Подать объявление

ЖК "ParkLand" - питання і проблеми юридичного характеру

1. . .1719. . .21
21 май 2017 07:57
Тут на сусідній гілці члени клубу фанів забудовника знову пройшлись по моїй персоні, але я не буду відповідати їм, адже суть не в тому хто такий Дядюк і чи відповідає він "моральному обліку будівника світлого капіталізму", а в тому - які документи оприлюднює Дядюк!
- Чи заперечив представник забудовника або група його підтримки достовірність хоч одного із оприлюднених Дядюком документів?
- Чи заперечив забудовник достовірність оприлюднених мною наказів Департаменту з питань Державного архітектурно-будівельного контролю про скасування реєстрації декларацій на будівництво по 5-8 будинках?
Чи повідомив забудовник інвесторів цих будинків - що на сьогодні він будує ці будинки незаконно - без жодних належних дозвільних документів?
- А головне - чи повідомляє він про це потенційних нових інвесторів 5-8 будинків?
- ну і т.д. і т.п.

Суть в тому, що діяльність Дядюка корисна хоча б в тому, що він змушує представників забудовника в багатьох питаннях перестати надавати потенційним інвесторам недостовірну інформацію.
Скільки місяців тут їздили по ушах потенційних інвесторів, заманюючи їх вкладати гроші в цей ЖК, "казками" про дитячий садочок який тут буде!
Слава богу, після оприлюднення мною документів, що забудовник не навіть не звертався за отриманням Містобудівних умов хоча б на проектування цього дитсадка - навіть Мухамедд алі, перестав розказувати міфи про дитячий садочок.
Зараз правда штовхається інша "теза" - дєскать забудовник платить пайові внески - тому нехай місто будує шкодли і дитсадки.
Проте - істину розкриває математика.
В ЖК "Парк ленд" планується збудувати тисячу квартир - а це мінімум тисяча дітей - з них 700 шкільного і 300 дошкільного віку.
300 дітей дошкільного віку - це 2 дитсадки
700 дітей шкільного - це майже одна школа.
Кошторисна вартість вартість будівництва дитсадків, які будує місто (ця інформація є на сайті київради у рішенні про затвердження бюджету міста на 2017 рік) від 56 до 90 млн.грн.
Кошторисна вартість будівництва школи від 120 до 220 млн. грн.
Таким чином для того щоб збудувати два дитсадки і одну школу треба як мінімум 56 *2 + 100 млн = 212 млн. грн - і це самий нижній поріг.
Пайовий же внесок з кожного збудованого будинку забудовник платить десь піля півтора мільйони гривень (я раніше оприлюднював декларацію про введення 4 будинку в експлуатацію - і там у ній є сума сплаченого пайового внеску).
Таким чином по 11 будинках має бути сплачено 1,5 * 11 = 16,5 млн. грн, що складе лише 16,5/212 * 100% = 8 % від необхідної суми для будівництва цих обьєктів.
Тому горде - "ми платимо пайові внески" - а тому всю інфраструктуру має збудувати місто - тут недоречне.

Ні забудовник, ні його група підтримки - не змогли заперечити ту інформацію, яка я тут також давав (з математичними викладками і з даними з офіційного сайту Управління освіти КМДА - що шансів влаштувати дитину у дитсадки в радіусі (ні - не нормативних 300 метрів) - а в радіусі 5 кілометрів - практично не буде.
Ситуація по школах не краща.
Не я - а хтось з інвесторів ловив мухамеда Алі на обмані по 279 школі.
Мухамед Алі розказував що в ній - "мєст нємєряно", хоча насправді школа переповнена понад норматив.
Саме тому, питання не в тому хто такий дядюк і який він - і навіть не в тому, хто такий мухамед Алі, а в зовсім іншому - хто надає достовірну інформацію і документи, а хто вводить потенційних інвесторів в оману
22 май 2017 08:37
Олександр, знаєте, що смішно?
Що ЖК Еврика будеє 8000 квартир (це в 8 раз більше за паркленд), і там буде 1 маленький садочок. В який Ви як розумієте навіть не влізе і 30% комплексу. І? Ви там щось написали, щось допомогли?
Ліко-град вже зводить 5-тий поверх нового ЖК, біля ДЕПО, там будуть висотки 16+ поверхів, за декілька десят метрів від паркленду. Там мав бути ТЦ, і земля під ТЦ, но нічого. Комплекс буде величенький - но там не цікаво правда? Не важливо що це ЗОВСІМ поряд.
Мовчу про НА, де має бути 16 будинків по 14-16 поверхів (а це близько 2000 квартир).
Вони то планують Ваші "улюблені" садочки, але коли то буде не ясно.
Да і садочки приватні, і ми розуміємо, яка кількість жителів ЖК по ціні економ класу, буде платити по від 6000 грн./міс за садок. Приватних навкруги - бери не хочу.
Тому якщо хочеться допомогти жителям району, теребіть ЛІКО холдинг і Еврику, вони мають 80% всіх новобудов району.

Да і в Україні проблема з народженням, демографія падає, а Ви за садочки печетесь :-) Ну не буде в мене можливості віддати садочок, буду віддавати в приватний чи платити няні. Створю нові робочі місця. Кому то гірше? :-)

А по 279 школі, там переповення як Ви кажете в молодших класах, у старших недобір дітей.

Зараз активісти бачив штурмлять ЛІко, бо він не будує держ. садок а хоче приватний поставити, а як ми вже знаємо в них дуже і дуже великі ЖК і ще будується, Паркленд в порівнянні з ним по кількості квартир - бжик..
23 май 2017 06:58
Цитата "MorshinskaV":

Ну не буде в мене можливості віддати садочок, буду віддавати в приватний чи платити няні. Створю нові робочі місця. Кому то гірше? :-)

А по 279 школі, там переповення як Ви кажете в молодших класах, у старших недобір дітей.
Зараз активісти бачив штурмлять ЛІко, бо він не будує держ. садок а хоче приватний поставити, а як ми вже знаємо в них дуже і дуже великі ЖК і ще будується, Паркленд в порівнянні з ним по кількості квартир - бжик..



Шановна, я надзвичайно радий, що ви настільки багата людина, що в змозі платити 6000 в місяць за приватний дитсадок, або наймати няню, але ЖК "Парк ленд" - це не "Новопечерські липки", це житло економ,а не бізнес класу і сюди не інвестують олігархи, а відтак, я думаю, що кількість мешканців, які будуть в змозі платити по 6000 грн. в місяць на одну дитину в приватному дитсадку, не така вже і велика.
Та і тих приватних дитсадків насправді мізерна кількість - дуже небагато.
Що стосується 279 школи - ну і скільки там вільних місць у старших класах?
І останнє, з точки зору логіки вважається дуже некоректним на незручні питання відповідати "переводом стрєлок" на іншу тему.
Ну що з того, Парк Ленд у порівнянні з Лікоградом по кількості квартир - "бжик", як ви виразились - а що від осознанія цього факта мешканцям "Парк ленду" стане легше? це якось покращить їх шанси влаштувати дитину в дитсадок?
23 май 2017 07:08
Цитата "Александр Дядюк":



Шановна, я надзвичайно радий, що ви настільки багата людина, що в змозі платити 6000 в місяць за приватний дитсадок, або наймати няню, але ЖК "Парк ленд" - це не "Новопечерські липки", це житло економ,а не бізнес класу і сюди не інвестують олігархи, а відтак, я думаю, що кількість мешканців, які будуть в змозі платити по 6000 грн. в місяць на одну дитину в приватному дитсадку, не така вже і велика.
Та і тих приватних дитсадків насправді мізерна кількість - дуже небагато.
Що стосується 279 школи - ну і скільки там вільних місць у старших класах?
І останнє, з точки зору логіки вважається дуже некоректним на незручні питання відповідати "переводом стрєлок" на іншу тему.
Ну що з того, Парк Ленд у порівнянні з Лікоградом по кількості квартир - "бжик", як ви виразились - а що від осознанія цього факта мешканцям "Парк ленду" стане легше? це якось покращить їх шанси влаштувати дитину в дитсадок?

Ну чего вы привязались к этим детским садикам, эта проблема повсеместная и ее ПаркЛенд не решит единолично. Это новый район и понятно, что тут инфраструктура будет появляться позже.
Напишите ещё, что пенсионерам нет в районе пенсионного фонда и ПаркЛенд должен его построить.
Все кто инвестировал и будут инвестировать должны осознавать, что будут сложности с садиками и школами, хотя я своего ребёнка устроил в садик, и у моих друзей с этим все в порядке.
23 май 2017 07:39
Цитата "Renatvrv":

Ну чего вы привязались к этим детским садикам, эта проблема повсеместная и ее ПаркЛенд не решит единолично. Это новый район и понятно, что тут инфраструктура будет появляться позже.
Напишите ещё, что пенсионерам нет в районе пенсионного фонда и ПаркЛенд должен его построить.
Все кто инвестировал и будут инвестировать должны осознавать, что будут сложности с садиками и школами, хотя я своего ребёнка устроил в садик, и у моих друзей с этим все в порядке.


Ви серйозно вірити, що ця інфраструктура колись тут появиться?
Ви серйозно у це вірите, що в найближчі років з 30 у цій країні зявляться бюджетні кошти, для того щоб набудувати таку величезну кількість шкіл, дитсадків і поліклінік, щоб належно забезпечити всіх мешканців тієї величезної маси нових ЖК, яка зараз будується?
Ви унікальний оптиміст.
Що стосується іншого, тут я згоден, що люди мають "ососзнавать" і робити свідомий вибір, з урахуванням всіх проблем - але ж треба щоб вони мали можливість зробити такий свідомий вибір!
Але про який свідомий вибір може йти мова, як Мухамет Алі, со товаріщі (нутіпа реальні інвестори), весь час на цьому форумі переконували потенційних інвесторів - "шо зуб даємо, вєк волі нє відать, ЗІМ тут в ЖК збудує дитсадок, і з вашими дітками все буде гут і окей!
Навіщо було брехати?
Я абсолютно згоден, що якби забудовник правдиво доносив до потенційних інвесторів чесно всю інформацію, не вводив їх в оману, то тоді можна бюуло б сказати - це право вибору інвестора, він розуміє, що тут (і навіть поряд) немає ніяких дитсадків, але це його власний вибір. Так - це було б нормально.
Але про який свідомий вибір може йти мова, якщо потенційних інвесторів вводять в оману, малюючи "рожеві картири" і обіцяючи те, чого чудово розуміють не буде.
Зайдіть на сайт ЖК,в розділ квартири, - побачите таку гарнесеньку і красивесеньку картирку ЖК оточеного зеленню, з гарними майданчиками в середині між 8 і 9-11 будинках.
А тепер поїдьте на об'єкт і подивіться що там насправді робиться.
Я вже не кажу про той будинок який всередині кварталу, але з боку від 9-11 будинків розпочали будівництво ще двох будинків (напевно 12-14), а на рисунку на сайті, з боку 9-11 будинків - ну такі гарнюсінькі дерева намальовані - так приємно дивитись.
Чому інвесторам ніхто не повідомляє, що там буде не 11 будинків - а насправді - хрен знає скільки ще їх планує набудувати ЗІМ (хотя скоріш забудовником виступить не ЗІМ (цей проект вже звертається), а якийсь інший клон - і що це також не покращить екологічну, урбаністичну ситуації і ситуацію з забезпеченням доступності до об'єктів соціальної інфраструктури.
То про який свідомий вибір ви тут ведете мову?
23 май 2017 08:16
Цитата "Александр Дядюк":


Ви серйозно вірити, що ця інфраструктура колись тут появиться?
Ви серйозно у це вірите, що в найближчі років з 30 у цій країні зявляться бюджетні кошти, для того щоб набудувати таку величезну кількість шкіл, дитсадків і поліклінік, щоб належно забезпечити всіх мешканців тієї величезної маси нових ЖК, яка зараз будується?
Ви унікальний оптиміст.
Що стосується іншого, тут я згоден, що люди мають "ососзнавать" і робити свідомий вибір, з урахуванням всіх проблем - але ж треба щоб вони мали можливість зробити такий свідомий вибір!
Але про який свідомий вибір може йти мова, як Мухамет Алі, со товаріщі (нутіпа реальні інвестори), весь час на цьому форумі переконували потенційних інвесторів - "шо зуб даємо, вєк волі нє відать, ЗІМ тут в ЖК збудує дитсадок, і з вашими дітками все буде гут і окей!
Навіщо було брехати?
Я абсолютно згоден, що якби забудовник правдиво доносив до потенційних інвесторів чесно всю інформацію, не вводив їх в оману, то тоді можна бюуло б сказати - це право вибору інвестора, він розуміє, що тут (і навіть поряд) немає ніяких дитсадків, але це його власний вибір. Так - це було б нормально.
Але про який свідомий вибір може йти мова, якщо потенційних інвесторів вводять в оману, малюючи "рожеві картири" і обіцяючи те, чого чудово розуміють не буде.
Зайдіть на сайт ЖК,в розділ квартири, - побачите таку гарнесеньку і красивесеньку картирку ЖК оточеного зеленню, з гарними майданчиками в середині між 8 і 9-11 будинках.
А тепер поїдьте на об'єкт і подивіться що там насправді робиться.
Я вже не кажу про той будинок який всередині кварталу, але з боку від 9-11 будинків розпочали будівництво ще двох будинків (напевно 12-14), а на рисунку на сайті, з боку 9-11 будинків - ну такі гарнюсінькі дерева намальовані - так приємно дивитись.
Чому інвесторам ніхто не повідомляє, що там буде не 11 будинків - а насправді - хрен знає скільки ще їх планує набудувати ЗІМ (хотя скоріш забудовником виступить не ЗІМ (цей проект вже звертається), а якийсь інший клон - і що це також не покращить екологічну, урбаністичну ситуації і ситуацію з забезпеченням доступності до об'єктів соціальної інфраструктури.
То про який свідомий вибір ви тут ведете мову?

На момен когда я покупал квартиру, в ОП мне ничего про садик не говорили (мне это было не интересно, т.к. ребёнок уже ходил в садик и переводить его мы не собирались (кстати этих садиков 6 шт за Венецией в сторону окружной). По размерам комплекса также на тот момент речь шла о 8 домах. Про дальнейшее развитие я первый раз услышал прошлым летом. Лично я обрадовался, как и обрадовался, что вместо завода строится новая англия (не смотря на минусы от наличия людей и Авто), также мне нравиться, что начали строить лико4, и можно будет не идти по над дорогой, а по цивильному району.
Я вас и вашу риторику вообще не пойму, по поводу того, что все обречено и люди покупающие квартиры в новых жк тоже обречены на страдания. Я когда, по случаю, проезжаю по старым совковым районам с развитой инфраструктурой, то в очередной раз убеждаюсь, что лучше я уже пострадаю в новом комплексе.
Поэтому считаю все замечания, относящиеся к комфортности проживая в этом районе, безосновательными. Я лично живу в этом районе два года и с этой недели живу в этом комплексе и мне все нравиться! Я это пишу как реальный житель комплекса :)
23 май 2017 08:32
Ніхто не заперечує ваше право тут страдать.
Мазохізм - справа добровільна
проте, я на цьому форумі - з минулого року і мені довелось досить довго виводити на чисту воду мухамеда Алі, який разом "ну тіпа з реальними інвесторами" розказував байки про дитячий садочок - який тіпа буде на місці стоянки.
Слава богу вже перестав.
Ще в минулому році, коли Володимир прикинувшись інвестором ходив у відділ продажів, йому довго і гарно розказували про дитячий садочок.
Ну і ядумаю, що далеко не всі розділяють ваш захват від життя у камяних джунглях.
Поїдьте на осокорки, поговоріть з мешканцями "Комфорт тауну" подивіться які проблеми із "куди поставити машину і як виїхати" у багатьох комплексах.
На жаль, думки - "йопересете - а чим же я раніш думав, а куди ж я тепер подіну свою дитину - ні дит садка ні школи" у наших людей часто ментально зьявляється лише після того, як починають жити - і лише тоді починають хапатись за голову.
Але знову таки - це право вибору кожного - може ви і обрадувались, що буде не 8 будинків - а в кілька разів більше - і це ваше право радуватись цьому.
Але можливо хтось взагалі сюди не інвестував би,я кби йому чесно розказали, що тут буде не 8 будинків, а значно більше - і що дитсадка не буде.
Всі ці недоліки, як я зрозумів, породжують у вас нєопісуємий восторг - і це ваше право, але інших це не радує і хтось інший якби знав правду сюди б не інвестував.
То хто мав право обманювати цих людей?
23 май 2017 08:55
Нам лично(не знаю как другим инвесторам)в ОП при покупке,когда еще строился только 6й дом,говорили о том что планируется строительство и дальше.
Сейчас живем в Ликограде ,уже 5й год,садик построили только когда было введено в эксплуатацию домов 7-8.На данный момент в каждом! доме есть частный сад,места есть и общаясь с соседями не все бегут сдавать своих детей в гос.садики,которых кстати на якубовского аж три
23 май 2017 11:16
Цитата "Александр Дядюк":
Ніхто не заперечує ваше право тут страдать.
Мазохізм - справа добровільна
проте, я на цьому форумі - з минулого року і мені довелось досить довго виводити на чисту воду мухамеда Алі, який разом "ну тіпа з реальними інвесторами" розказував байки про дитячий садочок - який тіпа буде на місці стоянки.
Слава богу вже перестав.
Ще в минулому році, коли Володимир прикинувшись інвестором ходив у відділ продажів, йому довго і гарно розказували про дитячий садочок.
Ну і ядумаю, що далеко не всі розділяють ваш захват від життя у камяних джунглях.
Поїдьте на осокорки, поговоріть з мешканцями "Комфорт тауну" подивіться які проблеми із "куди поставити машину і як виїхати" у багатьох комплексах.
На жаль, думки - "йопересете - а чим же я раніш думав, а куди ж я тепер подіну свою дитину - ні дит садка ні школи" у наших людей часто ментально зьявляється лише після того, як починають жити - і лише тоді починають хапатись за голову.
Але знову таки - це право вибору кожного - може ви і обрадувались, що буде не 8 будинків - а в кілька разів більше - і це ваше право радуватись цьому.
Але можливо хтось взагалі сюди не інвестував би,я кби йому чесно розказали, що тут буде не 8 будинків, а значно більше - і що дитсадка не буде.
Всі ці недоліки, як я зрозумів, породжують у вас нєопісуємий восторг - і це ваше право, але інших це не радує і хтось інший якби знав правду сюди б не інвестував.
То хто мав право обманювати цих людей?

Я вам не про страдание априори, а о выборе альтернатив. Ну не строится сейчас нигде все и сразу, нет варианта чтоб был новый комплекс, инфраструктура в достатке, да и ещё по нормальной цене.
Я лично долго определялся с комплексом и пока выбором доволен.
23 май 2017 12:18
А есть хоть один застройщик, который не врёт потенциальным клиентам??
23 май 2017 12:27
Цитата "Renatvrv":

Я вам не про страдание априори, а о выборе альтернатив.


Так і я вам про інше - про те, що не можна обманювати потенційних інвесторів.
Дайте їм чесну інформацію про те - що насправді там буде - і чого не буде.
І тоді інвестор матиме можливість дійсно зробити об'єктивний вибір.
Я ж не кажу, що всі не інвестують.
Напевно знайдуться ті - кого умови влаштують і він інвестував би в любому випадку, як і ви - нема питань.
Але можливо б, певна частина людей, сюди не інвестувала б - якби знала всю правду - якби цю правду забудовник чесно розказав, а не Мухамед Алі - годував тут всіх казками про міфічний дитячий садочок
23 май 2017 12:35
Цитата "DrFrog":
А есть хоть один застройщик, который не врёт потенциальным клиентам??


Я не знаю чи є в Україні чиновники, які не беруть хабарі - але чи є це виправданням хабарництва?
Крім того, є немало забудовників (не всі - але є), які чесно викладають на своїх сайтах дозвільну документацію і по них інвестори принаймні можуть спокійно порадитись з юристами і не поспішаючи одуматись.
А є ті, хто документи не оприлюднює і лише в офісі продаж бисто показує якісь документи і тут же починає "обрабативать" ще не оговтувавшогося потенційного інвестора, так забиваючи йому баки, що той готовий підписати вже все, що завгодно.
Я кілька днів тому був в Ірпені, сімья потенційних інвесторів мене попросили подивитись документи одного ЖК.
Показали і тут же давай охмуряти - бачте у нас все є - і договір оренди і містобудівні і декларації - уря - ну давайте швидше несіть ваші грошики - "на наше поле чудес".
А я дивлюсь - цільове призначення землі - садибне будівництво, містобудівні на садибне будівництво (без квартир) не вище 4 поверхів (як і у вас - хати) і декларація на 4 поверхи а - і договір купівлі-продажу майнових парв, який верховний суд україни прирівняв до туалетного паперу.
І так грамотно, так красиво охмуряли, що навіть я рота роззявив(ну а мої клієнти - то вообще).
Але коли вийшли - я їм все пояснив і кажу - тікайте - тікайте і чим швидше звідси
25 май 2017 11:36
Читаю Вас Александр, как детектив или брошюру с секты.Все плохо ,все умрут,а я один останусь стаять на пепелище...)Что ж нам молодым семьям делать?Где жить?Все новые ЖК не законные,садики-школы переполнены детьми...На улицах хаос и разруха.А все чиновники погрязли в коррупции.По вашему выходит - рожать нельзя ,(нет места в гос садике),жениться нельзя (не где будет жить семье),а тем кто уже грешен ,селиться по 10 человек на комнату в старых спальных районах.Так вы видите выход с ситуации?Касаемо 279 школы,приходите к ним завтра на линейку и посмотрите,сколько человек в старших классах.В 11 выпускается 10-11 учеников и он один на школу.Все вы пишите одно и то же.И не все частные сады гилят цены как ЛИКО,мы ходим за 3000гр в месяц,в этом районе ,5 мин от Паркленда -отличный частный сад,и в группе 10 чел.Мест валом.
25 май 2017 13:57
Цитата "Руляна":
Читаю Вас Александр, как детектив или брошюру с секты.Все плохо ,все умрут,а я один останусь стаять на пепелище...)Что ж нам молодым семьям делать?Где жить?Все новые ЖК не законные,садики-школы переполнены детьми...На улицах хаос и разруха.А все чиновники погрязли в коррупции.По вашему выходит - рожать нельзя ,(нет места в гос садике),жениться нельзя (не где будет жить семье) .....


Ні, насправді питання головне в іншому - БРЕХАТИ НЕ ТРЕБА!
Якщо дитячого садка не буде - то просто треба про це чесно сказати потенційним інвесторам, а не розказувати їм сказки про міфічний дитячий садок

До речі:
- а як називається цей приватний садік, про який ви пишете?
- його адреса?
- ціна?
25 май 2017 15:05
Цитата "Александр Дядюк":


Ні, насправді питання головне в іншому - БРЕХАТИ НЕ ТРЕБА!
Якщо дитячого садка не буде - то просто треба про це чесно сказати потенційним інвесторам, а не розказувати їм сказки про міфічний дитячий садок

До речі:
- а як називається цей приватний садік, про який ви пишете?
- його адреса?
- ціна?

Вы хотите поймать меня на брехне?) Пожалуйста данные сада,если конечно не удалят как рекламу,то мне не трудно поделится контактами.Мы в этом году его заканчиваем и уже поступили в первый А класс 279 школы,при чем без проблем.
-сад "Малесенькi долоньки"
-адресс ул.Московская 25б (сразу за Скайленд 1)частный сектор
-3000-3500гр с 5 разовым отличным питанием,своей большой территорией и отличным персоналом.
25 май 2017 16:33
ну і скільки там вільних місць?
Може ви забули, але я сам приводив математику, згідно якої в радіусі 5 км. (про нормативні 300 метрів ніхто навіть не говорить) - покищо є 188 місць
АЛЕ ЦЕ ПОКИЩО!!!
Дійсно - якщо там не будувати нові масштабні ЖК - то можна влаштувати дитину в дитсадок.

Але це поки в Парк Ленді ще здані в експлуатацію лише 4 будинки та і вони ще не повністю заселені.
Це поки ще недобудовані і не заселені ЖК "Амурський", "4 сезона", "Сонячна брама", Нова Англія" і ще кілька ЖК, після будівництва і заселення яких в нових 7-8 тисячах квартир стане проживати нових 7-8 тисяч дітей, з них біля 2 тисяч дітей дошкільного віку .
- на 188 вільних
А ще ж рядом колос Ліко град, дитсадків якого явно недостатньо для його мешканців - значить вони також будуть конкурувати.
Скільки місць у вашому приватному дитсадку?
Ми ж розуміємо, що це навряд чи спеціально проектно збудований згідно держстандартів дитсадок, скоріш за все манюсінький дитсад у приватній квартирі (хаті) чи спеціально пристосованому приміщенні.
Ну - і яка його місткість?
Чи хватить таких дитсадків для 2 тис майбутніх діток (а скоріш і тих більше) і наскільки у них зросте ціна, якщо посилиться наплив дітей?
Та і який відсоток наших людей здатні сьогодні платити навіть 3-3,5 тис. гривень за місяць - у багатьох - це зарплата
До речі, будинку № 25 Б, по вулиці Московській, я на карті навіть не знайшов
25 май 2017 16:50
Цитата "Александр Дядюк":
ну і скільки там вільних місць?
Може ви забули, але я сам приводив математику, згідно якої в радіусі 5 км. (про нормативні 300 метрів ніхто навіть не говорить) - покищо є 188 місць
АЛЕ ЦЕ ПОКИЩО!!!
Дійсно - якщо там не будувати нові масштабні ЖК - то можна влаштувати дитину в дитсадок.

Але це поки в Парк Ленді ще здані в експлуатацію лише 4 будинки та і вони ще не повністю заселені.
Це поки ще недобудовані і не заселені ЖК "Амурський", "4 сезона", "Сонячна брама", Нова Англія" і ще кілька ЖК, після будівництва і заселення яких в нових 7-8 тисячах квартир стане проживати нових 7-8 тисяч дітей, з них біля 2 тисяч дітей дошкільного віку .
- на 188 вільних
А ще ж рядом колос Ліко град, дитсадків якого явно недостатньо для його мешканців - значить вони також будуть конкурувати.
Скільки місць у вашому приватному дитсадку?
Ми ж розуміємо, що це навряд чи спеціально проектно збудований згідно держстандартів дитсадок, скоріш за все манюсінький дитсад у приватній квартирі (хаті) чи спеціально пристосованому приміщенні.
Ну - і яка його місткість?
Чи хватить таких дитсадків для 2 тис майбутніх діток (а скоріш і тих більше) і наскільки у них зросте ціна, якщо посилиться наплив дітей?
Та і який відсоток наших людей здатні сьогодні платити навіть 3-3,5 тис. гривень за місяць - у багатьох - це зарплата
До речі, будинку № 25 Б, по вулиці Московській, я на карті навіть не знайшов

Сад это 3х этажный отдельно стоящий дом, со своей территорией.Для каждой группы свой этаж.Но я не буду вам заниматься полемикой, вы сказали детей не куда пристроить-я вам своим примером показала,что было бы желание.И вы там тусите в Фейсбуке,поищите их страницу если на карте не найдете.Во вторых,тут корень зла именно Паркленд,теперь вы перечисляете все ЖК вокруг, так почему ж с них не спросить ,чего они не строят сады и школы за свой счет и не передают их на гос.баланс?Или они тоже надеялись на садик в Паркленде?Интересно было бы послушать.В итоге опять выход один..
Не покупать,не женится,не рожать.
25 май 2017 19:33
Не пересмикуйте - це не коректний прийом ведення дискусії.
Я ніколи не писав, що в даний час нікуди прилаштувати дитину.
Більш того, я сам дав статистику в розрізі найближчих дитсадків (взяту з офіційного сайту Департаменту освіти КМДА), з якої слідує, що в дитсадках в радіусі 5 км - є ще 188 вільних місць.
Я писав про інше - про те, що після завершення будівництва всіх тих ЖК що там поряд будуються і їх заселення - там з'явиться біля 7-8 тисяч нових дітей, з них 2 - 2,5 тис. дітей дошкільного віку (на 188 вільних), отоді дійсно не буде куди діти дітей.
Звичайно, проблема буде загострюватись поступово - по мірі введення будинків в цих ЖК в експлуатацію і їх заселення
26 май 2017 17:15

Читаю у сусідній гілці, як група підтримки забудовника на цьому форумі радісно рапортує, що до 31 травня 5 будинок має бути введений в експлуатацію.
ЯК!!!!?
Адже на 17 сторінці цього ж форуму, я оприлюднив накази ДАБІ якими скасована реєстрація декларацій на будівництво по 5-8 будинках. //forum.domik.ua/zhk-parkland-pitannya-p roblemi-yuridichnogo-xarakteru-t30511-80 .html
І кожен може зайти на офіційний сайт ДАБІ і побачити, що будь які інші декларації після цього не реєструвались.
Та і цього не могло бути - тому що цільове призначення всіх ділянок ЖК - садибне будівництво і містобудівні умови видавались виключно на будівництво садибних будинків і танхаусів не вище 4 поверхів - по всіх будинках комплексу.
Ах да я забув, як відомо - обіцяти - ще не значить женитись.
Он дитячий садочок тоже доооооовго обіцяли

27 май 2017 16:09
ЗІМ думають, що вони самі хитро.....

Так як їм реєстрацію декларацій на 5-8 будинок скасували, то вони не знайшли нічого розумнішого - як тупо повторно подати на реєстрацію декларації, але вже поставивши по 10 поверхів.
В цьому місяці їм знову зареєстрували декларації на 5-8 будинки.
А саме
КВ 083171351432
КВ 083171351420
КВ 083171351404
КВ 083171351381
Як дрібні шулери - тихесенько подали і думають, що вони самі хитріші в світі.
Проте - містобудівні умови та обмеження видані на 4 поверхи - і на садибне будівництво (хат).
Я в пятницю був на особистому прийомі у в.о. начальника Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва і ще одного зама - і ці декларації також будуть скасовані
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1719. . .21
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx