Подать объявление

ЖК "ParkLand" - питання і проблеми юридичного характеру

1. . .1517. . .21
28 март 2017 18:36
Цитата "Александр Дядюк":



Рейтинг, який мені тут наставила бригада ботів забудовника однозначно говорить лише про його істерію.
І більш ні про що.
Вас нічтожно мало - а киян, які будуть мені вдячні за вчасну інформованість і що дякуючи мені вони не всунули голову туди, куди не треба - набагато більше

был такой GeorgM кажись, он так как и вы говорил что ни один проэкт ЗИМа не будет воплощён в жизнь, многи повелись и жалели что не купили жильё в Скайленде, но потоми успели инвестировать в Паркленд, и остались довольны, думаю с вами будет также
28 март 2017 19:00
То ж казали що з ботами не будете спілкуватись. Уявляєте скільки ботів, просто десятки... це цілий офіс треба відкривати.
Кругом Боти, тролі... Ех фантазії...

А насправді відношення людей от і все.
28 март 2017 20:43
Цитата "sirGHOST":

был такой GeorgM кажись, он так как и вы говорил что ни один проэкт ЗИМа не будет воплощён в жизнь, многи повелись и жалели что не купили жильё в Скайленде, но потоми успели инвестировать в Паркленд, и остались довольны, думаю с вами будет также



Звичайно - поки було все тишком нишком, схема працювала (як успішно працювали багато будівельних пірамід).
Але тепер ця схема сплила і так як забудова має багато проблем юридичного характеру, що підтверджується фактом скасування уже перших 4 декларацій на будівництво - тишком нишком більше не получиться
28 март 2017 20:55
Цитата "Александр Дядюк":



Звичайно - поки було все тишком нишком, схема працювала (як успішно працювали багато будівельних пірамід).
Але тепер ця схема сплила і так як забудова має багато проблем юридичного характеру, що підтверджується фактом скасування уже перших 4 декларацій на будівництво - тишком нишком більше не получиться


Де Ваші докази, що це піраміда?
Де Ваші докази, що ЗІМ пов'язаний з Войцеховським?
Де Ваші докази, що всі ми боти забудовника?
Про які багато проблем Ви говорите?

І спілкуйтеся нормально, а то вже ж сьогодні були попереджені.

28 март 2017 21:07
Цитата "DVadym":


Де Ваші докази, що це піраміда?
Де Ваші докази, що ЗІМ пов'язаний з Войцеховським?
Де Ваші докази, що всі ми боти забудовника?
Про які багато проблем Ви говорите?

І спілкуйтеся нормально, а то вже ж сьогодні були попереджені.

[attachment=0]shutter_image_015.png[/attachment]




Шановний за весь час мого спілкування тут я надав кучу доказів - було відскановано і оприлюднено тут багато документів - містобудівні умови та обмеження, декларації, різні листи з органів влади,
Накази про скасування декларацій.
Шановний - а які докази надали (оприлюднили тут) ви?
Щодо порушення - я з глибокою повагою відношусь до всіх форумчан.
Я жодного разу не перейшов на особистості - я нікого тут не обзивав - як весь час обзивають мене.
Я намагаюсь на підставі оприлюднених документів - дискутувати про існуючі проблеми і ризики.
А мої опоненти весь час намагаються перевести дискусію - на обговорення моєї особистості.
То хто порушує правила?
Можливо я десь і образився на когось і сказав щось різко, приношу вибачення, але це могло бути обумовлено лише особистими образами на мою адресу, з боку тих, у кого напевно інших аргументів немає.
Якщо я десь зірвався на образми в мою сторону, я приношу свої вибачення адміністрації і в подальшому не намагатимусь реагувати і відповідати на будь які образи в мою адресу - а мовчки буду лише оприлюднювати документи, по ходу їх отримання і дискутувати лише по темі юридичних питань даної забудови
28 март 2017 21:14
Цитата "Александр Дядюк":

Шановний за весь час мого спілкування тут я надав кучу доказів - було відскановано і оприлюднено тут багато документів - містобудівні умови та обмеження, декларації, різні листи з органів влади,
Накази про скасування декларацій.
Шановний - а які докази надали (оприлюднили тут) ви?
......



1. Вас не ображав.
2. Наскільки зрозумів вашу ціль (насправді не зрозумів до кінця), то вашим опонентом є забудовник.
Я не є ботом чи представником забудовника (але вам буде тяжко в це повірити), я інвестор. Стою на стороні забудовника, бо мені дорогі мої інвестиції. Я не повинен надавати вам якізь докази.
3. Зв'язок з Войцеховським ви не надавали, та обзиваєте ЗІМ так на усіх маожливих ресурсах, що для юриста не годиться.
4. Доказів, що це піраміда ви також не надавали, але обзиваєте.
29 март 2017 04:49
Судячи з слів і дій пана Дядюка, афірісти забудовники це: Київміськбуд, Perfect group, Stolica Group, GEOS, BD, ІнтегралБуд, Royal house, Zim, Укрбуд, з 20 мілких забудовників...

Кароче кругом Обман...
А боротись треба дуже вибірково, ну там де гроші платять хороші.
05 апр 2017 09:42
Судя по тому, что прекратилась активность наших "друзей", их ,либо уволили за неэффективность, либо перевели на другой объект,либо контракт был до 31.03. :thanks:
Будем ждать новых борцов за справедливость.
05 апр 2017 10:19
Цитата "irro4ka":
Судя по тому, что прекратилась активность наших "друзей", их ,либо уволили за неэффективность, либо перевели на другой объект,либо контракт был до 31.03. :thanks:
Будем ждать новых борцов за справедливость.


А вам бачу не вистачає екшену і флуду так?
Ну то як би ви дійсно слідкували, то побачили що їх просто тимчасово забанили.
А діяльність свою вони ведуть і далі, бо гроші вони мають отримати від результату. А результат це якомога дорожче проданий приватний будинок.
05 апр 2017 11:03
Цитата "NikolaForsa":


А вам бачу не вистачає екшену і флуду так?
Ну то як би ви дійсно слідкували, то побачили що їх просто тимчасово забанили.
А діяльність свою вони ведуть і далі, бо гроші вони мають отримати від результату. А результат це якомога дорожче проданий приватний будинок.

Да, только блокировали их до понедельника. Не хочется перечитывать Сообщения, но также заблокировали, кажется, одну учётку (киевфою).
Наверное написать нечего, готовятся. Хотя, лучше бы и не писали ничего вообще!
10 апр 2017 09:34
Цитата "Renatvrv":

Нужен комментарий от юриста ЗИМа, чем это чревато и стоит ли по этому поводу волноваться инвесторам, может быть это обычная практика. Приказы 38, 39, 40 и 41 подписаны от 02.03.17, думаю, что зим в курсе и уже есть план.
Пока ни одно из пугательмтв не было реальным, надеюсь, что и из этого ничего не получится и комплекс в итоге заживет в полном объёме!



17 березня ми оприлюднили наказаи Департаменту Держархбудконтролю міста Києва про скасування декларацій на будівництво 5-8 будинків.
У наказах сказано, що вони прийняті на підставі листа Депатраменту містобудування і архітектури КМДА та листів самого забудовника, у звязку з чим дехто висунув хибну версію, що декларації ЗІМу скасували на їх власне прохання.
Нижче оприлюднюємо ці листи Департаменту містобудування та архітектури КМДА та листи самого ЗІМа, з яких слідує, що Зім не просив скасовувати Декларації, а Департамент архбудконтролю їх скасував - витребувавши від Департаменту містобудування і архітектури КМДА копії містобудівних умов та обмежень (ми їх раніше оприлюднювали і якщо є потреба ще оприлюднимо), в яких зазначено, що містобудівні видані лише на 4 поверхи.
А своїми листами ЗІМ необачливо сам визнав, що він самовільно змінив проект всупереч виданих йому містобудівних умов та обмежень.
Все це дало Департаменту Держархбуконтролю правові підстави, впорядку ст. 39-1 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності - скасувати реєстрацію декларацій на початок будівельних робіт по 5-8 будинках.
Що визначає правовий статус будівництва цих будинків - як “самовільне будівництво”.
В найближчий час оприлюднимо розпорядження і по скасуванню декларацій на будівництво і 9-11 будинків.
З повагою
10 апр 2017 09:55
Цитата "Александр Дядюк":

В найближчий час оприлюднимо розпорядження і по скасуванню декларацій на будівництво і 9-11 будинків.
З повагою


Доброго дня. А вони вже скасовані?
10 апр 2017 13:23
Найшов таку статтю Гордона. І зразу зрозумів чого це Дядюк так його обзивав на цьому форумі. Тепер стало ясно.

В Киеве есть целые группировки депутатов, которые "доят" застройщиков, отжимают участки... Это и есть депутатский бизнес – вот таким говном люди занимаются
– Дмитрий, но в этот парламент попало немало активистов – вы считаете, они тоже этот вирус подхватили?
– Я, будучи депутатом Киевсовета, столкнулся с так называемыми активистами. Не хочу говорить обо всех, сразу скажу: я лишь о тех, с кем столкнулся. Вот смотрите: ходят от стройки к стройке полчища активистов. У меня сразу вопрос: на что они живут? Ну, ты активист, дни и ночи на стройплощадках проводишь, не даешь строительство запустить – кто тебя содержит?
На этот вопрос они не могут ответить. Почему? Потому что большинство так называемых активистов – это пособники рейдеров, рэкетиров и так далее. Я могу рассказать, как депутаты Киевсовета и Верховной Рады "навещали" застройщиков.
Скажем, человек собирается строить здание, все документы имеет. К нему приходят и говорят: "Дай 50 тысяч долларов". Он возмущается: "Пошли отсюда!". – "Хорошо". На следующий день возле стройки полно активистов, полусумасшедших бабушек, которых за идею или за пару копеек туда подтянули, – многие даже рядом не живут. "Не дадим построить здесь дом!". В конце концов застройщику это надоедает: "Ладно. 50 тысяч? Я дам". – "Не-е-ет, – ему говорят, – уже 100! Мы же поиздержались, людей вывели. Ты сопротивлялся, заставил нас утруждаться...". И люди дают – я знаю такие примеры, знаю фамилии и об этом писал, эти фамилии на зывал. В Киеве есть целые группировки депутатов, которые занимаются вымогательством и рэкетом – "доят" застройщиков, отжимают участки...
– Мы о депутатах местного уровня говорим?
– И местного, и Верховной Рады, которые приходят "в гости" и говорят: "У тебя там участок? Вот мы сейчас поднимем вопрос – и голосование покажет, что надо вернуть его государству. Или, короче, денег дашь, или отберем". А за ними уже другие люди стоят, которые ждут, как бы "возвращенное государству" перекупить. Вот это и есть депутатский бизнес – вот таким говном люди занимаются, понимаете? В стране война, а их тупо бабки интересуют. Каждый выживает как может, они – так...
10 апр 2017 15:06
Цитата "NikolaForsa":

Вот это и есть депутатский бизнес – вот таким говном люди занимаются, понимаете?

На форуме за ЗИМом (а значит и Дядюком) слежу уже полгода.
И почти сразу понял, что именно так и обстоят дела.
Именно поэтому решился инвестировать в Паркленд.

ЗЫ
Неприятно, что ЗИМ не хочет как-то наказывать таких "активистов" и спускает все на тормозах.
Причина, конечно, именно в нежелании привлекать к себе лишнее внимание.
10 апр 2017 18:44

К слову о нарушениях. Уважаемы господа Дядюк и компания.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (№6172).

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1844781-poroshenko-pidpisav-zakon-schodo-e-deklaruvannya-dlya-predstavnikiv-gromadskih-organizatsiy.html
Закон №1817-VIII, підписаний Порошенком,підвищує відповідальність органів держархбудконтролю за надані забудовнику дозвільні документи. З прийняттям змін до містобудівного законодавства,ситуація докорінно зміниться. Забудовник повинен узгодити на протязі 3 днів зміни в проект.
Закон підвищує штрафні санкції для порушників містобудівного законодавства.
Мова йде проте, що ті забудовники, котрі здійснили порушення , мають ВИПЛАТИТИ ШТРАФИ,
Лякати "відмінами декларацій" можете діток з дитячого садочку.
Вичайте актуальне законодавство.

13 апр 2017 06:35
Важливою віхою у містобудівному законодавстві є прийняття Закону № 1817-VIII (який набирає чинності з 10 червня 2017 року) – це переворот у галузі будівництва, який нарешті зупинить безпрєдєл забудовників.
Саме про це і сказано у супроводжувальних документах до проекту – що він розроблений для зупинення порушень закону з боку недобросовісних забудовників.
Сьогодні в законодавстві є така лазєйка – декларативний принцип і користуючись ним забудовники (особливо, якщо домовитись з органами держархбудконтролю нічого не помічати) – витворяють що хочуть.
Отримують містобудівні умови на садибне будівництво не вище 4 поверхів, а подають декларації на 10 і (якщо, як я вище писав, домовитись з органами Держархбудконтрою нічого не помічати) – і будують і вводять в експлуатацію.
З 10 червня – всьому цьому ПРИЙДЕ КІНЕЦЬ.
На декларативному принципі залишиться лише будівництво за наслідками С 1 (це те що зараз іде по 1 категорії) будівництво хат і садових будинків.
Все інше, що раза будується за декларативним принципом – буде будуватись і вводитись в експлуатацію виключно на підставі дозволів.
І якщо сьогодні забудовник по закону подає просто декларацію – не докладаючи жодного документа на підтвердження зазначеного у ній, то для отримання дозволу з 10 червня забудовник має надати до ДАБІ – повний пакет документів – включаючи містобудівні умови, всі погодження і т.д.
І ДАБІ на протязі 3 днів зобов’язана розглянути – але не видати дозвіл – якщо є порушення.
Ще цікавіше при прийнятті в експлуатацію. - Знову таки, якщо сьогодні забудовник просто надає декларацію і всіляко ухиляється від перевірок – або не допускаючи перевіряючих на об’єкт, або просто ховаючись по кущах, то з 10 червня забудовник має надати всі документи на підтвердження будинку до готовності і відповідності дозвільним документам на будівництво - та власне клопотання про проведення перевірки!!!
Тобто сам добровільно має надати клопотання про перевірку.
Відтак, з 10 червня цього року, будь які фокуси, як ото пройшло з 4 будинком - коли містобудівні і джекларація на будівництво були на 4 поверхи - а декларацію на готовність подали на 10 поверхів - уже в принципі будуть неможливі.
Тому, можливо забудовник спробує встигнути ввести в експлуатацію до 10 червня ще якісь будинки 5 чи 6, але так як реєстрація на будівництво по ним скасована - то це не вдасться.
А з 10 червня - в принципі буде неможливо
Цим законом суттєво збільшуються повноваження органів Держархбудконтролю і вводиться драконівська відповідальність забудовника і контроль за ним - що вельми файно
15 апр 2017 15:30
Чергові БЛА-БЛА-БЛА, без посилання на нормативні акти.
Дайте посилання на Законодавство , щоб підтвердити свої( я так хочу, мені за це гроші платять) виключно приватні висновки.
Читай закон:забудовники при порушеннях будуть платити штрафи за порушення.
Пояснюю для тупих:якщо є порушенння, забудовник платить штраф і виправляє документацію.
А відповідальність за дозволи мають нести ті , хто їх дає.
Ті, що платять Дядюку ,і ВИМАГАЛИ гроші за дозвільну документацію, яка відповідає проектній.
Закон захищає забудовників від корупційної складової, а такі , як Дядюк залишаться без роботи.
Бо не буде кого тероризувати.
19 апр 2017 09:16

Що ж, дійсно, варто конкретизувати аналіз змін, що вносяться в регулювання містобудівної діяльності Законом № 1817-VIII (який набирає чинності з 10 червня 2017 року), з посиланням на конкретні норми.
Слід зазначити, що цим законом вносяться зміни у інші закони.
Так, ст. 1 цього закону внесено зміни у ст. 96 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», якими суттєво не лише збільшується майнова (штрафна) відповідальність, але й розширюються її підстави.
Там великий перелік, тому хто бажає почитає сам //zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1817-19
Але, основні зміни вносяться в Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Вносяться вони ст. 7 закону № 1817-VIII
Так, прогалиною чинного законодавства на разі є - не зовсім чітка визначеність – а хто може скасувати містобудівні умови та обмеження, якщо їх видали незаконно.
Тепер ця прогалина ліквідується.
Вносяться зміни в Ч.8, ст. 29 Закону України Про регулювання містобудівної діяльності»:
Скасування містобудівних умов та обмежень здійснюється:
1) за заявою замовника;
2) головними інспекторами будівельного нагляду в порядку здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду у разі невідповідності містобудівних умов та обмежень містобудівному законодавству, містобудівній документації на місцевому рівні, будівельним нормам, стандартам і правилам;
3) за рішенням суду.
У ст. 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» внесено зміни, згідно яких тепер буде не 5 категорій будівництва, а три – за наслідками. І до першої (де повідомлювальний характер, як зараз по 1-3 категоріям), будуть відноситись лише будинки де постійно проживатиме не більше 50 осіб) – і що важливо – не вище 4 поверхів.
А все інше після 10 червня можна буде будувати лише отримавши дозвіл.
І нарешті (дуже важливо) внесено зміни в ч.8 ст. 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» – і тепер дуже чітко визначено право органів ДАБІ самим визначати категорію будівництва – навіть без експертизи.
Далі:
8) частини першу, шосту і сьому статті 37 викласти в такій редакції:
"1. Право на виконання підготовчих робіт (якщо вони не були виконані раніше згідно з повідомленням про початок виконання підготовчих робіт) і будівельних робіт на об’єктах будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, підключення об’єкта будівництва до інженерних мереж та споруд надається замовнику та генеральному підряднику чи підряднику (якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників) після отримання дозволу на виконання будівельних робіт";
"6. Дозвіл на виконання будівельних робіт може бути анульовано органом державного архітектурно-будівельного контролю у разі:
1) подання замовником заяви про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт;
2) наявності відомостей про ліквідацію юридичної особи, що є замовником;
3) встановлення під час перевірки порушень вимог містобудівної документації, містобудівних умов та обмежень, невідповідності об’єкта будівництва проектній документації на будівництво такого об’єкта, вимогам будівельних норм, стандартів і правил, порушень містобудівного законодавства у разі невиконання вимог приписів посадових осіб органів державного архітектурно-будівельного контролю;
4) скасування містобудівних умов та обмежень;
І УВАГА - 5) систематичного (два і більше разів підряд) перешкоджання проведенню перевірки посадовими особами органу державного архітектурно-будівельного контролю.
Далі:
В ст. 39 /1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» внесено такі зміни:
частини другу і третю викласти в такій редакції:
"2. У разі виявлення відповідним органом державного архітектурно-будівельного контролю факту подання недостовірних даних, наведених у надісланому повідомленні чи зареєстрованій декларації, які є підставою вважати об’єкт самочинним будівництвом, зокрема якщо він збудований або будується на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи, чи без належно затвердженого проекту або будівельного паспорта, а також у разі скасування містобудівних умов та обмежень реєстрація такої декларації, право на початок виконання підготовчих або будівельних робіт, набуте на підставі поданого повідомлення, підлягають скасуванню відповідним органом державного архітектурно-будівельного контролю у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Про скасування декларації чи права на початок виконання підготовчих або будівельних робіт, набутого на підставі поданого повідомлення, відповідний орган державного архітектурно-будівельного контролю письмово повідомляє замовника протягом трьох робочих днів з дня скасування.
Згідно ст. 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» суттєво розширюється перелік підстав для позапланової перевірки будівництва органами Держархбудконтроюі тепер такою підставою – є навіть прості звернення фізичних і юридичних осіб.
Ч.3, ст. 41 Органи Держархбудконтрою відтепер будуть наділені майже безмежними правами щодо перевірки і зупинення будівництва (для усунення порушень). Хто хоче зможе прочитати сам – я зверху давав посилання.
На кінець лише саме важливе:
Відповідно до п. 3 прикінцевих та перехідних положень – зареєстровані раніше декларації на будівництво залишаються чинними, але у випадку внесення змін чи відновлення у разі скасування – уже треба все подавати по дозвільній системі.
Крім того п. 5 Прикінцевих і перехідних положень вказано, що:
5. З дня набрання чинності цим Законом об’єкти будівництва:
I та II категорій складності належать відповідно до об’єктів з незначними (СС1) наслідками;
III та IV категорій складності належать відповідно до об’єктів з середніми (СС2) наслідками;
V категорії складності належать відповідно до об’єктів із значними (СС3) наслідками.
Це означає, що якщо об’єкт і будувався по спрощеній схемі (по декларації по третій категорії) то вводити його в експлуатацію доведеться уже по повній програмі – з повною перевіркою з доданням усіх документів, – а не простим надсиланням декларації, як зараз.

Практичні висновки: -
Навряд чи Зім встигне зареєструвати декларації про готовність по 5-8 будинках до 10 червня, тим паче декларації на будівництво по ним скасовані.
Це означає, що ввести в експлуатацію ці будинки по декларації вже не вдасться і доведеться їх вводити в еуксплуатацію за новим порядком – з поданням повного пакету документів і їх перевіркою – і отут і почнуть «вилазити» всі невідповідності – і містобудівним умовам та обмеженням і цільовому призначенню землі, тощо

27 апр 2017 10:49

Так як адміністрація нерекомендувала мені писати у сусідній основній гілці, розміщуємо аналіз тут.

Житло, комфортність проживання – визначаються не лише параметрами квартири, але і багатьма іншими чинниками – екологічна ситуація, наявність соціальної та транспортної інфраструктури.
І вони іноді перетворюють життя в рай, або в пекло навіть значно в більшій мірі чим параметри самої квартири.
Враховуючи, що в новобудовах живуть переважно не старенькі одинокі пенсіонерки (які живуть у старих хрущовках), а молоді сім’ї з дітьми – або ті які планують завести дітей, то для новобудов питаннями № 1 – стають наявність дитсадків і шкіл.
Забудовник і його представники тривалий час у сусідній гілці обіцяли інвесторам що у ЖК «Парк ленд» буде власний дитсадок, якого як виявилось – все ж таки ніхто і не планував будувати.
Коли це виявилось, представники забудовника почали розказувати, що навколо нємєряно дитсадків і шкіл, які радо приймуть ваших дітей.
Наприклад, шановний Мухамед, розказував, що у школі № 279 яка поряд (насправді не дуже поряд) страшний недобор дітей, але як виявилось, при наявності 650 місць, там вже вчиться понад 800 дітей – тобто, насправді - школа переповнена.
Нам здалось, що для потенційних інвесторів ЖК «Паркленд» (мова йде саме про потенційних інвесторів, бо тим, хто уже інвестував уже нікуди дітись), для прийняття зваженого і обґрунтованого рішення щодо інвестування, дуже цінною буде інформація про наявність інфраструктури в радіусі доступності від ЖК «Парк ленд».
Причому важливо щоб цей аналіз базувався на офіційній інформації – і така офіційна інформація є – на офіційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.
На цьому сайті є сторінки – є карта наповнюваності: дошкільних навчальних закладів і шкільних //osvita-map.monitoring.in.ua/dnz_capaci ty
і шкільних навчальних закладів //osvita-map.monitoring.in.ua/school_cap acity
Тут зазначено всі дошкільні і шкільні навчальні заклади їх міскість, фактична наповнюваність та наявність вільних місць, якщо такі є.
І почнемо з дошкільних навчальних закладів: (в яких числиться хоч одне вільне місце):
№ 157 пров. Коломіївський 9А, відстань 4 км. – вільні 65 місць
№ 221 просп. Голосіївський 114 А, - 63 вільні місця.
№ 439 просп. Голосіївський, 124А – 6 вільних місць
№ 402 вул. Васильківська, 39 (авто – 3 км.) – вільні 18 місць;
№ 406 – вул.. Володі Дубініна, 13 – 12 вільних місць
№ 313 – вул.. Каменярів 50 Б – 24 вільні місця.
Всього – 188 місць.
Звичайно всі вони знаходяться значно далі від 300 метрового нормативного радіуса доступності, значно далі, але це все що є в «обозрімой блідості».
Начебто і не мало, проте, слід взяти до уваги, що поблизу будується ще декілька потужних жилих комплексів з великою кількістю майбутніх мешканців:
А саме:
- ЖК «Амурський» - 1840 квартир
- ЖК «4 сезона» - 823 квартири
- ЖК «Сонячна Брама» - біля 2000 квартир
- Ну і звичайно сам ЖК «Парк Ленд» - по деклараціях на будівництво 892 квартири, але враховуючи, що декларації по 5-8 будинках подані на 4 поверхи, а фактично будується 10 – то всі 1000 квартир реально набереться
- У всякій «мєлочьовкє», яка також будується поряд - ЖК «Нова Англія», ЖК «Голосіївський квартал», ЖК – «Власна квартира» і прочії менш масштабні забудови разом також з тисяча квартир набереться.
Всього квартир – біля 6600-7000 квартир.
І всі вони будуть претендувати на тих 188 вільних місць
Як вже зазначалось, у новобудовах живуть, як правило молоді сім’ї з дітьми, а відповідно, як мінімум одна дитина на квартиру в середньому буде. Насправді напевно більше, але ми візьмемо по мінімуму – одна дитина на квартиру.
Це означає, що після завершення будівництва всіх вищезазначених ЖК на цьому п’ятачку Києва з’явиться біля 6-7 тисяч нових дітей.
По статистиці на 1000 дітей припадає 700 школярів і 300 дошкільнят.
Це означає, що після заселення всіх вищевказаних Житлових комплексів тут почне жити біля 2000 дошкільнят.
Відповідно, ймовірність, що вам дасться влаштувати свою дитину в дитсадок дорівнює 188/2000 * 100% = біля 10%
Є ще невелика кількість приватних дитсадків, але в місті їх ще дуже мало, вони, як правило невеличкі і вільні місця, як правило є лише у тих де ціни не космічні – а астрономічні.
А тому, коли вам хтось шепче на вушко – що він тут знайшов порядд дитячий садок у якому немєряно місць – ви задайте три коротких питання – Де? Ціна? І кількість вільних місць?
Порада: Якщо ви маєте стабільну роботу і відповідно можете спланувати шлях від майбутнього житла до своєї постійної роботи – прокладіть уявний шлях від житла до роботи на вищевказаній карті дитсадків – і подивіться – можливо є вільні місця десь біля вашої роботи – тоді у вас буде шанс влаштувати вашу дитину в дитсадок, тому що ймовірність 10 % влаштувати дитину в дитсадок поблизу даної новобудови - є виключно гіпотетичною.
В подальшому ми проведемо аналіз по рівню наявності шкільної, медичної та інших життєво важливих для комфортного проживання інфраструктур.

27 апр 2017 11:19
За анализ спасибо, конечно, но в самом начале есть проблема логики (хотя все в стандартном стиле, безусловно).
Проблема вот в чем, высказывание "Забудовник і його представники тривалий час у сусідній гілці обіцяли інвесторам що у ЖК «Парк ленд» буде власний дитсадок, якого як виявилось – все ж таки ніхто і не планував будувати. " не имеет никакого подтверждения. Как и всегда, это вброс для раздувания страстей.

То, что у вас нет подтверждения, что сад не начали строить, не гарантирует что не начнут. Сейчас да, его не начали строить. Но никто и озвучивали что построят сегодня или вчера. Обещают к сдаче всего комплекса (как я понял). Вкладывать или нет дело каждого. Но перекручивать информацию не хорошо.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .1517. . .21
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее