Подать объявление

ЖК Orange Park | Крюковщина, ул. Одесская, 23

ЗастройщикODG Development
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 23 294 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
95из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 85.
11/13%
2/2%
15/18%
12/14%
45/53%
1. . .2123. . .191
08 дек 2016 14:49
Цитата "teremchykcha":

"За кордоном" может быть что угодно, но мы живём и покупаемых у себя в Украине, а нам как Украинцам, главное чтобы бумажка была и моя хата була моею, а не якогось "кооператора"


в даному випадку кооператор це ви і ваші сусіди. вам "належить" весь будинок а не окрема кварира (щось схоже на акціонерне товариство)
08 дек 2016 14:51
Цитата "Olksndr":


в даному випадку кооператор це ви і ваші сусіди. вам "належить" весь будинок а не окрема кварира (щось схоже на акціонерне товариство)

Круто, покупал квартиру, а купил целый дом.....это по нашему)))
08 дек 2016 17:09
Нині ходив підписувати додаткову угоду щодо збільшення терміну оформлення паю. Крім цієї зміни, в угоді також зменшена кількість кроків до отримання квартири: ми не вступатимемо до кооперативу, а відразу отримаємо право власності, уклавши з ЖБК договір міни паю на квартиру. Також змінений кадастровий номер ділянки (одну велику поділили на чотири частини, щоби спростити оформлення доків). Правда, пункт про продовження часу обміну паю на квартиру звучав досить дивно, тому попросив, щоби його краще сформулювали. Буду чекати на новий варіант.
08 дек 2016 17:46
Цитата "Pyatochkin":
Нині ходив підписувати додаткову угоду щодо збільшення терміну оформлення паю. Крім цієї зміни, в угоді також зменшена кількість кроків до отримання квартири: ми не вступатимемо до кооперативу, а відразу отримаємо право власності, уклавши з ЖБК договір міни паю на квартиру. Також змінений кадастровий номер ділянки (одну велику поділили на чотири частини, щоби спростити оформлення доків). Правда, пункт про продовження часу обміну паю на квартиру звучав досить дивно, тому попросив, щоби його краще сформулювали. Буду чекати на новий варіант.




Доброго вечора! Підкажіть,будь ласка, ходили підписувати додаткову угоду у відділ продажу чи у ЖЕК?
08 дек 2016 17:56
Доброго вечора! Був у відділі продажу. Але можна зробити це і на Васильківській в офісі, наскільки я знаю.
08 дек 2016 19:51
Цитата "Pyatochkin":
Доброго вечора! Був у відділі продажу. Але можна зробити це і на Васильківській в офісі, наскільки я знаю.



Дякуємо!
09 дек 2016 10:07

Доброго дня шановні форумчани, відповідаємо на запитання що до отримання права власності на квартири 1 черги: у зв'язку зі зміною містобудівної ситуації (виділенням землі під кожний окремий будівельний об'єкт) на об'єкті будівництва та змінами в процедурі реєстрації права власності (останні зміни від 09.11.2016 року в Постанові КМУ № 1127 від 25 грудня 2015 року з врахуванням змін від 06.10.2016 року до ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень») виникла необхідність скоригувати основний правочин між кооперативом та пайовиками (договір про пайову участь у кооперативі) підписанням додаткової угоди, до підписання договорів міни за якими буде передано право власності, у зв'язку з чим виникає затримка в часі.

Також нагадуємо, що на даний час кооператив провів первинну державну реєстрацію прав власності на об'єкти нерухомості (квартири) за собою для розподілу між пайовиками, дану інформацію ми можете перевірити завітавши на (публічний) електронний сервіс міністерства юстиції України (https://minjust.gov.ua/).

09 дек 2016 11:07
Спасибо!
12 дек 2016 00:56
Добрый всем день! Хотел поинтересоваться - какая фирма застройщик?
13 дек 2016 09:46
Всем привет! :hi: Кто-то живет уже в первой очереди? Последнее время что-то тихо на форуме... Все в ремонте?
13 дек 2016 12:13
Цитата "Космонавт":
Всем привет! :hi: Кто-то живет уже в первой очереди? Последнее время что-то тихо на форуме... Все в ремонте?


звісно в ремонті. газ же лише не так давно підключили

але якщо потрібні новини то є таке:

на поверхах встановили нові кльові номери, внизу поставили ялинку, на вхідних дверях у підїзд поставили автодоводчики. на вході зявилась дошка оголошень, зараз там вистить оголошення забудовника і рекламний буклет інтернет провайдера UNTC (не фоткав)
13 дек 2016 12:16
Дякую!
13 дек 2016 12:20
Оооо! Класс! Дякую!
Мы тоже скоро начнем ремонт :)
13 дек 2016 12:27
Всiм доброго дня! Я з другоï черги, мене цiкавлять нашi штукатурнi роботи,стяжка у зимовий перiод, може у когось э iнформацiя, квартири якось обiгрiвають?
13 дек 2016 15:12
читали читали, и забронировали квартиру в 4й очереди.

Одно в договоре смутило, лицензия застройщика до Мая 2017 года. Кто что знает, на какой срок выдается лицензия?
13 дек 2016 16:13
Кто там неподалеку живет - обращает внимание на ЖК Одесский квартал, а точнее ведутся там работы и как интенсивно ?Заранее спасибо
13 дек 2016 16:23
Цитата "Mk123456":
Кто там неподалеку живет - обращает внимание на ЖК Одесский квартал, а точнее ведутся там работы и как интенсивно ?Заранее спасибо


ведуться. вроді не так активно як в ОП :smoke: але зміни помітні.
13 дек 2016 22:03
Всем добрый день! Мы новые соседи с 3й очереди. С квартиры с двориком) И пока я медитирую на онлайн-камеры и стройку, очень хочется узнать от тех кто уже делает ремонт, какие идеи и варианты прятать котел трубы и счетчик? Никогда с этим не сталкивалась и переживаю.
А еще очень надеюсь, что жильцы сознательные и портить красоту комплекса хаотично развешенными кондёрами не будут. В отделе продаж нам сказали что отведены специальные места под кондиционеры и конденсат будет выводится в общую систему, а не капать с трубок на головы.
13 дек 2016 23:26
Ответьте,пожалуйста , кто фирма застройщик?
14 дек 2016 07:38
Цитата "A_C":
Ответьте,пожалуйста , кто фирма застройщик?


Застройщик ООО "Оранжпарк", Генподрядчик ООО "Оранжбуд". Все документы на сайте
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2123. . .191
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее