Подать объявление

ЖК "ParkLand" - питання і проблеми юридичного характеру

1. . .1315. . .21
23 март 2017 12:19
Цитата "kiev4you":
Обман - це коник забудовника і його ботів.
Вкажіть конкретно - де я на цій сторінці писав, що в даному конфлікті я виступаю не як найнятий юрист - а як громадський активіст?
Дайте ссилку


саме тому Ви щойно написали з акаунта "громадської організації" ЛОЛ 6-) :faceoff:
23 март 2017 12:25
Цитата "v_a_l":

Похоже, Вы поленились прочитать все 300 страниц форума Паркленда (хоча большая часть мессседжей исправно чистятся модератором).
Дядюк уже давно путается в показаниях.
В этом месяце говорит про то, что он - наемная рабочая сила хозяина зеленого дома. В следующем скажет, что он - активист и борец со злом. И так по кругу.



Давайте уважно подивимся на той допис на який відповідав Дядюк
Мова в ньому йшла лише про Дядюка.
Дядюк состоїть в клієнтських відносинах зі своїм клієнтом.
Що тут ще не зрозумілого.

А що стосується що і ГО залишає тут свої дописи - тут відкрита платформа - чому до дискусії можуть долучитись всі бажаючі на стороні забудовника, в тому числі і громадські організації (якщо виявлять бажання) а наш громадська організація ні?
І чому всім бажаючим на стороні забудовника тут пис
23 март 2017 12:27
Цитата "kiev4you":
Обман - це коник забудовника і його ботів.


Як там ви любите писати: "класна логіка".
Якщо якийсь івестор чи інший учасник форуму не розділяє вашу думку і переживає за свої інвестицій - він бот забудовника.

Ах, ви ще ж любите порівняння: це як москалі усіх українців бандерівцями називають, так і ви усіх ботами і войцеховськими.
23 март 2017 12:36
Цитата "kiev4you":



Давайте уважно подивимся на той допис на який відповідав Дядюк
Мова в ньому йшла лише про Дядюка.
Дядюк состоїть в клієнтських відносинах зі своїм клієнтом.
Що тут ще не зрозумілого.

А що стосується що і ГО залишає тут свої дописи - тут відкрита платформа - чому до дискусії можуть долучитись всі бажаючі на стороні забудовника, в тому числі і громадські організації (якщо виявлять бажання) а наш громадська організація ні?
І чому всім бажаючим на стороні забудовника тут пис


справа не в тому, що писати не можна громадським організаціям, звичайно, що можна. справа в тому, що ваші дописи викликають когнітивний дисонанс, коли юрист з акаунту громадської організації пише, що він не громадський активіст 6-) а потім ХТОСЬ з цього ж акаунту заперечує свою причетність до людини, яка постійно пише з цього акаунту 6-)
23 март 2017 12:41
Шановний ще раз - кияни мають право писати як і будь хто інший.
Дядюк ніколи не стверджував що він у цьому конфлікті активіст, а Кияни ніколи не стверджували, що вони мають договірні відносини.
23 март 2017 12:43
Цитата "DVadym":


Як там ви любите писати: "класна логіка".
Якщо якийсь івестор чи інший учасник форуму не розділяє вашу думку і переживає за свої інвестицій - він бот забудовника.

Ах, ви ще ж любите порівняння: це як москалі усіх українців бандерівцями називають, так і ви усіх ботами і войцеховськими.



Ні бот - це той хто хоробро поливає іншого брудом - ховаючись під анонімним ніком.
На киянах пишуть двоє людей - з правління нашої ГО - я Дядюк Олександр і координатор Володимир Бондар.
Нас навіть тут легко ідентифікувати - Дядюк - пише на українській мові, Бондар - на російській
23 март 2017 12:45
Цитата "kiev4you":
Шановний ще раз - кияни мають право писати як і будь хто інший.
Дядюк ніколи не стверджував що він у цьому конфлікті активіст, а Кияни ніколи не стверджували, що вони мають договірні відносини.


з цього свідчить, що з вашого акаунту може писати будь-хто, хто захоче. і все, що пишеться не варто сприймати всерйоз. надалі все зрозуміло, дякую :no:
23 март 2017 12:52
Ні з нашого акаунта можуть писати лише члени нашої організації, але так як ми принципово не сприймаємо анонімність то на цій сторінці пишуть лише Дядюк і Бондар, дописи яких легко відрізнити по мові написання.
Ми принципово дотримуємось принципів чесності і відкритості, тому можу вам пообіцяти, що якщо з цього акаунту буде писати ще хтось з членів нашої організації, окрім нас з Бондарем - то він обов'язково зазначить своє ім'я - справжнє - як робимо це ми з Бондарем.
23 март 2017 12:56
От що я за людина? :)
Ну клявся ж собі не піддаватись на провокації ботів і не тратити свій час на пусті теревені!
Тому заявляю, що в цій гілці я знову зьявлюсь коли будуть отримані нові документи чи нова цікава інформація по забудові.
А зараз побіг - треба встигнути подати ще додаткові документи на скасування декларацій на 9-11 будинки і винести на Комісії Київради "Crystal Towers" і Павлика Морозова
23 март 2017 13:05
Щасти Вам пане. Добра, мира, злагоди.
нехай все буде добре у вас і у близьких, надіюсь що так і буде.
Розуму вам і натхнення у ваші 52.
Нам з вами ще має бути терниста і довга дорога, тому мужайтесь і тримайтесь. Щасти.
23 март 2017 13:19
Цитата "kiev4you":
А мені пофіг що вам там здається (якщо щось здається - крестітесь).
мені ще сьогодні їхати в КМДА подавати скарги і заяви на комісії Київради та зустрічатись з депутатами.

Ну давайте, благодєтєль ви наш! А от цікаво було б взнати призвища тих депутатів-борців "за права киян", що так "турбуються" за Паркленд. Бо мені здається, що після оприлюдення їх призвищ, та громадського розголосу цього - шансів бути переобраними на наступний строк у них небагато.
23 март 2017 15:44
Цитата "kiev4you":
От що я за людина?
Ну клявся ж собі не піддаватись на провокації ботів і не тратити свій час на пусті теревені!
Тому заявляю, що в цій гілці я знову зьявлюсь коли будуть отримані нові документи чи нова цікава інформація по забудові.
А зараз побіг - треба встигнути подати ще додаткові документи на скасування декларацій на 9-11 будинки і винести на Комісії Київради "Crystal Towers" і Павлика Морозова

А действительно,что ж ты за человек?Долго сдерживала себя, не писать на этой ветке,но так как некоторые не держат ни одного своего слова, то думаю и мне разок можно.Меня не однократно называли ботом, как и всех кто не в одной упряжке с Дядюком - великим борцом за справедливость...Но вот незадача, попалась мне интересная статейка //kievvlast.com.ua/mind/spovd_profesjnog o_gromadskogo_aktivsta22807.html где мы видим совершенно другого Дядюка, который как раз таки воюет с такими каким он сам стал на данный момент.Чтоб мне не закинули , что и я брешу вот например цитата с его же статьи --" Я прийняв участь у багатьох антизабудовних акціях - і як юрист і як просто активіст. І забори валив не раз і забудови зупиняв (і буду це робити і надалі), але мені ніколи навіть на думку не спадало – заборонити чи будь яким іншим способом обмежити право і можливість висловити свою точку зору іншій стороні.
І тим паче, я ніколи не вважав, що я маю право нав’язувати свою точку зору і свою «правду» іншим. Я маю право агітувати за неї, але маю поважати і право на свою точку зору інших."--- а что теперь, все кто не поддерживает его мнение враги и должны его куда то там целовать... Смотрим дальше , он разделил активистов на 3 вида :"Саме тому, я виділяю дві абсолютно різні категорії «громадських активістів»:

А). Ті що допомагають людям реалізувати власну волю і бажання цих людей, тобто ті - для кого люди – мета. При цьому, такі активісти поважають волю і думку інших і готові узгоджувати свої бажання і наміри, з бажаннями і намірами інших;

Б). Ті що служать виключно власному «ЕГО» і реалізують своє «Я». При цьому чого хочуть інші люди – «активіста» не цікавить. Навіть якщо більшість людей хоче іншого, чим «активіст», має бути лише так, як хоче «активіст». Тобто, для цієї категорії «активістів», люди не мета, а виключно засіб, інструмент, для реалізації власних ідей і поглядів.
При цьому я зовсім не беру до уваги ту категорію «активістів», які банально заробляють на вимаганні у забудовника бабла (є і такі), я говорю про ту категорію, яка діє безкорисно, будучи фанатично впевненою у своїй виключній правоті і своїй монополії на істину. Їх взагалі не цікавлять прагнення і бажання інших, їх девіз – «у світі є лише дві точки зору, моя, і – неправильна. Тому має бути лише так, «як хочу я».
При цьому, ця категорія «активістів» ніколи не визнає і не прийме волю і бажання інших – лише «Я» і лише так – як хочу «Я»." И к какому же виду теперь вы относите себя????!!!!Человек просто потерял честь, лицо,репутацию и совесть.Став продажным титушкой, он не уважает ни чье мнение кроме своего, идет по трупам к своей цели, а цель одна - деньги! Его не интересует больше НИЧЕГО.Очень советую прочитать статью и сравнить отношение , высказывание и цели нашего "борца"... Так же хотелось бы выделить его пример - " Багато хто знає, що я величезних зусиль приклав у боротьбі за повернення 147 гектарів території колишнього військового містечка 136, що знаходиться в Біличанському лісі, на межі Києва і смт. Коцюбинське. Але я не воюю проти будівництва тут. Я воюю проти того, що 147 га, вартістю біля мільярда гривень передали у власність фіктивного житлово-будівельного кооперативу, не сплативши до бюджету жодної ломаної копійки. Більш того, з бюджету хочуть потягнути ще 373 млн. грн., щоб за рахунок бюджетної халяви, протягти до містечка дорогу і комунальні мережі. Тобто, нас киян обікрали на мільярд і ще хочуть поцупити понад 300 млн.

Тому, Дядюк хоче щоб забудовник (цей чи інший) сплатив до бюджету ринкову ціну цієї землі, той самий мільярд (що дозволить дотувати транспорт і не підвищувати на нього тарифи, чи вирішити інші важливі проблеми киян) і не цупив 373 млн. з бюджету та, щоб відселив по людськи людей (а не так як намагався – у бомжі), і нехай будує – створює робочі місця і платить податки. Бо вони зараз країні ой як треба.

Тому, ще раз, Дядюк ніколи не воював із забудовами, Дядюк воює із корупцією в цій сфері, за те, щоб від забудов наповнювався бюджет міста, а не кишені чиновників і депутатів та щоб вирішувались проблеми киян."- И опять не сходится! ЗИМ не украл землю, не вырубал леса, а платит кучу налогов, дает те же рабочие места , дает качественный продукт, пополняет бюджет города.Очень жаль , что на пути строительства нашего ЖК Паркленда встретился такой вот персонаж...Надеюсь администрация не удалит мой пост, и люди которые сомневаются кто есть кто, сделают для себя правильные выводы. Всем мир!
25 март 2017 14:45
Ви не все перелічили -Дядюк ще воює з Войцеховським і з тими корумпованими чиновниками, дякуючи яким Войцеховський (та йому подібні) можуть безкарно так довго дурити людей
25 март 2017 14:55
Наразі прочитав дивну об'яву: "збір коштів на Дядюка". Але, нажаль їі вже видалено. Цікаво, що малося на увазі???
25 март 2017 15:01
Цитата "Александр Дядюк":
Ви не все перелічили -Дядюк ще воює з Войцеховським і з тими корумпованими чиновниками, дякуючи яким Войцеховський (та йому подібні) можуть безкарно так довго дурити людей


З тими, то мабуть по Фрейду. А я думаю що Дядюк воює проти тих, проти кого воювати йому матеріально вигідно. А насправді виходить, що з вітряками. :faceoff: :bud:
25 март 2017 20:08
Смішно читати як забудовник, в особі відомого аноніма Мухамеда Алі продовжує
пудрити мозги інвесторам.
На чиєсь питання - коли ж запустять в 6 будинок для ремонту, Мухаме гордо відповів - "сразу послє получєнія докумєнтов".
Він лише забув додати - "після дощику в четверг" - бо реєстрація декларація на будівництво по цьому будинку як і по 5 7 і 8 - скасовані :)
25 март 2017 21:09
Цитата "Александр Дядюк":
Ви не все перелічили -Дядюк ще воює з Войцеховським і з тими корумпованими чиновниками, дякуючи яким Войцеховський (та йому подібні) можуть безкарно так довго дурити людей

а мне смешно читать как дядюк говорит о себе от третего лица, может скоро он поселится к Сталину, Наполеону и ещё нескольким интересным личностям
25 март 2017 21:39
Я так зрозумів - що заперечити по темі форуму - нічого?
Тому для ботів забудовника нічого незалишається - як переводити стрєлки на особистість дядюка?
26 март 2017 19:46
Цитата "Александр Дядюк":
Я так зрозумів - що заперечити по темі форуму - нічого?
Тому для ботів забудовника нічого незалишається - як переводити стрєлки на особистість дядюка?

Был когдато на просторах интернета прикол "Мопед не мой, я просто разместил обьявление", это про дядюка, который от третего лица кричит что все боты, а он анец, белый и пушистый, который защищает своего клиента/или права граждан(судя по постам он сам не определился)...
27 март 2017 07:40
До речі, пан Дядюк, погляньте скільки незаконного будівництва по місту! Ось тут би вам розгулятись! Та заодно вашим знайомим "слугам народу" робота знайдеться, чого ж вони даремно в Київраді штани протирають?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1315. . .21
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx