Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .491493. . .897
20 окт 2017 05:16
Цитата "Havand":


Як достали... Прямо майже кровю клялись, що газ до отоплювального буде, і йде вже 8 місяць, а ще навіть лічильники не опломбували.

Це миття з тазіками це звдц якийсь... Повірив обіцянкам...

А как это вы с тазиками моетесь, где воду греете, газа же нет?
20 окт 2017 06:24
Цитата "Havand":


Як достали... Прямо майже кровю клялись, що газ до отоплювального буде, і йде вже 8 місяць, а ще навіть лічильники не опломбували.


Muhammad_Ali, как ZIM CAPITAL GROUP планирует компенсировать или решать проблему с отсутствием газа? Близятся холода, люди Вам поверили, вижу всем наобещали, жильцы заселились, кто-то закончил ремонт или заканчивает.
Вы будете покупать обогреватели каждому за ваш счет? Вы будете оплачивать счета за электричество? Какие Ваши действия? 8 мес. на подключения газа, которого еще нет это конечно сильно...
20 окт 2017 06:33
Цитата "Havand":


Як достали... Прямо майже кровю клялись, що газ до отоплювального буде, і йде вже 8 місяць, а ще навіть лічильники не опломбували.

Це миття з тазіками це звдц якийсь... Повірив обіцянкам...


А вы из какого дома D-/ ?
в Жэке сказали, что 5 и 6 дом опламбирован :ne figa sebe:
20 окт 2017 06:42
Цитата "Mainka_M":


А вы из какого дома D-/ ?
в Жэке сказали, что 5 и 6 дом опламбирован :ne figa sebe:

В 6-м доме краны, а не счётчики опломбированы
20 окт 2017 07:02
Цитата "ekozhevnikov":

А как это вы с тазиками моетесь, где воду греете, газа же нет?


Комбінована варочна поверхня, 2 електро 2 газ.

Я з Скайленда 2. Газ чекаємо 8мий місяць. Раніше Зім кормив обіцянками. Зараз просто морозиться. Ніяких дат ітд.
Що не обіцянка то цяцянка, як дитячий садок якийсь. Ми ж на щось розраховуєм.
20 окт 2017 07:23
Цитата "KLN ":
Будьте обережні, шановні громадяни!!!


11 домов успешно введено в эксплуатацию, строительство остальных- полным ходом с весьма вероятным опережением сроков. Документы изучены вдоль и поперек массой людей.
Как-то припозднились вы, уважаемый, с паникой.))
20 окт 2017 08:04
Цитата "Lovehepburn":


11 домов успешно введено в эксплуатацию, строительство остальных- полным ходом с весьма вероятным опережением сроков. Документы изучены вдоль и поперек массой людей.
Как-то припозднились вы, уважаемый, с паникой.))


То якийсь щойнозареєстрований чувак, стиль повідомлення нагадує всім тут відомого юриста і ко (можливо це хтось начитавшись дописів юриста вирішив підлити масла в вогонь). :faceoff:
20 окт 2017 08:22
Цитата "KLN ":
Мені дуже сподобався ЖК ПЛ,але коли я почав цікавтитись дозвільною документацією, і всім іншим виявилось, дуже багато чого забудовник від нас приховує, виявляється, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛЕРМОН ФІНАНС», яке проходить подогову купівлі-продажу є фіктивним підприємством і проходить по ряду кримінальних проваджень, цільове призначення даної земельної ділянки індивідуальне будівництво,споруди там можуть бути не вище 4-х поверхів, також виявляється,також багато питань по містобудівних умовах і обмеженнях, також ПК проблеми із ДАБІ, декларації про початок виконання будівельних робіт анульовано по декількох останніх, в подальшому це може бути проблемою при підключенні комунікацій (газ і т.д.). Дуже жаль, а такий з вигляду приємний ЖК. Будьте обережні, шановні громадяни!!!



А де Ви знайшли інформацію про фіктивне підприємтво та про кримінальні провадження? :wow: Поділіться, будь ласка, посиланнями в інтернеті
20 окт 2017 08:25
Цитата "Havand":


Комбінована варочна поверхня, 2 електро 2 газ.

Я з Скайленда 2. Газ чекаємо 8мий місяць. Раніше Зім кормив обіцянками. Зараз просто морозиться. Ніяких дат ітд.
Що не обіцянка то цяцянка, як дитячий садок якийсь. Ми ж на щось розраховуєм.



Сегодня в 13 часов, возле отдела продаж PL, сотоится встреча, будем пытаться узнать сроки подключения газа.
Велком)
20 окт 2017 08:46
Цитата "investor_pl":
Столбики сегодня установили между 2м и 3м домом.


Перемога?)))
20 окт 2017 09:02
[quote="KLN "]
Очередной миссия явился ,чтоб донести правду :faceoff: Мы уже все с документами,где ж вы раньше были?Но все равно спасибо за беспокойство))))))))
20 окт 2017 09:12
Дай Бог, щоб все було нормально і ніяких проблем ні у кого небуло. Повірте я сам був би радий вкласти в ЖК ПЛ кошти, але нажаль там дуже великі ризики. Кому цікаво просто більше вникніть в документацію і Всім все стане ясно. Також хочу додати, що є велика ймовірність, того що, на будову може бути накладений арешт, забудова може в любий час зупинитись, причин там нажаль дуже багато. Дуже б хотілось, щоб я помилявся!!!!!
20 окт 2017 09:47
Привет, ребята! :)
Я вот уже пару недель читаю форум от корки до корки. Мы с мужем присматриваем квартиру в Паркленде.
На наш взгляд отзывы довольно хорошие, застройщик строит в срок и качественно.
Так же нас очень радует, что жильцы активно обсуждают все темы на форуме, от мелочей и до серьезных проблем.
Спасибо всем за ваши ответы, мы услышали много информации для себя!

Вот не встретила вопроса о звукоизоляции между квартирами. Как со слышимостью соседей в жилых квартирах?

Конечно сегодня на повестке дня тема газа, но надеюсь мой вопрос заметят)
20 окт 2017 09:53
Цитата "KLN ":
Дай Бог, щоб все було нормально і ніяких проблем ні у кого небуло. Повірте я сам був би радий вкласти в ЖК ПЛ кошти, але нажаль там дуже великі ризики. Кому цікаво просто більше вникніть в документацію і Всім все стане ясно. Також хочу додати, що є велика ймовірність, того що, на будову може бути накладений арешт, забудова може в любий час зупинитись, причин там нажаль дуже багато. Дуже б хотілось, щоб я помилявся!!!!!

Удивительно, что ещё не появилось сообщение "Я решил вложиться в ЖК "****", там с рисками не всё так плохо.
20 окт 2017 10:03
Добрый день, а сегодня фотоотчет строительства ждать?
20 окт 2017 10:17
Цитата "Havand":


Я з Скайленда 2. Газ чекаємо 8мий місяць. Раніше Зім кормив обіцянками. Зараз просто морозиться. Ніяких дат ітд.
Що не обіцянка то цяцянка, як дитячий садок якийсь. Ми ж на щось розраховуєм.


В суде ничего не докажите. Максимум можно пойти с плакатами под офис Паркленда, просветить потенциальных инвесторов итд.
Отзывы негативные писать, на форуме активничать. Посмотрите погоду, с понедельника +4 днем, ночью +1.
Если люди делают ремонт или живут, то ZIM их здорово опрокинул. Стоит задуматься, хорошенько... D-/
20 окт 2017 10:56
Час покаже!!! якшо все буде норм., от і супер. Можливо юристи ПК все наладить з документацією із ДАБІ, правоохоронними органами.
20 окт 2017 10:58
Цитата "KLN ":
Дай Бог, щоб все було нормально і ніяких проблем ні у кого небуло. Повірте я сам був би радий вкласти в ЖК ПЛ кошти, але нажаль там дуже великі ризики. Кому цікаво просто більше вникніть в документацію і Всім все стане ясно. Також хочу додати, що є велика ймовірність, того що, на будову може бути накладений арешт, забудова може в любий час зупинитись, причин там нажаль дуже багато. Дуже б хотілось, щоб я помилявся!!!!!

Ой, а я живу сейчас в ПаркЛенд с документами, газом и все остальным. Что же делать, друзья, с рисками.
20 окт 2017 11:39
у реєстрі справді є ухвали датовані кінцем 16 року щодо нібито фіктивного підприємництва компаній зім, але вже майже рік ніякого руху немає, можливо і закрили їх.
20 окт 2017 11:44
Цитата "Max_m":
у реєстрі справді є ухвали датовані кінцем 16 року щодо нібито фіктивного підприємництва компаній зім, але вже майже рік ніякого руху немає, можливо і закрили їх.


Той, через чию подачку їх відкрили, якраз і пише такі коменти про ризики 6-)
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .491493. . .897
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее