Подать объявление

ЖК Петровский квартал | Novbud | Петровское

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2013 - 2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
-22из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 89.
18/20%
14/16%
31/35%
17/19%
9/10%
1. . .3436. . .40
20 июнь 2019 14:36
ЖК «Петровский квартал» – автономный комплекс со своей инфраструктурой

ЖК «Петровский квартал» который реализует компания NOVBUD – один из самых масштабных проектов Киевского региона и Украины в целом. На сегодня в комплексе введены в эксплуатацию 73 дома из 91-го запланированного. Здесь уже проживает более 6 000 семей и, как утверждает застройщик, эти цифры растут ежемесячно. Высота домов составляет от 5-ти до 11-ти этажей.

Учитывая масштабность проекта, застройщик не мог не позаботиться о наличии инфраструктуры и настолько удачно её продумал, что комплекс стал практически автономным и полностью соответствует концептуальной застройке «город в городе». Подробнее - по ссылке выше.
26 июнь 2019 09:49
Цитата "Житель планеты Земля":
Всем доброго времени суток! Подскажите во сколько на сегодняшний день нужно выезжать и приезжать так что бы без пробок, это возможно? Спасибо!


Вам ніхто не дасть об'єктивної відповіді на це питання. Адже завантаження Бишівської траси зростає постійно, поля вздовж неї продовжують забудовувати. Зараз нормально ще можна виїхати о сьомій ранку, і повернутись до п'ятої вечора, або вже після десятої. Як буде через декілька місяців - можна тільки гадати. Знаю точно, що рік назад було трошки краще, два роки назад - ще краще. Але часи, коли виїзд із Соф. Борщагівки був безпроблемним, вже якось і призабулися. Я вже давно вибираюсь собачими стежками, але тепер і на них бувають затори. Перспектив покращення ситуації у найближчі роки я поки не бачу. Буде тільки гірше.
08 июль 2019 13:44
Что подорвало доверие к этому застройщику, так это их проект коттеджей, который так и не был реализован. Кучу рекламы, визуализаций, я действительно был заинтересован в покупке, но вот так просто взять и отменить целый проект это как минимум насторожило, а как максимум разочаровало.
10 июль 2019 08:35
Мы были на этой неделе на ПК5-2- ставят окна, копошатся что то там себе потихоньку, может в этот раз не остановятся. Хотя, кто знает....останавливали уже не раз ведь(
11 июль 2019 20:57
16 июль 2019 10:22
Добрый день, подскажите, пожалуйста, условия рассрочки в ЖК, если кто-то пользовался. Сумма привязана к доллару? Повышение цены на кв.м в ходе постройки домов также влияет на сумму взносов/рассрочки?

Спасибо заранее.
16 июль 2019 23:13
Сколько стоит квартира в ЖК «Петровский квартал»



В июле 2019 года в ЖК «Петровский квартал» в селе Петровское можно приобрести жилье по минимальной цене 13 500 грн за кв. м в доме, который планируют ввести в эксплуатацию в конце 2021 года. Стоимость квадратного метра не зависит ни от этажа, ни от количества комнат. Однокомнатную квартиру площадью 32,71 кв. м в «Петровском квартале» можно купить за 441 585 грн.

Летом нынешнего года для всех инвесторов комплекса доступна рассрочка от застройщика на специальных условиях — на срок до 35 месяцев без первого взноса. Размер ежемесячного платежа для однокомнатной квартиры, указанной выше, при таком способе инвестирования составит 12 617 грн.
17 июль 2019 09:47
Цитата "Serzio":


У нас изменений на стройке почти нету. Получаем планы работ по строительству, которые не выполняются, сроки затягиваются постоянно. Организовываются собрания, но это как всегда разговоры не о чем. Мое мнение - у застройщика нету денег.



Естественно - нет денег! были бы - строил дальше!
А все из-за демпинга - самая низкая цена, самые "сладкие" условия рассрочки.
0% - первый взнос - звучит ярко, но только недалекие не понимают, что сами себе копают яму. Народ ведеться, вкладывается ...а цены на стройматериалы и рабочую силу растут. Застройщик тоже сделал ряд ошибок - демпинг, конкуренция .... сразу кучу комплексов строить и по всем проблемы со сроками.
Начиная новый проект, открывая продажи на новую очередь - на старте продаж привлекает как бы "кучу" денег, которая обесценивается на этапе строительства.

Кстати, кто знает что случилось с коттеджным городком?

П.С. мы покупали в 2012 году во 2й очереди на этапе 1го этажа. 1кв м стоил тогда 800 дол при курсе 8, сейчас это больше 20 тыс за метр. Сдали тогда с задержкой месяца на 4. Но нам было на руку - больше время оплатить квартиру. Рассрочки после сдачи не было(((
Тогда и сдавались ома сразу с придомовой и площадками и деревьями, потомучто была выше маржа застройщика, и на все хватало средств.

5-ти этажный дом "сдался" ярко-оранжевый пол года назад, а вокруг разруха и по ходу на долго(((
Опять запустят в продажу новый дом, чтоб закрыть долги по предыдущему... и так до бесконечности....
18 июль 2019 07:43

Усе трошки складніше. Гляньте вартість квадратного метра в Білогородці, Тарасівці, не кажучи вже про який-небудь Немішаєве. Там та ж сама приїзжа робоча сила, але логістика будматеріалів навіть подорожче буде. І нічого - якось будують, ще й заробляють щось на цьому.
Раніше були чутки, в тепер цю інформацію можна вважати офіційною - вище керівництва забудовника фігурує в купі різних кримінальних проваджень:

//reyestr.court.gov.ua/Review/82229275

"...дії правоохоронних органів призвели до вимушеного часткового призупинення діяльності ТОВ «Петрівський квартал», в результаті чого у товариства погіршилась репутація, припинились діяльність по відчуженню об`єктів, які будуються, відповідно товариство не мало змоги організувати фінансування та виконання будівельних робіт, що призвело до затримки закінчення будівництва об`єктів та введення їх в експлуатацію."

Відповідно котеджне містечко, як і усі можливі інші нові об'єкти, найімовірніше будуватиме вже якийсь "інший" забудовник, з незіпсованою репутацією. Хоча це тільки моє припущення.

23 июль 2019 22:00
24 июль 2019 13:23
Цитата "Sofi_Sahno":


П.С. мы покупали в 2012 году во 2й очереди на этапе 1го этажа. 1кв м стоил тогда 800 дол при курсе 8, сейчас это больше 20 тыс за метр. Сдали тогда с задержкой месяца на 4. Но нам было на руку - больше время оплатить квартиру. Рассрочки после сдачи не было(((
Тогда и сдавались ома сразу с придомовой и площадками и деревьями, потомучто была выше маржа застройщика, и на все хватало средств.

5-ти этажный дом "сдался" ярко-оранжевый пол года назад, а вокруг разруха и по ходу на долго(((
Опять запустят в продажу новый дом, чтоб закрыть долги по предыдущему... и так до бесконечности....



Получается, что есть вероятность, что какой-то дом или дома вообще не достроят!
24 июль 2019 14:17
Добрый день
Скажите, новая норма о запрете использования газовых котлов в домах выше 3 х этажей - распространяется на дома, которые уже построены/достраиваются, но еще не введены в эксплуатацию ?
могут быть проблемы с введением в эксплуатацию и заселением?
25 июль 2019 09:07
Цитата "Юл_ия":
Добрый день
Скажите, новая норма о запрете использования газовых котлов в домах выше 3 х этажей - распространяется на дома, которые уже построены/достраиваются, но еще не введены в эксплуатацию ?
могут быть проблемы с введением в эксплуатацию и заселением?


Норма не стосується будинків, будівництво котрих офіційно почалося до вступу цих норм в дію, за умови, якщо в процесі будівництво не зупинялося. При цьому не факт, що зірвані заявлені терміни будівництва не можуть розглядатися як наявність зупинок в будівництві. Я б радив проконсультуватися з цього приводу з юристами, бажано з декількома. Юридичні розділи інтернет форумів, в тому числі цього форуму, Вам в поміч. При цьому слід зважити на практику НОВБУДу занижувати категорію складності об'єктів. До 2017-го з цим усе проходило гладко, але після зміни ДБН та процедури введення будинків в експлуатацію, це може мати наслідки. Особливо враховуючи, як з 2017-го постійно переносяться заявлені терміни завершення будівництва 12-ї лінії, котра досі незавершена і кінця поки-що не видно.
Звісно, у відділі продажів Вам нададуть купу аргументів і доводів того, що в мутних схемах НОВБУДу нема жодного ризику для інвесторів. Можете їм просто взяти і повірити. Але я б радив витратити кілька днів на копання істини. Якщо більшість юристів на форумах підтвердять, що шанс вляпатись у халепу мінімальний - можна ризикнути.
26 июль 2019 05:20
Спасибо!!
А тут есть ещё инвесторы дома по Соборности 105 в? Я так понимаю, это и есть 12я линия как раз..
26 июль 2019 23:18
В 12-й лінії ще може бути окрема історія з газом на 10-11 поверхах, адже вони будуються як нежитлові приміщення. У попередніх лініях без проблем забудовник вже після введення в експлуатацію в доволі короткі терміни проводив липову "реконструкцію" верхніх поверхів, після чого вони ставали житловими, і їх інвестори могли оформити право власності на квартиру. Але після змін усіх норм є сумніви у можливості такої "реконструкції" з газовими котлами.
26 июль 2019 23:39
О, теперь понятны слова риелтора ( у нас переуступка) - "у вас же не 11й этаж".. спасибо!
28 июль 2019 09:47
Цитата "Юл_ия":
О, теперь понятны слова риелтора ( у нас переуступка) - "у вас же не 11й этаж".. спасибо!


Я по переуступці продав майнові права ще до появи нових норм. Тепер кожен раз зітхаю з полегшенням, усвідомлюючи якого тягаря позбувся. Постійно вилазять такі нюанси, що я починаю сумніватися в тому, що 12-лінію зможуть увести в експлуатацію. Почитав про проблеми "Пражського кварталу - 2", котрий будінспекція через суд вимагає знести як самочинний самобуд, і про причини, чому були відмінені містобудівні умови та декларація на початок будівництва. Окрім відстані до приватної забудови, там ситуація просто ну дуже схожа на ситуацію з 12-ю лінією. По факту нема дозволу на будівництво комплексу 12-ї лінії, а є окремі декларації (не дозволи) про початок будівництва шести окремих будинків із явно заниженою на той час 3-ю категорією складності. Наскільки я розумію, заниження категорії складності раніше дозволяла забудовникам вести будівельні роботи без експертизи проекту та отримання дозволу. Згідно з ДПТ місцевості, тут дозволяється щільність населення 375 мешканців на гектар. Чотири будинки із шести в 12-й лінії (105в1 - 105в4) будуються усі якраз на одній ділянці площею 1 гектар. Сумарно кількість їхніх квартир близько 350. Вони точно впишуться в норму щільності заселеності території? Наразі для ДАБІ існує чотири окремі декларацію про початок будівельних робіт чотирьох окремих будинків кожен на ділянці площею 1 га. Той факт, що це одна й та ж сама ділянка, найімовірніше, може з'ясуватися під час експертизи проекту, котра тепер стала неминучою, і її тепер неможливо уникнути просто занижуючи категорію складності. А ще в 12-й лінії є два будинки (105б4 - 105б5) розташовані на одній ділянці з будинками 11-ї лінії. Тут теж своя окрема математика, але факт, що ДАБІ в Пражському кварталі -2 повідміняла раніше схвалені документи і через суд намагається змусити забудовника знести будинки, на кожен з яких раніше схвалювала декларацію про початок будівництва із заниженою 3-ю категорією складності.

Тепер про документи. Раніше на оф. сайті Петрівського кварталу можна було подивитися ті самі шість окремих декларацій про початок будівництва будинків 12-ї лінії. Тепер в меню "документація" натискаю на розділ "Разрешение о начале строительных работ", і замість дозволів на будівництво браузер відкриває сторінку з текстом, який класний Петрівський квартал.
Захожу в розділ документів Петрівського кварталу на ЛУН.УА . Знаходжу "свій" колишній будинок і намагаюся подивитися "Дозвіл на виконання будівельних робіт серія КС № 083163061239 від листопада 2016 року (вул. Соборна 105-В, 4)". І мене перекидає на сторінку ДАБІ, на котрій з'ясовується, що документ під цим номером називається "декларація про початок будівельних робіт", і аж ніяк не "Дозвіл на виконання будівельних робіт". У цій декларації все так ж третя категорії складності, і вказаний підрядник "ПАТ Будівельно-монтажне управління №33" не відповідає фактичній дійсності. Наразі 12-ту лінію будує підрядник "Шатро". Підрядника змінили ще 2 роки назад, але забудовник чомусь не поспішає інформувати про це ДАБІ, хоча мав би. Мабуть, побоюється ворушити документи.

Можливо, це я просто себе так накручую щоб самому собі підтвердити, що правильно і вчасно розірвав стосунки із забудовником, ще до того, як почали вилазити усі проблеми. Але принаймні я підкинув Вам трохи інформації, котру варто було б обговорити з юристами для прийняття рішення.
31 июль 2019 14:53
Знать бы все это раньше, не вложился бы точно в это строительство. Думал масштабный проект, проблем быть не должно. Но как оказалось, ошибся.. Как вы разрывали договор?
01 авг 2019 05:29
Цитата "Serzio":
Знать бы все это раньше, не вложился бы точно в это строительство. Думал масштабный проект, проблем быть не должно. Но как оказалось, ошибся.. Как вы разрывали договор?


Та ніяк не розривали. Просто продали все по переуступці місяців десять назад. Хоча ще рік назад забудовник інвесторам 12-ї лінії сам пропонував повернути майже усю суму при розриві договору. Як би це все насправді відбулося і що означає повернення майже усієї суми - не знаю. На практиці будь-який результат взаємодії із забудовником дуже відрізняється від того, що він обіцяє спочатку.
Ще у вересні минулого року ми думали, що дочекаємось квартиру, але вже в жовтні троюрідна сестра моєї дружини продала майнові права на квартиру в сусідній секції від нашої і купила готову квартиру в іншому ЖК. Невдовзі ми з дружиною різко захотіли зробити те ж саме, хоч забудовник і обіцяв увести 12-у лінію в експлуатацію протягом півроку. Але нам з багатьох причин тоді вже стало не актуально чекати куплену квартиру. Навіть діти тоді сказали, що вже не хочуть жити в Петрівському кварталі. Не знаю наскільки зараз легко знайти покупця по переуступці, але ще минулої осені ми свою продали десь за тиждень. Щоправда з врахуванням усіх додаткових платежів окрім півтора року часу ми ще втратили близько п'ятисот доларів на 75-и квадратних метрах. Але меншу квартиру продати було б менш збитково, можливо навіть з невеличким плюсом. Чи є зараз попит на 12-ту лінію - навіть не знаю. З однієї сторони за цей час трохи збільшилась ступінь готовності, а з іншої взагалі не віриться, що її добудують хоча б за рік або взагалі коли-небудь. Парадоксально, але ще рік назад я міг вірити у те, що її добудують за пів-року.
01 авг 2019 20:36
по поводу газа мне прислали копии разрешительных документов

по поводу разрешения на строительство и декларации от начале строительства- заявляют, что это документы одинаковой силы. В Декларации указано количество этажей, квартир, людей.
В моем случае, я не гонюсь за сроками. Мне важно, что бы сдали в итоге(((
Кстати, последние пару месяцев , судя по лун.юа - сдвинулось строительставо..
это я себя уговариваю... все понравилось и цена подходит((( в квартире были..
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3436. . .40
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее