Подать объявление

ЖК "Парковий", Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії

10 янв 2018 11:48
Ми зіткнулися з аферистами.
26.11.2017 незрозумілі SMS, 28.11.2017 пряме вимагання грошей – 300000грн. Як шантаж, нам вислали зразки паплюження.
Ми звернулися в прокуратуру.
Там нам пояснили що шансів немає – горобець стріляний – гроші вимагає по перерахунку, з іншого міста і т.д. Прийшла б в офіс за грошима тут її б і спіймали, але це не той випадок. Ми забрали заяву.

Наші конкуренти їй допомагають, якщо ще й платять то ці нападки не припиняться. Чітко відчувається текст професійного будівельника і напівзеківський жаргон в дописах самої Mirra. Крім того - людина з іншого міста надає фото з дрона і технічні деталі.

Ми старанні, визнані будівельники. Наші покупці працьовиті, гідні люди.
В житті Ви часто зустрічаєте людей, що підло, нахально йдуть «по трупах» до мети. Якщо Вас це обурює, не ведіться на брудний-PR, а задумайтеся що (хто) за цим ховається і яку квартиру він хоче Вам втюкати.
10 янв 2018 21:22
Цитата "Сообщество Застройщиков":
Ми зіткнулися з аферистами. 26.11.2017 незрозумілі SMS, 28.11.2017 пряме вимагання грошей – 300000грн. Як шантаж, нам вислали зразки паплюження. Ми звернулися в прокуратуру. Там нам пояснили що шансів немає – горобець стріляний – гроші вимагає по перерахунку, з іншого міста і т.д. Прийшла б в офіс за грошима тут її б і спіймали, але це не той випадок. Ми забрали заяву.

Ні, не було ніякої заяви в прокуратуру. Це брехня. Та ось чому:

1. Те, що ви зіткнулися з аферистами – я вам співчуваю)) Але що саме є ще такого, що Спілка Забудівників намагається приховати? За що Спілку можуть шантажувати? Це питання…
2. Значить Спілка приховує щось дуже серйозне та , можливо, щось жахливе, якщо хтось її шантажує та вимагає гроші! Але що саме? Дуже цікаво…

3. "горобець стріляний" – і прокуратура умила руки? Дуже дивно…
4. "з іншого міста і т.д" – яка різниця з якого міста – на дворі 21 століття! Все цікавіше і цікавіше…

5. Гроші вимагають по переказу – так це ж фантастична можливість прокуратури затримати вимагача грошей! І прокуратура не скористалася такою можливістю???
Не вірю! Та і ніхто в це не повірить.
6. Чи Спілка Забудівників хоче казати, що в Івано-Франківській прокуратурі сидять недосвідчені люди? Та не рівняйте всіх по собі!

7. "ПрийшлА б в офіс за грошима …" - Так це була жінка???

8. "Ми забрали заяву" – А це переляк, панове… В прокуратурі Спілка повинна була би розповісти про що йде мова в шантажу, а Спілка не хоче про це нікому розповідати… Та то є так, тому-то в прокуратурі і немає заяви… Що приховує Спілка???

9. Ні, не було ніякої заяви в прокуратуру. Це брехня.
10. А чи був шантаж? Мені, нажаль, це не відомо…


Цитата "Сообщество Застройщиков":
Наші конкуренти їй допомагають, якщо ще й платять то ці нападки не припиняться. Чітко відчувається текст професійного будівельника і напівзеківський жаргон в дописах самої Mirra. Крім того - людина з іншого міста надає фото з дрона і технічні деталі.

1. Яка різниця вашим інвесторам та мешканцям Франківська – хто пише ПРАВДУ про будівництво Спілки Забудівників… Немає ніякої різниці.

2. Так, у мене дійсно ПРОФЕСІЙНИЙ будівельник, якого, нажаль, немає у Спілки.

3. "напівзеківський "? – немає в українській, милій моєму серцю мові , слова "напівзеківський" та що означає це слово взагалі?

4. Жаргон? Де? Це брехня Спілки Забудівників – всі мої пости – грамотні, обґрунтовані, професійні, коректні та всі вони - по суті справи (та все це визнає і сама Спілка).

5. Фото з дронів? – так, а що? Ви приховуєте своє неякісне будівництво від ваших інвесторів та мешканців міста? У вас це не вийде! Тому я і пишу, що – цитую себе: "Кожного разу я знаходжу все більше і більше порушень у будинках, що будує Спілка забудівників = Філ Буд = Спілка забудівників – ІФ = Спілка забудівників – ІВ…" – 08.01.18. 13:30

А зараз про себе:
1. Я є інвестором квартири по вул. Національної Гвардії, 14 - тому у Спілки є :
а) мій телефон та він указаний мною у всіх листах до всіх державних органів, до яких я звернулася з Правдою про будинки Спілки забудівників;
б) моя адреса проживання теж у них є, так як був укладений Договір №… купівлі-продажу майнових прав.

