Подать объявление

ЖК "Палладиум", Бровары, ул. Черняховского, 21в

ЗастройщикУкрбудинвест-2000
Сдача ЖК2015 - 2016 г.
Планировки
от 17 500 Грн/м²
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 93.
11/12%
10/11%
22/24%
20/22%
30/32%
1. . .153155. . .169
01 дек 2016 12:06
Собственно говоря еще пол дня впереди, и как показывает опыт, отчет выкладывают в конце дня.
01 дек 2016 12:15
Цитата "goodsun":
Собственно говоря еще пол дня впереди, и как показывает опыт, отчет выкладывают в конце дня.

Так, безперечно пізніше.
Чекайте, значний прогрес на звіті побачите :smoke:
01 дек 2016 12:20
Цитата "mell":
где то я это уже слышал....


Так и да, уже раз обещали.
01 дек 2016 16:55
Какие чудесные новости, а ведь месяц только начался))) Отчет видела, перечень не мал)) В предвкушении чего-то очень хорошего)))
01 дек 2016 17:29
04 дек 2016 01:21
"Мешканці вулиць Симона Петлюри та Короленка днями почали скаржитись на відсутність води у кранах – як гарячої, так і холодної. Вчора ввечері водопостачання нібито відновили, але досі багато жильців запевняють: гарячої води досі нема. Тим часом представники КП «Броваритепловодоенергія» пояснюють: проводили роботи, воду вчора вже дали. У стояках досі може лишатися повітря, через що поки може не бути гарячої води.

Як зазначає Сергій Сафронов, керівник комунального підприємства, вчора протягом дня підключали водомережі до ЖК «Палладіум». Саме через це вимикали водопостачання в будинках по вулицях Короленка і Симона Петлюри."
05 дек 2016 09:28
Гип, гип ура!!!! Я поздравляю первых обладателей ключей секции А :)!!!
05 дек 2016 09:55
Выдавать начали ?
05 дек 2016 09:58
Простите ОП, я и так молчала всю ночь :))
05 дек 2016 10:10
В двух словах, выдают документы на квартиру, и договор с жеком ? Когда можно начинать делать ремонт ? Лифты и прочее норм функционируют?
получилось многовато вопросов .... У меня секция Б , мне еще пару неделек ждать наверное)
05 дек 2016 10:11
Хто отримав ключики, можете відписатись яка процедура їх отримання :umnik:
05 дек 2016 10:21
Я без понятия :) Вечером надеюсь, и ОП отпишется, и счастливые...
Моя секция после В, а пока радуюсь за других..
05 дек 2016 11:11
Ух ты! Невже? Чого мовчать щасливівласники з А? Будемо вітати! :poz: :bis:
05 дек 2016 11:19
Ура, ура, ура. :buben: :bis: :poz:
Первые обладатели, отписывайтесь что да как, не молчите.
05 дек 2016 18:41
Так, отримали сьогодні ключі. Радість 😂 для усієї сім'ї. Були кульки, було шампанське, було фото, були привітання, були документи та нові знайомства. Попереду ще багато роботи та очікування: благоустрій, вхідна группа, дитячі майданчики і т.і.
Наші привітання всім майбутнім сусідам!!!
05 дек 2016 18:50
Вітаю! Це дійсно ДОВГООЧІКУВАНА подія! Тобто благоустрою і вхідної групи ще нема. Жаль.
05 дек 2016 19:08
Цитата "shtyk":
Так, отримали сьогодні ключі. Радість 😂 для усієї сім'ї. Були кульки, було шампанське, було фото, були привітання, були документи та нові знайомства. Попереду ще багато роботи та очікування: благоустрій, вхідна группа, дитячі майданчики і т.і.
Наші привітання всім майбутнім сусідам!!!

Отже, перші щасливчики вже серед нас :) Щиросердечно вітаю!!! Сподіваюсь і мій телефон незабаром задзвонить, звідти пролунає тоненький дівочий голосочок і повідомить, що наші ключики вже зачекались на нас :)
05 дек 2016 19:55
shtyk
А ви тепер вільно, коли схочете, можете в квартиру попадати?
Ремонт, можна чи не можна, починати?
ВІТАЮ :)!!! :hi: :super:
Тиждень гарно почався:)
06 дек 2016 08:49
Цитата "vint":
Вітаю! Це дійсно ДОВГООЧІКУВАНА подія!

Дякую! :winky:
Цитата "Golden Star":
Отже, перші щасливчики вже серед нас :) Щиросердечно вітаю!!! Сподіваюсь і мій телефон незабаром задзвонить, звідти пролунає тоненький дівочий голосочок і повідомить, що наші ключики вже зачекались на нас :)

Дякую! :winky: Чекати залишилось трошки, обов'язково задзвонить :call:
Цитата "Oxtata":
А ви тепер вільно, коли схочете, можете в квартиру попадати? Ремонт, можна чи не можна, починати?
ВІТАЮ :)!!! :hi: :super:
Тиждень гарно почався:)

Дякую! :winky:
Після підписання необхідних документів та довідок, можливо й можна починати. Особисто я, вже ремонт планую на наступний рік :smoke:
П.С. В квартирах вже тепло, радіатори теплі, ліфти працюють.
06 дек 2016 08:53
shtyk
Дякую :)))
Я готова починати хоч зараз :), але ж поки дойде черга..
У відділі продажу всі нотаріальні операції проводять з власником житла? Не треба потім бігати по інстанціям?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .153155. . .169
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx