Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .259261. . .897
24 янв 2017 17:34
Цитата "Logic":

Скажите, а почему вы с таким пристрастием не боретесь с незаконными стройками? Для них тут целый раздел есть //forum.domik.ua/problemnoe-stroitelstvo -f443.html . Там и строительство продолжается, и людей обманывают, и масштаб афёр огромнее.

Между прочим, согласно сайта госмониторинга, здесь ("ParkLand") строительство считается законным //monitor.mkk.kga.gov.ua/




24 янв 2017 17:47
Цитата "Logic":

Скажите, а почему вы с таким пристрастием не боретесь с незаконными стройками? Для них тут целый раздел есть //forum.domik.ua/problemnoe-stroitelstvo -f443.html . Там и строительство продолжается, и людей обманывают, и масштаб афёр огромнее.

Между прочим, согласно сайта госмониторинга, здесь ("ParkLand") строительство считается законным //monitor.mkk.kga.gov.ua/



Как говаривал незабвенный Козьма Прутков - "Нельзя объять необъятное".
Незаконних забудов стільки багато, що одна людина чи одна громадська організація Києва - може одночасно боротись лише з невеликою їх частино.
Тим паче, як я вже говорив - я в даному випадку виступаю не як громадський активіст, а виключно як практикуючий юрист - захищаючи права мого клієнта.
Що стосується вашого посилання на сайт містобудівного кадастру - то я підтримую Вас і також рекомендую уважно подивитись на цей об'єкт, але уважно.
Номер картки цього об'єкта у списку - 1724 (ну це щоб легше було шукати).
А тепер уважно подивіться що там написано, цитую:

Дозвільні документи на будівництво:
- Вид дозвільного документу: Картка порушення благоустрою
- Номер документу:
контрольна картка відсутня
- Дата документу:
- Вид дозвільного документу: Декларація про початок виконання будівельних робіт - Номер документу:
КВ 083151530385, КВ 083151550126, КВ 083151550126
- Дата документу:
02.06.2015

Це три декларації НА ПЕРШІ ТРИ БУДИНКИ, які вже збудовані. Я раніш оприлюднював скани цих декларацій.
Все - більш нічого.
А інше будівництво взагалі втіхаря не внесли в цей містобудівний кадастр (ну тіпа забилі)- але зараз це питання вирішується.
І все інше, окрім перших трьох будинків - буде "красним".
Сьогодні отримав свіжу відповідь з Департаменту будівельно-архітектурного контролю КМДА - вони кілька разів виїздили на перевірку по 4 будинку, але представники забудовника ховаються по кущах.
Але це наївний прийом і все одно доведеться скасувати грудневу декларацію про готовність 4 будинку.
24 янв 2017 18:34
Користувачі нам не цікаво читати ваші перепалки з Вовкою і Дядюком. Якщо є бажання пишіть їм в приват в соціальних мережах. Дуже дякую.
Ним навіть вибірково коментується, я наприклад декілька разів питав як так виходить що за 30 метрів від паркленду який стоїть на місці трави і нелегальних звалищ і який має 7-10 поверхів, будують нову Анг. Яка будується з вирубкою у сотні дерев да і поверховість 13-15. Ну такий законний парадокс.
Да і по типу борьба за клієнта якому в принципі 10-11 будинки заважають, але присос йде і до 4-5-6-7-8... Тоді не потрібно прикриватись громадськими організаціями, називайте себе як є рейдери, рекет, бандюгани як хочете, але працюєте ви за бабки на людину яка хоче вибити більше бабок чим йому запропонував забудовник... Та й всього.
24 янв 2017 18:46
Цитата "Rakoon":
Користувачі нам не цікаво читати ваші перепалки з Вовкою і Дядюком. Якщо є бажання пишіть і в приват в соціальних мережах. Дуже дякую.
Ним навіть вибірково коментується, я наприклад декілька разів питав як так виходить що за 30 метрів від паркленду який стоїть на місці трави і нелегальних звалищ і який має 7-10 поверхів, будують нову Анг. Яка будується з вирубкою у сотні дерев да і поверховість 13-15. Ну такий законний парадокс.
Да і по типу борьба за клієнта якому в принципі 10-11 будинки заважають, але присос йде і до 4-5-6-7-8... Тоді не потрібно прикриватись громадськими організаціями, називайте себе як є рейдери, рекет, бандюгани як хочете, але працюєте ви за бабки на людину яка хоче вибити більше бабок чим йому запропонував забудовник... Та й всього.



Шановний симпатик Зіка - скільки б ви не намагались відволікти увагу інвесторів всяким побутовим дріб'язком - питання відсутності належних дозвільних документів, порушення містобудівного законодавства, а відтак високого ризику залишитись і без грошей і без житла), для СПРАВЖНІХ інвесторів - на порядок важливіші того - який унітаз буде стояти в туалеті.
Толку з того - який там унітаз буде стояти, якщо будинок не буде введено в експлуатацію, а у інвестора не буде належних правовстановлюючих документів на квартиру.
Он деякі інвестори деяких будинків Войцеховського уже навіть по кілька років живуть у будинках - але без жодних документів - тоже бігають по кабінетах і чомусь наївно думають, що їм хтось щось должен і повинен узаконювати беззаконня їх забудовника.
Але толку з їх біганини нема - і НЕ БУДЕ.
І шановні "друзі" Зіка - не намагайтесь заболтати тему і винести незручні для вас дописи на задні сторінки - нічого не вийде.
Вічно обманювати і видурювати гроші - неможливо.
І може я вже не врятую тих нещасних, які вже попались, але принаймні хоч застережу інших
24 янв 2017 18:49
Цитата "Rakoon":
Користувачі нам не цікаво читати ваші перепалки з Вовкою і Дядюком. Якщо є бажання пишіть їм в приват в соціальних мережах. Дуже дякую.
Ним навіть вибірково коментується, я наприклад декілька разів питав як так виходить що за 30 метрів від паркленду який стоїть на місці трави і нелегальних звалищ і який має 7-10 поверхів, будують нову Анг. Яка будується з вирубкою у сотні дерев да і поверховість 13-15. Ну такий законний парадокс.
Да і по типу борьба за клієнта якому в принципі 10-11 будинки заважають, але присос йде і до 4-5-6-7-8... Тоді не потрібно прикриватись громадськими організаціями, називайте себе як є рейдери, рекет, бандюгани як хочете, але працюєте ви за бабки на людину яка хоче вибити більше бабок чим йому запропонував забудовник... Та й всього.

4 дом ждет февраля, осталось немного. Надеюсь мы останемся довольны результатом.
А по поводу остальных строек, "уважаемый" юрист сказал, что на все сил не хватит. Поэтому пытается сделать мир чуть лучше :)
24 янв 2017 19:01
А как то этого барыгу дядюка можно удалить с форума, уже честно, надоело читать одно и тоже от него. Сказал раз, хорошо, спасибо. Но зачем на каждой странице одно и тоже?! Инвесторы как шли так и идут в парклэнд, может благодаря и дядюку, потомучто из за такой назойливость не верят ему.Так же и я сделал и проинвестировали в жилье.
24 янв 2017 19:02
Цитата "Jackfan":


Нет, но судя по прошлым комментариям ЖЭКа у нас еще не так сильно течет как в других квартирах...
Займусь на днях этим вопросом.

тримайте в курсі по конденсату. Ситуація така сама... від конденсату уже почали псуватись двері в ванній.
24 янв 2017 19:32
Вот я работаю мастером по принтерам на выезде, по всему городу видел аж 1 бигборд с рекламой Паркленда(тот что около отдела продаж), в отличии от так званвх Войцеховских(аля синеозёрный, жемчужина троещины, совские ставки и другой ереси), также и НА, Укрбуд, Киевгорстрой, Интергал Буд и других больших корпораций. И где агрессивная реклама ПЛ и других обьектов ЗимКепитала? Банеры в интернете? Мало видел... Самая лучшая реклама - когда люди советуют друзьям, вот и всё.
Ах да, в метро либо другом транспорте, не наблюдал рекламы ПЛ также...
24 янв 2017 19:34
Цитата "bob59":

Судя по всему в квартире за мокрой стеной (у соседей) не включено отопление.


Судя по фото, это стена где вентиляционная шахта, а с обратной стороны стены у меня кухня. На фото два варианта первый ванная за сетной кухня, второй: коридор за стеной ванная.
24 янв 2017 19:35
Цитата "finansist9999":

тримайте в курсі по конденсату. Ситуація така сама... від конденсату уже почали псуватись двері в ванній.


Рекомендую поставить на время обогреватель там...
24 янв 2017 20:04
Цитата "Renatvrv":
Был в субботу в ОП, так там места нет, людей было столько, что дверь не открыть. Как в метро в час пик :)


НА самом деле ОП довольно маленький) возможно самый маленький из всех где я был в Киеве... довольно неудобный...
24 янв 2017 20:10
Цитата "Serge82":
А как то этого барыгу дядюка можно удалить с форума, уже честно, надоело читать одно и тоже от него. Сказал раз, хорошо, спасибо. Но зачем на каждой странице одно и тоже?! Инвесторы как шли так и идут в парклэнд, может благодаря и дядюку, потомучто из за такой назойливость не верят ему.Так же и я сделал и проинвестировали в жилье.



І саме тому, щоб врятувати хоча б тих, хто ще не попався на обман, Дядюк і знаходиться тут і надіюсь, що вільна демократична платформа Доміка дозволяє висловлювати різні альернативні точки зору.
Я уже задавав питання, можу повторити:
- чи повідомляли менеджери відділу продажу потенційних інвесторів - що цільове призначення цих земельних ділянок - садибне будівництво?
- чи повідомляли менеджери відділу продажу потенційних інвесторів - що всі містобудівні умови та обмеження, які видавались -видавались на садибне будівництво, не вище 4 поверхів?
- чи повідомляли менеджери відділу продажу потенційних інвесторів - що всі декларації про початок будівельних орбіт (окрім 9 будинку) подані САМИМ забудовником на 4 поверхи і що жодних дозволів на збільшення поверховості нема?
- чи повідомляли менеджери відділу продажу потенційних інвесторів - що декларація на 10 поверхів по 9 будинку, може бути скасована - так як вона подана всупереч цільовому призначенню землі і виданим забудовнику містобудівним умовам та обмеженням на 4 поверхи?
- чи повідомляв забудовник (як продавець майнових прав на квартири) ЧЕСНО потенційних покупців (інвесторів)) - про недоліки товару та можливі ризики?
24 янв 2017 20:12
Повторятся не надо, не флудите одно и тоже на каждой странице
24 янв 2017 20:17
Цитата "Serge82":
Повторятся не надо, не флудите одно и тоже на каждой странице

За последнее время Домик является основным поставщиком писем ко мне в почтовый ящик :)
24 янв 2017 20:32
Цитата "Renatvrv":

За последнее время Домик является основным поставщиком писем ко мне в почтовый ящик :)

Я из-за Дядюка и его нескольких аккаунтов, стараюсь не заходить часто сюда, чтобы все ответы не приходили. это треш...
24 янв 2017 21:05
Цитата "Руляна":
Игнорьте больного!
Его репутация говорит за себя!!!



Ну про мою репутацію можна хоч щось говорити - я виступаю з відкритим забралом, під власним іменем, а яка репутація може бути в аноніма? В принципі?

І шановні "друзі забудовника", а давайте не персону дядюкаобговорювати - а по суті існуючих проблем юридичного характеру
Я вище поставив питання - хтось може відповісти по суті?
24 янв 2017 21:14
Цитата "Александр Дядюк":



Ну про мою репутацію можна хоч щось говорити - я виступаю з відкритим забралом, під власним іменем, а яка репутація може бути в аноніма? В принципі?

І шановні "друзі забудовника", а давайте не персону дядюкаобговорювати - а по суті існуючих проблем юридичного характеру
Я вище поставив питання - хтось може відповісти по суті?



По сути как раз таки Вы ни разу ничего не сказали, кроме самопиара и вранья!!!
И к тому же Вы никому не интересны, чтоб на Вас время тратить.
24 янв 2017 21:26
Цитата "Руляна":



По сути как раз таки Вы ни разу ничего не сказали, кроме самопиара и вранья!!!
И к тому же Вы никому не интересны, чтоб на Вас время тратить.



Шановна Руляна - а вас хтось уповноважував говорити від чийогось імені окрім свого?
То з якої радості ви використовуєте термін "МИ"?
24 янв 2017 22:17
Цитата "Александр Дядюк":

Тим паче, як я вже говорив - я в даному випадку виступаю не як громадський активіст, а виключно як практикуючий юрист - захищаючи права мого клієнта.

Вас нанял клиент, чтобы вы боролись с отдельно выбранной (этой) стройкой.
Ваша заинтересованность в данном случае - финансовая (вы работаете на клиента).
В чём ущемляются права клиента, его обманули?
24 янв 2017 22:31
Хтось писав що бігбордів мало Паркленду по Києву.

Шановний Muhammad_Ali , як вам ідея для бігборду?

і підпис "ЖК ПаркЛенд - ми турбуємось про вашу безпеку!"

ps фото труби підводу газу до будинку Практична 6, в якому уже живуть живі люди.
Якщо я не помиляюсь то це порушення газових норм.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .259261. . .897
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее