Подать объявление

ЖК "ParkLand" - питання і проблеми юридичного характеру

1. . .1416. . .21
27 март 2017 08:05
[quote="kiev4you"]Моя діяльність дійсно замовна (як і діяльність будь якого юриста) і спрямована на захист прав та законних інтересів мого клієнта.
У нас немає конфлікту з вами інвесторами, у нас є конфлікт мого клієнта із забудовником - який своєю НЕЗАКОННОЮ забудовою порушує права та інтереси мого клієнта.
Ви щось вирішуєте у цьому конфлікті?
На що ви можете вплинути?
Чи вас науськує забудовник - щоб ви наїхали на мене та мого клієнта - щоб він подарував хату Войцеховському - бо Войцеховський любить дорогі яхти і вілли і йому зараз треба дуже багато грошей щоб "порєшать" в прокуратурі і в судах?
Так це безглуздо - на мені де сядеш там і злізеш.
Я не бачу жодної практичної користі для мого клієнта із зустрічі з вами - бо ви просто нінащо не впливаєте.

Якщо ви такий зайнятий , не втрачайте час на гидкі дописи на суржику.А займайтесь юридичною практикою і відпрацьовуйте свої гроші в судах на захист свого клієнта. А то на форумі - кожне слово -протиріччя. Інвесторам не набридне з Вами дискутувати. А ви чим далі, тим більше забріхуєтесь,бо забуваєте ,що писали напередодні.

Не втрачайте час на нееффективну практику :no-no:
27 март 2017 08:10
Цитата "Александр Дядюк":
Ви не все перелічили -Дядюк ще воює з Войцеховським і з тими корумпованими чиновниками, дякуючи яким Войцеховський (та йому подібні) можуть безкарно так довго дурити людей


Згідна воювати з корумпованими чиновниками!
Називайте прізвища чиновників будемо боротись разом!Приєднуюсь :thanks:
27 март 2017 08:15
Цитата "irro4ka":



Ви знаєте - я ще вас не спитав, що мені робити?
27 март 2017 08:19
Цитата "irro4ka":


Згідна воювати з корумпованими чиновниками!
Називайте прізвища чиновників будемо боротись разом!Приєднуюсь :thanks:



Бувша виконуюча обовязки начальника Департаменту Державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва О. Мазур, яка незаконно зареєструвала Зімовські декларації на будівництво - хоча вони явно не відповідали містобудівним умовам на будівництво.
З теперішнім керівництвом цього департаменту, яке доводиться нагинати, щоб вони скасовували ці незаконні реєстрації сфальсифікованих ЗІМмом декларацій.
Приєднуйтесь - пишіть скарги
27 март 2017 08:59
Цитата "kiev4you":

Бувша виконуюча обовязки начальника Департаменту Державного архітектурно-будівельного контролю...
Приєднуйтесь - пишіть скарги


Ай молодець! Технічно ви)))
А призвища своїх дружків-депутатів, котрі опікуються Парклендом, в надії "погріти лапки", слабо оприлюднити? Народу було б цікаво почути робочі звіти своїх обранців, вони ж там у Київраді не штани просижують в очікуванні гешефтів? 8-)
27 март 2017 09:06
Да так на хвильку.
Жк Варшавський мікрорайон будує СГ, кількість квартир 2265,повепховість до 25, 22 будинка. цільове по землі сільскогосподарське призначення,взяте в оренду у держави.

Жк Паркова долина, УБ, до 22 поверхм, 5 будинків, 2250 квартир. Призначення землі для автомобільного господарства.

Жк 5 квартал. Перфект груп до 25 поверхів, до 1000 квартир. Призначення для с г робіт. Держ. Власність. Оренда

Про жк з 1-2 будинків не пишу, вони не представдяють інтересу.

Так от, кожен такий жк приносить десятки мільйонів в бюджет, декілька тисяч робочих місць, і хай там земля хоч для вирощування курей, це просто дані кадастру, який розроблявся за царя гороха і з відповідного рівня кваліфікації.сьогодні вона одна, завтра правка і вже інша, це нічого не вирішує.
Головне щоб візуально не паклюжило місто 30 поверховими жовто-пурпурними монстрами. От ща це борятся активісти.
А поглянути на наші будівельні норми і закони, тихий жах.
27 март 2017 10:01
Так давайте вирубаємо всі київські парки і сквери - і забудуємо - ого скільки податків буде!!!
Нагадаю, що принцип правової держави, який прописаний в Конституції, вимагає, щоб фізичні і юридичні особи дотримувались всього законодавства - а не лише податкового.
І не треба переводити стрєлки на податки і как прєкрасєн Зім - закони треба соблюдать - DURA LEX, SED LEX.
27 март 2017 10:17
Цитата "Александр Дядюк":
Так давайте вирубаємо всі київські парки і сквери - і забудуємо - ого скільки податків буде!!!
Нагадаю, що принцип правової держави, який прописаний в Конституції, вимагає, щоб фізичні і юридичні особи дотримувались всього законодавства - а не лише податкового.
І не треба переводити стрєлки на податки і как прєкрасєн Зім - закони треба соблюдать - DURA LEX, SED LEX.


Так інвестори ЗІМ проти вирубання лісів, забудови скверів, забудови центру Києва, забудови позняків по 25+ поверхів будинок на будинку і т.д.
Готові в цьому чимось допомагати.

Але ж Вам це не потрібно.
27 март 2017 10:24
Готовий - але давайте не прикривати одне беззаконня іншим.
Я борюсь з вирубкою і прочим - але ще й борюсь із незаконними забудовами
27 март 2017 11:10
Так чому ви при кожній перевірці пожежників у вашомк офісі, рішаєте а? Чому не зробите все по нормам і закону а? Це ж елементарщіна?
Гарантую 100% що перевірку не пройдете.
Це не відстоювання інтересів і будівельне рейдерсто пане Дядюк.
Якщо взяти вашу логіку, то 99% забудовники афірісти, бо у кожного якісь трабли. Як і кожного підприємства якісь трабли, у КОЖНОГО. Всі бандіти?
Чи хворі фантазії і впарювання утопії.

Це дуже схоже з справою Марушевської, там за 500 грн премії хотіли срок впаяти. Це смішно на фоні багатомільярдних оборуток.

Так і тут, вас тикають носом де забудови в Києві будують на орендованій держ землі з сільскогосподаоським призначенням, де вирубують ліса і дерева
під будову, де в історичному центрі луплять по 30 поверхів. Але то не цікаво пра? Там тяжко і долю від продажі не хто не платить?
27 март 2017 11:27
Шановна адміністрація форуму!
Хотів би привернути Вашу увагу, що тема даної гілки форуму називається - "питання і проблеми юридичного характеру ЖК "Парк ленд", а не стан протипожежної безпеки у офісі Дядюка чи проблеми інших обьєктів будівництва (для інших обьєктів є окремі розділи форуму).
Засмічення гілки форуму питаннями, що не відносяться до теми обговорення виглядає лише способом увести дискусію від тих серйозних питань, на які одна із сторін дискусії - немає відповідей.
З повагою
О Дядюк
27 март 2017 13:32
Цитата "kiev4you":



Ви знаєте - я ще вас не спитав, що мені робити?

Думаю интерес выплаты заказчика, настолько велик, что пан Дидюк готов пожертвовать своей репутацией и после получения гонорара уйти на пенсию, поскольку после данного прицидента с Зимом, при упоминании его в поисках Инета ,будет всплывать только негативная инфа и вряд ли кто то серьезный захочет иметь с ним дело как с юристом. Или же по логике ,мы инвесторы должны в ответ заходить на все форумы застройщиков и поливать его грязью, чтоб нам потом заплатили за опровержение ,как делает это Александр.Как то все тухленько и не симпатично. Выбрать молодого застройщика, в надежде что по неопытности , с него можно будет сбивать любые суммы, запугиваниями и клеветой. Низкий уровень, и закрывать рты женщинам это в принципе не воспитанно..ни юристу ,ни дворнику.
27 март 2017 14:44
Навпаки - боротьба із незаконними забудовами та шахраями забудовниками - це одна із самих актуальних тем сьогодні - і мояборотьба з Войцеховським - це шикарна реклама :drink:
27 март 2017 15:20
Ваша боротьба з стройками Войцеза десь на рівні 0. Оскілтки там питання вже були давним давно від держави.
А що маємо заращ, майже всі УКО будинки як будувались так і будуються.
Вас за активіста нормального ніхто не рахує.
Актмвісти справжні, за прааилтну інфраструктуру, хорошо урбанізацію, збереження старої архітектури, ДЕавтомібілізацію, розвиток сучасної архвтектури ітд.

А ви Дядюк займається будівельним рейдерством, і ваші ідеологія це "нехай весь Київ буде як Нью-позняки, але щоб головне по докам все ідеально.
Ну бред же.
Вам зверху навели приклад київських жк на держ землі у декілька тисяч жителів, призначення для с.г. У відновідь 0.
Аналогічно з Парковою долиною... Ноль.
27 март 2017 15:38
Цитата "Александр Дядюк":
Навпаки - боротьба із незаконними забудовами та шахраями забудовниками - це одна із самих актуальних тем сьогодні - і мояборотьба з Войцеховським - це шикарна реклама :drink:

Как то уж слишком выборочная борьба у вас..
Хотя вокруг вам не однократно подкидывали кучу вопиющих случаев незаконной стройки, такие как :
Жк Варшавський мікрорайон будує СГ, кількість квартир 2265,повепховість до 25, 22 будинка. цільове по землі сільскогосподарське призначення,взяте в оренду у держави.
Жк Паркова долина, УБ, до 22 поверхм, 5 будинків, 2250 квартир. Призначення землі для автомобільного господарства.
Жк 5 квартал. Перфект груп до 25 поверхів, до 1000 квартир. Призначення для с г робіт. Держ. Власність. Оренда
Про жк з 1-2 будинків не пишу, вони не представдяють інтересу.
Реклама на клевете- це антиреклама. Вы же не предоставили доказательств документальных, о связи ЗИМА с Вайцеховским, а догадываться можно о многом и предполагать.Я думаю вы например Свидетель Иеговы, мы к вам придем за консультацией по ЖК, а вы нам брошюрку в руки и уже нашу квартиру на себя переписали...не успеешь и глазом моргнуть. :pray: :no:
27 март 2017 17:49
Судя по тому как говорит дядюк, с него юрист на 3, ибо любой юрист подкрепляет неоспоримыми фактами свои действия! Он везде кричит что ЗИМ - Войцеховский, при этом ни единого доказательства не предоставил... ну написал письма везде, ВОН МОЯ БАБУЛЯ ТОЖЕ ПИСАЛА ПИСЬМА И президенту и в ВР, сомневаюсь что кто то прочитал...
А теперь пару паралелей 1)Парк-Ленда и большинство 2)УКО стоек
земля:
1) покупается, платятся налоги в государство
2) свмозахват

Количество домов:
1)13 пока
2) максимум 3, и то редко, в основном 1-2

Этажность:
1)до 10
2) 20+

Порядочность:
1) После покупки заботятся о инвестрах(например поставили новые котлы после скачка напряжения, поменяли бытовую технику, поменяли стекло пакеты и рамы у кого треснули, отрегулировали окна и замете бесплатно)
2) Продавали одну квартиру 2-3 раза

Право собственности:
1) первые 4 дома владельцы с паспортами, правом собственности на недвижимость и пропиской
2) Получили какие то бумажки от Войцеховского

Стоимость квадратного метра:
1)от 18000 за метр
2) около 12000 за метр

Время строительства дома:
1) около года от котлована до готовности к сдаче
2) от 3 лет, многое недостроенно

реклама:
1) немного в интернете, 1 бигборд возле комплекса, 1 светловой указатель на столбе
2) весь Киев завешан рекламой на улице/в транспорте/прессе

Хорошо подумав можно привести ещё примеры...
Как инвестор живу уже с осени в Паркленде, Лебединец Павел фамилия, чтоб не говорили что бот. защищаю застройщика, чтоб мог гулять с супругой и детьми по нормальному комплексу, ходить в тренажёрный зал на территории а не в Лико-Град ехать.
27 март 2017 18:02
Цитата "sirGHOST":
Судя по тому как говорит дядюк, с него юрист на 3, ибо любой юрист подкрепляет неоспоримыми фактами свои действия! Он везде кричит что ЗИМ - Войцеховский, при этом ни единого доказательства не предоставил... ну написал письма везде, ВОН МОЯ БАБУЛЯ ТОЖЕ ПИСАЛА ПИСЬМА И президенту и в ВР, сомневаюсь что кто то прочитал...
А теперь пару паралелей 1)Парк-Ленда и большинство 2)УКО стоек
земля:
1) покупается, платятся налоги в государство
2) свмозахват

Количество домов:
1)13 пока
2) максимум 3, и то редко, в основном 1-2

Этажность:
1)до 10
2) 20+

Порядочность:
1) После покупки заботятся о инвестрах(например поставили новые котлы после скачка напряжения, поменяли бытовую технику, поменяли стекло пакеты и рамы у кого треснули, отрегулировали окна и замете бесплатно)
2) Продавали одну квартиру 2-3 раза

Право собственности:
1) первые 4 дома владельцы с паспортами, правом собственности на недвижимость и пропиской
2) Получили какие то бумажки от Войцеховского

Стоимость квадратного метра:
1)от 18000 за метр
2) около 12000 за метр

Время строительства дома:
1) около года от котлована до готовности к сдаче
2) от 3 лет, многое недостроенно

реклама:
1) немного в интернете, 1 бигборд возле комплекса, 1 светловой указатель на столбе
2) весь Киев завешан рекламой на улице/в транспорте/прессе

Хорошо подумав можно привести ещё примеры...
Как инвестор живу уже с осени в Паркленде, Лебединец Павел фамилия, чтоб не говорили что бот. защищаю застройщика, чтоб мог гулять с супругой и детьми по нормальному комплексу, ходить в тренажёрный зал на территории а не в Лико-Град ехать.

+1. То что застройщик надежный и ответственный не вызывает даже сомнения. Даже если есть проблема с этажностью на этой земле (хотя как по мне, это полный абсурд. Киев развивается, плюс вокруг без всяких проблем строятся и уже построены дома в 20 этажей), то это нивелируется качеством и результатом. Два года живу в этом районе на Вильямса и точно уверен, что это лучший комплекс в районе.
И я рад, что через пару месяцев переберусь в него жить, а через время и все остальные инвесторы 5, 6, ..., 11 и т.д. Домов
28 март 2017 06:52
Я так зрозумів, у наших опонентів залишилось лише два аргументи, для пояснень чому забудовник не сказав всю правду інвесторам (тобто - обманув), щодо наявних ризиків інвестицій в їх забудову:
1. Всі порушують;
2. Дядюк - бяка - тому давайте обговорювати не проблеми юридичного характеру - а давайте обговорювати Дядюка

Шо то не густо, з аргументацією :yes:
28 март 2017 14:53
Цитата "kiev4you":

Шо то не густо, з аргументацією :yes:


На мою думку, ваш рейтинг на форумі є однозначною оцінкою вашої діяльності. Та переконливим аргументом щодо сумнівної користі ваших дій.
P.S. А, ну тож боти забудовника наклацали))) А насправді Дядюк білий та пухнастий! :pray:
28 март 2017 15:28
Цитата "Sansans":


На мою думку, ваш рейтинг на форумі є однозначною оцінкою вашої діяльності. Та переконливим аргументом щодо сумнівної користі ваших дій.
P.S. А, ну тож боти забудовника наклацали))) А насправді Дядюк білий та пухнастий! :pray:



Рейтинг, який мені тут наставила бригада ботів забудовника однозначно говорить лише про його істерію.
І більш ні про що.
Вас нічтожно мало - а киян, які будуть мені вдячні за вчасну інформованість і що дякуючи мені вони не всунули голову туди, куди не треба - набагато більше
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1416. . .21
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx