ЖК "Паркова Оселя - 4" ( четверта черга ), Буча, вул. Ярослава Мудрого

Находятся в 8 км. к северо-западу от Киева. Ирпень - население 45 000 жителей.
Коцюбинское - входит в состав Ирпеня, расположен вплотную к Киеву.

відділ продажів проекту
Ответов: 433
Доброго дня, шановні покупці!
Звертаємо вашу увагу на те, що відділ післяпродажного обслуговування працює з 09:00 до 17:30.
Всі дзвінки, які надходять у відділ обслуговування оброблюються.
Хто не додзвонився прохання зателефонувати ще раз.
користувач форуму
Ответов: 80
У нас теж прохання на форумі вже втретє піднімається питання зборів, чому немає реакції? На минулих зборах пропонували відразу визначити наступну дату. Чекаємо пропозицій
користувач форуму
Ответов: 48
А чому ви вирішили, що я дзвонила в інший час?
І чому проігнорували мій інший коментар про строки здачі?

Житловий Комплекс писал(а):Доброго дня, шановні покупці!
Звертаємо вашу увагу на те, що відділ післяпродажного обслуговування працює з 09:00 до 17:30.
Всі дзвінки, які надходять у відділ обслуговування оброблюються.
Хто не додзвонився прохання зателефонувати ще раз.
користувач форуму
Ответов: 48
Доброго дня! Два дзвінка у післяпродажний відділ - переводять на автовідповідач.
Очікую фотозвіт. Коли здача будинку?
користувач форуму
Ответов: 49
Приєднуюсь. Дзввнки ігнорять. Роботи на будинку такими темпами ще місяці на три. Забудовник а ну пообіцяйте щось... тільки правдиве!
новий користувач
Ответов: 17
Я из третей очереди. После первых просрочек относительно 31 сентбяря - обещали на 21 февраля.
В реальности получили ввод в эксплуатацию 26 червня. Так что задержка 9 месяцев относительно даты в контракте.
користувач форуму
Ответов: 21
Застройщик! Ну Наберитесь уже смелости, ответьте на вопросы! Что за тактика такая игнорировать полностью нас мы же имеем полное право знать ситуацию с нашими же квартирами!!! Сколько можно не отвечать на звонки и молчать о собрании? Когда будет собрание? Когда ввод дома в эксплуатацию?Или же Вы молчите, значит все по плану и 15 октября сдача дома,верно?
користувач форуму
Ответов: 32
Добридень, а вони вже у нас 3 місяці нічого не коментують, чому 5 черга не рухається, пиши не пиши. І фото-звітів обіцяних нема, відповідно. Забудовнику, схоже, сказати нічого, соромно за обіцяне. Тому слухавки не беруть і не пишуть. Вам слід зібратися самим і піти особисто, поговорити. Адреси Ви знаєте. У нас же ще все попереду і дуже довго, по ходу...
користувач форуму
Ответов: 51
Давайте у суботу зберемося і підемо до відділу після продажі...
користувач форуму
Lera1988 писал(а):Давайте у суботу зберемося і підемо до відділу після продажі...

Підтримую.
відділ продажів проекту
Ответов: 433
Доброго дня!
Надсилаємо Вам фотозвіт ЖК «Паркова Оселя».
Станом на 03.10.2017 зроблені та заплановані до виконання наступні роботи.
Перша секція:
На даху завершено встановлення альтанок.
Здійснено розведення систем опалення з 5 по 8 поверх, поквартирно.
Здійснено розведення електрики по квартирно до 9 поверху.
Завершені роботи по утепленню та фарбуванню східної сторони будинку.
Завершено скління вікон з 1 по 9 поверхи з боку східної сторони будинку.
Ведеться утеплення фасаду північної сторони будинку.
:yes:

Друга секція:
Завершуються роботи по утепленню та штукатуренню південної сторони будинку.
Завершується скління вікон фасаду західної сторони будинку.

Стосовно введення будинку і інформації про проведення зборів покупців 4 черги будівництва, то ця інформація буде озвучена нами найближчим часом.
:thanks:
P1010013.JPG
P1010012.JPG
P1010010.JPG
P1010009.JPG
P1010008.JPG
P1010004.JPG
P1010003.JPG
IMG_6797.JPG
IMG_6795.JPG
IMG_6794.JPG
IMG_6785.JPG
користувач форуму
Шановний забудовник, а найближчим часом це коли, будуть збори? Через тиждень, два, три, місяць...? Ви можете конкретно сказати дату зборів? Всі чекають.
користувач форуму
Я думаю, що ми маємо право знати коли буде будинок здаватись в експлуатацію. Я наприклад, розраховувала, що це буде 14 жовтня і усі так думали. А тепер ви подумайте, можливо людям немає де жить, а ви тягнете кота за хвіст.
користувач форуму
Забудовник! що це за формулювання: "зроблено та заплановано"??????
Пишіть конкретно: ЩО ЗРОБЛЕНО! навіщо писати, що заплановано?????
А нічого не зроблено за два тижні! Альтанки встановлені, однак даху самих альтанках немає, оздоблення альтанок відсутнє, кран обіцяли розібрати, не розібрали! утеплення на одному рівні вже два тижні! Ви що думаєте у нас очей немає і ми не аналізуємо ваші звіти??? :no-no:
Встановлюйте дату зборів.
користувач форуму
Ответов: 26
Уважаемый застройщик - покупатели 5 очереди и Сонячной Осели внимательно читают нашу с вами ветку, и она свидетельствует не в вашу пользу: игнорируются прямые вопросы, общение сведено к публикации фотоотчетов, собрания назначаются под давлением инвесторов. Если хотите продавать следующие стройки - позаботьтесь о коммуникации и работе в интересах нынешних инвесторов. И покупатели на другие проекты будут. Ибо люди не дураки, и они мониторят старые проекты застройщиков.
користувач форуму
Ответов: 21
Да это же издевательство над нами всеми,а не фотоотчет! Что значит "ЗАПЛАНИРОВАНО"?Что значит ОГЛАСИМ?!! Да Вы оглашать о сдаче дома в эксплуатацию должны были!Мы вкладывали деньги далеко не в самый дешевый вариант в Буче,опираясь на Вашу репутацию! Что же Вы делаете сейчас, Застройщик?! Требуем собрания!
користувач форуму
Що з документами на ввід в експлуатацію?
Що з ГАСКом?
Коли збори?
M_F
новий користувач
Ответов: 6
Також бентежить статус робот з утеплення.
Я не будівельник, але мені видається, що укладення мінвати за вологої і особливо дощової погоди проводити не можна. Можу помилятись, але фізика підказує, що я правий.

Отож питання яке бентежить - чи дотримуються технічні норми при укладці утеплення?
Я не хочу мати вологі стіни і грибок.

Я розумію, що мені тут ніхто не відповість, але може хочаб прочитають.

Р.С.: робота з клієнтами на недосяжно низькому рівні. Таке враження, що менеджмент компанії ще залишився і працює в СРСР :faceoff:
Вже можу легко собі уявити, що ми будемо мати за Управляючою Компанію.
користувач форуму
Сьогодні така чудова погода, а на будівництві нікого не видно... Зранку проїжала, нікого, і зараз не видно... Шановний забудовник, що ви собі думаєте?
користувач форуму
Шановний забудовник, ви що знущаєтесь над нами? Тільки, що ходила навколо будівництва, все стоїть, нікого ніде немає!!! Здача в наступну суботу!!! Що ви собі думаєте? Коли здача? Коли збори??????????
Пред.След.

Вернуться в Ирпень, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинское

dsf