Подать объявление

ЖК "ParkLand" - питання і проблеми юридичного характеру

1. . .1214. . .21
23 март 2017 04:42
Цитата "Александр Дядюк":
До речі - підленько перекручувати слова інших.
Я не писав, що ті хто купив квартири у паркленді - ідіоти.
Я писав зовсім інше - я писав про те, що якби забудовник чесно інформував потенційних інвесторів про всі дефекти юридичного характеру того товару, який він пропонує - то навряд чи знайшовся б якийсь ідіот, який знаючи це - купив би квартиру.
Нехарашо так перекручувати мої слова.

Перед покупкой многим было известно о назначении земли и о том как меняют этажность. Почему это они сразу становятся, по вашему идиотами? Вместе со скайлендом это уже порядка 500 квартир с документами на руках. И в итоге живут, как я считаю, в самом красивом и уютном комплексе в нашем районе. До момента получения права собственности прожил в этом районе 2 года и не могу вспомнить ни одного ЖК, с которым можно сравнить паркленд.
И точно также Документы получат и остальные дома, хотя благодаря вашим усилиям этот процесс может затянуться
23 март 2017 04:51
И прекращайте всех называть ботами, достаточно перейти в личную информацию по пользователю и увидеть дату регистрации и Сообщения, по которым вполне ясно, что это реальный Покупатель. В противном случае указывайте на конкретных пользователей, чтоб их блокировали.
П.С. То что я поддерживаю жк и не согласен с вашей позицией не даёт вам право назвать меня ботом.
23 март 2017 06:14
Цитата "Александр Дядюк":
До речі - підленько перекручувати слова інших.
Я не писав, що ті хто купив квартири у паркленді - ідіоти.
Я писав зовсім інше - я писав про те, що якби забудовник чесно інформував потенційних інвесторів про всі дефекти юридичного характеру того товару, який він пропонує - то навряд чи знайшовся б якийсь ідіот, який знаючи це - купив би квартиру.
Нехарашо так перекручувати мої слова.

" Нехарашо" -москальський сленг. Писати суржиком- прояв неповаги до співбесідників.
І ви підтверждуєе, щи вживали слово"ідіот" відносно дійсних та майбутніх інвесторі.
Вся дозвільна документація була доступна ,і це добра воля інвесторів - вивчати її чи ні.
Коли ви продаєте своє авто, чи будь який товар? Ви голосно декларуєте по якісь недоліки?
Ви формуєте ціну,яка цікава на ринку .І створюєте продукт, який має попит.
Залиште в спокої ПаркЛенд,нехай люди розввиваються і свої питання з державою (яка розвалюється на очах, а ви про законодавство)вирішують. Те що вони вміють і знають, як це робити - підкреслюють факти
1-4 СДАНИХ БУДИНКІВ ВЕДЕННИХВСПЛУАТАЦІЮ,ЗАСЕЛЕНИХ,ОБЖИТИХ.
5-8 ДОБУДОВАНИХ .
А якщо ви такий борець за права"нещасних" інвесторів, то боріться за НЕПОЧАТОК будівництва на будь-якому майданчику, а не за те, щоб викинути людей на вулиці з ГОТОВОГО! житла і дискретувати маленького якісного забудовника, який стоїть поперек горла у монополістів.
23 март 2017 08:56
Цитата "Renatvrv":

Перед покупкой многим было известно о назначении земли и о том как меняют этажность. Почему это они сразу становятся, по вашему идиотами? Вместе со скайлендом это уже порядка 500 квартир с документами на руках. И в итоге живут, как я считаю, в самом красивом и уютном комплексе в нашем районе. До момента получения права собственности прожил в этом районе 2 года и не могу вспомнить ни одного ЖК, с которым можно сравнить паркленд.
И точно также Документы получат и остальные дома, хотя благодаря вашим усилиям этот процесс может затянуться


І як міняють поверховість?
А НІЯК!
Візьмемо для прикладу 4 будинок:
Містобудівні видані - на 4 поверхи.
Декларацію сам забудовник подав на 4 поверхи.
А потім тупо і нагло подав декларацію про готовність на 10 поверхів та домовився з чиновниками Департаменту держархбудконтолю міста Києва, що вони тіпа цього не помітили.
Але по документам на будівництво 4 будинок - є лише 4 поверховий.
Жодних дозвільних документів на збільшення поверховості по 4 будинку забудовник не отримав.
І сьогодні скасувати декларацію про готовність по 4 будинку - це як два пальці об асфальт, прости ми вже не хотіли трогати його.
Абсолютно та ж схема по перших 3 будинків - жодних дозволів на збільшення поверховості у них нема - саме тому їм доводиться ховати у реєстрі нерухомого майна ці будинки чим подалі - щоб у очі не кидались.
Але це проходило ВТІХАРЯ, коли це не було на нашому громадському контролі - АЛЕ БІЛЬШЕ НЕ ПРОЙДЕ.
От і все - жодних дозволів на збільшення поверховості по жодному будинку, як тим, що вже збудовані так і тим, що будуються - у них нема і ніколи не було.

Тепер про ідіотів - ще раз - не треба перекручувати мої слова.
Я ще раз повторю - що якби забудовник розказував ВСЮ інформацію про юридичні дефекти того товару,я кий він продавав я не вірю, що хоча б один ідіот у нього купив би квартиру.
Гляньте - ще на першій сторінці основної гілки по Парк ленду //forum.domik.ua/zhk-park-land-t26196.ht ml забудовник гордо розмістив сканкопії - як забудовник назвав - дозволів Мінрегіонбуду на збільшення поверховості.
Насправді то не дозволи а лише певна науково-методична позиція щодо можливості. І лише самі руважні прочитали у тому листі в низу, що цей лист чинний ЛИШЕ ЗА УМОВИ погодження з Департаментом містобудування КМДА, але забудовник гордо вішаючи цей лист і заявляючи всім що це погодження - є дозволом на збільшення поверховості, забув вказати - що погодження Департаменту містобудування КМДА нема і що саме цікаво забудовник навіть не звертався за отриманням цього погодження.
Вам це розказували - чи лише вішали лапшу про гіпотетичне збільшення поверховості - ЯКОГО ПО ДОКУМЕНТАМ НЕМА і забудовник навіть палець об палець не вдарив щоб його отримати -а просто втіхаря подавав декларації про готовність - які не відповідали поверховості у містобудівних і деклараціях на будівництво.
Втіхаря - 4 будинки пройшли - більше не пройдуть
23 март 2017 09:09
Поясніть як здаються 9 будинків Британського кварталу на такі ж землі і в тому ж районі і поверховості?
Як будується варшавський квартал на держ землі взагалі без цільового.
Розкажіть як будується Паркова долина держ корпорації Укрбуд на землі взагалі для стоянки авто.
Смішно коли стоїть 7 поверховий будинок паркленду і ви кричите караул, а за 27 метрів 13 поверховий Нової англії яка пишається тим що не сплачують 2% податку з квартили. Ви ж кричали як в бюджет кожна копійка важлива...
Ну це все просто позерство і гра га публіку.
23 март 2017 09:19
А Британський квартал має якесь відношення до конфлікту мого клієнта із забудовником?
23 март 2017 09:27
Тут все просто, эти застройщики им не по зубам. Уже не раз на этом акцентировали внимание.
Зато повесилил их пост на ветке санлайфа, что там многоквартирные дома, они то чем помешали.
23 март 2017 09:28
Добре, не хочете помічати очевидного не питання. Я в цій позиції з вами погоджусь, якщо будинок збудовано і завершено, а квартири всі продано, то й сенс якось вставляти палки відсутній.
Я ще може якось зрозумію діяліність проти крістал тауер, бо там ще навіть фундаменту не має.
Але яким боком заважають забудови давно збудовані за кілометр від вашого клієнта, це вже дійсно ..... Без слів.

Та наприклад, яким чином заважає 5 будинок??? Ніяким. Як і 6 і 8.
Тільки по факту 7,9,10,11.
Але ви ж всюди починаєте вже лізти
І то кажете клієнту мішає, то не мішає.то ви піклуєтесь про наповнення бюджету то ні.
23 март 2017 09:47
Цитата "kiev4you":
А Британський квартал має якесь відношення до конфлікту мого клієнта із забудовником?


А яке відношення має 5 і 6 будинок?
Яке відношення мають інші будинки забудовника?

Будинок вашого клієнта розміщений між 9-10 і 7 домом.
23 март 2017 10:41
Висновок-ваша діяльність заказна акція для дисредитації забудовника.
Як стосовно пропозиціі про зутріч?
Це й буде справжня турбота і виконання міссії громадської організаціі.
Роз"ясните "обдуренним інвесторам", що їм бідним робити з цією халепою?
Допоможете знайти вихід із скрутного становища, в котрому ми опинились.
Вам пропонують конструктивні дії,пропозиції,котрі Ви ігноруєте.
Писанина довжелезних опусів на суржику, публікація фейкових документів та фактів-- ось і вся благодійна діяльність громадської організаціі"КИЯНИ ОБ"ЄДНУЄМОСЬ".
Називайте місце і час зустрічі, готуйте доказову базу.
Інакше все це БЛА-БЛА-БЛА і використання проросійських технологій зомбування .
Сьогодні тема вашого троллінгу "ПОВЕРХОВІСТЬ ПАРКЛЕНДУ"
Вчора була тема "ФІНАНСОВА ПІРАМІДА"
Позавчора"ЦІЛОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЛІ"
Ще є "нещасний власник будинку"
23 март 2017 11:05
Моя діяльність дійсно замовна (як і діяльність будь якого юриста) і спрямована на захист прав та законних інтересів мого клієнта.
У нас немає конфлікту з вами інвесторами, у нас є конфлікт мого клієнта із забудовником - який своєю НЕЗАКОННОЮ забудовою порушує права та інтереси мого клієнта.
Ви щось вирішуєте у цьому конфлікті?
На що ви можете вплинути?
Чи вас науськує забудовник - щоб ви наїхали на мене та мого клієнта - щоб він подарував хату Войцеховському - бо Войцеховський любить дорогі яхти і вілли і йому зараз треба дуже багато грошей щоб "порєшать" в прокуратурі і в судах?
Так це безглуздо - на мені де сядеш там і злізеш.
Я не бачу жодної практичної користі для мого клієнта із зустрічі з вами - бо ви просто нінащо не впливаєте.
А як захистити ваші права - одна порада - ідіть і розбирайтесь із забудовником, адже до халепи довів вас він - а не ми.
Треба було не брехати інвесторам і говорити всю правду про ризики інвестицій в цей об'єкт, не обманювати видаючи лист Мінрегіонбуду як погодження збільшення поверховості, насправді нге маючи дозволу на таке збільшення і т.д.
Створюйте ініціативну групу постраждалих від недобросовісного забудовника інвесторів (як це зробили інвестори Войцеховського) і йдіть беріть за барки "хазяїна".
Він створив проблему - йому і вирішувати її.
23 март 2017 11:08
Цитата "irro4ka":
Писанина довжелезних опусів на суржику, публікація фейкових документів та фактів-- ось і вся благодійна діяльність громадської організаціі"КИЯНИ ОБ"ЄДНУЄМОСЬ".



Ну і про яку зустріч з вами після цієї вашої брехні можна говорити?
Ви довели фейковість хоч одного оприлюдненого нами документа?
Ми ще раз пропонуємо всім СПРАВЖНІМ інвесторам звернутись з інформаційними запитами, згідно Закону "Про доступ до публічної інформації" і самим офіційно отримати всі копії документів, які ми оприлюднили.
Ми всі свої твердження підкріплюємо копіями документів - а забудовник і його боти, за весь час дискусії - не оприлюднили жодного документа.
То про що з вами говорити?
23 март 2017 11:21
Ось і нарешті ви визнали (що працюєте за гроші клієнта і потрібно продати будинок по дорожче, це ціль, я вірно зрозумів). Якщо так, то Вам заважає паркленд 7-9-10-11, добивайтесь там правди, нехай з ним щось рішають, призупиняють чи що не знаю (я звісно в це не вірю і бажаю щоб вони закінчились і здались), але при чому тут взагалі 5-тий будинок наприклад? Яким чином він заважає. Ну бог з ним не пощасливилось мені в мене там житло, а яким чином взагалі інші будівництва які давно збудовані і розпродані заважають? Ну якось місцями втрачається логіка. Як мій 5-тий будинок в 10 поверхів розташований за 150 м. від хати вашого клієнта заважає значить, а Нової англії наступні секції яку будуть розташовані на аналогічних 150 м. і мати 15 поверхів не заважають... ну що за парадокси.... І ми маємо як інвестори важелі впливу, і я думаю хто купляє в 7,9.10,11 будинках хотів би там краще мати садочок чи сквер, а не хату з курами і свинями...
23 март 2017 11:30
Я це визнав ще з перших днів моєї появи на темі Парк Ленд і прямо про це сказав і неодноразово повторював, що по даному питанню я не громадський активіст а виключно найнятий юрист.
На відміну від забудовника і його ботів вся робота яких побудована виключно на обмані, ми і я і Бондар діємо виключно відкрито, не приховуємо своїх імен (на відміну від усяких анонімів від забудовника) і за всі свої слова, на відміну від анонімів забудовника - відповідаємо.
23 март 2017 11:44
Цитата "kiev4you":
Я це визнав ще з перших днів моєї появи на темі Парк Ленд і прямо про це сказав і неодноразово повторював, що по даному питанню я не громадський активіст а виключно найнятий юрист.
На відміну від забудовника і його ботів вся робота яких побудована виключно на обмані, ми і я і Бондар діємо виключно відкрито, не приховуємо своїх імен (на відміну від усяких анонімів від забудовника) і за всі свої слова, на відміну від анонімів забудовника - відповідаємо.


Тоді яка роль організації в цьому всьому? Захист клієнта Дядюка?
23 март 2017 11:50
Тоді виникає друге питання. Чому забудовник не викуповує ту хату. Варіанти відповідей:
А) ціна значно більше за її ринкову/оціночну вартість
Б) просто не хоче
В) пропонує вам справедливу ціну, але ви хочете вижати максимум І не погоджуєтесь.

Мені знається що в), чи я не правий? 😊


(для д вадима. Це не організація це просто Дядюк і Бондар, аккаунт один)
23 март 2017 11:54
А мені пофіг що вам там здається (якщо щось здається - крестітесь).
Ладно я більше не збираюсь витрачати свій час - мені ще сьогодні їхати в КМДА подавати скарги і заяви на комісії Київради та зустрічатись з депутатами.
Буду дописувати по ходу отриманих документів і результатів.
А болтовнею боти забудовника нехай займаються між собою - я не заважатиму
23 март 2017 11:56
Цитата "NikolaForsa":
Ось і нарешті ви визнали (що працюєте за гроші клієнта і потрібно продати будинок по дорожче, це ціль, я вірно зрозумів).

Похоже, Вы поленились прочитать все 300 страниц форума Паркленда (хоча большая часть мессседжей исправно чистятся модератором).
Дядюк уже давно путается в показаниях.
В этом месяце говорит про то, что он - наемная рабочая сила хозяина зеленого дома. В следующем скажет, что он - активист и борец со злом. И так по кругу.

Вопрос к администратору форума: на каком основании в профиле kiev4you написано "Громадська організація"? Человек сам признает, что он - наемное лицо.
23 март 2017 12:02
Обман - це коник забудовника і його ботів.
Вкажіть конкретно - де я на цій сторінці писав, що в даному конфлікті я виступаю не як найнятий юрист - а як громадський активіст?
Дайте ссилку
23 март 2017 12:17
Ось пане. І ви є головою і власником го кияни
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1214. . .21
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее