Подать объявление

ЖК "Панорама", ул. Майкопская, 1а - "Sun Development"

ЗастройщикSun Development
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
от 23 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
131из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 74.
21/28%
12/16%
20/27%
15/20%
6/8%
1. . .2325. . .32
02 май 2015 18:40
Большая просьба к SD, при заливки бетоном 6 секции перегородок,не использовать МЕТОД ДУБНО используя ДСП), а применять СОВРЕМЕННЫЕ ОБЩЕПРИНЯТЫЕ ТЕХНОЛОГИИ!
03 май 2015 13:01
Цитата "Zeus_ua":

Я так само інвестор 5 секції, тож питання строків і для мене актуальне. Судячи з того що зараз будується 4 поверх - я не дуже вірю, що в липні закінчать. І закінчення будівництва (тобто самої "коробки") - це ще тільки частина робіт. Потім потрібно ставити віна, проводити воду, каналізацію, електрику... Зараз дуже важко сказати, коли реально здадуть. По моїм відчуттям - серпень-жовтень... Ае це мої особисті здогадки. А з приводу закінчення будівництва і введення в експлуатацію - так СанДевелопмент і самі в цьому плутаються. Мене особисто хвилює тільки строк коли я зможу почати ремонт і заїхати :)


Скажіть будь ласка чи будете ви наполягати на компенсації, яка зазначена в договорі, при затримці?
Я серйозно над цим задумуюся, тому що останні місяці винаймаю житло, досить не дешеве, і та сума, що зазначена в договорі думаю була б не зайвою.
03 май 2015 17:27
Цитата "Sphynx":

Скажіть будь ласка чи будете ви наполягати на компенсації, яка зазначена в договорі, при затримці?
Я серйозно над цим задумуюся, тому що останні місяці винаймаю житло, досить не дешеве, і та сума, що зазначена в договорі думаю була б не зайвою.


На скіьки я правильно розумію договір - ви можете отримати компенсацію в тому випадку, якщо забираєте свої гроші і відмовяєся від квартири. Хоча було б непогано якщо б я помилявся :)
03 май 2015 18:14
Цитата "Zeus_ua":


На скіьки я правильно розумію договір - ви можете отримати компенсацію в тому випадку, якщо забираєте свої гроші і відмовяєся від квартири. Хоча було б непогано якщо б я помилявся :)


Так, Ваша правда, помилилась забудовником, вибачте :winky:

Але думаю все буде добре, сьогодні була на будівництві, 4 травня(неділя), а людина працює! Не знаю хто це, але приємно, що робота просувається 8-)

Пізніше викладу більше фото, якщо тут можна(?)
03 май 2015 18:19
Цитата "Майки":
Большая просьба к SD, при заливки бетоном 6 секции перегородок,не использовать МЕТОД ДУБНО используя ДСП), а применять СОВРЕМЕННЫЕ ОБЩЕПРИНЯТЫЕ ТЕХНОЛОГИИ!


Констянтин, на скільки я розумію ви постійно спілкуєтеся з предтавниками забудовника. Вони якось на ваші зауваження реагують? Я не бачу багато сенсу в повідомленнях такого плану тут,тобі що СанДевОфішіал якось зник останнім часом з форуму.
03 май 2015 18:21
Цитата "Sphynx":


Так, Ваша правда, помилилась забудовником, вибачте :winky:

Але думаю все буде добре, сьогодні була на будівництві, 4 травня(неділя), а людина працює! Не знаю хто це, але приємно, що робота просувається 8-)

Пізніше викладу більше фото, якщо тут можна(?)


Так, думаю викладати фото сенс є.
Якщо не секрет, який ваш поверх?
03 май 2015 18:45
Цитата "Zeus_ua":


Констянтин, на скільки я розумію ви постійно спілкуєтеся з предтавниками забудовника. Вони якось на ваші зауваження реагують? Я не бачу багато сенсу в повідомленнях такого плану тут,тобі що СанДевОфішіал якось зник останнім часом з форуму.

В субботу Мы инвесторы 5,7,10,14,22,23 квартир делали обсмотр 1,2,3 секций включая крышу. На данный момент,самая большая проблема это ливневка 2-3 секций,которая ближе к первой секции. Она выводит воду под дом в помещение с отопительным котлом,там сыро и помещение не проветриваемое! Об этом в субботу уведомил SD, пока тишина,выходные. Вообще был составлен список на Наш взгляд недоделок,но они не значительные. Составлю заявление и отправлю в SD.
04 май 2015 07:39
ЖК Панорама на 4 травня 2015
04 май 2015 12:49

Будинку немає на містобудівному кадастрі Києва: //mkk.kga.gov.ua/ - чому?
Натисність іконку кран\будинок на карті.

05 май 2015 09:23
Цитата "Sterkh":
Будинку немає на містобудівному кадастрі Києва: //mkk.kga.gov.ua/ - чому?
Натисність іконку кран\будинок на карті.


Может быть потому что там снимок 2013 года?
11 май 2015 15:47
Сегодня.....
13 май 2015 14:20
Цитата "Майки":

В субботу Мы инвесторы 5,7,10,14,22,23 квартир делали обсмотр 1,2,3 секций включая крышу. На данный момент,самая большая проблема это ливневка 2-3 секций,которая ближе к первой секции. Она выводит воду под дом в помещение с отопительным котлом,там сыро и помещение не проветриваемое! Об этом в субботу уведомил SD, пока тишина,выходные. Вообще был составлен список на Наш взгляд недоделок,но они не значительные. Составлю заявление и отправлю в SD.

Сегодня по счастливой для меня случайности,благодаря тому что я проживаю на майкопской уже вторую неделю и за эту неделю таки завез чернозем и посадил кусты винограда и убрал там территорию,но .....но это не главное,так вот случайно выходя из дома встретил Сусленского П.А. ,представителей застройщика,технадзор,архитектора, (комиссия)так называемая,по моей просьбе Мы прошлись и я указал на все недоделки,которые Мы выявляли ранее с инвесторами. В помещении с отопительным котлом будет установлена вентиляция,правда сроки установки не обговаривались,но хоть что то, это главная задача,потому как на данный момент лично мне как (управдому) не известно работает ли котел на данный момент вообще!Что касается все той же ливневки,ближайшей к котлу,то (на мой взгляд на данный момент она как и все остальные до конца не доделаны и опять же сроки ДОДЕЛОК мне не известны.Все остальные недоделки на крышах и в парадных мной были показаны и очень надеюсь,что были приняты во внимание. Повторю свой номер 0969893777 Константин
13 май 2015 16:46
Цитата "kor1":


Может быть потому что там снимок 2013 года?


Так, там знімок 2013 року (від Гугл), але інформація там актуальна - так запевняє Київська влада. Якщо є неточності - пишіть про це тим, хто керує кадастром.

"Усі охочі можуть ознайомитися із об’єктами, яким були видані містобудівні умови та обмеження, на порталі Містобудівного кадастру Києва. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Павло Рябікін, інформує прес-служба КМДА.

«Інформація на порталі постійно актуалізується. Ми плануємо, що через портал буде здійснюватися моніторинг забудови, і кияни зможуть побачити інформацію про незаконні будівельні майданчики. А у разі виявлення будівельних майданчиків, які викликають сумніви щодо законності проведених там робіт, інформація оперативно відображатиметься на порталі, а самі об’єкти перевірятимуть відповідні органи», – поінформував Павло Рябікін.

Він додав, що завдяки можливостям порталу Містобудівного кадастру вже вдалося перейти до публічності у процесі розміщення кіосків. Відомості про кіоски та їхніх власників відкриті – інформація доступна для кожного громадянина, у тому числі для інспектора благоустрою.

«Містобудівна діяльність потребує залучення інструментів, які роблять відносини між владою, громадянами та бізнесом відкритими та заснованими на довірі. Портал Містобудівного кадастру Києва є одним із таких інструментів, адже тут кияни можуть швидко та отримати інформацію про міські території, існуючі будівлі та будівництво, наявність незаконно встановлених тимчасових споруд, зелені зони тощо», – підсумував Павло Рябікін та наголосив, що сайт поповнюватиметься новими корисними розділами.
28 квітня 2015 р.
13 май 2015 19:21
Скорее всего предстоящие выборы внесут дальнейшую ясность ......
15 май 2015 10:08
Люди, это правда?

" В отделе продаж нам сказали,что канализация будет автономная,что подключение к городской невозможно.Поэтому,от покупки квартиры мы отказались... "

Ответы

Ирина Романова15 мая 2015 г., 11:09

Спасибо за информацию!
15 май 2015 18:01
Устанавливаются водосточные трубы на фасад дома,ура.
18 май 2015 14:39
Уважаемые инвесторы второй,третий секций,на фото изображен фасад Ваших секций! Большая просьба внимательно читать условия договора и не выносить балконные двери,вставляя окна и тем более застеклять балконы,такие вот у Нас условия договора.....
19 май 2015 10:53
//korrespondent.net/kyiv/3506969-khha-ob narodovala-spysok-nezakonnykh-stroek-sto lytsy
Уточните, пожалуйста, какие риски возникают в контексте попадания в данный список?
Были ли угрозы остановить строительство и в чем конкретно ЖК обвиняют?
19 май 2015 11:05
Цитата "Rina Mandarina":
//korrespondent.net/kyiv/3506969-khha-obnarodovala-spysok-nezakonnykh-stroek-stolytsy
Уточните, пожалуйста, какие риски возникают в контексте попадания в данный список?
Были ли угрозы остановить строительство и в чем конкретно ЖК обвиняют?


В том списке фигурирует ЖК "Панорамный", а это другой ЖК-комплекс. Вероятно Вы спутали.
25 май 2015 14:57
Возможные варианты остекления и места установки кондиционеров.





Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2325. . .32
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее