Подать объявление

ЖК "ParkLand" - питання і проблеми юридичного характеру

1. . .1113. . .21
22 март 2017 09:24
Боти запрацювали - пішла технологія засмічування гілки різною болтовнею не по темі гілки.
Але це вам не допоможе
22 март 2017 10:14
Допустим, Дядюка как юриста наняли. А общественную организацию тоже наняли вместе с Дядюком?
Вот противно видеть как "делки" прикрываясь своей карманной зарегистированной общественной организацией преследуют корыстные цели.
22 март 2017 10:57
Так не дивіться :smoke:
22 март 2017 11:08
Цитата "kiev4you":
Так не дивіться :smoke:

Александр, Вы же понимаете, что наезжая и шантажируя ЗИМ, Вы угрожаете всем состоявшимся инвесторам.
Так что "не дивитись" ми не можем. :)
22 март 2017 11:45
Цитата "v_a_l":

Александр, Вы же понимаете, что наезжая и шантажируя ЗИМ, Вы угрожаете всем состоявшимся инвесторам.
Так что "не дивитись" ми не можем. :)


Як ви стараєтесь перекласти вину за ту критичну ситуацію, що склалась із хворої голови на здорову.
Даремно стараєтесь.
Закон України "Про захист прав споживачів":
Стаття 19. Заборона нечесної підприємницької практики
1. Нечесна підприємницька практика забороняється.
Нечесна підприємницька практика включає:
1) вчинення дій, що кваліфікуються законодавством як прояв недобросовісної конкуренції;
2) будь-яку діяльність (дії або бездіяльність), що вводить споживача в оману або є агресивною.
2. Якщо підприємницька практика спонукає або може спонукати споживача дати згоду на здійснення правочину, на який в іншому випадку він не погодився б, така практика вводить в оману
Підприємницька практика є такою, що вводить в оману, якщо під час пропонування продукції споживачу не надається або надається у нечіткий, незрозумілий або двозначний спосіб інформація, необхідна для здійснення свідомого вибору.

3. Забороняються як такі, що вводять в оману:

7) утворення, експлуатація або сприяння розвитку пірамідальних схем, коли споживач сплачує за можливість одержання компенсації, яка надається за рахунок залучення інших споживачів до такої схеми, а не за рахунок продажу або споживання продукції;
Перелік форм підприємницької практики, що вводить в оману, не є вичерпним.

Тобто, Зім заманюючи інвесторів та свідомо знаючи про юридичні дефекти пропонованого ним товару - не повідомляв покупців про те, що цільове призначення землі не відповідає фактично здійснюваному будівництву, не повідомляв про те, що містобудівні умови та обмеження він отримав виключно на будівництво садибних будинків не вище 4 поверхів (і це з врахуванням цокольного і мансардного), не повідомляв про те, що він будує всупереч навіть поданим ним деклараціям на будівництво (бо по 4-8 будинках Зім сам подав їх на 4 поверхи), зім не попередив потенційних покупців, що ці дефекти товару юридичного характеру несуть серйозні ризики щодо введення цих будинків в експлуатацію та оформлення прав власності на квартири.
ЗІМ не попереджав покупців про те, що є принаймні певна ймовірність, що будинки не будуть введені в експлуатацію - а люди не отримають документи на квартири.
Скажіть будь ласка - якби ЗІМ чесно попереджував своїх покупців про ці істотні дефекти пропонованого ним товару - то хоч один ідіот купив би у них квартиру?
Але виявляється загроза виникла не через обман ЗІМа і не через його нечесну підприємницьку діяльність - а через нас??!
Ви логіку у інституті вчили?
22 март 2017 11:57
На сколько я понял данная "общественная" организация занимается рейдерством проверкой застройщиков считая их легкой добычей, а также предлагая свои юридические услуги инвесторам попутно организовывая акции протестов. Учитывая выборочность действий данной организации и неявной материальной заинтересованости есть основания для полной проверки правомерной деятельности. Также возможна проверка их центрального офиса "вул. Бажова, 9а" на наличие нарушений всех необходимых норм. Также интересует финансирование данной организации если она является общественной.
В целом можно смело скинуться на адвоката который займет Олександра Дядюка и Владимира Бондара увлекательными походами в суд и инспекции.
22 март 2017 12:00
А вот я почему-то вижу только лицемерие и жажду наживы, ведь полно застройщиков, которые и парки вырубают и сдачу домов задерживают на годы.

Лично я для себя решил, что в Украине законодательство построено так, чтобы бизнес без взяток и решал было вести невозможно, потому у всех есть проблемы с документами.

PS
Это всеравно, что прицепиться к водителю, который припарковал авто в неположенном месте, в то время как в 10 метрах от него происходит убийство. :faceoff:
22 март 2017 12:07
Але виявляється загроза виникла не через обман ЗІМа і не через його нечесну підприємницьку діяльність - а через нас??!
Ви логіку у інституті вчили?


Выражением "так исторически сложилось" можно описать многие положения в законодательстве, особенно в нашем. На текущий момент если не все, то очень многие строительства начинаются с нарушением норм и потом доводят документацию до ума в течении стройки или её окочанием. Иначе строительство может не начаться никогда.
Касательно финансовой пирамиды - она появляется где есть очень привлекательные цены на очень востребованый товар. У ЗИМ-а цены вполне конкурентны и обоснованы, и уж совсем не самые дешевые по рынку. Есть гораздо более крупные компании которые для покрытия прошлых строек начинают новые и начинают продажи когда еще нет фундамента.
Итог - ветку "проблемы юридического характера" можно открывать просто под каждым строительством, а при желании и под каждой фамилией которая видет юридическую и предпренимательскую деятельность.
22 март 2017 12:12
Ой як це мені нагадало справу Марушевської.
нагадаю, це екс голова Одеської митниці яка виписала собі премію 500 грн. І цілу справу роздули, розслідування, суди...
Аналогічно і тут, цим будівельним рейдерам Дядюкам, тикають, що зім землю купив, а не забрав у міста, паї мільйонні сплачує, податки з квартир мільйонеі також, будує сучасні жк в 10 поверхів. Но нєєєє, ребят не влаштовує
. Ці ребята не бачать як віджимають землю у парків і лісу, як інші забудовники рішають і не те що податки з квартир не поатять, а пай взагалі не сплачують (не рахуючи 100 грн. Для того щоб світилось).
Як історичний Київ забудовують, як весь центр де обмеженість +- 10 поверхів, забудовують 30 поверхівками.
Це вони не бачать, бо у рейдера на думцв тільки гроші, а все інше другорядне.
І всі ваші дєферамби, це просто ляпання язиком. Рівень пвдтримки у вас 0, і поваги до вас не має взагалі.
І цвлувати куди там ви завжди просите я вас не буду.
22 март 2017 12:16
Цитата "kiev4you":

Як ви стараєтесь перекласти вину за ту критичну ситуацію, що склалась із хворої голови на здорову.
Даремно стараєтесь.
Закон України "Про захист прав споживачів":
Стаття 19. Заборона нечесної підприємницької практики
1. Нечесна підприємницька практика забороняється.
Нечесна підприємницька практика включає:
1) вчинення дій, що кваліфікуються законодавством як прояв недобросовісної конкуренції;
2) будь-яку діяльність (дії або бездіяльність), що вводить споживача в оману або є агресивною.
2. Якщо підприємницька практика спонукає або може спонукати споживача дати згоду на здійснення правочину, на який в іншому випадку він не погодився б, така практика вводить в оману
Підприємницька практика є такою, що вводить в оману, якщо під час пропонування продукції споживачу не надається або надається у нечіткий, незрозумілий або двозначний спосіб інформація, необхідна для здійснення свідомого вибору.

3. Забороняються як такі, що вводять в оману:

7) утворення, експлуатація або сприяння розвитку пірамідальних схем, коли споживач сплачує за можливість одержання компенсації, яка надається за рахунок залучення інших споживачів до такої схеми, а не за рахунок продажу або споживання продукції;
Перелік форм підприємницької практики, що вводить в оману, не є вичерпним.

Тобто, Зім заманюючи інвесторів та свідомо знаючи про юридичні дефекти пропонованого ним товару - не повідомляв покупців про те, що цільове призначення землі не відповідає фактично здійснюваному будівництву, не повідомляв про те, що містобудівні умови та обмеження він отримав виключно на будівництво садибних будинків не вище 4 поверхів (і це з врахуванням цокольного і мансардного), не повідомляв про те, що він будує всупереч навіть поданим ним деклараціям на будівництво (бо по 4-8 будинках Зім сам подав їх на 4 поверхи), зім не попередив потенційних покупців, що ці дефекти товару юридичного характеру несуть серйозні ризики щодо введення цих будинків в експлуатацію та оформлення прав власності на квартири.
ЗІМ не попереджав покупців про те, що є принаймні певна ймовірність, що будинки не будуть введені в експлуатацію - а люди не отримають документи на квартири.
Скажіть будь ласка - якби ЗІМ чесно попереджував своїх покупців про ці істотні дефекти пропонованого ним товару - то хоч один ідіот купив би у них квартиру?
Але виявляється загроза виникла не через обман ЗІМа і не через його нечесну підприємницьку діяльність - а через нас??!
Ви логіку у інституті вчили?


Напишіть скаргу Президенту.
22 март 2017 12:38
Ця організація розійшлася, уже по всім гілкам усіх проектів забудовника пише, навіть по тим, що уже давно збудовані, і по тим, що ще навіть не презентовані офіційно.

Навряд чи ті забудови заважають тій хатинці біля 9-го дому, явно відпрацювання чийогось замовлння.

Тому весь "лєпєт", що образили мого клієнта нідочого.
22 март 2017 17:56
а я тут уже как в кинеотеатре наблюжаю за темой, чего нового придумают дядюк энд компани. Кстати реально былобы интиресно увидеть скан диплома дядюка,интиресно где таких юристов выпускают
22 март 2017 19:27
Серйозно? Не існують?
ПАле на відміну від менеджерів відділу продажів забудовника ми жодного разу не пропонували вірити нам на слово - навпаки ми запропонували нікому не вірити на слово і запропонували РЕАЛЬНИМ інвесторам зробити самим запити по закону Про доступ до публічної інформації і самим отримати офіційні відповіді.
До речі - ви ж бачили відео на якому виконуючий обовязки Департаменту з Питань Держархбуконтролю м. Києва підтверджує скасування 4 декларацій
1.До речі, я реальний інвестор і приєднуюсь до пропозиції форумчан мати з Вами зустріч. Називайте місце і час.
2.На зустріч запросимо вповноважених представників забудовника , організуємо пресконференцію для СМІ , і це буде не БЛА-БЛА-БЛА.
3. По факту зустрічі будуть прийматись рішення стосовно подальших дій, як відносно перспектив Паркленду , так і вирішення питання "нещасного " власника будинку.
Я думаю, що всі "нещасні "і "обдурені" будуть задоволені,від того ,що їх нагальні питання ВИРІШУЮТЬСЯ.
Чекаю місце і час.
Якщо буде знову ігнор, то всі заяви ,щодо відміни декларацій і відео є ФЕЙК І БРЕХНЯ!
22 март 2017 19:30
Цитата "hazh":
На сколько я понял данная "общественная" организация занимается рейдерством проверкой застройщиков считая их легкой добычей, а также предлагая свои юридические услуги инвесторам попутно организовывая акции протестов. Учитывая выборочность действий данной организации и неявной материальной заинтересованости есть основания для полной проверки правомерной деятельности. Также возможна проверка их центрального офиса "вул. Бажова, 9а" на наличие нарушений всех необходимых норм. Также интересует финансирование данной организации если она является общественной.
В целом можно смело скинуться на адвоката который займет Олександра Дядюка и Владимира Бондара увлекательными походами в суд и инспекции.

Присоединяюсь.
22 март 2017 19:44
Цитата "kiev4you":
Боти запрацювали - пішла технологія засмічування гілки різною болтовнею не по темі гілки.
Але це вам не допоможе

Я працююча людина,після робочого дня долучаюсь до відстоювання своїх громадянських прав ,і вимушена читати,що я "ідіотка", бо купила в "шахраїв" квартиру і ще мене називають ботом!
Робочий день мерзенної організаціі почався о 9.51.-час ранкової публікації. Потім формувалась стратегія і народився новий опус,із посиланням на законодавство ( яке в нашій країні ігнорують i РАДА, i ВЛАДА, і ПРОКУРАТУРА ,яке змінюється кожного півроку ) де покупців квартир називають ідіотами!
Так хто з нас бот і проплачений троль?
22 март 2017 20:02
Цитата "kiev4you":



Повірте - Войцеховський "сдєлал для людєй" набагато більше чим ЗІМ - він збудував в десятки раз більше будинків чим ЗІМ у багатьох з них уже живуть люди (до речі - ряд будинків досить гарненькі).
Я ж завжди звертав увагу на те - що будь яка фінансова піраміда (в тому числі у будівництві) ефективно діє до тих пір - поки приплив грошей від нових "клієнтів" перевищує витрати на обслуговування піраміди.
Перші вкладники МММ також були в шоколаді - отримали баслословні прибутки і особливо повезло тих - хто встиг вчасно змитись.
Але будь яка піраміда пізно чи рано рущиться - і горе тим хто не встиг злиняти

Бла-Бла-Бла не обгрунтоване.
Ви розберіться -ви гарна, чи розумна? Я вже нарахувала 4 тези:
Зім поганий тому, що цільове призначення землі не відповідне(вчора було)
Зім будує фінансову піраміду
Зім -це Войцеховський
Зім заважає літати літакам
А взагалі всі покупці ПаркЛенду -ідіоти, бо вони купили квартири , прекрасно живуть в нових будинках на охороняємій території з ландшафтним дизайном.
А мерзенна громадська організація "КИЯНИ ОБ"ЄДНУЄМОСЬ" публікує брехливі і фейкові заяви.
Яка Ваша ціль ?
Кому вигідні писульки ?
Тільки не розказуйте про турботу про майбутніх інвесторів , яких ви називаєте потенційними ідіотами!
Це вже занадто. Провал,Штирлиц.
22 март 2017 20:07
Цитата "irro4ka":

Бла-Бла-Бла не обгрунтоване.
Ви розберіться -ви гарна, чи розумна? Я вже нарахувала 4 тези:
Зім поганий тому, що цільове призначення землі не відповідне(вчора було)
Зім будує фінансову піраміду
Зім -це Войцеховський
Зім заважає літати літакам
А взагалі всі покупці ПаркЛенду -ідіоти, бо вони купили квартири , прекрасно живуть в нових будинках на охороняємій території з ландшафтним дизайном.
А мерзенна громадська організація "КИЯНИ ОБ"ЄДНУЄМОСЬ" публікує брехливі і фейкові заяви.
Яка Ваша ціль ?
Кому вигідні писульки ?
Тільки не розказуйте про турботу про майбутніх інвесторів , яких ви називаєте потенційними ідіотами!
Це вже занадто. Провал,Штирлиц.

О как Вас зацепило :)
Ко всем комментариям +1
22 март 2017 21:34
Як боти забудовника намагаються заболтати тему.
Нагадую - ця гілка спеціально створена для обговорення питань і проблем юридичного характеру ЖК "Паркленд" - а не обговорення особистості Дядюка та упражнєній - хто придумає кращу гнусність в його адресу.
Хоча мені від ваших упражнєній ні холодно ні жарко
22 март 2017 21:36
До речі - підленько перекручувати слова інших.
Я не писав, що ті хто купив квартири у паркленді - ідіоти.
Я писав зовсім інше - я писав про те, що якби забудовник чесно інформував потенційних інвесторів про всі дефекти юридичного характеру того товару, який він пропонує - то навряд чи знайшовся б якийсь ідіот, який знаючи це - купив би квартиру.
Нехарашо так перекручувати мої слова.
23 март 2017 04:32
Вранье на вранье. Сложности с целевым обсуждались и на первых страницах основной ветки. Можете перечитать. Этого никто не скрывал. Тем не менее, вы видите сколько там фактических инвесторов.

Но мы помним, что Дядюку и общественной организации начхать на инвесторов.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1113. . .21
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее