Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .626628. . .897
23 март 2018 10:34
Цитата "temisson":
Суд прийняв матеріали для розгляду справи, тому не схоже, що все добре чи Паркленд збирається нормально отримати ці дозволи:
Справа № 826/16958/17https://reyestr.court.gov.ua/Review/71909403

Державна авіаційна служба України надала відповіть по запиту на інформацію щодо претензій до будивництва усіх будинків ЖК Парккленд. Рішення авіаслужби прикріплені (надані по запиту на інформацію, про них йде мова у судовому позові).

Тобто на більшість будинків дозволів нема, та й поки бути не може, бо цільове призначення ділянок також під індивідуальну забудову!
8000000000:72:312:0004https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta

Прохання юриста прокоментувати..


По-перше, суд не прийняв до розгляду позов
Державіаслужби. Їх позовну заяву повернуто у зв’язку з недоліками та ненаданням необхідних доказів. По-друге, позовна заява була мотивована тим, що ми заважаєм аеропорту Жуляни, і в нас нема погоджень цього аеропорта. Проте це не так, по кожному з будинків, по яким поданий позов, погодження аеропорту Жулян в нас є, можете ознайомитись з ними на відділі продажів.
23 март 2018 11:01

Lawyer zcg - дякую за те, що відповідаєте.

Можете надати посилланя, де ви дивитесь інформацію (судячи з дати, Ваш варіант рішення свіжіший від 21.03.2018, можливо сьогодні-завтра зьявиться і ваш)? - бо в єдиному державному реєстрі судових рішень(//reyestr.court.gov.ua/Review/71909403), пише що справу прийняли (так, перед цим повертали на доопрацювання) "УХВАЛИВ:1. Прийняти до провадження матеріали адміністративного позову". Я не виключаю, що я не правильно розумію значення цієї ухвали, але хочу розібратись.

Чи можливо викласти тут скани цих дозволів? Чи може на сайті ЖК?
Відкритими залишаються питання про призначення ділянок та ТУ...

23 март 2018 12:18
Цитата "temisson":
Lawyer zcg - дякую за те, що відповідаєте.

Можете надати посилланя, де ви дивитесь інформацію (судячи з дати, Ваш варіант рішення свіжіший від 21.03.2018, можливо сьогодні-завтра зьявиться і ваш)? - бо в єдиному державному реєстрі судових рішень(//reyestr.court.gov.ua/Review/71909403), пише що справу прийняли (так, перед цим повертали на доопрацювання) "УХВАЛИВ:1. Прийняти до провадження матеріали адміністративного позову". Я не виключаю, що я не правильно розумію значення цієї ухвали, але хочу розібратись.

Чи можливо викласти тут скани цих дозволів? Чи може на сайті ЖК?
Відкритими залишаються питання про призначення ділянок та ТУ...



Я дивлюсь на сайті самого суду інформацію щодо цієї справи. В судовий реєстр потрапляє з запізненням. Та ухвала, про яку ви говорите, була про передачу справи від Дегтярьової до Аблова. Але ще як справа була в Дегтярьової, вона провадження по ній не відкрила, в зв‘язку з недоліками позовної заяви, дала їм час на усунення. Недоліки так і не усунули.
З всіма дозвільними документами можете ознайомитись на відділі продажів.
23 март 2018 13:11
Шановні, Алі і Сервіс-Менеджер, всі були б Вам дуже вдячні за традиційні щотижневі п'ятничні фото.
23 март 2018 13:23
Цитата "Leon_PL":
Шановні, Алі і Сервіс-Менеджер, всі були б Вам дуже вдячні за традиційні щотижневі п'ятничні фото.

Очень ждём.
23 март 2018 14:37
Цитата "Leon_PL":
Шановні, Алі і Сервіс-Менеджер, всі були б Вам дуже вдячні за традиційні щотижневі п'ятничні фото.


+1.А так же отчет.
Заранее спасибо.
23 март 2018 18:56
А где фото?? Ради них и захожу👿
25 март 2018 19:07

Добрый день! Кому интересно, ссылка на видео со взлетом самолета из аеропорта Киев (Жуляны). Видео снималось с 9 этажа, 13 дома, парадное то что ближе к взлетке, нашего Паркленда!
https://youtu.be/fGNQmMMoJ3w

25 март 2018 19:17
Скажите, вы снимали видео при закрытых окнах в квартире?
25 март 2018 19:20
Цитата "Neighbor PL":
Скажите, вы снимали видео при закрытых окнах в квартире?

Нет, там все открыто, еще дом не достроен ни входных ни межкомнатных нет, но коробка вся готова, а внутри еще без дверей! Окна закрыты!
25 март 2018 19:22
Спасибо за ответ! Пытаюсь понять уровень шума в квартире.
25 март 2018 19:24
Цитата "Neighbor PL":
Спасибо за ответ! Пытаюсь понять уровень шума в квартире.

Думаю, если будет готовая квартира с ремонтом и дом укомплектован всем, тогда даже не дожно быть ни малейшего дискомфорта!
25 март 2018 19:27
Только на это и остаётся надеяться) у нас квартира в 15м)
26 март 2018 06:10
Цитата "Neighbor PL":
Спасибо за ответ! Пытаюсь понять уровень шума в квартире.


Живу на 500м далі від ВПП. Скажу так, інколи просинаюсь від звуку :-) це якщо вікно на провітрювання. На відео зняті сучані літаки і взліт в сторону Вишневого, а потрібно було знімати взліт в сторону Голосієво, або посадку (коли включаються реверси). В цілому є багато тихих літаків, а є декілька АНів і ще якийсь з турбінами в задній частині, от коли він взлітає то трішки голосно.
В цілому 95% взлетів навіть не помічаєш.
Влітку звичайно частота полетів в 2-3 рази вища. Да і Жуляни в 2015 і 2018 дві великі різниці.
Потрібно топити за те, що обмежували польоти з 22:00 до 7:00.
Влітку в 5:00 трішки набридає :-)
26 март 2018 17:31
о как!то что слышал? завтра заеду в киевгаз - уточню нужна ли эта процедура. год назад была подобная ситуация. я позвонил по указанному телефону уточнить мол - что и как. оказалось что отключать они ничего не имеют права а обследование это нужно в случае если что то "по газу" поломается и приедет киевгаз ремонтировать то тогда типа акт нужен иначе действительно могут отключить газ. я тогда заехал в киевгаз и спросил мол- ваши работники?
оказалось что это частная контора..обследование делают "небесплатно" ессесно. и вот опять. только в этот раз написали хитрее- "могут быть отключены". завтра опять съезжу в киевгаз . уточню - нужны ли им эти акты. а то мне здается это опять - развод :ded:
26 март 2018 17:37
Отпишитесь после посещения этой могущественной организации.
26 март 2018 20:16
ТАКОГО ДИВА В БУДІВНИЦТВІ ТЯЖКО ЗНАЙТИ !!! ПРАКТИЧНА, 3
ПРАКТИЧНО ПО СЕРЕДИНІ ВЕТЕЛЯЦІЙНОГО ВІКНА ПРОКЛАДЕНО ДВА СИЛОВИХ КАБЕЛЯ . ГЕНІАЛЬНО !!! Подав заявку забудовнику, буду чекати реакцію...
26 март 2018 20:44
Цитата "Дорогий сусід":
ТАКОГО ДИВА В БУДІВНИЦТВІ ТЯЖКО ЗНАЙТИ !!! ПРАКТИЧНА, 3
ПРАКТИЧНО ПО СЕРЕДИНІ ВЕТЕЛЯЦІЙНОГО ВІКНА ПРОКЛАДЕНО ДВА СИЛОВИХ КАБЕЛЯ . ГЕНІАЛЬНО !!! Подав заявку забудовнику, буду чекати реакцію...
так у всех. тоже чуть не перебил когда вытяжку устанавливал. к слову сосед - перебил :-/
26 март 2018 21:34
Цитата "Дорогий сусід":
ТАКОГО ДИВА В БУДІВНИЦТВІ ТЯЖКО ЗНАЙТИ !!! ПРАКТИЧНА, 3
ПРАКТИЧНО ПО СЕРЕДИНІ ВЕТЕЛЯЦІЙНОГО ВІКНА ПРОКЛАДЕНО ДВА СИЛОВИХ КАБЕЛЯ . ГЕНІАЛЬНО !!! Подав заявку забудовнику, буду чекати реакцію...
скажут, сами виноваты, надо было не расширять канал, и всё смотреть до подписания акта-приёма, дальше Ваши проблемы и во всём виноваты Ваши строители... Повезёт, если спокойно ответят, могут ещё накричать. Совет домам 9-11 не подписывайте акты пока всё хорошо не проверите,и Вам не устранят недостатки. Я подписал акт в котором указал на недостаток, сказали, всё исправят, потом у нотариуса подписали,что всё ок, обещали всё исправить, уже 7 месяцев прошло, никто и не звонил даже, сами всё переделали.
26 март 2018 22:33
Цитата "Serge82":
скажут, сами виноваты, надо было не расширять канал, и всё смотреть до подписания акта-приёма, дальше Ваши проблемы и во всём виноваты Ваши строители... Повезёт, если спокойно ответят, могут ещё накричать. Совет домам 9-11 не подписывайте акты пока всё хорошо не проверите,и Вам не устранят недостатки. Я подписал акт в котором указал на недостаток, сказали, всё исправят, потом у нотариуса подписали,что всё ок, обещали всё исправить, уже 7 месяцев прошло, никто и не звонил даже, сами всё переделали.


Вентканал не розширявся(цнотливий від забудовника) квартира куплена по переуступці і тому акт підписували інші господарі. Надія помирає останньою ...
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .626628. . .897
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx