Подать объявление

ЖК "Палладиум", Бровары, ул. Черняховского, 21в

ЗастройщикУкрбудинвест-2000
Сдача ЖК2015 - 2016 г.
Планировки
от 17 500 Грн/м²
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 93.
11/12%
10/11%
22/24%
20/22%
30/32%
1. . .155157. . .169
13 дек 2016 18:18
Новоспечені власники, зверніть увагу на те чи встановлені у вас підвіконня та відливи. В мене ні на одному вікні відливів немає, на балконах підвіконь теж немає. Це одна з причин чому акт прийму не підписував
13 дек 2016 18:40
Цитата "SKSN":
Новоспечені власники, зверніть увагу на те чи встановлені у вас підвіконня та відливи. В мене ні на одному вікні відливів немає, на балконах підвіконь теж немає. Це одна з причин чому акт прийму не підписував

А ще яка причина, окрім підвіконня та відливів? На що ще потрібно звернути увагу?
13 дек 2016 21:37
Цитата "Яна Квітка":
Ці документи ми маємо отримати чи можливо ще якісь?

Так, ці документи маєте отримати. Вичерпний список документів, ви побачите в першому розділі договору купівлі-продажу який Ви маєте на руках.
Приєднуюсь до привітань!!!
Цікаво почути думку сусідів щодо договору з обслуговуючою компанією, теплолічильників та кондиціонерів :drink:
14 дек 2016 07:45
Давайте соберемся и поставим теплосчетчики, чем раньше начнем тем луче, процедура же не из быстрых...
Кстати про кондиционеры я даже не спросил, что там с ними ?
14 дек 2016 07:57
Цитата "shtyk":

Так, ці документи маєте отримати. Вичерпний список документів, ви побачите в першому розділі договору купівлі-продажу який Ви маєте на руках.
Приєднуюсь до привітань!!!
Цікаво почути думку сусідів щодо договору з обслуговуючою компанією, теплолічильників та кондиціонерів :drink:

Ми вже для себе обрали теплолічильник із запропонованого переліку, але займатися цим питанням краще вже після оформлення права власності (для нас це пріорітетніше). Щодо кондиціонерів, для мене особисто це питання досі відкрите. Зараз піднимати немає сенсу, тому що у відділі продажів усі дуже зайняті (очевидно:)), а у договорі процедура описана трішки розмито, як на мене (але це все стандартно для всіх договорів).
14 дек 2016 08:02
Цитата "mell":
Кстати про кондиционеры я даже не спросил, что там с ними?
14 дек 2016 08:06
Цитата "Golden Star":
Ми вже для себе обрали теплолічильник із запропонованого переліку, але займатися цим питанням краще вже після оформлення права власності (для нас це пріорітетніше).
Згоден. Це питання вже наступної дії, після оформлення права власності.(І квартал 2017 року). Індивідуальне встановлення - дорожче. Колективно - :super:
14 дек 2016 08:10
Беда с кондиционерами... причину такого решения не озвучивали ?
14 дек 2016 08:12
Цитата "shtyk":
Згоден. Це питання вже наступної дії, після оформлення права власності.(І квартал 2017 року). Індивідуальне встановлення - дорожче. Колективно - :super:

Я за колективне встановлення :up:
Хоча, звернула увагу, що в переліку вказані ціни для нашого ЖК і вони вже нижче роздрібних у тій самій комплектації.
14 дек 2016 08:13
Наверно, чтобы не портили фасад :(
14 дек 2016 08:17
с правими собственности есть у кого то информация, внесли ли все в реестр ?
14 дек 2016 09:06
Расскажите, пожалуйста, зачем ставить индивидуальные теплосчетчики? В каждой секции итак стоят общие. Вам индивидуальный счетчик не даст экономии. Только затраты денег и времени.
14 дек 2016 09:26
Цитата "аэша":
Расскажите, пожалуйста, зачем ставить индивидуальные теплосчетчики? В каждой секции итак стоят общие. Вам индивидуальный счетчик не даст экономии. Только затраты денег и времени.

так і занотуємо -1 бажаючих :smoke: 8-)
14 дек 2016 09:27
Я просто консультируюсь. Возможно, вы знаете что-то такое, чего я не знаю)
14 дек 2016 10:02
Щойно спілкувалась з приводу теплолічильників з ПМБУД (комерційну пропозицію роздавали при отримані ключів). Так, вони роблять знижки при колективному підписанні договору.
Якщо назбираємо 10 чоловік то буде по 6500, при більшій кількості будуть ще знижки (сказали, що назбирати 20 чоловік практично нереально).
З приводу отримання Технічних Умов в КП "БТВЕ" то -550 грн
14 дек 2016 10:18
Цитата "3777":
сказали, що назбирати 20 чоловік практично нереально

Хм... чому не реально? В відділі продажу заяв (пам'ятаєте?) вже лежить більше
14 дек 2016 10:29
Звісно, там і моя лежить)Але, на мою думку це питання потрібно вирішувати якнайскоріше щоб не платити по максимуму за місяці в яких ми зараз не проживаємо в ЖК...а особливо за весняні місяці коли на вулиці й так тепло (не знаю як в Броварах, а в Києві отоплюють і при +20)
14 дек 2016 10:35
Вам счетчики ничего не дадут. Платить надо с дня получения права собственности на квартиру. Не забывайте, что методика расчета суммы в платежках при установке счетчика в квартире предусматривает коэффициент за отопление общих площадей. По итогу выйдет дороже. Потому, что этот коэффициент одинаков для всех домов и "с запасом". Подумайте, почему тепловики приветствуют установку индивидуального счетчика в новых домах и категорически против установки счетчиков в старых домах?
14 дек 2016 10:44
После получения прав собственности, я точно планирую ставить счетчик. Если кто будет готов сразу заняться тем же, предлагаю скооперироваться.
14 дек 2016 10:56
Точно после получения права собственности считается отопление?) Мне кажется, у нас в договорах с теплосетью иначе написано :) В противном случае все бы тянули с оформлением права собственности еще очень и очень долго, лишь бы не платить :)
А вообще суть в том, что кто-то прикрутит себе терморегуляторы на минимум, потому что его устраивает ходить в свитере и вязанных носках (а может он просто морж), а кто-то врубит себе на полную катушку все батареи и устроит печку, а потом все использованное тепло раскинут на всех одинаково) И общий счетчик-то посчитает правильно, только нам от того не легче) А еще есть умники, которые устраивают печку, а потом просто открывают окна вместо того, чтоб прикрутить терморегуляторы и подумать не только о себе :) Ну и еще найдутся такие, кто в неотапливаемые лоджии добавят себе батарей и за счет других пожелают греть себе больше площадь) О тарифе за отопление мест общего пользования мы знаем, но там идет адекватная формула расчета) Вот, собственно, часть моментов, почему многие задумываются о счетчиках индивидуальных))
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .155157. . .169
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее