ЖК "Паркова Оселя - 4" ( четверта черга ), Буча, вул. Ярослава Мудрого

Находятся в 8 км. к северо-западу от Киева. Ирпень - население 45 000 жителей.
Коцюбинское - входит в состав Ирпеня, расположен вплотную к Киеву.

користувач форуму
Ответов: 22
Нездешняя писал(а):[i]

Я не спец по этим вопросам, но дом у нас кирпичный, утепляют его мин. Ватой, а не пенопластом ,да и вообще в доме автономное отопление,штукатурка,стяжка,электрика.Мы выбирали между Форест лендом,Новой Бучей и Бучей квартал, и однозначно Паркова оселя выигрывала по многим критериям,но,конечно же, в первую очередь из-за такого козырного расположения!
користувач форуму
Ответов: 26
ТехнадZORRO писал(а):Это по каким критериям вы определяет? Испытание кирпича проводили? В чем дефекты монтажа окон? "Кривизна" оконных приемов в пределах нормативов. Абы ляпнуть.

Ваше "абы ляпнуть" - переход на личности. Весьма неприятный. Не хотела бы такого соседа рядом.
Лично я видела во втором доме щели в 2 сантиметра между пластиковой рамой и оконным проемом. Двухсантиметровые щели - достаточный критерий?
користувач форуму
Ответов: 26
ol-ya писал(а):Я не спец по этим вопросам, но дом у нас кирпичный, утепляют его мин. Ватой, а не пенопластом ,да и вообще в доме автономное отопление,штукатурка,стяжка,электрика.Мы выбирали между Форест лендом,Новой Бучей и Бучей квартал, и однозначно Паркова оселя выигрывала по многим критериям,но,конечно же, в первую очередь из-за такого козырного расположения!

По поводу расположения - согласна. Минвата уже не уникальность - с 2015 года на нее перешли почти все застройщики. Автономное отопление, электрика, стяжка - тоже вроде норма.
новий користувач
Ответов: 17
Нездешняя писал(а):
Ваше "абы ляпнуть" - переход на личности. Весьма неприятный. Не хотела бы такого соседа рядом.
Лично я видела во втором доме щели в 2 сантиметра между пластиковой рамой и оконным проемом. Двухсантиметровые щели - достаточный критерий?

надеюсь мы будем жить в разных секциях,)
Почитайте ДСТУ по монтажу оконных и дверных проемов, там увидите ответ.
А откосы штукатурить не будут? Конечно будут, вот и уйдут ваши 2 см.
відділ продажів проекту
Ответов: 433
Шановні покупці 4 черги ЖК "Паркова Оселя" :hi:
Дякуємо всім хто зміг бути присутніми на зборах, які відбулись 21.10.2017.
1. Як і вирішили на зборах, нами був підготовлений Протокол результатів проведених зборів. Зміст Протоколу з рішеннями ми надішлемо завтра всім на електронну пошту.
2. В суботу буде надсилатись всім на пошту Перелік робіт , які проводились по будинку на цьому тижні. Цей перелік надається Головним інженером ПрАТ "Меліоратор"
Деталі за телефоном післяпродажного відділу. :thanks:
користувач форуму
Ответов: 80
Спасибо 👍
користувач форуму
Ответов: 49
Шановний забудовник а що з роботами на будинку??? знову тиша! чому не утеплюється стіна з двору? все в такому ж стані як і до зборів. Самі обіцянки. Такими темпами думаю ми отртмаємо ключі десь у травні.
користувач форуму
На этой неделе закончили стену от трассы, а во дворе скорее всего из за дождя не пошло, я так думаю. Ждет отчет на почту
відділ продажів проекту
Доброго дня всім покупцям.Стосовно проведених робіт за тиждень.
Звіт по проведеним роботам надається Головним інженером ПрАТ "Меліоратор" щотижнево у післяпродажний відділ. А ми в свою чергу робимо розсилку всім покупцям. Сьогодні чекаємо на отримання звіту для розсилки . Тоді зможемо коментувати проведені роботи. :thanks:
новий користувач
Ответов: 13
Почему качество отчетов для покупателей Солнечной осели на порядок лучше чем у Парковой? Застройщик ведь один.
Неужели тяжело выкладывать аналогичные видеоролики в нашей ветке?
відділ продажів проекту
Доброго дня . :winky:
Вчора відділом післяпродажного обслуговування був надісланий всім на пошту звіт від Головного інженера за минулий тиждень по проведеним роботам по 4 черзі будівництву.
Додатково звіт публікуємо і на форумі. :thanks:
Звіт про проведенні будівельні робот за звітний період згідно графіку завершення будівельних робіт в житловому будинку.docx
(16.88 Кб) Скачиваний: 79
користувач форуму
Мені не прийшов, чому?
відділ продажів проекту
Хто не отримав звіту. Зателефонуйте у післяпродажний відділ. Уточнемо ще раз Вашу пошту. :call:
користувач форуму
Ответов: 30
Для чього уточнювати пошту якщо Ви туди нещоодавно надсилали запрошення на збори і потім витяг з протоколу зустрічі з покупцями? Пошта у всіх та сама, що і була. А от із розсилкою звітів, працює не добре, мені дуже часто не доходить, як і цей останній звіт не дійшов. Зробіть щось з вашим сервісом розсилки імейлів.
користувач форуму
Сьогодні заїхали подивитися на обіцянку... Жах. За два тижні нічого не зроблено. Бесідки на даху стоять напівнакриті, дві накриті ОСБ плитою, дві взагалі не накриті ....іде дощ, страшно уявити навіть, що там з верхніми поверхами, мабуть замокло все. Скління відбувається за якимось дивним принципом, деякі поверхи взагалі не засклені, стіни мокрі, забиває дощ. Враження опустилося нижче плинтуса, ніякої здачі до нового року не буде.
користувач форуму
Ответов: 52
Я повністю згодна з попереднім коментарем!!! Будівництво майже стоїть на одному місці. Думаю на Новий Рік ніякої здачі не буде...(((
користувач форуму
Шановні сусіди коли забудовник на форумі прочитав що в нас є думки подати в суд то швиденько зібрав збори і як завжди щось було наобіцяно. коментарі були позитивні від тих хто був еа зборах. ми не були але те що я вчора побачила це поосто шок. Замокла недобудована коробка. За два тижні зима...Робимо висновки і знову піднімаємо питання позову.
відділ продажів проекту
Доброго дня . :winky:
Відділом післяпродажного обслуговування проводиться розсилка всім на пошту звіту від Головного інженера за поточний тиждень по проведеним роботам по 4 черзі будівництву.
Додатково звіт публікуємо і на форумі. :winky:
:bye:
Звіт про проведенні будівельні робот будинок №4 від 04.11.2017р.docx
(17.02 Кб) Скачиваний: 80
користувач форуму
Шановний забудовник, якщо роздрукувати всі ваші звіти то можна побудувати паперову квартиру. Де реальні роботи на будинку??? Сьогодні вранці знову заїхали, витратили час, звірити ваш звіт з реальністю. Нічого не зроблено! Бесідки недороблені вже місяць! О 9 ранку жодного робітника. Скоро впаде сніг, опуститься температура і ви скажете що погода заважала.
користувач форуму
Ответов: 52
А ми ввечері, сьогодні, проїжали біля будівництва так людей багато працює, що нас дуже порадувало)))))))
Пред.След.

Вернуться в Ирпень, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинское

dsf

Обсуждение новостей 

• ЖК на ул Дизельная 14

все квартиры проданы

ЖК в Харькове, Слободской район

• ЖК Украинка

все квартиры проданы

Новый жилой комплекс эконом-класса в Украинке.

• ЖК Дания

10 450 грн./м2

Новый ЖК в Софиевской Борщаговке

• ЖК Весняний

6 310 грн./м2

Новий житловий комплекс в Івано-Франківську

• ЖК Атриум

11 900 грн./м2

Интересный жилой комплекс "Атриум" в Ирпене