Подать объявление

ЖК ParkTown | Парк Таун | Гостомель, ул. Охотничья, 5-17

ЗастройщикBIG development
Сдача ЖК2016 - 2023 г.
Планировки
от 22 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
7/6%
6/5%
14/11%
33/27%
62/51%
1. . .9294. . .166
06 июль 2017 12:50
Цитата "kod_2":
Мають рацію обидві сторони.
На майданчику має бути не пісок, а тверде покриття, щоби бруд не розносився по ЖК. Однак це не повинно шкодити нашим безцінним (без іронії) деревам.
Як цього досягнути?
Розміщувати майданчик там, де поблизу нема дерев.


Давайте, чтоб никого не смущать, я назову не "резиновое" покрытие а СПЕЦИАЛЬНОЕ для детских площадок. Этим покрытием обычно покрываются все детские площадки в ПАРКОВЫХ зонах. И правда не понимаю, как такое покрытие может навредить деревьям?
06 июль 2017 12:52
Вот прошел дождь, в каком состоянии ребенок выйдет с площадки (я имею ввиду состояние одежды и обуви)?
06 июль 2017 20:57
https://www.houzz.ru/ideabooks/86850385/list/ne-delayte-gazon-na-lesnom-uchastke

Хороша і актуальна стаття. Був на днях в ПТ і помітив, що вже з півдесятка сосен біля першої лінії будинків, на жаль, засохли. Можливо, біля наступних будинків (починаючи з будинків №2 і 3, де зараз якраз мають стелити газон на клумбах навколо збережених сосен) застосувати інший тип зеленого покриття, більш екологічніший і дружніший до цих дерев? Це стосується і внутрішнього двору, який теж будуть "окультурувати". Сосни дійсно дуже чутливі дерева і їх легко довести до засихання. Ці сосни і ліс загалом - одна з головних переваг нашого ЖК, тому маємо продумати, як це багатсво захистити.
06 июль 2017 21:25
Яким чином покриття шкодить деревам?
Люди можуть, але не покриття. Але це інше, і тут не у виборі місця майданчика справа.

Я частіше намагаюсь уникнути візит до дит майданчика, якщо я знаю, що там пісок. Бо нікому від нього не буває добре. Окрім котиків. Від піску потім потрібно чистити не тільки дітей, а і себе (іноді), і візок. У останнього, до речі, страждають вальниці (підшипники), як і у іншого ТЗ дитячого користування (біговели, самокати та інше).
07 июль 2017 06:03
Цитата "Andrii B":
Яким чином покриття шкодить деревам?
Люди можуть, але не покриття. Але це інше, і тут не у виборі місця майданчика справа.

Я частіше намагаюсь уникнути візит до дит майданчика, якщо я знаю, що там пісок. Бо нікому від нього не буває добре. Окрім котиків. Від піску потім потрібно чистити не тільки дітей, а і себе (іноді), і візок. У останнього, до речі, страждають вальниці (підшипники), як і у іншого ТЗ дитячого користування (біговели, самокати та інше).



Ви статтю прочитали? Я не про дитячі майданчики, а про газони. Прочитайте, будь ласка, статтю, я ж дав посилання.
07 июль 2017 15:31
Цитата "Andrii B":
Яким чином покриття шкодить деревам?
Люди можуть, але не покриття. Але це інше, і тут не у виборі місця майданчика справа.

Я частіше намагаюсь уникнути візит до дит майданчика, якщо я знаю, що там пісок. Бо нікому від нього не буває добре. Окрім котиків. Від піску потім потрібно чистити не тільки дітей, а і себе (іноді), і візок. У останнього, до речі, страждають вальниці (підшипники), як і у іншого ТЗ дитячого користування (біговели, самокати та інше).

Бог с ней,с площадкой,давайте отделять мух от котлет...Человек пишет,что деревья,которые с большой долей вероятности привлекли часть инвесторов,могут через лет пять превратиться в пни.Статья очень интересная,надеюсь кто то из представителей застройщика прочитает и сделает выводы...
07 июль 2017 17:17
Цитата "sam-ua":



Ви статтю прочитали? Я не про дитячі майданчики, а про газони. Прочитайте, будь ласка, статтю, я ж дав посилання.


Замечательное замечание, надеюсь Парктаун прислушается или аргументировано ответит.
08 июль 2017 12:42
Цитата "sam-ua":



Ви статтю прочитали? Я не про дитячі майданчики, а про газони. Прочитайте, будь ласка, статтю, я ж дав посилання.


Читав. Тому і не процитував Ваш пост, адже мені не до вподоби саме пісок.
На тему газонів - так, дійсно, це дуже суперечлива річ для внутрішнього подвір'я. Але як мені здається, ПТ і не збирався там робити газони поміж сосен, адже це не тільки початкові затрати, а й додаткові кошти (чималі) на утримання. В статті все гарно написано, але все ж є безліч прикладів, коли дерева довго ростуть поміж будівель/газонів/споруд тощо. Я не маю на увазі, що там щось неправильно, але трошки перебільшено.
Я сам родом із Херсона, а Ви, мабуть, чули про Олешківські піски.
І саме з таким ґрунтом значна частина теріторії області при Совку була засаджена соснами (більшість лісів у тому регіоні - штучні) для попередження вивітрювання. Сосни прекрасно живуть просто у піщаному ґрунті, якщо поливати і не поодинці. Тобто, я не впевнений, що газон їх "вб'є" вже через 10 років.
08 июль 2017 21:37
Шановний сусіде Андрію, буквально сьогодні був в ПТ і ось що я помітив: біля будинку №1, де ще з минулого року росте газонна трава, засохли вже, здається, 7-8 сосен, тобто трохи менше половини всіх дерев, які стоять безпосередньо біля цього самого будинку. А що буде через кілька років? Причому ще восени, коли ми купували квартиру, сухими там були всього кілька штук, одна з яких вже, до речі, й зрізана. Біля нашого ж будинку №2, де трави ще нема (на днях тільки засіяли), сосни стоять всі цілі, зеленесенькі. Совпадєніє? Нє думаю.

На рахунок пісків - сосни себе прекрасно почувають в пісках, я виріс на Поліссі і знаю в якому середовищі вони ростуть, піски вони люблять. В нашому ж випадку під газон насипається далеко не пісок, а чужорідний родючий ґрунт з іншою кислотністю (і не тільки) і плюс сама доволі агресивна злакова рослинність (тобто газон), а ще ж регулярна система поливу, що теж шкодить. соснам.

Цитую: "Особую роль в формировании верхнего слоя почвы играет опад. Но в лесу, где есть газон, опад сохраняться не может — ни хвойный, ни лиственный. Иначе уже газону не жить. Следовательно, опад удаляется как мусор. Но это для нас он «мусор». А для деревьев — необходимая часть экосистемы леса. Уберите опад — и экосистема разрушится. Нарушатся процессы почвообразования, питания растений. Уйдут из системы грибы, бактерии, птицы, животные, без которых нормальное и здоровое развитие растений невозможно. Плотная дернина газона под деревьями заметно ухудшает аэрационные свойства почвы. Но страдает не только дерево от недостатка питания корней..." Ну ви зрозуміли :(

Я дуже не хочу сподіватись на "авось" і просто чекати, споглядаючи, засохнуть чи не засохнуть, все-таки, сосни під нашим вікном, тим більше маючи вже приклад біля першого будинку. Ось чому я підняв цю проблему і хотілось би її якимось чином вирішити, тим більше що забудовник дуже наголошує на тому, що по максимуму зберігає зелений фонд і буквально бореться за кожне деревце. Мені дуже близькі ці цінності і я теж хочу приймати в цьому участь, якщо я можу хоч чимось допомогти. І, мені здається, що це у наших спільних інтересах.

Вирішити цю проблему можна, підібравши більш типову для лісу рослинність (раніше ж тут був глухий ліс), варіантів багато, починаючи з елементарного моху, який виглядає не гірше, ніж газон, такий же зелений і приємний оку, приємий на дотик, не потребує ніякого догляду за собою і "дружний" до сосен. Є й безліч інших ґрунтопокривних, невисокорослих рослин, не буду їх перечисляти. Можна, до речі, й середньорослі посадити. А в ідеалі взагалі - багатоярусні різнорівневі насадження, але це вже треба більше заморочуватися і трохи більші витрати.

Довго писав цей текст, сподіваюсь, не даремно :umnik: :hi:
09 июль 2017 05:34
Шановний Sam-ua, я дуже радію, що у нас є такі небайдужі сусіди.
Все, що я хочу сказати, що можливо не газон став причиною загибелі дерев. Там все ж досить інших потенційних факторів.
І те, що на внутрішньому подвір'ї газон не планувався, як я пам'ятаю.
09 июль 2017 07:37
Цитата "Andrii B":
Шановний Sam-ua, я дуже радію, що у нас є такі небайдужі сусіди.
Все, що я хочу сказати, що можливо не газон став причиною загибелі дерев. Там все ж досить інших потенційних факторів.
І те, що на внутрішньому подвір'ї газон не планувався, як я пам'ятаю.


Я з Вами згоден, факторів може бути кілька, але, повторюсь, не можна сидіти і просто чекати склавши руки, поки сосни ще зелені, тим-більше маючи наявні факти і твердження спеціалістів, хіба цього замало? Можна ж вжити превентивних заходів, щоб потім не кусати лікті. Сосни і так знаходяться в шоковому стані, переживши будівництво і зміну звичного середовища, плюс тепер стоять поодиноко, що для них теж згубно. А ми їм зверху ще й газон...
Я веду мову про дерева з фронтальної сторони перших будинків, там де парковка, в дворі ж, сподіваюсь, все зроблять акуратно і без газонів. Взагалі, є таке твердження, що сосну настільки легко знищити, наскільки потім важко виростити нову. В мене це вже перевірено на власному досвіді, повірте.
09 июль 2017 11:06
Как мне объясняли в ПТ, сосны во дворе пострадали меньше, чем те, что растут вдоль фасада 1 и 2 домов.
Вдоль фасада прокладывались коммуникации и, естественно, пострадали корни деревьев.
09 июль 2017 15:58
Цитата "sam-ua":


Я з Вами згоден, факторів може бути кілька, але, повторюсь, не можна сидіти і просто чекати склавши руки, поки сосни ще зелені, тим-більше маючи наявні факти і твердження спеціалістів, хіба цього замало? Можна ж вжити превентивних заходів, щоб потім не кусати лікті. Сосни і так знаходяться в шоковому стані, переживши будівництво і зміну звичного середовища, плюс тепер стоять поодиноко, що для них теж згубно. А ми їм зверху ще й газон...
Я веду мову про дерева з фронтальної сторони перших будинків, там де парковка, в дворі ж, сподіваюсь, все зроблять акуратно і без газонів. Взагалі, є таке твердження, що сосну настільки легко знищити, наскільки потім важко виростити нову. В мене це вже перевірено на власному досвіді, повірте.


Я підтримую, бо сосни - це найцініше, що є в цьому об"єкті, це те, що стрворює затишок, це те, що збирає на цій території людей, близьких за духом, за відчуттям гармоніі. Для нас киян - це головний фактор змінити Київ на Бучу.
14 июль 2017 08:40
Уважаемые соседи, которые уже получили документы на квартиру, кто-нибудь из вас уже получил компенсацию за несвоевременную сдачу жилья? Для этого необходимо было написать заявление менеджеру постпродажного обслуживания ПТ. Поделитесь опытом, пожалуйста.
Также интересует - если вы до сих пор не написали заявление - то почему? :)
14 июль 2017 11:28
Хотел спросить у ПТ. У нас квартира во второй 9-ке на 8 этаже. Раз уж не будут включаться лифты в первое время, нет возможности сделать лебедочного подъемника с крыши, через окна в квартиру? Такая практика широко распространена в Европе, например в Амстердаме. В связи с узкими проходами в домах. А тут у нас этажность не маленькая...
15 июль 2017 18:57
Цитата "Vadim Z":
Хотел спросить у ПТ. У нас квартира во второй 9-ке на 8 этаже. Раз уж не будут включаться лифты в первое время, нет возможности сделать лебедочного подъемника с крыши, через окна в квартиру? Такая практика широко распространена в Европе, например в Амстердаме. В связи с узкими проходами в домах. А тут у нас этажность не маленькая...


Ох, это какое-то волшебство! Только сегодня мне брат рассказывал о лебедках в Амстердаме))) Если Вы на 8м этаже - договоритесь с тем, кто на 9м :fly2:
17 июль 2017 08:15
Привет соседям и ОП. Что то тишина о нашей 9-ке, может кто-то был на выходных и может поделиться свежей информацией.
17 июль 2017 09:56
Привіт, я був ще на тих вихідних. Нічого не чути, котли замовили чекають поставку коли будуть не знають. До кінця місяця планують отримати адресу і здати в експлуатацію, на скільки реальниий строк не знаю
17 июль 2017 15:16
здравствуйте.
1. Будет ли ставить застройщик какую-то систему охраны или видеонаблюдения во дворах/домах и если да то когда?
2.Домофоны - будут или нет и какого типа и что в квартире под них готовить?

последний не вопрос, а скорее пожелание:

3.Из-за отсутствия ограничителей открытия входные двери ветром с силой бьет об откос, видел такую ситуацию. Соответственно петли вот вот могут сломаться. Рабочие даже обложили откосы пенопластом, но это не поможет. Выкладываю фото.

ПТ,спасите пока не поздно наши входные двери, поставьте ограничители или свой вариант решения!
18 июль 2017 13:47
Усім привіт! На сайті до 18:00 зявиться свіжий фотозвіт! Вже найближчими днями дам відповідь на хвилюючі питання та розповім більше по темам які обговорюємо вже не вперше. Також додамо фото які непотрапили у фотозвіт. Усім гарного вечора!
З повагою, Лучков Тимур.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .9294. . .166
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее