ЖК "Паркова Оселя - 5" ( п'ята черга ), Буча, вул. Ярослава Мудрого/Малиновського

Находятся в 8 км. к северо-западу от Киева. Ирпень - население 45 000 жителей.
Коцюбинское - входит в состав Ирпеня, расположен вплотную к Киеву.

користувач форуму
Ответов: 29
Шановний забудовник!!!!! Хтось обіцяв на початку кожного місяцю надавати звіт про проведену роботу? Ах да я забув вам мабуть як завжди нема чого показувати...бо ми самі все бачемо. І в решті решт чому не чого не робіться??? Дайте на решті правдиву інформацію. Бо складається враження що Вам до всього байдуже. Бо коли підписували договори обіцяли майже золоті гори, а на виході тільки пшик. ДУЖЕ СУМНО....
користувач форуму
Ответов: 32
Можливо, чекають на ще одну зливу) а якщо серйозно, то якось воно все печально. Місяць серпень, а подушка під секцію лишень. І все стоїть та нічого не робиться. Це ж коли це все будуватися буде, у зимові морози? До вересня наступного року коробка по договору має бути вже... А фундаменту навіть у перспективі не видно
користувач форуму
Звіту - нема.
Робота - стоїть.
Трактор - лише.
Будинки - стоять.
Фундаменту - нема.
Фото - в подарунок
image-0-02-05-71759d839c36479aeddc0ba2cc2bafe9cb8fb9ce5e1c365bfd712853aa15fa55-V.jpg
користувач форуму
Вітання інвесторам із Незалежністю! Якби не люблю #зради, але це вже якось починає напрягати. З нашою чергою "фсьо" на цей рік, я правильно зрозумів? Хто яку інформацію має? Судячи з темпів робіт, яких фактично нема, до кінця року фундаменту ми можемо і не побачити...
користувач форуму
Дуже сумно, але ця картина не змінна вже півтора місяця, забудовник мовчить. За інформацією з форума 3 черги, люди досі не оформили право власності на житло, тому скоріш за все люди з приватних будинків теж не оформили право власності, тому замкнуте коло. Тому пропозиція - треба всім інвесторам п'ятої черги збиратися найближчим часом, та йти до забудовника і задавати питання.
IMG_20170827_171638.jpg
IMG_20170827_171634.jpg
новий користувач
Ответов: 4
Похоже, застройщику дешевле прокинуть всех "инвесторов" пятой очереди, чем решить вопрос с владельцем дома. Да и договор составлен таким образом, что ничто не стимулирует застройщика закончить строительство в срок. Поэтому, вопрос, который я советую поднимать - изменение ставки неустойки 0,1% в месяц в договоре при просрочке времени ввода в эксплуатацию. Потому что это смешно - застройщик может абсолютно ничего не делать, минимальные банковские проценты все покроют. Какой смысл ему что-то решать и что-то делать? И, если изначально доверие к застройщику было, то сейчас видно, что он ничего не будет делать. Максимум обещать. Как насчет ответственности под свои обещания? Задержка в год и более его явно устраивает, а нас - нет!
користувач форуму
Тим паче вони себе застрахували від інфляції по держстату, а вона буде точно. А потім вийде по нулях, чи не на нашу користь точно. Я так зрозумів, що наші кошти зараз йдуть на інші їх проекти, Сонячну, приміром. Чи здачу і доведення до ладу іншої черги. По ходу у них нема ресурсів і кому працювати. Інакше не розумію, як більше 8 місяців не можна вирішити ситуації з тими будинками.А без них, мабуть, нема добра на будівництво черги,як такої. Найсумніше те, що ми пишемо, вони читають, а навіть звіту свого не настрочать. Нічого сказати, по суті
користувач форуму
IMG_20170927_101001.jpg
IMG_20170927_100926.jpg

Ось минув ще один місяць, а змін так і нема. У відділі післяпродажного обслуговування нічого толком пояснити не можуть.
користувач форуму
А що вони взагалі кажуть? типу рік скоро буде, а нічого не зроблено, а вони не знають чому?
користувач форуму
Доброго дня всім інвесторам п'ятої черги. Хочу повідомити сумну новину, був вчора в Меліораторі, де повідомили що будівництво найближчий часом не розпочнеться, орієнтовний час початку будівництва середина листопада. Причину пояснюють проблемою з відселенням людей з часних будинків. Ось такі справи.
користувач форуму
І ще одне питання? яка кількість людей на форумі п'ятої черги, відгукніться. Треба об'єднуватися, та разом підштовхувати будівельну компанію, бо поки мовчимо і нічого не вимагаємо то і такий результат.
новий користувач
Ответов: 6
Добрий вечір, я сьогодні теж там була. Мені відповіли те що і Вам.
новий користувач
Ответов: 4
+ 1 - тоже инвестор
щойно зареєструвався
Ответов: 3
+1
користувач форуму
Все, що вдалося дізнатися, це те, що начебто через тижні два планується рух. Наче на фініші питання з власницею житла у приватному, якщо його так можна назвати, будинку. Через неї наче і був увесь ступор, побачимо. Так, інвестор я, який створював цю гілку) можна зробити і групу у вайбергруп
користувач форуму
Це нас так мало на форумі, чи деякі соромляться зізнатися що теж влізли в цю халепу???
користувач форуму
Ті хто відгукнувся, які будуть пропозиції??
користувач форуму
Чекаємо до кінця поточного тижня, дивимося... Тоді, якщо все стоїть і нічого не рухається, збираємося і йдемо до забудовника. За поясненнями, графіком виконання робіт, умовами договору, на крайняк. Не чекати ж усім інвесторам 9-поверхівки на три секції, допоки "тітка з приватного будинку виселиться"? Ми ж її не винесемо звідти...
Нас тут не багато. Думаю, що частина не знає про цей форум, частина можуть бути "пільговиками". Було би добре залучити усіх інвесторів в одну групу, скажімо, у google чи подібну..
користувач форуму
Тепер саме цікаве, як усіх об'єднати??
новий користувач
Ответов: 6
Добрий вечір, я дума краще зібрати збори інвесторів.
Пред.След.

Вернуться в Ирпень, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинское

dsf

Обсуждение новостей 

• ЖК Дания

10 450 грн./м2

Новый ЖК в Софиевской Борщаговке

• ЖК на ул Дизельная 14

все квартиры проданы

ЖК в Харькове, Слободской район

• ЖК Весняний

6 310 грн./м2

Новий житловий комплекс в Івано-Франківську

• ЖК Украинка

все квартиры проданы

Новый жилой комплекс эконом-класса в Украинке.

• ЖК Атриум

11 900 грн./м2

Интересный жилой комплекс "Атриум" в Ирпене