Висновок:
Ось такими брудними методами працює Спілка Забудівників = Філ Буд.
Та, скільки б Спілка Забудівників = Філ Буд мене не ображала , та скільки б вони мені не погрожували - якісніше та надійніше їх будинки – НЕ СТАНУТЬ.
Крапка.

Цитата "Сообщество Застройщиков":
Ми старанні, визнані будівельники. Наші покупці працьовиті, гідні люди. В житті Ви часто зустрічаєте людей, що підло, нахально йдуть «по трупах» до мети. Якщо Вас це обурює, не ведіться на брудний-PR, а задумайтеся що (хто) за цим ховається і яку квартиру він хоче Вам втюкати.

1. "Ми старанні, визнані будівельники" - але будуємо ми неякісно та чхали ми на вашу безпеку і про це говорять: фото з дронів і, викладена по пунктах, ПРАВДА, про наші будинки, від користувача Mirra.

2. "Наші покупці працьовиті, гідні люди " – але ми користуємося їх довірою та недосвідченістю в галузі будівництва в своїх корисних цілях. Вам – наші ветхі будинки, нам – ваші гроші на квартири в будинках інших забудовників – НАШІ родичі не живуть в наших будинках – бо ми піклуємося про життя НАШИХ родичів.

3. "В житті Ви часто зустрічаєте людей, що підло, нахально йдуть «по трупах» до мети. Якщо Вас це обурює, не ведіться на брудний-PR, а задумайтеся що (хто) за цим ховається і яку квартиру він хоче Вам втюкати" – так, і це все МИ – Спілка Забудівників! Не купуйте наші квартири бо в них страшно жити!
11 янв 2018 09:35
Приходьте поспілкуйтеся з Головним інженером – це будівельник від Бога.
Коли прозвучало питання підпису, він подумав і просив не вказувати – нехоче щоб ще його брудом поливали. Зрозумійте правильно.
11 янв 2018 09:41
Стосовно економії – правда, економимо. Стараємося зробити наше житло доступним простим людям. АЛЕ ЯКІСТ НЕ ПОНИЖУЄМ.
Ліфт, двері – українські але не китайські.
Котла не ставимо – погодьтеся, надто різні потреби в людей, кожен вибирає сам.
Наші покупці зважені люди, які розуміють де якість-добротність а де просто «цяцьки» для накручування ціни.
Наше правило – «Довгобуд це ДОРОГОбуд».
Цегла дає нам можливість будувати швидко, хоча це дорожче по матеріалах. А наші покупці розуміють переваги Цегляного будинку.
11 янв 2018 10:08
Цитата "Miirra":
1. Яка різниця вашим інвесторам та мешканцям Франківська – хто пише ПРАВДУ про будівництво Спілки Забудівників… Немає ніякої різниці.

Якби то була ПРАВДА то справді без різниці. Mirra:- Пишіть Правду від цього ваші дописи тільки виграють. Ваш допис щодо 1.5 цегли на сходових клітках тому підтвердження.
11 янв 2018 10:32
Цитата "Сообщество Застройщиков":
Ми зіткнулися з аферистами.
26.11.2017 незрозумілі SMS, 28.11.2017 пряме вимагання грошей – 300000грн. Як шантаж, нам вислали зразки паплюження.

Ще один спосіб заробітку в інтернеті. Непродишивіть. ;)
11 янв 2018 10:43
Цитата "Miirra":
1. Яка різниця вашим інвесторам та мешканцям Франківська – хто пише ПРАВДУ про будівництво Спілки Забудівників… Немає ніякої різниці.

А чого без різниці? Поливають брудом достойних людей – це обурює. Хтось хоче підло підняти продажі – недобросовісна конкуренція карається в усьому світі.

А де «професійний будівельник» ще святкує, чи немає що сказати?

Раз вже визнаєте що конкуренти допомагають то хоча б натякніть – хто саме. Ну наприклад: « була на будівництві … як там все гарно, які там газоблоки, а яка семетрична форма, купляйте.»
11 янв 2018 11:09
Цитата "Сообщество Застройщиков":
А наші покупці розуміють переваги Цегляного будинку.

Про переваги Цегляних будинків проти каркасних я писала в форумі по ЖК «Центральний».
Цегляні будинки потрібно позицінувати як «Комфорт» і те що вони продаються так дешево – тимчасове явище.
11 янв 2018 11:45
Цитата "Miirra":

В шви між плитами перекриття накидане сміття, та нащо закидати, щоб потім його убирати – ніхто цього робити не буде – просто зроблять стяжку и все.

Шви замонолічуються розчином М75, ТАМ сміття немає. Це повна нісенітниця – ви вичерпуєтеся.
Де «професійний будівельник»?
11 янв 2018 12:40
Цитата "Сообщество Застройщиков":
Тому існує Державна архітектурно-будівельна інспекція України ДАБІ), до основних напрямків діяльності якої відноситься Архітектурно-будівельний контроль. Це професіонали високого рівня, за свої дії вони несуть відповідальність аж до кримінальної і дорожать своєю репутацією. Невіриться в сучасній Україні, тим не менше.

Так, тому недобросовісні забудовники, як Сілка Забудівників=Філ Буд користуються недосвідченістю та довірливістю своїх інвесторів в своїх корисних цілях.

Так, ДАБК існує і, так, до основних напрямків діяльності якої відноситься Архітектурно-будівельний КОНТРОЛЬ і в Івано-Франківську цей обов’язок КОНТРОЛЮВАТИ будівництва, як вірно пише Спілка, покладено на Управління з питань ДЕРЖАВНОГО архітектурно-будівельного КОНТРОЛЮ виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Але! Увага!

За весь час будівництва Спілки=ФілБуд - ЖОДНОГО разу на будівництвах Спілки = Філ Буд не було ЖОДНОГО інспектора та не проводилось ЖОДНОЇ перевірки відповідності будівництва Державним нормам та правилам Держава Україна.

ЖОДНОЇ перевірки… на ЖОДНОМУ ЖК Спілки… Та це – жах…

11.01.18, нарешті, я отримала відповідь від ДАБК Франківська на свій лист, де я описала всі порушення на будівництвах Спілки. З цього листу (дивиться нижче) я зрозуміла, що:

1. перевірка на забудовах Спілки не проводилась, незважаючи на мій лист та проводитися не буде НІКОЛИ;

2. вони-цитую лист ДАБК: "З метою з'ясування обставин справи Управлінням направлено листа замовнику будівництва з вимогою дати ПОЯСНЕННЯ з даного приводу" без дати та № вихідного документу – тобто такого не існує взагалі, а якщо є – то виглядає це так:"Ви там что-то где-то порушили – а ЧО так? – Напишіть свій варіант відповіді – Та ми її перешлемо адресату". Та назвали ціну?…

3. в Управлінні з питань ДЕРЖАВНОГО архітектурно-будівельного КОНТРОЛЮ виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради – ПРОЦВІТАЄ КОРУПЦІЯ чистої води… Та це – жах… Т.в.о. начальника – ще не начальник, але вже – бере гроші?

4. ДАБК виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради взяли на себе відповідальність (кримінальну та перед своєю совістю) – за життя та безпеку майбутніх мешканців цих будинків;

5. зараз чекаю відповідь мера міста.

Та якщо я чекала від ДАБК відповідь та тому не приймала ніяких подальших дій, то зараз, отримавши цей лист, який є БОМБОЮ - я постараюся донести до як найбільшої кількості людей (не лише мешканців Івано-Франківська) всю ПРАВДУ про будинки Спілки Забудівників = Філ Буд та про лист ДАБК, а в цьому мені допоможуть: Ф*Б, Твиттер та заборонені В*К та Однокласники, інтернет видання міста – їх дуже забагато у Франківську, СМІ міста та інші соціальні мережі та іншим (дарунком буде).

П.С. Користувачі Ірка та РоманР не є інвесторами Спілки = ФілБуд, а є їх робітниками або "продаЖниками". Пости користувачів Ірка та РоманР - є не інформативними, взагалі без доказів. Вони є неосвіченими в галузі будівництва та такими, що лише ображають та кусають, тому відповідати на їх пости я не бажаю та не буду.

Відповідь від ДАБК виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради
11 янв 2018 12:56
Людину яка стикалася з будівництвом повинна цікавити НЕ загальна сейсмічність по Франківську, а «сейсмічність майданчика будівництва» згідно таб.5.1 того самого ДБН В.1.1-12:2014.

«Професійний будівельник» нічого не говорить про розділи 5 і 6 цього ДБН.
12 янв 2018 09:22
Цитата "РоманР":
Людину яка стикалася з будівництвом повинна цікавити НЕ загальна сейсмічність по Франківську, а «сейсмічність майданчика будівництва» згідно таб.5.1 того самого ДБН В.1.1-12:2014.

Беруться проби ґрунту на будмайданчику, відповідно вносяться зміни в проекті. Проби не є 100% надійними, тому коли виритий котлован в проект можуть бути внесені зміни. Все погоджено. Зокрема по Шкільній після огляду котловану, інспектор ДАБІ пропонував зменшити залізо-бетонну подушку. Ми на це не пішли. З одного боку не хотілося затягувати будівництво через додаткові погодження-затвердження – це чесно, але все-таки і бажання зробити краще-надійніше теж зіграло роль.
12 янв 2018 10:18
Сходові клітки та ліфти є самі-по-собі ядром жорсткості, оскільки виконуються в монолітному варіанті, також мала відстань між стінами. На фото з дрона видно що внутрішні стіни (сходової клітки) в 2 цегли. Тому, як я вже писав, Ну і що що зовнішня стіна в 1.5цегли (на сходовій клітці).
14 янв 2018 14:15
Про розділи 5 і 6 цього ДБН В.1.1-12:2014.
Навіть якщо в них не заглиблюватися, стає зрозуміло наскільки складна робота Архітектора, Інспектора. Наступний 7-й розділ це більше тлумачення попереднього 6-го, просто для полегшення.
Наприклад п.7.12.1 «…поверховість будівель не повинна, як правило, перевищувати значень, вказаних в таблиці 7.1.
Для будівництва будівель вищих, ніж зазначені в таблиці 7.1, необхідно виконати техніко-економічні та розрахункові обґрунтування.» Думаю що ці обґрунтування є, навіть якщо вони формальні.
П.7.10.10
«Антисейсмічний пояс … як правило, … ширина пояса може бути менше на 100 - 150мм.»
6.2.3
«Для будівель і споруд простої геометричної форми із симетричним і регулярним розміщенням мас і жорсткостей розрахункові сейсмічні навантаження слід приймати такими, що діють горизонтально, як правило…» це про симетричність.
15 янв 2018 09:03

Допис Mirra від 24.12.2017 має негативний тон – речі звичайні, секрету тут немає, читати нудно, тим не менше.

Статутний фонд 1000грн
Що це міняє? На що впливає? Де тут ухиляння від податків? Ми не фін.установа (банк) де стат.фонд грає роль захисту кредиторів. Виводилися б гроші, скажімо, з офшорів чи з іншої фірми то і були б мільйони. Тобто навпаки, саме великий стат.фонд та ще й коли це СП чи дочірня фірма повинен викликати підозру. В Європі взагалі нема статутного фонду – є плата за реєстрацію, але статутного фонду немає.

При реєстрації виявилося що «Спілка ЗабудОвників» вже існує, тому в останній момент була просто змінена 1 буква.
ТОВ "Спілка забудівників" = ТОВ "Спілка забудівників – ІФ" = ТОВ "Спілка забудівників – ІВ" = ТОВ «Філ Буд»
Це неповний перелік. Кілька фірм для розділення бізнесової активності – це річ загально-принята. Ніхто цього не приховує, це загальнодоступна інформація, а співзвучність в назві тільки підкреслює спорідненість.

Филюк Микола Федорович – засновник i директор – наш лідер. Працює в будівництві все життя. Ми його команда. Фірма «Філ Буд» акронім саме від Филюк так само як і наш сайт //fil-bud.if.ua/

16 янв 2018 10:25
Цитата "Сообщество Застройщиков":
В Європі взагалі нема статутного фонду – є плата за реєстрацію, але статутного фонду немає.

Обережніше з узагальненнями. :no-no:
16 янв 2018 13:28
Не розумію - Таб.7.1 ДБН В.1.1-12:2014. Стіни комплексної конструкції з цегли - 12поверхів.
Армутури, об'язки - чим не комплексна конструкція.
18 янв 2018 10:57
Цитата "Ірка":
Не розумію - Таб.7.1 ДБН В.1.1-12:2014. Стіни комплексної конструкції з цегли - 12поверхів.
Армутури, об'язки - чим не комплексна конструкція.

Це для Вас комплексна конструкц?я - для <профес?йного буд?вельника> це нагода придертися. А Спілка це розуміє.
18 янв 2018 11:22
Ви зрозумійте, уявіть.
Від імені Спілки пише такий собі офісний працівник - менеджер, секретарка, але не будівельник. Він/вона виловлює головного інженера, прораба чи ще когось, розпитує а потім пише-переповідає. Неважко також здогадатися - головний інженер має багато клопоту, напевно в проект він вникав але не настільки щоб звіряти з ДБН чи рахувати з калькулятором "інерційні сили на рівні якогось поверху". Відписувався "аби поскорше". "Професійний будівельник" - "такі, да", якщо вставки Mirra забрати.
22 янв 2018 08:21
Історія продовжується. Маємо нові погрози, вимоги поки-що ті самі. Лист просто вульгарний. Вже як інструмент виступає суд, тут неважливо результат - важливий процес. Масою все можливих запитів прагне створити проблеми дежбудконтролю i це зіпсує налагоджену взаємодію. Ще передбачаються маніпуляції щодо Руслана Марцинківа .
Ми з таким зіткнулися вперше.
Пише що 22.01.2018, тобто сьогодні, останній термін.
Чекаєм.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx