м'яко-кажучи помилкове. Колись на зустрічі з юристами забудовника присвяченій отриманню інвесторами ПК повісток з податкової, я проміжіншим ставив запитання і про причини зміни підрядника на 12-й лінії, і про відносини з робочою силою, чому робітники після вихідних так просто без попередження можуть не з'являтися на об'єкті не написавши за два тижні заяву про звільнення. Так от жодної претензії до попереднього підрядника юрист так і не зміг зформулювати - попередній підрядник просто пішов туди, де для нього кращі умови співпраці з забудовником, і де він бачить для себе більше перспектив. Щодо оформлення трудових відносин із будівельниками - юристи НОВБУДу не володіють такою інформацією. Це, з їх слів, у компетенції підрядника. Виходить ланцюжок за принципом "подібне притягує подібне": забудовник не може створити умов співпраці для нормального підрядника, підрядник не може створити нормальних умов праці для будівельників.
Я ось про що нещодавно призадумався у зв'язку із змінами підрядника - як думаєте, чи можна декларації про початок будівництва вважати дійсними, якщо в них недостовірно вказаний реальний підрядник? Чи не може нагрянути ДАБІ з перевіркою і скласти припис про зупинку будівництва у зв'язку із невідповідністю підрядника тому, який вказаний у документі, котрий давав право на будівельні роботи? Якщо Ви інвестор - радив би поцікавитись цим питанням у забудовника, і про всяк-випадок у незалежних юристів, а ще достовірніше - зробити запит в ДАБІ.
18 авг 2019 15:00
А почему инвесторам приходили запросы из налоговой?
19 авг 2019 10:19
Цитата "Lilia11":
А почему инвесторам приходили запросы из налоговой?


Особисто мені повістка не приходила, хоча багато хто з 12-ї та інших ліній отримав. Я і пішов назустріч, щоб розібратися, в чому річ. Юристи тоді аргументовано пояснили, що отримані повістки можна проігнорити, і наскільки я знаю, ніхто принаймні з 12-ї лінії не пішов за викликом. Юристи казали, що у податкової нема проти них реальних справ, що усе тільки тому, що вони є великим потужним гравцем на ринку нерухомості, і це комусь не дає спокою. І усе й справді тоді якось затихло так само швидко, як несподівано і виникло. Принаймні я тоді, та очевийно й інші інвестори, повірили переконливим текстам юристів і ми знову увагу зосередили на будмайданчику. Я і досі припускаю варіант, що це був той рідкісний випадок, коли представники забудовника сказали інвесторам правду.
20 авг 2019 14:12
В петровском квартале снимают охрану, это вроде как окончательное решение. Печалька совсем..
22 авг 2019 12:33
Не вводите, пожалуйста, нас и остальных жильцов в заблуждение- никто охрану у нас на комплексе не снимает. Не будет ночного патрулирования территории из-за того, что у жильцов задолженности за эту услугу. Если бы все были отвественными и платили за все услуги во время- никто б ничего не снимал бы. А бесплатно работать никто не будет. Мы сами виноваты в том, что убирают ночной патруль территории.
10 сен 2019 13:01
Говорили изначально, что вообще хотят снять. Но даже тот факт, что нету ночного патруля, уже не хорошо. Были разные негативные случаи у нас в комплексе, вы как житель должны быть в курсе..
24 сен 2019 09:06

Вопрос: сколько в ПК домов, которые не на тарифе облэнерго?? Как я понимаю, их ждет полное отключения света! То есть и стройка тоже отключится от электроэнергии?
https://www.rbc.ua/rus/news/kievskoy-oblasti-soobshchili-massovom-otklyuchenii-1569242074.html

03 окт 2019 15:45
Не будет никаких отключений света, вы что...)) целый комплекс отключить....есть информация из источников в нутри компании, что они перекрывают эти задолженности потихоньку своими силами и что не допустят ни в коем случае отключения от электросетей. Да и по логике подумать- если было б на самом деле всё серьезно- уже отключили. СМИ раздувают как обычно, им лишь бы писать что то.
03 окт 2019 20:14
Цитата "LizaLyubimaya":
..есть информация из источников в нутри компании, что они перекрывают эти задолженности потихоньку своими силами и что не допустят ни в коем случае отключения от электросетей.



Взагалі питання було більш конкретним - які із будинків ще не передані на баланс обленерго?
Розповідь про те, як компанія дбає і піклується, щоб не допустити відключення - усе це дуже цікаво і захоплююче. Але знаючи підхід компанії до виконання своїх обіцянок - не дуже обнадійливо. Якби дійсно дбали про мешканців, то не затягували б передачу на баланс обленерго, щоб мешканці не залежали від чиєїсь заборгованості.
10 окт 2019 13:43
Муж был на стройке на днях, говорит, что делают штукатурку, фасаде вроде как утепляют, на крышу кладут битум или что они там заливают и во дворах плитку и благоустраивают всё. Насчитал ооколо 30 рабочих, но ему сказали, что работает под 80 человек в общей сложности на объекты
p.s. у нас 12-я линия
17 окт 2019 09:19
Памятник Кузьме Скрябину - это достойное дело сделали ребята! Респект!!!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3537. . .40
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее