Подать объявление

ЖК ParkTown | Парк Таун | Гостомель, ул. Охотничья, 5-17

ЗастройщикBIG development
Сдача ЖК2016 - 2023 г.
Планировки
от 22 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
7/6%
6/5%
14/11%
33/27%
62/51%
1. . .112114. . .166
02 ноя 2017 20:13
Після такого хочеться забрати гроші з ПТ і чимдуж тікати, не чекаючи завершення будівництва. ((([/quote]


Добрий вечір, шановні сусіди! Аnna,підтримую, не можливо не відреагувати на такий коментарій. Раніше форум тільки читав) Якось не було необхідності писати, бо один з найперших інвесторів 2 будинка ПТ,знаю все мені здається не з "чужих розмов", вже роблю ремонт, спілкуюсь з сусідами, але тут вже не витримав( Таке писати!!

Почну з того, що переїзджаю в ПТ з майже кінця Бучі і знаю, що це таке доїхати через Бучу в час пік, але якраз і обирав ПТ, тому що після нього починається декілька полос в кожну сторону і рух активніше) То люди мабуть ще в час пік по Києву не їздили( Поідьте подивіться( Донька їздить зараз на навчання в Богомольця, то дорога вранці не завдає їй таких "проблем"( Маршруткою,майже кожен день добираться до Академа, там вже на метро. Тут мабуть залежить від того, як хто до чого ставиться :hi:

З приводу лісу, то збирав там гриби) До речі в цьому році не прийшлось нікуди виїздити за ними, у нас в парку багатий врожай) поки робітники ремонтують, я декілька субот підряд проводив в лісі. Так, десь є сміття (це ж від людей залежить), але щоб шприці???!! Не перебільшуйте!! Може Ви зайшли не в наш парк!


Шановний kod_2, мені здається Ви дуже близько до серця сприймаєте коментарі) Я, наприклад, якщо мені щось буде не подобатись, буду вирішувати проблеми або звертатися до офіса ПТ, до Андрія або інших співробітників (мені на даний момент ніразу не відмовили в допомозі!

Зараз я дуже рад, що скоро переїзджаю до ПТ в тишу та спокій)

Сподіваюсь, скоро буде змога познайомитись з усіма сусідами наживо!
02 ноя 2017 20:15
Третьему подъезду повезло,а во втором попахивает(и это уже не первый раз.Шприцы в леске - наблюдал, правда не под каждым кустом.
С выездом в будние дни -если выезжать до 7:05 то нормально, а познее - всё решают считанные минуты,тянучка набивается неприятная.
С запахом во втором подъезде неплохо бы порешать.В прошлый раз сказали что в одной из незаселенных квартир рабочие не закрыли заглушку на канализации.
02 ноя 2017 20:27
Не потрібно нікуди тікати...Парк таун у всьому іншому прекрасний ЖК)))З гарною прибудинковою територією,чистими під»їздами.Вода,світло,газ-все стабільно і безперебійно.Охорона відповідальна,сусіди привітні!!!Я не писала,що пробки це проблеми виключно мешканців нашого ЖК,ви праві...Київ зранку-це суцільна пробка...На рахунок світлофора-так,звертались до автодору і на гарячу лінію урядового кварталу,всі умили руки...Автодор відправив до облавтодору,а ті назад)))А,насправді,проблема серйозно є...Коли машини не їдуть зі сторони Гостомеля,то вони як скажені,всеодно летять зі сторони Бучі...Світлофори там є,але працюють не одночасно...Так що адреналін на вагу життя...Не хочеться думати про погане,але як все у нас,поки нічого не станеться ніхто не почухається,не хотілось би так...Ліс гарний,зайці навіть бігають,а шприци,то таке)))Де ж їх немає...Проблеми з вентиляцією є...Про це написала не лише я...І для того,мої любі сусіди,щоб ваше життя було комфортним і прекрасним у нашому найкращому ЖК,для того щоб осінь і чашка кави приносила кожному радість,потрібно не критикувати одне одного,а намагатись вирішувати проблемні питання!Всім гарного вечора!
02 ноя 2017 20:31
Цитата "8798798":
Доброго дня, шановні сусіди.Проживаю у ПТ вже пів року,ось враження:
1.щодо поїздок на Київ на роботу на 9 годину...ЦЕ ПРОСТО СУЦІЛЬНИЙ ЖАХ!!!Реально хоч з роботи звільняйся(((Маршрутки їдуть, їх багато...Але людей, які намагаються добратись до роботи у той час, що і ви ще більше...Реально маєте шанс влізти у 3-ю маршрутку, якщо вона зупиниться і ви хоч боком,але в неї влізете)))Сумнівне задоволення..Але ось ви вже в маршрутці, їдете на роботу)))Радісь закінчується рівно через 2 хвилини, тому що через метрів 100 від зупинки у сторону Києва починається пробка і все стоїть..З усіх напрямків)))Ось що таке апокаліпсис)))Вихід раніше не допомагає, бо такий рух тут десь з 6-30 до 9-30!!!Щодня!!!І порадувати мені вас нічим-розв"язку будувати ніхто не планує, а ЖК БУДУЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ КОЖНІ ПІВ МЕТРІВ...Тому у вас є реальна можливість їхати до Академмістечка від 45 хв до 1 години!!!Це з власного гіркого досвіду!!!Повезе якщо за світлофором за АТБ не буде аварії, на жаль, це тут не рідкість...В п"ятницю, коли народ тікає з міста по селам, маєте чудову можливість години їхати у сторону ПТ,але вже зі сторони Академмістечка(((Коротше, транспортний колапс - це реальнісь ПТ((((
2. Світлофор - він включається о 9 годині...А ви з дому виходите, наприклад, з 7 до 9 ранку, бо вам на роботу...Знову катастрофа!!!Перейти дорогу у сторону зупинки реально лише на свій страх і ризик!!!Причому,зважаючи на культуру наших водіїв,ризикуєте ви своїм власним життям!!!Ніхто вас не пропустить...Та й чого повинні, коли наш ПТ навіть не повісив на світлофорі попереджувальні знаки, що там перехід...Ні зебри,ні кнопки!!!Те саме і після п"ятої вечора зі сторони Києва.Знову,КАТОСТРОФА!!!
3.Щодо прекрасної природи навколо)))Як кажуть "не горячитесь")))У лісі дуже брудно і страшно, самому гуляти задоволення сумнівне...Під кожним кущем гора шприців...Можна повбирати,я згодна...Але хто захоче?Дорога шумить вдень і вночі,літом з відкритим вікном не поспиш...Про яке чисте повітря ви говорите, живучи біля траси державного значення???
4.Вентиляція у квартирі просто НЕ ПРАЦЮЄ!!!Не одноразово скаржились Андрію...І нічого...Якщо хтось з сусідів готує
їжу,усі аромати у вашій квартирі, якщо готуєте ви, нюхають усі сусіди і під"їзд також!!!І ви самі також, бо з квартири неприємні запахи нікуди не діваються!!!І ЦЕ УСЕ НА ФОНІ ВОЛОГОСТІ 92%!!!!НОНСЕНС!!!!
5.Парковка для автомобілів замала, живе відсотків 20 людей, а машину вже ніде ставити...Наче б то буде підземний паркінг, може це якось допоможе)))
Ось такі у нас реалії))))) :notsure:


Добрый вечер, ув. сосед 8798798!

Прочитав Ваше сообщение, невольно задаешься вопросом, зачем жителю ПТ писать о насущных вопросах в такой форме.
Как заметил Kod_2, после этого текста сразу хочется забрать назад свои деньги. :faceoff:

Про шум Вы ранее писали:
Цитата:
"Честно сказать,особенного дискомфорта от шума не ощущается. Дом же не возле самой трассы.И окна впринципе имеют хорошую шумоизоляцию.Так что как раз по этому поводу особо не переживайте)))А все остальное,правильно написано вверху-вопрос привычки))))"
:winky:
Я пока не живу в ЖК, но не один раз посещал комплекс. И меня уровень шума АБСОЛЮТНО устроил. Да, он есть, это не тишина в селе. Но все в пределах комфортной зоны.
Про пробки - всем уже понятно, что это не проблема исключительно ПТ.

2,3,5 Про светофор, парковку и парк (лес) Вам уже прокомментировали. Вы - один из первых жильцов. Вы заселились в числе первых, и поэтому вынуждены пока терпеть "недоделки" инфраструктуры.

4 Как правильно заметила Steff, 92 процента отн. влажности в отапливаемой квартире зимой - это практически невозможно. Проверьте Ваш гигрометр.
Про запахи: мне кажется, что все логично, если у Вас нет обратных клапанов на выходе вытяжных каналов из квартиры. Многие их не ставят, а потом жалуются на запахи.

Пишите, какие есть еще проблемы, и Вам помогут с советом!
02 ноя 2017 20:33
Цитата "8798798":
Не потрібно нікуди тікати...Парк таун у всьому іншому прекрасний ЖК)))З гарною прибудинковою територією,чистими під»їздами.Вода,світло,газ-все стабільно і безперебійно.Охорона відповідальна,сусіди привітні!!!Я не писала,що пробки це проблеми виключно мешканців нашого ЖК,ви праві...Київ зранку-це суцільна пробка...На рахунок світлофора-так,звертались до автодору і на гарячу лінію урядового кварталу,всі умили руки...Автодор відправив до облавтодору,а ті назад)))А,насправді,проблема серйозно є...Коли машини не їдуть зі сторони Гостомеля,то вони як скажені,всеодно летять зі сторони Бучі...Світлофори там є,але працюють не одночасно...Так що адреналін на вагу життя...Не хочеться думати про погане,але як все у нас,поки нічого не станеться ніхто не почухається,не хотілось би так...Ліс гарний,зайці навіть бігають,а шприци,то таке)))Де ж їх немає...Проблеми з вентиляцією є...Про це написала не лише я...І для того,мої любі сусіди,щоб ваше життя було комфортним і прекрасним у нашому найкращому ЖК,для того щоб осінь і чашка кави приносила кожному радість,потрібно не критикувати одне одного,а намагатись вирішувати проблемні питання!Всім гарного вечора!

Сама лично писала письма по поводу установки светофора возле РТ неоднократно. И получала конкретные ответы. Если Вас интересует, то гляну в какие конкретно инстанции были письма. Но, повторюсь, это заказные письма с уведомлением, которые они не могут оставить без ответа, а не звонки на горячую линию.
02 ноя 2017 20:35
Цитата "Steff":

Сама лично писала письма по поводу установки светофора возле РТ неоднократно. И получала конкретные ответы. Если Вас интересует, то гляну в какие конкретно инстанции были письма. Но, повторюсь, это заказные письма с уведомлением, которые они не могут оставить без ответа, а не звонки на горячую линию.
02 ноя 2017 20:38
Цитата "Steff":

Сама лично писала письма по поводу установки светофора возле РТ неоднократно. И получала конкретные ответы. Если Вас интересует, то гляну в какие конкретно инстанции были письма. Но, повторюсь, это заказные письма с уведомлением, которые они не могут оставить без ответа, а не звонки на горячую линию.

Я зверталась,відповідь письмова не надійшла,хоча вони забов»язані,ви праві...Мені передзвонили по телефону,після другого звернення...Сказали,що траса-це підпорядкування обл автодору,а не Гостомельської ради,чим могли тим допомогли))))
02 ноя 2017 20:40
Цитата "8798798":

Я зверталась,відповідь письмова не надійшла,хоча вони забов»язані,ви праві...Мені передзвонили по телефону,після другого звернення...Сказали,що траса-це підпорядкування обл автодору,а не Гостомельської ради,чим могли тим допомогли))))

Все правильно. Это трасса международного значения. Писать нужно в Киев. Гостомельская рада здесь ни при чем.
02 ноя 2017 20:43
Краще б хтось конкретними діями допоміг,на рахунок світлофора,наприклад)))Може щось би і зробили,якби моє звернення було не одиничним)))А за поради дякую,сама їх можу роздавати.Хоч усно,хоч письмово :super:
02 ноя 2017 20:44
Но я, если честно, очень сомневаюсь, что при таком количестве жильцов будут переключать светофор в нормальный режим. Скорее всего придётся ждать заселения ПТ и На Прорезной.
02 ноя 2017 20:45
Цитата "Steff":

Все правильно. Это трасса международного значения. Писать нужно в Киев. Гостомельская рада здесь ни при чем.

Я розумію,що селищна рада немає до цього відношення)))Я написала,що автодор посилає до облавтодору,а ті назад...А реальність печальна(((
02 ноя 2017 20:47
Составьте письмо и оставьте внизу в парадном. Пусть подпишутся хотя бы 10-ть человек. Это будет уже коллективное обращение. Если хотите, то напишите свою почту, и я постараюсь Вам сбросить письма, которые я писала.
02 ноя 2017 20:47
Цитата "Steff":
Но я, если честно, очень сомневаюсь, что при таком количестве жильцов будут переключать светофор в нормальный режим. Скорее всего придётся ждать заселения ПТ и На Прорезной.

Ви праві,але не хочеться кожного разу грати в російську рулетку своїм власним життям,переходячи дорогу...
02 ноя 2017 20:50
Цитата "8798798":

Ви праві,але не хочеться кожного разу грати в російську рулетку своїм власним життям,переходячи дорогу...

Я Вас ОЧЕНЬ понимаю. Поэтому и предлагаю помощь.
02 ноя 2017 22:18
Спасибо за совет,может вы и правы.
03 ноя 2017 10:36
В общем, всё не так плохо как кажеться. Со свтофором проблема рано или поздно решится.
А Пробки, они никуда не денуться как и в других частях пригорода.
В остальном - ПТ, всё так же привлекателен :)
03 ноя 2017 11:16
В общем, все неплохо :yes:
03 ноя 2017 11:21
Цитата "8798798":
В общем, все неплохо :yes:

Вот это уже другое настроение... А то все кошмар и катастрофа. Со временем, когда комплекс будет завершён, уверена, что будет отличное место для жизни. А пока есть, конечно, определенные минусы как и во всех новостроях.
05 ноя 2017 13:42
Добрый день.После ремонта осталась гидроизоляция Mapegum WPS(около 4 кг).Может кому-то нужна?Продам.Цена договорная.
07 ноя 2017 00:14
Похоже есть инфа по одному из наших будущих соседей
Вырыт котлован. Заявленный ввод в эксплуатацию — 2 кв. 2019
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .112114. . .166
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее