Подать объявление

ЖК Петровский квартал | Novbud | Петровское

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2013 - 2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
-22из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 89.
18/20%
14/16%
31/35%
17/19%
9/10%
1. . .2628. . .40
18 апр 2018 11:05
Цитата "ShevchenkoAnna":
DonCarlos, А что именно вас не устроило в последний момент? Мы вот тоже на стадии принятия решения, мне здесь очень нравится

Да, нам тоже нравится. Готовый для жизни город в комплексе за городом
18 апр 2018 12:31
я долго рассматривал этот вариант, так как очень мне пригляделся. но тоже накануне принятия решения все таки склонился к тому, что бы не покупать здесь квартиру. очень мутно как-то, и деньги идут на какие-то развлекаловки, а не на более рациональные и нужные вещи
22 апр 2018 07:45
Цитата "Ткач_":
очень мутно как-то, и деньги идут на какие-то развлекаловки, а не на более рациональные и нужные вещи


Вирішили залишитись бомжом, чи таки знайшли кришталево-чистого забудовника? Без конкретики подібні дописи виглядають як висер конкурентів, а не як інформація, котру варто брати до уваги.
23 апр 2018 07:15
Цитата "ZMaster":


Вирішили залишитись бомжом, чи таки знайшли кришталево-чистого забудовника? Без конкретики подібні дописи виглядають як висер конкурентів, а не як інформація, котру варто брати до уваги.


як не культурно з вашої сторони :yes:
мене теж бентежать затримки, бо якщо більше одного кварталу, це трохи занадто. Я знаю забудовників, у яких 3-4 місяці це максимум. А якщо людина орендує квартиру, для неї має значення затримка будівництва 4 місяці чи 1 рік.
23 апр 2018 11:04
Цитата "Pirat80":

Да, нам тоже нравится. Готовый для жизни город в комплексе за городом

Действительно готовый город в жк
23 апр 2018 18:46
Цитата "Nata_Soloveyy":


як не культурно з вашої сторони :yes:
мене теж бентежать затримки, бо якщо більше одного кварталу, це трохи занадто. Я знаю забудовників, у яких 3-4 місяці це максимум. А якщо людина орендує квартиру, для неї має значення затримка будівництва 4 місяці чи 1 рік.


Ок, перерахуйте, будьласка, усі будинки в ПК із затримкою здачі в один рік. Бо ви з ніби таким знанням справи заявили про річні затримки як про повсякчасний факт, що я вже і сам готовий повірити. Звісно, якщо зможете навести побільше прикладів. Або не навести. І зробити вигляд, що в попередньому дописі просто пожартували.

Ну і назвіть же нарешті альтернативні житлові комплекси. Щоб окрім темпів будівництва можна було порівняти ще якісь не менш важливі параметри: вартість, розташування, облаштування території і т.д.

Чи маєте задачу однобоко змальовувти ситуацію?
25 апр 2018 08:16
Цитата "ZMaster":


Ок, перерахуйте, будьласка, усі будинки в ПК із затримкою здачі в один рік. Бо ви з ніби таким знанням справи заявили про річні затримки як про повсякчасний факт, що я вже і сам готовий повірити. Звісно, якщо зможете навести побільше прикладів. Або не навести. І зробити вигляд, що в попередньому дописі просто пожартували.

Ну і назвіть же нарешті альтернативні житлові комплекси. Щоб окрім темпів будівництва можна було порівняти ще якісь не менш важливі параметри: вартість, розташування, облаштування території і т.д.

Чи маєте задачу однобоко змальовувти ситуацію?


ви напевно у кожній людині бачите ворога, який має на меті знизити репутацію вашого ЖК :)
я не живу тут, але часто буваю у сестри, і знаю про затримки як від неї, так і від її друзів, всі називають різні терміни, і тому я і написала приблизно від одного кварталу до 1 року, бо зріз затримок по всіх своїх знайомих вибачте, я не робила :no:
Я ж не сперечаюся з вами, затримки є всюди, і в сусідніх Європейці та Сфері теж. Знаю, бо перед тим як купувати квартиру для сдачі під оренду в цьому районі вивчала всі ЖК. Про мінімальні затримки знаю про такі ЖК як Чері Таун і Щасливий.
25 апр 2018 08:36
есть новости по этому "Космолоту"? Нужно что-то делать, я думаю многие против функционирования этой сомнительной конторы
02 май 2018 09:17
Цитата "Dyadya Kosmos":
есть новости по этому "Космолоту"? Нужно что-то делать, я думаю многие против функционирования этой сомнительной конторы

Писать коллективное письмо?
02 май 2018 10:16
Цитата "Dyadya Kosmos":
есть новости по этому "Космолоту"? Нужно что-то делать, я думаю многие против функционирования этой сомнительной конторы

Що за "Космоліт" ?
02 май 2018 12:46
Цитата "misto-x":

Значит это не слухи, что есть большие задержки. Очень жаль, нам понравился петровский

Нет, не слухи. Хотя у них прикольно
03 май 2018 08:20
Цитата "Hаllo":

Писать коллективное письмо?


думаю да
нужно идти в отдел продаж, пусть тоже подключаются и что-то делают!
03 май 2018 08:21
Цитата "Andrew Lysak":

Що за "Космоліт" ?


игровые автоматы
03 май 2018 10:25
Цитата "Pirat80":

Да, нам тоже нравится. Готовый для жизни город в комплексе за городом

Именно так. Мне нравится, что в ПК есть все необходимые магазины для жизни, новая почта, Ева. В этом плане они умнички
08 май 2018 08:33
Цитата "Polka_Po":

Именно так. Мне нравится, что в ПК есть все необходимые магазины для жизни, новая почта, Ева. В этом плане они умнички

:super:
13 май 2018 19:33
Цитата "Nata_Soloveyy":


ви напевно у кожній людині бачите ворога,



Не правильне припущення. Я всього-навсього вказав на вашу схильність перекркчувати факти і маніпулювати ними.

Цитата "Nata_Soloveyy":
на меті знизити репутацію вашого ЖК :)



Зауважте, що це - не мої слова. Ви самі почали виправдовуватись.
16 май 2018 07:01
Цитата "Dyadya Kosmos":


думаю да
нужно идти в отдел продаж, пусть тоже подключаются и что-то делают!

Есть какое-то движение по этому вопросу?
24 май 2018 10:30
Классный комплекс, всем советую!
24 май 2018 19:25
26 май 2018 10:24
Как то нехорошо вышло с 15-й очередь, сразу на год перенесли сроки ввода в эксплуатацию :-(
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2628. . .40
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее